Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: sımdı olsan ne yapardın?

Hakan Yalçın
    Radiance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Edilen teşekkür: 120

Bu günkü fiyatlarla almazdım. Önümüzdeki senenin otomobil firmaları için rekorlarla dolu bir yıl olacağını da düşünmüyorum.

bulent ozdemir
    safety car evoefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06 EPP 95
    Edilen teşekkür: 371

evo fıre doulocig 35500 sımdıkı lıste fıyatı o paraya audi a4 3.0 v6 quattro 2004 model alırdım..

S. Togay
    VICEROY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 80

Dikkat ettiğim her açtığınız konu farklı başlıklar altında da olsa aynı kapıya çıkıyor. Bu paraya bu araba alınırmıda toplanıyor. Yine gördüğüm o ki burası puntonun sitesi ve bu markaya gönül vermiş tüketiciler aynı çatı altında toplanıyor araçlarını sevmekle kalmıyor ve iyimser yaklaşımlar sergiliyorlar. Para sahibindir ve tutkunun bedeli gücün yettiği oranda sınırlıdır. 2011 modelde 1000 tl 2012 modelde 2400 tl haziran ayı satş listesine göre oluşan fark anormal değildir. 1980 li yıllarda araba almak gayrimenkule yatırım gibiydi. Olaki artış devam ederse tarih tekerrürden ibarettir dedirtebilir. Araç sahipleri buna memnun olur ama sıfır alacak olanları bu rakamlar zorlayabilir. Kazançlar değişkendir ama. Sıfır dizel 5.20d 180.000 tl plakayı takın ertesi gün satın zararınız eder bir punto evo. Bu tercihi ve zararı önemsemeyen kitleyi yadırgamak,eleştirmek nasıl ki sağlıklı yaklaşım değilse 40.000 tl ye full evo alanıda yargılamak yanlış olacaktır. Bu tip kamuoyu yoklaması yaratacak başlıkların da biz tüketicilere geri kazanımı emin olun olmayacaktır. Dediğim gibi tutkunun bedelini belirlemek zordur. Akaryakıt ve vergide zirvede bir toplumuz. Bir kendimize birde devlete alıyoruz her araba satın alışında. Kurda yerinde saymıyor. Artışın en fazla fiat modellerinde punto ya yansımış olması lokomotif model olması ve birazda stok eritme çabası ile alakalı ki bunu diğer başlıklarda detaylı izah etmiştim.
    Konu VICEROY tarafından (09/09/2011 Saat 22:44 ) değiştirilmiştir.
    Hedefi Olmayan Gemiye Hiçbir Rüzgar Yardım Edemez...

4. Bu mesajı için 3 kişi VICEROY'ye teşekkür etti:

Caner Atasever
    swimmer_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 26

arabamı almamış olsam bugün gider yine alırdım araba almak istersem para benim değil mi ? 7-8 ya da daha çok yıllık araçlara asla bakmazdım 0 takıntım var kimse sizi bu paraya alın diye zorlamıyor tartışma çok gereksiz fiyatlar ortada aynı donanımda benzer teknik özellikte araçların da fiyatları ortada ne yaparsanız ne ederseniz en uygunu yine evo bana sorarsanız boş bir poloya 40 000 civarı vermem aracın donanımı önemli benim için konfor düşkünüyüm

hepinize iyi akşamlar dilerim bu tarz tartışmaların da çok uzadığını ve gereksiz olduğunu düşündüğümü belirtmek isterim

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Forumların amacı tartışmak değilmidir zaten Herkes aynı fikirleri beyan etsin yazsın kimse farklı bir şey yazmasın tek bir görüşte toplanılsın diye mi var forumlar Tartışma gereksiz ise yazmaz ve katılmazsınız Neyi tartışalım? Gerekli olan ne? Dünyanın en güzel arabası şudur diye herkez aynı görüşümü belirtsin?

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Geçen sene bu zamanlar kampanyalarla 30.000 liraya satılan 85 HP Renault Kangoo şuanda 39.500 liraya satılıyor üstelik ÖTV si %10 bu araçların,EVO ların şuanki fiyatları kurdaki artışa göre gayet normal...

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Evet Aralık ayında baktığımız araçlar içerisinde şu anda fahiş bir zam görmeyen araç yok ve işin kötüsü daha da artacak diye yorumlar var Düşüncesi bile kötü

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

Alıntı VICEROY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkat ettiğim her açtığınız konu farklı başlıklar altında da olsa aynı kapıya çıkıyor. Bu paraya bu araba alınırmıda toplanıyor. Yine gördüğüm o ki burası puntonun sitesi ve bu markaya gönül vermiş tüketiciler aynı çatı altında toplanıyor araçlarını sevmekle kalmıyor ve iyimser yaklaşımlar sergiliyorlar. Para sahibindir ve tutkunun bedeli gücün yettiği oranda sınırlıdır. 2011 modelde 1000 tl 2012 modelde 2400 tl haziran ayı satş listesine göre oluşan fark anormal değildir. 1980 li yıllarda araba almak gayrimenkule yatırım gibiydi. Olaki artış devam ederse tarih tekerrürden ibarettir dedirtebilir. Araç sahipleri buna memnun olur ama sıfır alacak olanları bu rakamlar zorlayabilir. Kazançlar değişkendir ama. Sıfır dizel 5.20d 180.000 tl plakayı takın ertesi gün satın zararınız eder bir punto evo. Bu tercihi ve zararı önemsemeyen kitleyi yadırgamak,eleştirmek nasıl ki sağlıklı yaklaşım değilse 40.000 tl ye full evo alanıda yargılamak yanlış olacaktır. Bu tip kamuoyu yoklaması yaratacak başlıkların da biz tüketicilere geri kazanımı emin olun olmayacaktır. Dediğim gibi tutkunun bedelini belirlemek zordur. Akaryakıt ve vergide zirvede bir toplumuz. Bir kendimize birde devlete alıyoruz her araba satın alışında. Kurda yerinde saymıyor. Artışın en fazla fiat modellerinde punto ya yansımış olması lokomotif model olması ve birazda stok eritme çabası ile alakalı ki bunu diğer başlıklarda detaylı izah etmiştim.
    doğru sözlere yorum yapılmaz....teşekür edeerim....

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

Cihan GÜNDOĞDU
    Bolu_Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    14 KB 120
    Edilen teşekkür: 197

Gider banka soyardım yine GP alırdım Şaka bir yana bende FIAT aşığıyım...

Tipo 1.6 SLXie MPI & Grande Punto 1.4 Fire & Bravo T-Jet Dynamic

alper çetin
    kalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 4

Döviz bu seviyelerden aşagıya düşmesse fiyatlarda düşmez.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12