20 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Donanım eksik

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Kızgın Donanım eksik

Merhaba arkadaşlar, 2012 g.puntomda makyaj aynası yok araç DYNAMIC paket, Geçen günde ceketi arka koltuğun üst kısmına asacaktım orda tutma aparatı yok 4 yerdede yokmuş daha yeni farkettim + olarak anneme araba öğretirken arada stop ettiriyor arbayı ve o andan itibaren start stop özelliği arada sırada çalışmaya başladı dynamıc paketinde bagaj aydınlatması var deniyor fakat bagajda aydınlatma yok priz ve hiç bişey yok mp3 özelliği yok sadece uyduruk bi cd çalar var bari bi usb girişi olsada mp3player taksak arka koltuklarda cep bile yok o derece resmen bomboş araç vermişler, Sizce ne yapmalıyım servise götürüp bunları söylemelimiyim araç 68 km oldu daha yeni farkettim bunları malesef
    Konu motor delisi tarafından (26/10/2011 Saat 08:56 ) değiştirilmiştir.

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

önce internetten bi kontrol edin aracın donanımını.karşılaştırma yapın.ama bana kalırsa bu kadar boş olmaması gerek.üstelik araç dynamic.sizin araç bu kadar boşsa activlerde motorda yoktur heralde.kesinlikle bi sorun var.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı lektonstar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce internetten bi kontrol edin aracın donanımını.karşılaştırma yapın.ama bana kalırsa bu kadar boş olmaması gerek.üstelik araç dynamic.sizin araç bu kadar boşsa activlerde motorda yoktur heralde.kesinlikle bi sorun var.
    karşılaştırdım normalde arka koltuklarda cep, bagaj aydınlatması vs vs bazıları activde bile var bunlar bende yok kol tutacağıdamı olmaz ama yani, çelik jant takana kadar bitane güzel teyp taksalarmış usb girişi vs si olan müzik biel dinleyemıyorum radıo sadece cd lerlemi uğraşıcam bu devirde c.tesi ilk işim servise gitmek olacak pişman olduğum aldığıma yaza kadar sürecem yaz başı ilana koyup motosiklet ile takasa giricem donanımları tamamlamazlarsa araba yatıyor kapıda hiç sevmedim

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

dynamic denen bir model yok zaten..full kit var..en cok kafama takılan mp3 çalmayan teyp oldu.bende daha denemedim çünkü.diğer tüm saydıklarınız benim 2011 aracımdada eksik ayna ışık vs..

FULL KIT (GÖVDE RENGİ DIŞ DİKİZ AYNALARI, 3 SATIRLI GÖSTERGE PANELİ & TÜRKÇE DİL SEÇENEĞİ, BOYALI ÖN IZGARA, GÖVDE RENGİ KAPI KOLLARI, METAL GÖRÜNÜMLÜ ORTA KONSOL, 15'' ALAŞIM JANTLAR, DERİ DİREKSİYON SİMİDİ & VİTES TOPUZU, ÖN SİS FARLARI)
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı krakercocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dynamic denen bir model yok zaten..full kit var..en cok kafama takılan mp3 çalmayan teyp oldu.bende daha denemedim çünkü.diğer tüm saydıklarınız benim 2011 aracımdada eksik ayna ışık vs..

FULL KIT (GÖVDE RENGİ DIŞ DİKİZ AYNALARI, 3 SATIRLI GÖSTERGE PANELİ & TÜRKÇE DİL SEÇENEĞİ, BOYALI ÖN IZGARA, GÖVDE RENGİ KAPI KOLLARI, METAL GÖRÜNÜMLÜ ORTA KONSOL, 15'' ALAŞIM JANTLAR, DERİ DİREKSİYON SİMİDİ & VİTES TOPUZU, ÖN SİS FARLARI)
    Arkadaşım daha yeni 2008 tata indica aldı 11 bin tl ye arabanın 4 kapı otomatik bagajda ışık var kapı üstlerinde tutacaklar var ayna vs herşey tamamlanmış okadar ucuz arabada varda biz 2012 punto alıyoruz 30bin tl den fazla veriyoruz ama donanım yok çok saçma.

Nuri GP
    clax22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 65

benim aracım active ve bende var bagaj aydınlatması
    FIRE (Fully Integrated Robotized Engine)

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı clax22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim aracım active ve bende var bagaj aydınlatması
    teypte usb girişi mp3 aux vs varmı peki ?

