Sayfa 2/2 İlkİlk 12
40 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Punto Evo Satıp Linea 1.3 Otomatik Almak?

murat akbaş
    muratx41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 123

Alıntı atila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    95 lik evo yu kullanin kararinizi ondan sonra verin,daha saglikli olur.herkes araciyla mutlu olduktan sonra sorun yok.evo danda iyileri var sonucta.
    kullandiım evoyu hacim ve konfor olarak tatmin etmedi sıfır almayı düsünüyordum linea almadan önce dünyanın parasını istediler ki bemin görüsüm etmez gittim 2008 emotion aldım 26000 km 27000 tl ye donamın olrakda fazlasıyla iyi konuyu fazla uzatmıyacam ufak araç devrini zaten kapattım herkes arabasıyla mutlu mesut olsun

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Selçuk DOĞAN
    k0d3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 86

Alıntı muratx41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bended 2008 linea emotion var puntomunto hikaye kalite söyle böyle deniliyor valla bende tekrar punto alacaktım linea bindim gayet güzel 1 vitesde traktörmüs kalkısda ucmuycaz ya sehir içi ortalamam 5.6 fazlasıyla yeterde artar en azında direksiyon bozulacak diye korkmuyorum
    "punto munto" derken ?

hangi forumda yazdiğinizi biliyorsunuz dimi
    evo evo..

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat akbaş
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok

Alıntı k0d3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "punto munto" derken ?

hangi forumda yazdiğinizi biliyorsunuz dimi
    evet var punto elestiriler açık bir araba yazdıgımı okursan daha iyi anlarsın
    Konu muratx41 tarafından (19/07/2011 Saat 22:29 ) değiştirilmiştir.

Selçuk DOĞAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

evet var punto elestiriler açık bir araba yazdıgımı okursan daha iyi anlarsın
    Ben eleştiriye kapalı demedim ya da punto mükemmel araba demedim. Sadece "punto munto hikaye" diyerek mevzuya girmenizi biraz garipsedim.
    evo evo..

murat akbaş
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok

o lafın gelisine yazdım bazen deriz ya araba maraba hikaye gibisinden o tarz o sözde bir gariplik yok bence

Selçuk DOĞAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

o lafın gelisine yazdım bazen deriz ya araba maraba hikaye gibisinden o tarz o sözde bir gariplik yok bence
    Anladım, güle güle kullanın aracınızı, kazasız belasız
    evo evo..

Anıl Egemen Doğan
    egeevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

arkadaşlar tüm yazdıklarınızı okudum kusura bakmayın konuyu açan olarak cevap atamadım yoğunum bu aralar, lineayı dün inceledim emotion plus benim aklımdaki modeldi, iç kalitesi olarak bence aynı yine sert berbat plastik, allahtan evo da konsol ortası deri varda biraz iyi oluyor, bej kadife koltuklar muhteşem, bagaj muhteşem, yani birinci vitesteki hantallığı felan ben geçtim artık, çünkü eşimin otomatik isteği yüzünden ve ileride inşallah olabilecek çocuklarımız yüzünden almışken linea alalım diye düşündük, dün aracımı satılığa ilan verdim şirketimde linea içiin çok iyi bir fiyat aldım ancak neler olacağını henüz bilmiyorum, eğer aracım satılırsa yazdığım fiyata hemen sipariş vericem, ama linea benim fikrim kötülenecek bir araç değil, en azından aile için sakin sakin binmek için yeterli diye düşünüyorum arkadaşlar, süreç biraz uzuyacak gibi duruyor, bayideki tanıdığımız dediği ise şöyle madem otomatik alıcaksın para biriktirin yıl sonuna kadar bravo alın, aslında eşimin gönlünden ve tabiki benimde gönlümden geçen bravo ancak şu an çok pahalı diye o fikre kalkışmadık...
    Punto 1.4 S&S Lounge Skydom+ESP Paketi+Sport Kit

atila semerci aveo ltz 95 hp
    atila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 92

linea yı kötülemedik,sonuçta yok satıyor.sadece evo yu biraz daha iyi buluyoruz.herşey gönlünüzce olsun.

Serkan Küçük
    serkankucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 410

Linea emotion plus donanım açısından (fiyatını da görünce) mükemmel denebilecek bir araç, güle güle kullanın...
    ben de bej döşemeleri çok seviyorum ama linea'daki kadife koltuklar yakar mı acaba yazın sıcağında

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Konu

sizin düsünceniz o benim düsüncem böyle ama linea ve punto derseler kesinlikle ve kesinlikle linea derim puntoyu uzun zaman kullandım en güzel yanı yakıtı baska bir yanını göremedim kalite ve konfor olarak linea tek gecerim

Kalite mi , konfor mu ? Cevap Tebessümle karşılıyorum... tüm arkadaşlar araçlarıyla mutlu olsun

murat akbaş
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok

Alıntı akca37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalite mi , konfor mu ? Cevap Tebessümle karşılıyorum... tüm arkadaşlar araçlarıyla mutlu olsun

cevap veriyorum puntodan baska bir arabaya binmediniz galiba

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

cevap veriyorum puntodan baska bir arabaya binmediniz galiba
    Bineceğim araç herhalde bravo olucak, lineayı tercih etmem çünkü, ayrıca neden sordunuz ki lineada kullandım ben, linea dediğimiz araç tahminimce mareanın yerine üretilmiş , her türlü yol şartlarına gidebilecek bir araç, dağ tepe kasis yokuş iniş vs , ancak punto kesinlikle safkan bir asfalt aracı , ksr bakmayın ama köy yolunda da veya bozuk yolda da konforu anca arazi araçları verebilir veya üst sınıf araçlar verebilir

murat akbaş
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok

Bineceğim araç herhalde bravo olucak, lineayı tercih etmem çünkü, ayrıca neden sordunuz ki lineada kullandım ben, linea dediğimiz araç tahminimce mareanın yerine üretilmiş , her türlü yol şartlarına gidebilecek bir araç, dağ tepe kasis yokuş iniş vs , ancak punto kesinlikle safkan bir asfalt aracı , ksr bakmayın ama köy yolunda da veya bozuk yolda da konforu anca arazi araçları verebilir veya üst sınıf araçlar verebilir
    ins bravonuz olur onuda kullanırsınız linea neyin yerine üretildiggini bilmiyorum ama puntomda vardı onuda baya zaman kullandım dünya kadar fark var kullanımda su an emotion kulanıyorum kesinlikle puntoya dönüs yapmam neden ihtiyacıma cevap veriyor bu araba punto sorunlu araba

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

ins bravonuz olur onuda kullanırsınız linea neyin yerine üretildiggini bilmiyorum ama puntomda vardı onuda baya zaman kullandım dünya kadar fark var kullanımda su an emotion kulanıyorum kesinlikle puntoya dönüs yapmam neden ihtiyacıma cevap veriyor bu araba punto sorunlu araba
    Teşekkür ederim , temenniniz için Allah razı olsun, ancak ben hep derim Allah bana nasip etti, aracı olmayan bir dünya insan var, onlara nasip etsin hatta daha iyisini, elbetteki tercih meselesi kimi panda alır kimi punto kimi linea kimi bravo, ne yazıkki linea da bana soğuk geliyor Güle güle iyi günlerde kullanın aracınızı , amacım sizle kapışmak değil karşılıklı fikir alışverişiyle birlikte sohbet etmek , grşmk ümidiyle keyifli forumlar...

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat akbaş
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok

Teşekkür ederim , temenniniz için Allah razı olsun, ancak ben hep derim Allah bana nasip etti, aracı olmayan bir dünya insan var, onlara nasip etsin hatta daha iyisini, elbetteki tercih meselesi kimi panda alır kimi punto kimi linea kimi bravo, ne yazıkki linea da bana soğuk geliyor Güle güle iyi günlerde kullanın aracınızı , amacım sizle kapışmak değil karşılıklı fikir alışverişiyle birlikte sohbet etmek , grşmk ümidiyle keyifli forumlar...

Eyvallah sağol sizede keyifli forumlar kimin hosuna ne gidiyorsa o güzeldir diyelim

atila semerci aveo ltz 95 hp
    atila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 92

Eyvallah sağol sizede keyifli forumlar kimin hosuna ne gidiyorsa o güzeldir diyelim
    +1

tayfun coskun
    typhoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 27

bence linea evoya gelemez.. yani örneğin içi eski punto? kalite konusunda punto evo sınıfının lideri değilse de belli bir kaliteyi yakalamış bir araba ama linea sınıfının en dar araçlarından biri..(sadece benim değil araba dergileri yazarlarının da görüşü) bu arada tüm yorumları okudum da bmw 520ye plaka okutan arkadaşın yorumunu anlayamadım herhalde.. yani muhtemelen yanlış okuyorum

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı typhoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence linea evoya gelemez.. yani örneğin içi eski punto? kalite konusunda punto evo sınıfının lideri değilse de belli bir kaliteyi yakalamış bir araba ama linea sınıfının en dar araçlarından biri..(sadece benim değil araba dergileri yazarlarının da görüşü) bu arada tüm yorumları okudum da bmw 520ye plaka okutan arkadaşın yorumunu anlayamadım herhalde.. yani muhtemelen yanlış okuyorum
    Yanımda şahidim var Tayfun kardeşim, yanılmıyorsam 1994- 1996 model 520 idi, dizel olduğunu düşünüyorum çünkü tam gaz kalktığında önümde kül rengi bulut misali simsiyah duman oldu bende ona kızdığım için yapıştırdım ve 3 .vitesten sonra geçtim önüne o benim egzoz dumanını tadsın dedim ve şükür oldu, yanımda yeğenim vardı , birde ilk aldığım hafta mayıs ayında kırmızı ışıkta denk geldi o da aynı yaptı , bende sırf araba ne kadar güçlü diye arkasından gittim ancak sollamak zorunda kaldığım için solu da o kapattığı için sağından tam gaz devam ettim ve başardım , ispata hazırım !!!

tayfun coskun
    typhoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 27

Yanımda şahidim var Tayfun kardeşim, yanılmıyorsam 1994- 1996 model 520 idi, dizel olduğunu düşünüyorum çünkü tam gaz kalktığında önümde kül rengi bulut misali simsiyah duman oldu bende ona kızdığım için yapıştırdım ve 3 .vitesten sonra geçtim önüne o benim egzoz dumanını tadsın dedim ve şükür oldu, yanımda yeğenim vardı , birde ilk aldığım hafta mayıs ayında kırmızı ışıkta denk geldi o da aynı yaptı , bende sırf araba ne kadar güçlü diye arkasından gittim ancak sollamak zorunda kaldığım için solu da o kapattığı için sağından tam gaz devam ettim ve başardım , ispata hazırım !!!
    ispat falan kusura bakmayın yanlış anlaşıldım, yalan söylediğinizi düşünmüyorum da yani demek istediğim ya bmw tam basmamıştır ya da aracında bi sorun falan vardır.. yani 520dnin bütün modellerine tek tek baktım şimdi en yavaş hızlanan 9.1 sn 0-100km.. o yüzden şaşırdım yani..

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı typhoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ispat falan kusura bakmayın yanlış anlaşıldım, yalan söylediğinizi düşünmüyorum da yani demek istediğim ya bmw tam basmamıştır ya da aracında bi sorun falan vardır.. yani 520dnin bütün modellerine tek tek baktım şimdi en yavaş hızlanan 9.1 sn 0-100km.. o yüzden şaşırdım yani..
    Anladım, dostum ilk kapattığı anda bu araç önümdeydi ve diyorum ya adeta önümde kül rengi bulut var zannettimsonra bende kızdım tam gaz yapıştırdım eco modundan çıkartıp daha sonra ikiye atınca yanına geçmem gerekti (sağına) sonra iki de başbaşa gidiyorduk 3 e attıktan sonra benim araç uzamaya başladı ve birkaç araçlık boy farkıyla önde gittim, önceki bmw de de aynı şey olmuştu ancak modellerini size yazmadan önce araştırdım gördüğüm araç 2. olan yeşil bir bmw idi ve 94 model civarıydı sanki, ama ilk önceki kapıştığım ise biraz daha makyajlı kasaydı !!! inş denk gelir trafikte de plakasını size iletirim

Sayfa 2/2 İlkİlk 12