Sayfa 1/4 1234 SonSon
70 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bagaj aydınlatması !

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Soru Bagaj aydınlatması !

Merhaba arkadaşlar sabahta konu açmıştım bana bir arkadaş demişti bir bak camı varmı yanmıyormu yoksa hiçmi yok yada delik yokmu diye baktım delik var ama lambası içinde yok kapkara

Bu 2012 full kit paketli g.puntom.

Buda bagajdaki lamba delikleri ama içi boş

Servise geri götürmeyi düşünüyorum sizden ricam sizinde bagajınızdaki delikböylemi içinde ışık varmı yoksa bu sorun bendemi

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tahsin .
    Mugen_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 104

Lanet olsun arkadaş bu aracı üretenede, bu şekilde aracı ithal edenede... yazıklar olsun.. üç kuruşluk ampülü bile koymamışlar... arkadaş Bence hiç uğraşma pratiker yapı markete git orda 25 tl mi neydi sensörlü osramın led ampülü ben ondan kullanıyorum. gayette güzel aydınlatıyor tavsiye ederim...

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı Mugen_punto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lanet olsun arkadaş bu aracı üretenede, bu şekilde aracı ithal edenede... yazıklar olsun.. üç kuruşluk ampülü bile koymamışlar... arkadaş Bence hiç uğraşma pratiker yapı markete git orda 25 tl mi neydi sensörlü osramın led ampülü ben ondan kullanıyorum. gayette güzel aydınlatıyor tavsiye ederim...
    ben zaten aydınlatmacıyım philips te çalışıyorum o ürünlerden elimin altında bulabilirim fakat teybim mp3 çalmıyor tutacaklar yok 4 taraftada bagaj ışığı yok ayna yok makyaj ışığı var dediler oda yok arka cepler vardı göya onlarda yok arabada yok yok delirmek üzereyim daha geçen hafta aldım arabayı lanet olsun dedim aldığım güne

Tahsin .
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

kardeş tutacak konusuna hiç girmeyelim bir gün onun yüzünden kriz geçiriyordum ön yolcu aynasında da makyaj aydınlatması yok maalesef.. teybin mp3 çalması lazım aslında.. oda olmadı sahibinden de bi aparat satılıyor ben ondan alıp taktım.. hafıza kartı,usb bellek ve cep telefonu bağlamak için aux girişide bulunuyor.. istanbul anadolu yakasında oturuyorsan ürünü musait bi zaman gösteririm..

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

kardeş tutacak konusuna hiç girmeyelim bir gün onun yüzünden kriz geçiriyordum ön yolcu aynasında da makyaj aydınlatması yok maalesef.. teybin mp3 çalması lazım aslında.. oda olmadı sahibinden de bi aparat satılıyor ben ondan alıp taktım.. hafıza kartı,usb bellek ve cep telefonu bağlamak için aux girişide bulunuyor.. istanbul anadolu yakasında oturuyorsan ürünü musait bi zaman gösteririm..
    fm transmitter den bahsediyorsunuz sanırım ona bende baktım ama kimse önermedi nedense ses nasıl peki net geliyormu ? ben navigasyon alıp teybe bağlamayı düşünüyordum ama fm transmitter güzel çalıyorsa oda olabilir tabiki fm transmitter de direksiyondaki tuşlar çalışıyormu peki ?

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Tahsın daha öncede yazıldı forumda bızzat gorustugum ınsanlardan hep sunu duydum Araclarımız İtalyadan gonderılırken bagajdakı ,12w prız,bagaj lambası gıbı sonradan takılabılen parçaların bir posete konularak TR 'ye gonderıldıgını fakat bızım bayılerın bunları takmayarak ya işguzarlıktan yada bu parçaları sonradan yedek parça olarak sattıklarından dolayı olmadıgını duymustum.
    Bu arada ben sızın yerınızde olsam baska bır bayııye gıdıp aracı alacakmıs gıbı inceler sızde bulunmayan parcalara showromdakı aracı ıncelerken bakarım aracta varmı yokmu yoksa satıs temsılcısıne neden olamdıgını sorararım var ıse gıder bayıye hesabını sorarım.
    Arkadaslar 25 Tl verıp partıker den almak sorun degıl ama 30 mılyar verıpte butur ufak tefek seylerın olmaması ayıp resmen İtalya gonderıyorda posette bızımkılerın takmaması sadece hırsızlıktır
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tahsin .
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Valla zeynel bana demişlerdi zamanında çevremdeki insanlar... fiat alıcam dedim sakına yanından bile geçme diye uyarıda bulunmuşlardı.. ben yinede punto da karar kıldım.. peki ben bu aracı aldım mecbur 5 sene kullanmak zorundayım (özel bi durumdan dolayı ). bir daha fiat alırmıyım şuan hiç bilmiyorum... aracı teslim alırkende orjinal paspasları vermemişlerdi.. fiata şikayet edicem dediğimde zar zor çıkarıp verdiler.. düpe düz hırsızlık, hainliktir bu...

