Sayfa 1/2 12 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: sanki evom beni üzücek gibi his war içimde

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

Standart sanki evom beni üzücek gibi his war içimde

Burdaki sorunlaı okudğuğumda punto evom dan soğmaya basladım cok sorunlu bi araç almışım galiba ya tek sıcak baktığım yeri motoru multijet olması baska bi yanı kalmadı cok soğdum arabadan

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Bu Evocular Niye Böyle Karamsar Anlamıyorum. Yada Evo Alırken Çok Fazla Beklenti İçerisinemi Girdiniz ? Bunun Etkisi Olabilirmi Acaba...
    "Ulaşılmaz Olduğumuz Söylentisi Doğru Değil.Sadece Çocukların Ulaşamayacağı Yere Koyduk Kendimizi..."

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

on numara araç bence...ufak tefek sorunlara takılmayın...
    Keyif BMW'Dir...

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

malesef araçlarımız biras sorunlu.çok nazik kullanmak gerekiyo.korkuyorum yeni bi ses daha duyucam diye.ama gene de seviyorum aracımı.tek hatam beyaz almamak sonradan çok pişman oldum.griyi de seviyorum ama beyaz bambaşka.
    mjet e dicek hiçbişey yok.tatilde çanakkalede yarım depoyla 510 km yol yaptım.tatil dönüşü çanakkale bursa arasında çeyrek depoyla neredyse 300 km yol yaptım.yakıy konusunda süper .biras hantal kalıyor ama idare edicxez artık.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

arka kapıları açıp kapatırken çıkan ses haricinde hiç bir sıkıntım yok o ses eski grande puntomda da vardı maalesef
    kArŞIYAkA çARŞı

Günay Karakaş
    gunaykarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    16 LBN 50
    Edilen teşekkür: 19

8 Aydır Kullanıyorum Çok memnunum ve herhangi bir sorunda yaşamış değilim

ali can
    boby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 19

7 aydır evo kullanıyorum..çok memnunum .yine sıfır araç alsam yine evo alırım...en ufak bi sorun çıkarmadı..

ama şu city moddan tırsıyom valla..bi sorun çıkarır diye hiç o modda kullanmıyorum..evolarda city de sıkıntı hiç duymadım ..

turker tosun
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    16 jht 38
    Edilen teşekkür: 288

bende evomdan memnunum hıc bırses falan yok alllah korusun öle gıder ınş.

M.OğuzhaN ÇELİK
    eexelanss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509
    Edilen teşekkür: 460

Valla 2007 model starjetim vardı. 2011 in haziranına kadar bindim. Ne cty sorunu yaşadım ne elektronik klima sorunu yaşadım nede gacur gucu ses sorunu yaşadım sadece arka kapıları zor açılıyordu okadar. Şimdiki aracım 2009 model bravo sport sol arka tarafından gcur gucur ses geliyor kapıdanmı nerden bilemedim
    Yani bu biraz şans işi.
    BY Turbo SPORT 150 HP

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

doğukan biraaz relaX HEMEN PANİK YAPMA
    allahın izniyle hiç üzmez seni sakınan göze çöp batar derler
    takma kafana bin keyfine bak

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

Alıntı dogus618 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burdaki sorunlaı okudğuğumda punto evom dan soğmaya basladım cok sorunlu bi araç almışım galiba ya tek sıcak baktığım yeri motoru multijet olması baska bi yanı kalmadı cok soğdum arabadan
    .. 10000 km yi devirdim EVO mla... MUTLUYUM HUZURLUYUM İYİ Kİ ALMIŞIM...

hatta öyle ki bu forumdaki bir çok arkadaşa FERRARİ versek "Ulan bu da FİAT üretimi, şuradan ses geliyor; şurda şu sorun var (KRONİK)" yazarlar...

Bir laf vardır istisnalar kaideyi bozmaz diye...malesef hiç bir sorunu olmayan ve çok memnun olanlar hiç bir şey yazmaz iken sorunu olan arkadaşlarımız yazınca SORUNLU BİR ARACIMIZ varmış gibi görünüyor..

MANİSA KULA ilçesndeyim burada 20000 nüfus var ve 6 tane EVO var , 11 tane de grandepunto ( benim bildiğim) ve malesef sırf ben ÜYEYİM... siz düşünün artık + sı 3 tanesi ÖZEL ÖZBAL SÜRÜCÜ KURSUNA AİT. sorunlu olsa sürücü kursu EVOMDAN ALMAZ...
    Konu GP COSKUN tarafından (02/10/2011 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Hangi araç sitesine girerseniz girin teknik bilgiler kısmında mutlaka araçların muhtemel sorunlarından bahsederler.Vw nin sitesine girin bakalım 1-3 yaş arasındaki araçlarda çıkan sorunları bir görün.Hakeza opel de aynı şekilde yağ eksiltmeden tutun ses gelmesine kadar bir sürü sorun yazılmış sitesinde.Açıkçası ben bizim forumda genelde kapı açma kapama cıty ve ses gelme sorunu dışında ciddi bir sorun göremedim.

