Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
70 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Bagaj aydınlatması !

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bizim 2007 model GP'de var bu bagaj aydınlatması. Ayrıca yan taraftaki yuvarlak delik lamba için değil o çakmaklık

Onur M
    levan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 130

2011 modelin bagaj lambası yok...bagajda hiç kullanmayacağım garip bir priz var....ya kardeş ,onu koyacağına lamba koysana bagaja lambaaaa...banane prizden...bagajda biramı soğutucam allah allah...hadi onu düşündün,lambayı ne koymazsın.kol tutma yerlerinide araklamışsın zaten...diğerlerinide sayıcamda tekrar olucak,,,forumda yeterince var....rahatsız bunlar yaw.

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Alıntı levan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 modelin bagaj lambası yok...bagajda hiç kullanmayacağım garip bir priz var....ya kardeş ,onu koyacağına lamba koysana bagaja lambaaaa...banane prizden...bagajda biramı soğutucam allah allah...hadi onu düşündün,lambayı ne koymazsın.kol tutma yerlerinide araklamışsın zaten...diğerlerinide sayıcamda tekrar olucak,,,forumda yeterince var....rahatsız bunlar yaw.
    yarın servise götürecem takın lambamı diyeceğim bende inadına götürcem. showroomdaki araçta var bende neden yok diyeceğim geri vermek bile var içimden ama almazlar tabiki..
    Konu motor delisi tarafından (28/10/2011 Saat 08:24 ) değiştirilmiştir.

Murat Bayır
    muratpunto16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 KBR 52
    Edilen teşekkür: 31

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben zaten aydınlatmacıyım philips te çalışıyorum o ürünlerden elimin altında bulabilirim fakat teybim mp3 çalmıyor tutacaklar yok 4 taraftada bagaj ışığı yok ayna yok makyaj ışığı var dediler oda yok arka cepler vardı göya onlarda yok arabada yok yok delirmek üzereyim daha geçen hafta aldım arabayı lanet olsun dedim aldığım güne
    makyaj ışığı var dediler sana bende aynası bile yok araçta sunroof var sözde
    Fiat Grande Punto 2011

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı muratpunto16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makyaj ışığı var dediler sana bende aynası bile yok araçta sunroof var sözde
    showroomdakı araca bakıcam yarın eğer tutacak makyaj aynası arka cepler bagaj aydınlatması vs var ise kesinlikle dava açacağım yengemde avukat söyledim ona git bi tanıtım aracına bak varsa açabiliriz dedi yarını sabırsızlıkla bekliyorum. çünkü bana satarken full paket araç + full kit uygulaması var dediler ama mp3 çalmayan araç verdi herifler

Murat Bayır
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 KBR 52

servise ben bu konuyu konuştum arabada normal herşey var sağ önde tutacak yok makyaj ve aynası bagaj lambası yok bu ufacık şeyleri nasıl takmazlar anlamıyorum hiç yakışmıyor servisin dediği benmi üretip tasarlıyorum doğru yapçak bişi yok
    Fiat Grande Punto 2011

Murat Bayır
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 KBR 52

mp3 çalışmıyorsa dvd değilde cd dene derim oda olmadı dava aç gerçekten sıfır araba nelerle karşılaşıyoruz
    Fiat Grande Punto 2011

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı muratpunto16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mp3 çalışmıyorsa dvd değilde cd dene derim oda olmadı dava aç gerçekten sıfır araba nelerle karşılaşıyoruz
    yok olmadı dvd çektim olmadı cd çektim olmadı cd yi track çektim yine olmadı + orjinal cd taktım yine olmadı sadece radıo çalışıyor.

Murat Bayır
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 KBR 52

direk servis git derim hiç durma herşey satınçaya kadar sattıktan sonra yüzüne bile bakmıyorlar.
    Fiat Grande Punto 2011

Tahsin .
    Mugen_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 104

yok olmadı dvd çektim olmadı cd çektim olmadı cd yi track çektim yine olmadı + orjinal cd taktım yine olmadı sadece radıo çalışıyor.
    Sorması ayıp hangi fiat bayiisinden aldın aracı ??

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

showroomdakı araca bakıcam yarın eğer tutacak makyaj aynası arka cepler bagaj aydınlatması vs var ise kesinlikle dava açacağım yengemde avukat söyledim ona git bi tanıtım aracına bak varsa açabiliriz dedi yarını sabırsızlıkla bekliyorum. çünkü bana satarken full paket araç + full kit uygulaması var dediler ama mp3 çalmayan araç verdi herifler
    Hiç yorulup boşuna gitme bayiye Ne bayideki araçlarda ne de 1,5 yıldır gelen araçlarda bahsedilen özellikler yok

Diğer arkadaşlar sizi çok iyi anlıyorum Bizim yaklaşık 1 yıl önce yazdıklarımızın aynısını şu anda siz yazıyorsunuz

Bu arada aşağıdaki linkte daha önce yazıştığımız başlığı da incelemenizi tavsiye ederim

https://forum.grandepuntotr.com/serv...siklikler.html
    Konu ozay06 tarafından (28/10/2011 Saat 19:44 ) değiştirilmiştir.