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Valla zeynel bana demişlerdi zamanında çevremdeki insanlar... fiat alıcam dedim sakına yanından bile geçme diye uyarıda bulunmuşlardı.. ben yinede punto da karar kıldım.. peki ben bu aracı aldım mecbur 5 sene kullanmak zorundayım (özel bi durumdan dolayı ). bir daha fiat alırmıyım şuan hiç bilmiyorum... aracı teslim alırkende orjinal paspasları vermemişlerdi.. fiata şikayet edicem dediğimde zar zor çıkarıp verdiler.. düpe düz hırsızlık, hainliktir bu...
    Vallahi öyle ben fiat değil araba almayacaktım gerçi bi anda önünden geçerken bi bakayım dedim ve aldım malesef ah almaz olaydım, fm transmitter hakkında bilgi verirmisiniz direksiyondaki tuşlarla çalışıyormu o cihaz ? fm transmitter dediğim alet çakmağa takılıyor ondan bahsediyoruz dimi

Tahsin .
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fm transmitter den bahsediyorsunuz sanırım ona bende baktım ama kimse önermedi nedense ses nasıl peki net geliyormu ? ben navigasyon alıp teybe bağlamayı düşünüyordum ama fm transmitter güzel çalıyorsa oda olabilir tabiki fm transmitter de direksiyondaki tuşlar çalışıyormu peki ?
    Kardeş fm transmitter değil bu teyp yerinden çıkarılıyor ve arkadan bağlantı yapılıyor.. teyp o cihazı cd changer olarak görüyor.. ses kaliteside oldukça iyi.

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yazık günah yaa okadar para veriliyo bu arabalara 5 liralık bi aydınlatmayı koymamayı kar sayıyolar..

uğur ural
    dexter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 142

bagaj aydınlatması bende var,sanırım evolarda var bu

İlker Osman
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ulkerhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 12

Eski kasa puntolarda daha insaflı davranmışlar sanırım. Bende bagaj aydınlatmasıda tutacaklarda hepsi var. Eski kasa 2005 puntolarda direksiyondan kumandalı radyo sistemi standartken, eski kasa 2006 puntolarda bu özellik opsiyonel. Ah ben kafamı nerelere vurmayayım.

kürşat tokgözoğlu
    ktpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    14 az 415
    Edilen teşekkür: 45

evo çıktıktan sonra normal gp ler biraz daha es geçilmiş herhalde
    GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 16v LPG

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı ktpunto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evo çıktıktan sonra normal gp ler biraz daha es geçilmiş herhalde
    2-3 liralık şeylerden kaçınıyorsa fiat ın çok büyük terbiyesizliğidir bu. sonuçta bulunmayacka bişey değil 15 liraya sensörlü ışık alır takarım ama yinede servise götürcem biz böyle sessiz kaldıkça yaparlar bunları..

Onur M
    levan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 130

zeynel sağol bilgi için.
    fiat bu parçaları poşette gönderiyormuş demek...poşette göndereceğine üşenmesin kendisi taksın fabrikada..çok mu zor? mazeret değil bunlar...poşette gönderiyormuş,kepazeliğe bak...ayrıca biz alırken bu poşeti hiç görmedik nedense? tüm Türkiyedeki bayiler araklama konusunda anlaşmışlar o zaman...binlerce kişi bu poşeti görmedi....bunda başka bir iş var...

