19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: ilginç bir evo arızası :)

mobidik 64
    mobidik64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 18

Standart ilginç bir evo arızası :)

bu gün afyona gidecektim... aracı çalıştırıp start stopu devre dışı bıraktım ve gidiyordum klima çalışıyordu ortalama 30-40 km hızla giderken araç start stop devre dışı diye ikaz verdi ve direk kendi hızı kesip stop etti in len aşağıya der gibi bizde tamam abi dedik. bu arada duologic vites aracım ekrana baktım yağ lambası yanıyordu olduğu gibi bıraktım yol yardımı aradım 5 dakikada geldi kontağı kapatıp açtı yağı kontrol etti çalıştırdı yürüdü gitti geldi dur kalk vs. bilgisayarı taktılar bi durum yok servis kullanıcı hatası dedi güldüm ama kesinlikle benden kaynaklanan bir şey olmamıştır.tamam teşekkür ederim dedim.. bastım geldim...bir problem çıkmadı bide bu aralar yakıt sarfiyatı hoşuma gitmedi lpgde bir problemmi var anlamadım..

sizce problem nedir. arkadaşlar arada kafa bi dumanlandıda efkarmı dağıttı bizim evo...
    Konu mobidik64 tarafından (24/06/2011 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.

cihan80
    Ziyaretçi cihan80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aynen öyle olmuş evonun canı sıkkın galiba bugünlerde )

Cem *
    Realtime xnode - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 268

Benzer sorunu başka kişiler de yaşamıştı. Kullanıcı hatası olduğunu düşünmüyorum, seyir halindeyken ne tür bir hata yapmış olabilirsiniz ki zaten Geçmiş olsun..
    Beneficium accipere libertatem est vendere

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

evo postayı koymuş size anlaşılan bence satmakla tehdid edin bidaha yapmaz belki

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Geçmiş olsun... O esnada acaba sağdan soldan geçen başka bir güzele baktınızmı? Evo kıskanıp posta koymuş size anlaşılan... Aldatmayın evonuzu derim...

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu

Arkadaşım sen arabanı biraz gölgede tut evonun günü değil. Saygılar.

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

bilgisayarlar cep telefonları arabalar hatta hesap makinaları. günümüzde herşeyin bir işletim sistemi var. hepsi durup dururken hata verebilir. hoşgörüyle karşılamak lazım

çok olmadı 1 ay önce falan bi konu açmıştım. seyir halinde fren yapınca ötüp sisleri yakmıştı araba olabiliyor. biz nabıyoruz "restart" stop edin tekrar çalıştırın. olmadı mı o zaman bi daha

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Sizin bu kullanıcı hatası bana 2 sene önce Mavi Jeansten aldığım bir kot pantolon vakasını hatırlattı. Şöyle ki: Ankara Şaşmaz kavşağına 100 m mesafede bulunan Mavi Jeans satış noktasından bir kot pantolon aldım.Ertesi gün giydim. eve gelip pantolonu çıkardığımda kıç kısmındaki dikiş yerlerinde yıpranma ve tütsülenme olduğunu farkettim. Neyse aldığım yere telefon açıp durumu bildirdim. Telefondaki düztaban bana '' Efendim kullanıcı hatasıdır. Nasıl kullandınız '' demez mi? Ben de ''Lan oturdum kıçımın üstüne nasıl kullanacağım hıyar'' dedim. Neyse aynı gün değiştirmiştim.

Sizinki de buna benzemiş. Arabayı kulanmışsınız kardeşim.niye kullanıyorsunuz?

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

geçmiş olsn
    TSİ Jetta.

