Sayfa 2/2 İlkİlk 12
37 sonuçtan 21 ile 37 arası

Konu: Kaza: aracıma çarpıp kaçtılar

emrah atış
    skyline28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 163

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun emrah
    fazla hasar olmaması sevindirici
    ne insanlar var arkadaş
    madem vuruyorsun tamam olur kazadır her ne ise dur bari meden kaçıyorsun
    dötünde plaka var değermi rezil olmaya aslanlar gibi vurdum kardeşim ne ise hasarın karşılarım demek varken
    ya bende bunu anlamıyorum birde kadını buldum telefon açtım benim arabam başka pilakam başka diyor yüzsüzlük diz boyu ..

emrah atış
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

bütün arkadaşlara teşekkür ederim....

Özlem Çufaoğlu
    ozdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 VL 2583
    Edilen teşekkür: 1326

çok geçmiş olsun...
    Allah beterinden, tekrarından korusun...

cihan kesen
    speedy_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022
    Edilen teşekkür: 179

geçmiş olsun sizi çok iyi anlıyorum geçmiş olsun bugun benimde başıma geldi
    bugun WV Golf aracıma benzinlikte dururken öndeki aracın geri geri gelip vurdu aracın içinde öle bi sarsıldımki sanki ön tarfı komple aldı gibi geldi bana içine dışına baktım allahtn baktım çizik bile yok ama sol farın ayağı kırılmış sallnıo o far değişicek malesef adam dışarı bi çıktı bide alkollü polisi çağırdım 250 promil çıktı önü boşken geri gelip duran aracıma çarptı ve polis çağırma bana telefonunu ver 15 20 gun sonra arar paranı veririm diyo lafa bak tanımadığm sarhoşa güvenmemi beklio o halde bırakıcam bide başkalrının canını yakıcık diyecek söz bulamıyor bölelerine ehliyetini komple alcan elinden 6 ay kesmez bunu
    sonuç ehliyet 6 ay lığına el konuldu 600 tl ceza araç bağlandı ama o halini gözüme getirdikçe kusura bakmayın ama beter olsun demek gelior içimden
    Konu speedy_16 tarafından (26/08/2011 Saat 02:51 ) değiştirilmiştir.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Geçen benim garaj olmasına ragmen kaldırıma parketmiştim sen gel biri geri geri gelirken sol çamurluga vur adam allahın adamıymış hafız durmuş bakkalcı çagırdı telefonumuzu aldık ertesi gün görüştük trafik sigortası düzenledik serviste ve servisin tutarını o ödedi normalde ben ödemem gerekiyor sigorta bana yatırıyor parayı adam ben ödicem dedi parayı sonra sigorta bana parayı yatırınca bende adamı aradım verdim parasını böyle insanlarda var. Geçen annemi kaybettigim gün acil gittigimden önüme gelen araca çarptım ertesi gün gittim kameralardan araştırdım vurdugum aracı buldum trafik sigortası düzenledik adam da anlayış gösterdi hallettik adam da sigorta şirketi sahibiymiş olur böyle şeyler aciliyetlerde dedi helalleştik.
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ender İYİDİKER
    E_N_D_E_R_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 EN*707
    Edilen teşekkür: 128

Geçmiş olsun...
    BİR HAYATIN VAR VE SEN ONU EN İYİ BİR ŞEKİLDE YAŞAMALISIN...!!! EndeR

Osman D
    ecosi26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 151

Çok geçmiş olsun. bu trafikte araba kullandığını sanan, ehliyetlerin peynir ekmek gibi verildiği, arabaların 1 saat içerisinde sahiplenebilindiği ülkemizdeki bu konu ile ilgili konulan kuralları ve her türlü aracı kafasına göre kullanmayı ilke edinmiş tüm zihniyetleri esefle kınıyorum...

Osman D
    ecosi26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 151

Her yerde kamera var artık hemen hemen devlet koymasa insanımız koyuyor sonunda hata yapan cezasını elbette buluyor ama birde ölüme sebebiyet verenler kameraya yakalansa ne olacak acı içerisinde seyrettiğimiz bir sürü olay oluyor araç kullanmak hayatımızı koylaştırır ama nedense bizde hayatımızı hızlandırıyo eceli ile ölmek hakkımız bazı insanların sayesinde elimizden alınıyor alayına isyan....

alper aslan
    alpimmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1091

Emrah geçmiş olsun, madem plakayı da almışlar bence gereğini yap, çünkü kaçmış gitmiş, daha büyük hasar veripte yok olabilirdi de

emrah atış
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

polis dün akşam evine gitmiş evde kimseyok bulamamışlar aracın sahibini....

engin cebesoy
    sevimsiz_hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart 4-5 bin mi?

arkadaşım ne 4-5 bin cezasından bahsediyorsun. yaralanma olayı yoksa 140 tl. cezası var olay yerini terk etmenin. yaralanma varsa 280 tl imiş. bu pazar benimde başıma geldi. 4 tane zibidi binmişler serçeye çocuk göz göre göre benim sol ön çamurluğa vurdu kaçtı. hemen polis çağırdım. önce asayiş geldi. olay yerini inceleyip aracı güvenli bir yere çekmemi istedi. arkasından trafik geldi. tutanak tuttu. sonra ben karakola gidip şikayetçi oldum. Allahtan aracın plakasını almıştım. ve benim aracın kaskosu vardı. ertesi gün trafikten kaza tutanağını aldım. karşı taraf suçlu olarak rapor yazılmış. servise gittim. benim kasko üzerinden hasar dosyası açıldı. davacı olduğum için mahkeme sonucuna göre sigorta şirketi karşı taraftan (tabi bulunursa) rücu ederek masrafları alacakmış. ben araştırdım karşı tarafın sigortası yok. Allahtan kasko vardı da canımız fazla yanmadı. en kötü ihtimal benim kasko delinecek. onada şükretcez. ama bir denk getirsem o arabayı da sorsam hesabını. plakası 42 SB 718 beyaz serçe.

Onur Ö.
    Kablonet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 60

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen benim garaj olmasına ragmen kaldırıma parketmiştim sen gel biri geri geri gelirken sol çamurluga vur adam allahın adamıymış hafız durmuş bakkalcı çagırdı telefonumuzu aldık ertesi gün görüştük trafik sigortası düzenledik serviste ve servisin tutarını o ödedi normalde ben ödemem gerekiyor sigorta bana yatırıyor parayı adam ben ödicem dedi parayı sonra sigorta bana parayı yatırınca bende adamı aradım verdim parasını böyle insanlarda var. Geçen annemi kaybettigim gün acil gittigimden önüme gelen araca çarptım ertesi gün gittim kameralardan araştırdım vurdugum aracı buldum trafik sigortası düzenledik adam da anlayış gösterdi hallettik adam da sigorta şirketi sahibiymiş olur böyle şeyler aciliyetlerde dedi helalleştik.
    başınız sağolsun hocam

Cemal KÖYLÜOĞLU
    C(C)K cck1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 570

Bununla geçmiş olsun, ALLAh beterlerinden korusun.

engin sözen
    easozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 31

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

mehmet yilmaz
    iskmehmet1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 AR 675
    Edilen teşekkür: 16

size söyleyeceğim konuyu forumda pek görmedim ustalar,ben 314 km deki arabamı servise götürdüm ve 2 çamurluğunu boyattım güvenlik kamerası kayıtlarına baktım ve 3 köpek benim arabanın çamurluklarını ısırıyorlardı birgün size böyle diyen biri gelirse inanın adama...

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Alıntı iskmehmet1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    size söyleyeceğim konuyu forumda pek görmedim ustalar,ben 314 km deki arabamı servise götürdüm ve 2 çamurluğunu boyattım güvenlik kamerası kayıtlarına baktım ve 3 köpek benim arabanın çamurluklarını ısırıyorlardı birgün size böyle diyen biri gelirse inanın adama...
    sorma abi benim arabayada aynı köpek üst üste 2 kere kafa attı,boya atması var şu an. O kadar çok şey başına geldi ki aracın takmamaya başladım artık...

BERK ORAL
    berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 121

geçmiş olsun

Sayfa 2/2 İlkİlk 12