Alıntı cesur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar konuyla ilgili değil belki ama ben bu sabah hastaneye gitmiştim ameliyat olan bir arkadaşımı ziyarete ve arabamıda hastanenin otoparkına koydum 15 dk sonra geri döndüğümde arabamı arkası kırmızı boya ve göçük olmuş birisi çarpıp kaçmış . kaskomun çözüm hattını aradım . hasar ihbarı yaptım. autokinge gidebilirsiniz dediler . merak ettiğim şu autoking e gidersem servis garantisi bozulur mu . servise mi gitmeliyim autokinge mi. bir sorum da şu benim kaskom bu yıl bikez bozulmuştu şimdi 2.kez gene kaskoya başvurursam kaskoma zararı olur mu bi arkadaşım var siciline işler ve sana kasko yapmayabilirler dedi yada çok fahiş bi fiyat isterler dedi kafam karıştıne yapsam bilmiyorum bilen biri varsa lütfen cevap yazabilir mi şimdiden tşkler ...
Servis garantisi gittiğiniz servisteki çalışanların işlerine verdikleri önem ve Fiatın onlara verdiği kurum içi eğitimlerin bir sonucudur. Bizler sadece kullanıcıyız o yüzden öncelikle tecrübeler değil araç kullanım klavuzundaki yazan maddeleri iyice okuyup araca adapte olmak lazım, çünkü birisi bir gün size kullanım hatası diyerek garanti kapsamından çıktığınızı söyleyebilir.
Autoking lerde 1000 tl ye kadar yapılan hasalar kaskonuza sirayet etmez yani kasko bir dahaki seneye pahalı yapılmaz indiriminizi alabilirsiniz. Autoking hakkınızın kaç kere olduğunu kasko yaptırdığınız şirketten öğrenebilirsiniz rahatlıkla 2006 senesinde 2 aracımla tolam 8 ağır olabilecek kaza yapmıştım (allah kimsenin başına vermesin) şirketten uyarı aldım ve çok zor bir süreçten geçmişde oldum...Bilgilerinize...İyi sürüşler