Cihan Can
    HarbiAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

benim araç 2011. mart ayında almıştım. aynalı güneşlik, bagajda ışık, kol tutamaçları bendede yok.

gp'nin zaten dynamic modeli yok.

aracında çelik jant var sanırım. mesela bu özellik full kitle veriliyor. sen full kit aldınmı ?

aldıysan eksiğin çok fazla. almadıysan, çelik jantı fazladan vermişler sana. ancak mp3 çaları olmayan bi teyp vermeleri kafa karıştırıyor. çünkü araç donanım listesinde gp'lerde direksiyondan kumandalı cd+mp3 çalar yazıyor.

istersen bir an önce git bayiye derdini anlat. herşeyi geçtim gayet normal geliyor bu eksiklikler ama mp3 çalar olmaması gerçekten kaygı verici bir durum.

fiatın hırsızlığı yakında motor bölümüne yansıyacak diye düşünüyorum artık, aracı alınca bi bakacan motor yok, yada akü yok, yada şanzıman yok, aksesuar diye listeye eklerler yani yapar bunlar.
    "Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer, içsende tükenir, içmesende..." Neyzen TEVFİK

Grande Punto 1.4 / 77hp / S&S / E5 / Dualogic / 2011 - Beyaz

ömer bedir
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. omer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 767

2011-2012 GP ler Yani S5 serilerde bu dedikleriniz zaten yok biz çok konuştuk bu konuları...
    Almadan sorsaydınız hayal kırıklıgına ugramazdınız.

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı HarbiAslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim araç 2011. mart ayında almıştım. aynalı güneşlik, bagajda ışık, kol tutamaçları bendede yok.

gp'nin zaten dynamic modeli yok.

aracında çelik jant var sanırım. mesela bu özellik full kitle veriliyor. sen full kit aldınmı ?

aldıysan eksiğin çok fazla. almadıysan, çelik jantı fazladan vermişler sana. ancak mp3 çaları olmayan bi teyp vermeleri kafa karıştırıyor. çünkü araç donanım listesinde gp'lerde direksiyondan kumandalı cd+mp3 çalar yazıyor.

istersen bir an önce git bayiye derdini anlat. herşeyi geçtim gayet normal geliyor bu eksiklikler ama mp3 çalar olmaması gerçekten kaygı verici bir durum.

fiatın hırsızlığı yakında motor bölümüne yansıyacak diye düşünüyorum artık, aracı alınca bi bakacan motor yok, yada akü yok, yada şanzıman yok, aksesuar diye listeye eklerler yani yapar bunlar.
    evet aracımda full kit var, teypte usb aradım mp3 takıp dinleyecektim yok usb girişi, cd çektim taktım ancak hata verdi, direksiyonda ses acma kapama ileri geri src diye bi tuş vs bişeyler var ama radıoda etkin sadece el feneriyle akşam torpidoda cd mi aradım gören hırsız sancak resmen torpidodada ışık yokmuş aracın.
    Alıntı omer06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011-2012 GP ler Yani S5 serilerde bu dedikleriniz zaten yok biz çok konuştuk bu konuları...
    Almadan sorsaydınız hayal kırıklıgına ugramazdınız.
    Keşke öyle yapsaydım araba almak aklımda bile yoktu krediyi motosikletimin modelini yükseltmek için çekmiştim yaşım 19 olduğu için fazlasıyla aile baskısı vardı ve bi anda ilk chevrolete girdim aveo yu beğenmedim 2. adresim fiat oldu ve puntoyu sevmiştim ve bi anda aldım hiç araştırmadım aracı.

ömer bedir
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. omer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Keşke öyle yapsaydım araba almak aklımda bile yoktu krediyi motosikletimin modelini yükseltmek için çekmiştim yaşım 19 olduğu için fazlasıyla aile baskısı vardı ve bi anda ilk chevrolete girdim aveo yu beğenmedim 2. adresim fiat oldu ve puntoyu sevmiştim ve bi anda aldım hiç araştırmadım aracı.
    ben o eksikleri kapattım yardımcı oluruz tüm arkadaşlarla ...
    sadece tavan tutamağı almadım şuan...

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

ben o eksikleri kapattım yardımcı oluruz tüm arkadaşlarla ...
    sadece tavan tutamağı almadım şuan...
    bagaj ve torpido için çözümüm var onlardan takcam, ben phılıps te çalışıyorum aydınlatmacıyım sensörlü ledler var bagaja ve torpidoya ondan koyabilirim. tavan işi yaş olmasada olur şimdilik. Aynada kolay birşey fakat asıl sinirimi bozan ise teyp yeni bi teyp alsam aracın tasarımına uymayacak bendeki punto paneli siyah değil, siyah gri geliyo o gride teyp bulmak zor..

ömer bedir
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

bagaj ve torpido için çözümüm var onlardan takcam, ben phılıps te çalışıyorum aydınlatmacıyım sensörlü ledler var bagaja ve torpidoya ondan koyabilirim. tavan işi yaş olmasada olur şimdilik. Aynada kolay birşey fakat asıl sinirimi bozan ise teyp yeni bi teyp alsam aracın tasarımına uymayacak bendeki punto paneli siyah değil, siyah gri geliyo o gride teyp bulmak zor..
    mp3 çalıyo ama bizim teypler şarkıları track olarak ayarlarsan çalıyor normal cd de çalıyo...