2006 model grande puntomu 1 yıl önce aldım ve bu zamana kadar 30000 km yaptım.20000 de bir servise gitme dışında herhangi bir problem yaşamadım.Üzerinde kimbilir kaç senedir duran silecek lastikleri eskimiş.Onları değiştireceğim bu aralar.5 yaşında bir araç böyleyse sizin 0 evolarınızın hiç sorun çıkarmaması lazım.Fakat kullanıma göre de değişir.
    Konu ykaya1983 tarafından (02/10/2011 Saat 09:48 ) değiştirilmiştir.

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Evocular Niye Böyle Karamsar Anlamıyorum. Yada Evo Alırken Çok Fazla Beklenti İçerisinemi Girdiniz ? Bunun Etkisi Olabilirmi Acaba...
    İnsanlar bir noktada haklı 40000 li rakamlar veriyorlar bu araçlara beklentininde yüksek olması gayet normal.
    Full dynamic bir punto evo 43000 civarına denk geliyor bu paraya benzinli olmasına rağmen en dolusundan cruze-dizel astra classic kasanın konfor paketlisi,mazda 3 gibi muhteşem bir araç alınabiliyor bu durumda beklentinin yüksek olmasıda şaşırtıcı değil.
    yani artık eskiden söylediğimiz ne kadar ekmek o kadar köfte durumu söz konusu değil evolarda.
    Konu Honor COOPER tarafından (02/10/2011 Saat 11:19 ) değiştirilmiştir.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yaklaşık 1 senedir evo'mu kullanıyorum,şimdiye kadar allaha şükür hiç sıkınıtı çıkartmadı bana..kapı gıcırtısı deniyo,kapı ceplerine hiç bişey koymam ve en ufak bi ses yok aracımda..yada city moddan korkuluyo,aracımı aldığımdan beri city modu sadece tatile giderken uzun yolda kapattım diyebilirim ve en ufak bi sorun çıkarmadı..aracım 25binde..şuanda param olsa ve sıfır bi araba alabilicek olsam hiç düşünmem gene punto evo alırım ama bu sefer skydome'lusunu ve 95hp olanını..

Tahsin .
    Mugen_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 104

Bende aracımdan memnunum ufak tefek sesler dışında... onlarıda geçen gün servise gidip ücretsiz yaptırdım şuan tık yok maşallah bundan önceki aracım golf5 fsi comfortline tiptr. sınıf farkının dışında konfor açısından bir fark hisssetmedim çok memnunum..

Ziyaretçi051
    Ziyaretçi Ziyaretçi051 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben bu yazılardan acaba ne zaman hasta olucam ya daha yeni check up yaptırdım en iyi doktora giderek kontrolden geçtim.ya arkadaşımın şurası ağrıyor benimde ağrırsa ne yaparım ya geçen gün arkadaşım bir doktora gitmiş doktor ona böyle yapmış arkadaşlar hayat böyle düşünerek devam etmez hayattan zevk almaya bakmalıyız sanmayınki çok paralar vererek alınan araçlarda bu tip sorunlar çıkmıyor sanmayınki o araçları tamir edenler robot her markada bu tip sorunlar çıkıyor.İnsan faktörü her herde var.aracınızı severek aldığınızı tahmin ediyorum ki böyle bir çatı altında toplanıp arabalarımızdan bahsediyoruz hayat yaşamağa değer zevk almak lazım

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Gizem Uz
    mistero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 5

Eğer arabanı seversen, o seni üzmez

Mehmet Ali ..
    makeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 240

çözülemeyecek problem yoktur..

ömür çetin
    ultramarine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    41 H 0039
    Edilen teşekkür: 17

arkadaşlar güzel ve dğru şeyler yazmışlar ama ortada bir geçek var.bende maaşallah hiç sorunum yok diyordum.ses gıcırtı falan yok herkes de olmuyo herhalde die düşünüyordum ta ki 7000 km yapana kadar.çok büyük sorun değil belki motor gibi yürüyen aksam gibi yada elktronik gibi sıkıntılar yok.herkesin dediği gibi kapıların deyim yerindeyse anırması,kasisten çukurdan geçerken konsoldan gelen gıcırtılar,belli belirsiz tıkırtılar normal.bunları bilerek binin aracınıza.ama yinede ben arabamı çok seviyorum.nacizane bir tavsiye servisinizi ii seçin yoksa çok git gel yaparsınız.
    Siyah & Beyaz Ölüm & Yaşam

BEŞİKTAŞ ve EVO ayrıcalıktır !

Caner Atasever
    swimmer_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 26

vallahi bizim araç 11.000 e falan yaklaştı sanırım maşallah hiçbir sorunu yok. city motoru da her an açık babam kapatınca broadway sürüyorum gibi geliyo diyor bu iş kullanım beklenti ve büyük oranda şans işi led tv aldık 2 ayda ancak 10 gün evde durdu teknik servise gidip durdu tamir ettiler olmadı sonunda ne oldu ? yenisini verdiler tv nin maşallah bir sorunu yok şiimdi ben bu tv den soğumalı mıydım ?

Sayfa 1/2 12 SonSon