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Konu

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tahsın daha öncede yazıldı forumda bızzat gorustugum ınsanlardan hep sunu duydum Araclarımız İtalyadan gonderılırken bagajdakı ,12w prız,bagaj lambası gıbı sonradan takılabılen parçaların bir posete konularak TR 'ye gonderıldıgını fakat bızım bayılerın bunları takmayarak ya işguzarlıktan yada bu parçaları sonradan yedek parça olarak sattıklarından dolayı olmadıgını duymustum.
    Bu arada ben sızın yerınızde olsam baska bır bayııye gıdıp aracı alacakmıs gıbı inceler sızde bulunmayan parcalara showromdakı aracı ıncelerken bakarım aracta varmı yokmu yoksa satıs temsılcısıne neden olamdıgını sorararım var ıse gıder bayıye hesabını sorarım.
    Arkadaslar 25 Tl verıp partıker den almak sorun degıl ama 30 mılyar verıpte butur ufak tefek seylerın olmaması ayıp resmen İtalya gonderıyorda posette bızımkılerın takmaması sadece hırsızlıktır
    Haklısın, ben dün akşam Ankaradaydım, kuzenime linea almaya gittik, Ankara Oto da çaktırmadan gidip içerideki evonun bagajını açıp , stepne yerini kaldırdım ve şu geçen Tuncay abinin açtığı konudaki pembe renkli zımbırtı var mı diye baktım yoktu çok şükür

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Konu

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar sabahta konu açmıştım bana bir arkadaş demişti bir bak camı varmı yanmıyormu yoksa hiçmi yok yada delik yokmu diye baktım delik var ama lambası içinde yok kapkara

Bu 2012 full kit paketli g.puntom.

Buda bagajdaki lamba delikleri ama içi boş

Servise geri götürmeyi düşünüyorum sizden ricam sizinde bagajınızdaki delikböylemi içinde ışık varmı yoksa bu sorun bendemi
    Kardeş benim araçta sağ taraftaki dikdörtgen olan yerde bagaj aydınlatması var ancak sol taraftaki yuvarlak yerde bişi yoktu, ancak yuvarlak olan kısımda bagaj priz yeri , bağlantıları da vardı, bende servise gidip priz aldım taktırdım çokta şık oldu, ancak bunların standart gelmesi lazım maalesef bulunmayabiliyor çoğu enteresan şeyler, örnek: babamın araç 2006 model doblo premio yükseklik ayarlı emniyet kemeri var, benimki 2011 full evo benimkinde yok gelde sxvme

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı akca37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş benim araçta sağ taraftaki dikdörtgen olan yerde bagaj aydınlatması var ancak sol taraftaki yuvarlak yerde bişi yoktu, ancak yuvarlak olan kısımda bagaj priz yeri , bağlantıları da vardı, bende servise gidip priz aldım taktırdım çokta şık oldu, ancak bunların standart gelmesi lazım maalesef bulunmayabiliyor çoğu enteresan şeyler, örnek: babamın araç 2006 model doblo premio yükseklik ayarlı emniyet kemeri var, benimki 2011 full evo benimkinde yok gelde sxvme
    normalde bagajdaki aydınlatma sağdamı oluyor soldamı ?

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Alıntı dexter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bagaj aydınlatması bende var,sanırım evolarda var bu
    sanırım bizim activelerde bu arkadaşların sölendiği herşey var.
    bi torpidoda aydınlatma yoktu onada 3 liraya güzel bi çare buldum mis oldu

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Ah ah ah ..... Daha öncede forumda sıkça tartışılmıştı İnanın arabamdan soğumamı ve sattırmamı sağlayan aracın 2006 modellerinde olup 2011 modelinde olmayan eksilikler demeyim çalıntılar Bagajda lamba yok yolcu el tutamaçları yok direksiyon üzerindeki tuşların 3 kuruş etmeyen lambaları yok isofix yok vb... Bende o dönem lanetler okuyarak forumda yazılar yazmıştım O zaman beni ve benim gibi düşünenleri çok eleştiren fiatın bu konuda çok ama çok haklı olduğunu belirten arkadaşlar vardı Bu başlık altında benden önce yazan arkadaşlar henüz konuyu açan arkadaşı eleştirmemiş Birazdan gelirler

Sayfa 1/4 1234 SonSon