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

mp3 çalıyo ama bizim teypler şarkıları track olarak ayarlarsan çalıyor normal cd de çalıyo...
    Cd ye çektim olmadı dvd vardı olmadı, orjinal cd vardı bitanede onu taktım onuda çalmadı ekranda erro yazıyor sanırım error yazmak istiyo bi gidip göstericem servise yapamazsam bu akşamda denerim track şeklinde çekerim

Emre B.
    cute.poison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 39

2007 dynamic paketli aracımda sizin yok dediğiniz bütün herşey var...Ama belli bir model 2010 galiba sonrasında evolar çıktığından bizim gp leri artık full kit SS gibi çıkarmaya başladılar...yani eski dynamic modellerde olan küçük ayrıntılar anlaşılan yeni gp lerden resmen çalınmış...evo yeni kasa gibi görüldüğü için ve fiyatı gp ye göre yüksek olduğu için artık gp lerde fiyat düşürüyorlar satılması adına ve bununla birlikte bu tip küçücük şeyleri resmen çalıyor fiat...açıkçası yakıştıramıyorum...ya bir daha üretme gp yi yada aleme madara etme..kapı üstünde el tutacağı, makyaj aynası, bagaj ışığı....Allah aşkına ne kadar eder şunların maliyeti zaten 33 binlere satıyorsun aracı madem adam gibi çalmadan sat değil mi???
    Konu cute.poison tarafından (26/10/2011 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir.

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı cute.poison Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2007 dynamic paketli aracımda sizin yok dediğiniz bütün herşey var...Siz aldığınız yere bi gidip sorun bakalım nasıl dynamic modelmiş bu??? yoksa 2011 de dynamicler active olmuşta haberimiz mi yokmuş???
    2011 active paketinde bagaj aydınlatması var, bendeki 2012 dynamic diye aldım ( ama artık sanırım dynamıc yok full kit paketi bimlemle bişey var ama onuda aldım o paket içinde var ) ama 2012 de bagaj kapkaranlık

Emre B.
    cute.poison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 39

2011 active paketinde bagaj aydınlatması var, bendeki 2012 dynamic diye aldım ( ama artık sanırım dynamıc yok full kit paketi bimlemle bişey var ama onuda aldım o paket içinde var ) ama 2012 de bagaj kapkaranlık
    Bagajda ışık yeri boş mu yoksa orda ışığın saydam plastiği varmı? bi ara bende yanmıyordu ilk aldığımda bende yok sanıyordum sonra yanmaya başladı kendi kendine...

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Cd ye çektim olmadı dvd vardı olmadı, orjinal cd vardı bitanede onu taktım onuda çalmadı ekranda erro yazıyor sanırım error yazmak istiyo bi gidip göstericem servise yapamazsam bu akşamda denerim track şeklinde çekerim
    orjinal cd aldın,taktın ve çalmadı mı?
    o zaman sıkıntı vardır.
    ancak ben cd yi kendim yapıcan dersen cd yi yazarken track olarak yazıcaksın,cd nin kapasitesine göre 10 şarkı bile olabilir ancak bu

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı cute.poison Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bagajda ışık yeri boş mu yoksa orda ışığın saydam plastiği varmı? bi ara bende yanmıyordu ilk aldığımda bende yok sanıyordum sonra yanmaya başladı kendi kendine...
    akşam daha dikkatlice bakıcam araba yatıyor kullanan yok motora alışmışım kırmızıdan kalkarken bi anda 3. vitese atıyorum arabaya zarar vermekten korkuyorum bi ay önce vites tokatlardım 16bin devire gelirdim 2 saniyede araba 8bin devir bile değil 3 bine geldiğinde motor ötüyo direk vites atılıyo alışma zamanım oldukça yüksek sanırım daha tam kullanamıyorum
    Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orjinal cd aldın,taktın ve çalmadı mı?
    o zaman sıkıntı vardır.
    ancak ben cd yi kendim yapıcan dersen cd yi yazarken track olarak yazıcaksın,cd nin kapasitesine göre 10 şarkı bile olabilir ancak bu
    evet orjinal cd çalmadı çiziği vs side yok kapalı kutudaydı ps2 de denedim çalıştırdı arabada çalmadı, kendi çektiklerimi normal yazmıştım bu sefer track yükleyeceğim, birde bişey sorucam ben cep telefonu usb bellek mp3 player vs bu tarz şeyleri teybe bağlayamazmıyım ?

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

dönüp dolaşıyoruz yine aynı konuya geliyoruz fiat şu kıllıkları yapmaktan ne anlıyor yahu..biz burda wv grubuna falan özelliksiz diye laf söylüyoruz da start stop gibi son teknolojiyi arabasına koyup ufak tefek şeylerden kaçmanın hiçbir değeri yok..