Sayfa 2/2 İlkİlk 12
37 sonuçtan 21 ile 37 arası

Konu: şaştım bu işe

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

piyasa durgun olduğu gibi fiyatlar aşırı yüksek..inanın galeriler şahıslardan daha az para istemeye başladı..tamam kendi malları dilin kemiği yok isteyebilir de biraz insaf be kardeşim daha bugün gördüm astranın sıfırı 41 lira adam 2008 model 180 bindeki aracına 32 milyar para istiyor biraz insaf bu kadar da olmaz..ben böylelerine fırsatçı .... derim de şimdi burası yeri değil..

Murat ŞEKER
    Murat 1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 24

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    piyasa durgun olduğu gibi fiyatlar aşırı yüksek..inanın galeriler şahıslardan daha az para istemeye başladı..tamam kendi malları dilin kemiği yok isteyebilir de biraz insaf be kardeşim daha bugün gördüm astranın sıfırı 41 lira adam 2008 model 180 bindeki aracına 32 milyar para istiyor biraz insaf bu kadar da olmaz..ben böylelerine fırsatçı .... derim de şimdi burası yeri değil..
    bu mesajda benim üstüme alınmam gereken bi yer yok heralde değilmi

cenk yağcı
    Cnklee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 6

Cumartesi günü izmir yetkili satıcı ve servisleri birmot ve enriko alibertiye gittim.Bana 78000 kmde 06 g.punto multijet dynamic aracıma 2.el piyasa değeri 16,17 dediler(sahibinden.com dan bakıyorlarmış).Ben onlara satacak olsam tamam normal dicemde piyasa değeri diyolar.Dedimki arkadaş madem öyle bana o paralara 2 tane daha bulun dedim.Yerli malı gibi kaldılar.Bişey diyemediler.Ve bugün nakit peşin para 22.800e sattım.Herkes 20,21 eder diyodu benim aracıma 3 ay bekledim ve istediğim rakama sattım.Sizede hayırlı satışlar.
    Sevgilini Alıp Cafeye Gitmek Yerine E 30 u`nu Alıp Sanayiye Gidiyorsan
    •Kalabalık Caddelerde Sarmaş Dolaş Yürümek Yerine O Caddelerde Piyasayı Tercih Ediyorsan
    •Sıcak Yaz Akşamlarında Mekan Mekan ...Eğlenmek Yerine Shell`e gidiyorsan
    •Duymak İstedğin Seni Seviyorum`u Duymak Yerine Redline`a Girmiş Egsoz Sesini Duyuyorsan
    •Kendini Kötü,Yalnız Hissettiğinde E30 un İçine Oturup Dertleşiyosan ve Rahatlıyorsan;

SEN GERÇEK BMW CİSİN DEMEKTİR.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Murat ŞEKER
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok

araç için az önce bi astsubay arkadaşla görüştük düşünecek bakalım ayrıca bikaç gün öncede 32500 verdiler vermedim inadım inat kafamdaki rakamın altına da vermicem anladımki aracın ikinci elinde meraklısını bulmak önemli gerisi boş... 2001 palio 1,2 el aracım içinde satılmaz diyorlardı aldığımdan yüksek fiyata 2. gün sattım ama alıcısına daha öncede dediğim gibi bekleyelim bakalım...

V.Seyhun Akar
    seysey37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850
    Edilen teşekkür: 219

Alıntı Cnklee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü izmir yetkili satıcı ve servisleri birmot ve enriko alibertiye gittim.Bana 78000 kmde 06 g.punto multijet dynamic aracıma 2.el piyasa değeri 16,17 dediler(sahibinden.com dan bakıyorlarmış).Ben onlara satacak olsam tamam normal dicemde piyasa değeri diyolar.Dedimki arkadaş madem öyle bana o paralara 2 tane daha bulun dedim.Yerli malı gibi kaldılar.Bişey diyemediler.Ve bugün nakit peşin para 22.800e sattım.Herkes 20,21 eder diyodu benim aracıma 3 ay bekledim ve istediğim rakama sattım.Sizede hayırlı satışlar.
    bayiler tam ölü .. başlayan bi laf vardır ondan bende değiştircem zaman sormuştum 2006 55bindeki active hatasız puntoma 16bin verdiler sabrettim 19,500 e verdim..sabır işi bu kesinlikle..

Alıntı Murat 1979 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç için az önce bi astsubay arkadaşla görüştük düşünecek bakalım ayrıca bikaç gün öncede 32500 verdiler vermedim inadım inat kafamdaki rakamın altına da vermicem anladımki aracın ikinci elinde meraklısını bulmak önemli gerisi boş... 2001 palio 1,2 el aracım içinde satılmaz diyorlardı aldığımdan yüksek fiyata 2. gün sattım ama alıcısına daha öncede dediğim gibi bekleyelim bakalım...
    sabırlı olun acele etmeyin illaki gidicektir ama şu bi gerçek bi arkadaşında dediği gibi mayıs ayında piyasa daha yukarlara çıkıyor kışın düşüyor bu doğru bişey..

hayırlı satışlar..

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

32 bine sıfır Focus comfort var benzinli. bayi indirimi ile 30500 e alınsa 1500 tl ye iyi bir lpg sistemi takılsa mis gibi binilir... bence satmayın aracınızı boşuna zarar etmiş olursunuz.

Tevfik SER
    tserce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

kolay gelsin , hayırlı satışlar dilerim aklımda evo dynamıc multijet var gp multijetimi satabilseydim konuşurduk, değiştirme sebebim sadece donanım eksikliği. size tekrar hayırlı satışlar

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    32 bine sıfır Focus comfort var benzinli. bayi indirimi ile 30500 e alınsa 1500 tl ye iyi bir lpg sistemi takılsa mis gibi binilir... bence satmayın aracınızı boşuna zarar etmiş olursunuz.
    Eski kasa focus tan bahsediyorsunuz Listede var ama kendi yok Ben ağustos ayında hem benzinli hemde dizellerinden herhangi bir donanımı almak istedim fakat ellerinde eski kasa focus kalmadığını söylediler Yeni focus ta 40.000 tl den başlıyor
    Konu ozay06 tarafından (05/10/2011 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağdaş Zeyrek
    OperaIIX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    35CPD60
    Edilen teşekkür: 11

Arkadaşlar hepinize merhabalar. Aranıza yeni katıldım yaklaşık 2 aydır sahibinden vs tarzı sitelerde puntoların fiyatlarını araştırıyorum. Bankalarda kredi oranları oldukça yüksek.. Araç almak için şu an piyasa uygun mu sizce yoksa beklemelimiyim

Gökhan Becerik
    Sauron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 18

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat Mayıstan Önce Bu Fiyatlara Satamazsın. Şuan yıl Sonu Kampanyaları Başlıcak Daha Sonrada Kış Gelicek Alıcılar Bu Seferde Kışın Araç Almıcak. En İyi İhtimal Nisan Mayıs Gibi Aracın Bu Fiyata Satılır. Çok Aciliyetin Varsa Link At Özelden Bana Birkaç Kişiye Söyleyelim. Eğer Fiyatta Töleransın Olacaksa.
    Aslında kışın daha çok ihtiyaç neden yazın piyasalar alevlenir anlamış değilim , tamam insanlar tatile , köyüne v.s gidiyor ama , kışında yağmuru var çamuru var
    Önümüz tufanmış ne gam , Nuh'un gemisidir VATAN!

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben o fiyatlara sıfır araba almayacaksam c sınıfı 1.6 dizel alırım diye düşünüyorum...belki benim gibi düşünen çoktur...
    hayırlı satışlar size...
    çok haklısın o kadar nakitim olduktan sonra c sınıfı araçlara yönelirim :=)
    kArŞIYAkA çARŞı

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski kasa focus tan bahsediyorsunuz Listede var ama kendi yok Ben ağustos ayında hem benzinli hemde dizellerinden herhangi bir donanımı almak istedim fakat ellerinde eski kasa focus kalmadığını söylediler Yeni focus ta 40.000 tl den başlıyor
    arayan bulur hocam

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arayan bulur hocam
    Vallahi bulabilenler için çok iyi fiyat Ama ben ağustos ayının sonunda benzinli olsun dizel olsun tüm donanım ve motor tiplerini ankaradaki tüm bayilere sordum yoktu Dün tekrar aradım yine yok Bulup alabilenler için çok iyi fiyat çünkü 2. elleri bile daha yüksek

SerdaR KORKMAZ
    Electra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 32

Biraz gerçekçi olmak lazım. Hem yaşadığınız il hemde sattığınız dönem pek hareketli değil bu ara. Ben Mayıs-Temmuz arası iki araç sattım ve iki araç aldım. Hem piyasa hareketli hem İstanbul. Şimdi insanlar arabasını aldı tatilini yaptı evine döndü. Mutlaka her aracın bir alıcısı vardır canınızı sıkmayın ama yazın daha iyi satardınız demek istediğim bu.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Murat ŞEKER
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok

hayat hep planladığınız gibi gitmiyor malesef yaz satışlarının hızlı olduğu dönemde benim aracı satmak gibi bi fikrim yoktu ...

Hakan Dalkıran
    34 HKN 37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 18

Alıntı Murat 1979 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızı alırken hangi fiyattan aldınız birde bunu düşünün muhtemelen istediğiniz fiyatın altında aldınız takip ettiğim kadarıyla satarken kar amaclımı yoksa ihtiyactanmı satıyorsunuz kar amacı güderseniz uzun vadede olur galericiler bile kış dönemi arac toplar tüm paralarını yatırırlar oto sitelerinde araclardan yürüyecek yer bulamazsınız bahar dönemi girince cok iyi karlardan satmaya başlarlar yani istedikleri fiyatlardan sizde istediğiniz fiyattan satmak istiyorsanız bence şu an bu fiyattan zor.Zaten segment olarak revacta olan bir arac değil fiesta,corsa,clio 3,c3 ün satış rakamlarına yaklaşamayan bir aracı heralde satmak biraz güc olur.

Murat ŞEKER
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok

Alıntı 34 HKN 37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızı alırken hangi fiyattan aldınız birde bunu düşünün muhtemelen istediğiniz fiyatın altında aldınız takip ettiğim kadarıyla satarken kar amaclımı yoksa ihtiyactanmı satıyorsunuz kar amacı güderseniz uzun vadede olur galericiler bile kış dönemi arac toplar tüm paralarını yatırırlar oto sitelerinde araclardan yürüyecek yer bulamazsınız bahar dönemi girince cok iyi karlardan satmaya başlarlar yani istedikleri fiyatlardan sizde istediğiniz fiyattan satmak istiyorsanız bence şu an bu fiyattan zor.Zaten segment olarak revacta olan bir arac değil fiesta,corsa,clio 3,c3 ün satış rakamlarına yaklaşamayan bir aracı heralde satmak biraz güc olur.
    aracı küçük geldiği için satmak istiyorum bakış açısına göre ihtiyaç mefhumu değişir haaa aracın ederi bellidir şuan piyasası bellidir alıcıya satılacak rakamda bellidir işine gelen alır işine gelmeyen almaz ancak bi mal satışa çıkınca fiyat olarak belli bir rayici vardır ve alındığı rakam konuşulmaz bu etik değildir ben 1850 liraya 1 sene önce lcd aldım bugün fiyatı yükselmiş ve 2500 tl olsa bunu 2000 tlyemi satarım 1250 lirayamı satarım. millet satarken tukaka... fiyat kırmak ne kadar kolay umarım sizlerde bir malınızı satarken bu muameleye maruz kalırsınız ...el insaf yahu sıfırından en az 4000 tl indirimle sattığım aracı fiyat olarak hala beğenmiyorsunuz ya pes doğrusu sizle bedavayamı verdiniz araçlarınızı...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri

Yer imleri