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı Mugen_punto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorması ayıp hangi fiat bayiisinden aldın aracı ??
    Topkapı odak fiat bayisinden aldım.
    Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç yorulup boşuna gitme bayiye Ne bayideki araçlarda ne de 1,5 yıldır gelen araçlarda bahsedilen özellikler yok

Diğer arkadaşlar sizi çok iyi anlıyorum Bizim yaklaşık 1 yıl önce yazdıklarımızın aynısını şu anda siz yazıyorsunuz

Bu arada aşağıdaki linkte daha önce yazıştığımız başlığı da incelemenizi tavsiye ederim

https://forum.grandepuntotr.com/serv...siklikler.html
    Aracı bugün ilana koymayı düşünüyorum 4 teker bana göre değil 30bin tl isteyeceğim 100km olmadı daha 2007 suzuki gsxr 1000 ile takas olarak ilana koyacağım burayada konu açarım yapacak birşey yok artık.
    Konu motor delisi tarafından (29/10/2011 Saat 10:18 ) değiştirilmiştir.

Murat Bayır
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 KBR 52

biraz önce servise gittim dedikleri gp 2011 bagaj aydınlatma yok takılmıyor vs. makyajlık cam yok tutacak yok garip bi olay bu paralar bu araca verilmez ark konuyu acınca bende bakayım dedim farkettim çok saçma bi olay

eksik malzemeler var olan bi aracın şasi nosunu alarak tofaş otomobil fabrikasından temin ettiricem.

73541165 - 120.tl makyajlık aynalı cinsinden
    51878127 - 6 tl bagaj lambası
    Fiat Grande Punto 2011

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

ARKADAŞLAR SERİ 5 GP LER TAMAMEN BOŞ OLARAK SATILMAKTADIR.
    gp nin en dolu ve estetik serisi seri2 lerdir. gösterge ve dört cam otomatikten anlaşılır.
    Gerisi yalandır.
    Gezgin Gp.

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

servis tutacaklar için 250 tl dedi, makyaj aynası yokmuş bagaj aydınlatmasıda yokmuş yuk dedim böyle iş nasıl olur ya ama bayininde elinde olan birşey değilmiş..

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Önceki mesajımda verdiğim linki incelerseniz bu konuda daha önce yapılmış eklenti ve fiyatlarına ulaşırsınız Ben kendi aracıma Ankara Yıldız Sanayi çıkmacılarından 60 tl ye yolcu el tutacaklarını almıştım Sizde çıkmacılardan rahatlıkla bulabilirsiniz Yanlız tutacakların karşı tırnağı olmuyor genellikle Tırnaklarını da 60 tl ye fiat servisinden almıştım Toplamda 120 tl ye bu işi halletmiştim Bagaj lambası içinde diğer arkadaşların birçok alternatifi olmuştu

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tahsin .
    Mugen_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 104

Bu tutacak işi benimde kafama takılıyor... evoda ön yolcu bölümünde tutacakları takmak için herhangi bir tırnakta bırakmamışlar direk tavan döşemesini kapatmışlar.. şunu sormak istiyorum acaba aynı aracı tutacaksız italya halkı kullanırmı ???

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

Evo çıktıktan sonra GP lerden her şeyi kıstılar. Almayın demek istiyorlar sanırım. Ama bu şekilde kendi prestijleri düşüyor. Bagaj lambası, tutacak kaç kuruşluk şeyler ki bunun fabrikaya maliyeti nedir de kısıyorlar anlamak zor. Birde o arabaya binip de bagajda lamba olmadığını gören bir daha fiat alır mı bunları düşünmek lazım.

Emre B.
    cute.poison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 39

Berk bey ben sormuştum bagajda aydınlatma yeri var mı diye....Benim puntoda lamba var camı da vardı ama belli bir süre sonra kendi kendine yanmaya başladı demiştim...Yok biliyordum varmış meğerse...Sende yok gördüğüm kadarıyla...Ayrıca çakmak deliği lamba yerinin diğer yanında benim arabada...Yukarda arkadaşın dediği gibi evolar çıktı çıkalı gp lere artık özenmiyorlar gibime geldi...yeni çıkan gp lerde ufacık şeyleri bile koymaz olmuşlar...

Murat Bayır
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 KBR 52

bunlar bandda çalışan işçilerin altından çıkıyor öneri yazıp bu saydığımız parçaları fab. iyileştirme yapıyor , gerek olmadığını opsiyona girmesini sağlıyor fab. işine geliyor bu malzemeleri çalmak yüzlerce, milyonlarca araç üretiliyor. sene sonunda öneri veren işçiyi fab görüyor. bunu sadece tofaş, fiat değil renault, hundai, vs.. (tofaşda çalıştığım için şahit olmuştum).
    Fiat Grande Punto 2011

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon