Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: sanki evom beni üzücek gibi his war içimde

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

şanş işi bence. benim city iki defa degisti tavan lekeden dolayı degisti kapı kollarının rengi attıgı icin değişti kapı kolalrında 2 defa işlem yapıldı. kiminde ise bir şey olmadı . tamamen şans.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

hiçbirşeycik olmaz korkmayın yola devam..

Soner Aktaş
    koyublack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    33 BEY 14
    Edilen teşekkür: 123

Alıntı ultramarine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar güzel ve dğru şeyler yazmışlar ama ortada bir geçek var.bende maaşallah hiç sorunum yok diyordum.ses gıcırtı falan yok herkes de olmuyo herhalde die düşünüyordum ta ki 7000 km yapana kadar.çok büyük sorun değil belki motor gibi yürüyen aksam gibi yada elktronik gibi sıkıntılar yok.herkesin dediği gibi kapıların deyim yerindeyse anırması,kasisten çukurdan geçerken konsoldan gelen gıcırtılar,belli belirsiz tıkırtılar normal.bunları bilerek binin aracınıza.ama yinede ben arabamı çok seviyorum.nacizane bir tavsiye servisinizi ii seçin yoksa çok git gel yaparsınız.
    benim arka 2 kapıdan gıcırtı geliyordu servise götürdüm gergi yayları değişecek dediler parça yokmuş sipariş verildi 1 hafta içinde geldi serviste yarım saat içinde değiştirildi, ön konsoldan özellikle direksiyonun alt tarafından kasislerden geçerken ve motoru durdurduğumda gıcırtı geliyordu servise götürdüm 10 dakika içinde hallettiler sorun kalorifer borularının sıkışmasıymış. Servisim Mersin Boranlar arabam da 9500 km de bu tür sorunlar halledildi şu an tık ses yok, müziğin sesini açtığım zaman subwoofer ın şiddetinden gelen sesler dışında
    Mekân Mersin, memleket Bolu...

erdem kaplan
    FANATİK ERDEM1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 255

hiçbir sorun yaratmadan bir hisse dayanarak üzülmek bence doğru değil. Punto, Evo bunlarda çeşitli sorunlar OLABİLİYOR ama olacak diye bir şart yok. burda yazan sorunların hiçbirini yaşamayanlarda var illah sorun olacak diye bir şart mı var?

ömür çetin
    ultramarine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    41 H 0039
    Edilen teşekkür: 17

belki şöyle bir durumda olabilir.ilk çıkan araçlardaki sorunları göz önüne alarak fiat yetkilileri yeni üretimlerde bunları düzelte yoluna gitmiş olabilirler bence gitmelilerde.sonuçta servisler bu sorunları bildiriyordur.
    Siyah & Beyaz Ölüm & Yaşam

BEŞİKTAŞ ve EVO ayrıcalıktır !

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Zaten tek sıkıntı punto kullanıcıları. Kimse arabasını övmüyor. Hep sorun hep sıkıntı hep dert yanma mevcut forumda. Lakin bunları yapanlar niyeyse araçlarındanda vazgeçemiyor. Sadece piyasasını öldürüyorlar. Bana kalırsa araçlarımız fiyatına göre verdiği donanımlar gayet iyi. Milletimiz biraz ölücü 30bin tl ve üzerini verdiğinde sıfır araca sanki mercedes aldığını falan zannediyor. Varsa sıkıntınız servise gidin. Halledilemiyorsa burada tartışalım. Nihayetinde kul yapısı tabiki sıkıntı çıkarır. Bugüne kadar arka kapı gergilerim ses yaptı gittim değiştirttim yine yaptı bu sefer fiat sıkıntılı parça diye yenisini üretmiş o takılacak. Sinyallerim arızalandı temazsızlık vardı düzeltildi, kornam arızalandı yenisi ile değiştirildi konumuda değiştirildi. arka kapılar kitlenmedi temaazsızlık vardı düzeltildi. ufak tefek ve telafisi olan şeyler bunlar bunun gibi sıkıntılarını dile getiren insanlar çok sanki Vag grubunda olmayan şeyler gibi açıkçası yeni focusların işçiliği bizimkinden daha kötü bizzat denedim. Hani araçlarımızın tek büyük sıkıntısı City arızası onu bile artık servislere caz yapmadan hallediyorlar. Bu kadar hor görmeyelim araçlarımızı. Aracınızdanda soğumanıza gerek yok. Gayet düzgün araçlar. Ben arabamı çok seviyorum. Vaad edilenden fazlasını beklememek gerek.

ömür çetin
    ultramarine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    41 H 0039
    Edilen teşekkür: 17

Alıntı Budweiser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten tek sıkıntı punto kullanıcıları. Kimse arabasını övmüyor. Hep sorun hep sıkıntı hep dert yanma mevcut forumda. Lakin bunları yapanlar niyeyse araçlarındanda vazgeçemiyor. Sadece piyasasını öldürüyorlar. Bana kalırsa araçlarımız fiyatına göre verdiği donanımlar gayet iyi. Milletimiz biraz ölücü 30bin tl ve üzerini verdiğinde sıfır araca sanki mercedes aldığını falan zannediyor. Varsa sıkıntınız servise gidin. Halledilemiyorsa burada tartışalım. Nihayetinde kul yapısı tabiki sıkıntı çıkarır. Bugüne kadar arka kapı gergilerim ses yaptı gittim değiştirttim yine yaptı bu sefer fiat sıkıntılı parça diye yenisini üretmiş o takılacak. Sinyallerim arızalandı temazsızlık vardı düzeltildi, kornam arızalandı yenisi ile değiştirildi konumuda değiştirildi. arka kapılar kitlenmedi temaazsızlık vardı düzeltildi. ufak tefek ve telafisi olan şeyler bunlar bunun gibi sıkıntılarını dile getiren insanlar çok sanki Vag grubunda olmayan şeyler gibi açıkçası yeni focusların işçiliği bizimkinden daha kötü bizzat denedim. Hani araçlarımızın tek büyük sıkıntısı City arızası onu bile artık servislere caz yapmadan hallediyorlar. Bu kadar hor görmeyelim araçlarımızı. Aracınızdanda soğumanıza gerek yok. Gayet düzgün araçlar. Ben arabamı çok seviyorum. Vaad edilenden fazlasını beklememek gerek.
    murat kardeşim zaten sıkıntı burda ortaya çıkıyor.evet dediğin gibi herkes arabasını çok seviyor ve kimsede vazgeçmiyor.sinekte küçüktür ama miğde bulandırır misali 30-35 bin lira veriyoruz kapıdan ses geliyor, konsoldan ses geliyor , kalorifer borularından ses geliyor evet küçük şeyler ama insanın canını sıkıyor okadar para vermişiz bu ses ne dioruz.haydi servise zırt pırt servise.evet dediğin doğru hallediyorlar zaten servislerde bunun içi var.3haftada bir ayda 1 servise gitmek istemiyor insanlar basarım kontağa gezerrim kafam rahat demek istiyor.daha kontağa basarken acaba şimdi nerden ses gelecek acaba neresi bozulacak die düşünüyorlar..almanlardan yada japonlardan duyduğumuzu istiyoruz herhalde yağını suyunu benzini koy gerisini düşünme bas gitsin.ama yinede arabalarımızı çok seviyoruz her güzelin bir kusuru vardır...
    Siyah & Beyaz Ölüm & Yaşam

BEŞİKTAŞ ve EVO ayrıcalıktır !

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Abi ses duymak isteyen duyar. Bugünde kullanmamaktan sol arka cam krikosu gacur gucur ses geliyor umrumda değil. çünkü serviste eminim hallolacak. Hallolmadığı takdirde kafama takarım. Bende aynen suyunu benzinini koyup devam ediyorum.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

ama arkadaşlar insanlar sıfır aldıkları araçlar için ikide bir servise gitmek zorunda değil bu konu malesef sıfır araç alan arkadaşlara çok koyuyor ve bence kesinlikle haklılar..sonuçta bu araçlar belirli bir süre denemeden geçiyor ve daha sonra seri üretime geçiyor..1 araç 2 araç tamam da çevre çok olunca birde fiat kabullenmeyince insan çileden çıkmıyor değil hani..

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12