Selçuk DOĞAN
    k0d3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 86

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin bu kullanıcı hatası bana 2 sene önce Mavi Jeansten aldığım bir kot pantolon vakasını hatırlattı. Şöyle ki: Ankara Şaşmaz kavşağına 100 m mesafede bulunan Mavi Jeans satış noktasından bir kot pantolon aldım.Ertesi gün giydim. eve gelip pantolonu çıkardığımda kıç kısmındaki dikiş yerlerinde yıpranma ve tütsülenme olduğunu farkettim. Neyse aldığım yere telefon açıp durumu bildirdim. Telefondaki düztaban bana '' Efendim kullanıcı hatasıdır. Nasıl kullandınız '' demez mi? Ben de ''Lan oturdum kıçımın üstüne nasıl kullanacağım hıyar'' dedim. Neyse aynı gün değiştirmiştim.

haha, süpermiş
    evo evo..

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Helal olsun hocam güzel demişsiniz doping etkisi yarattı iyi güldüm

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

elektronik sistemler bazen bu tür hatalar verip sorun çıkartabiliyor
    önemli olan bu hata ve ıuyarının tekrarlayıp takrarlamaması
    mesala yolda giderken boşa atıp tekrar vitese attığınızda dualogic robotu bunu bazen hata olarak algılıyor ve uyarı veriyor
    elektronik çıktı mertlik bozuldu yaw
    bu arada yol yardım bilgisayara bağladığında hata kodu neydi acaba

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

ali yavuz
    Adana İl Başkanı rockforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 230

olur öyle şeyler hava sıcak

Hakan Tekpınar
    blk_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    10 HT 543
    Edilen teşekkür: 90

Aynı sorun bendede oldu hocam bi anlam veremedim benim aracımda dualogic ve lpg takılı dediginiz gibi bu aralar arac fazla yakıyor gazcıya gidip sordum aracı makınaya alan taktılar fazla yakmasının sebebinin aractan degil aldıgın lpg den dedi hava basıyolar dedi gaz çabuk bitiyormus gazcıyı degiştirdim gercektende hemen farketti sende gazcını degiştir hocam bi dene..

mobidik 64
    mobidik64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 18

evet arkadaşlar cuma günü afyon akhanlar otomotive gittim aracı gösterdim arızayı araştırdı elindeki bir bilgisayarı otomobile taktı start stopun bu hatasıyla ilgili bir yazılım güncellemesi mevcut olduğunu ve yükleme yapılacağını söyledi...yazılımı yükledi hava filtresine baktı hava filtresi simsiyah onu temizledi + olarak lpg kiti olduğu için haliyle araçta 2 beyin var dedi bazen bu beyinlerin biri ali derken diğeri veli diyebiliyormuş. özeti bu arkadaşlar... KULLANICI HATASINIDA FİAT A KAPAK OLARAK İADE EDİYORUM.

Osman D
    ecosi26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 151

Bu kullanıcı hatası her üründe geçerli birşey hatta insanlarda bile. Bir ağrınız var ya da bünyede bir sıkıntı hissedersiniz doktora gidersiniz doktor size bir şey yok der ama size göre vardır sonuçta doktor bile o her ne ise olduğu anda hemen gelin der allah muhafaza ölsen gelsen ne olacak...Ben her zaman derim bahaneler üzerine yaşıyoruz...Bu kullanıcı hatası ne demek çözmek mümkün değil hele araçta nasıl olur mantık akıl alacak şey değil...Beyefendi gaza aslında bu kadar basacaktınız ama siz fazla basmışsınız ya da elinizin biri direksiyonda iken diğeri ile su şişesi tutarken aynı anda yola bakmaya çalışınca bu hata olmuş der gibi...Ehliyeti olan hiç kimse aracı kaldırırken önce frene sonra gaza sonrada debriyaja basmas herhalde ya da el freni çekili olarak gitmeye çalışmaz...Kullanıcı hatası diye, aracın kendi teknolojisine sadece el ve ayakla hükmeden bizler bunu söyleyen salakları kınıyoruz...

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ONUR AKALIN
    Onur.t-Jet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 38

Alıntı byspayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgisayarlar cep telefonları arabalar hatta hesap makinaları. günümüzde herşeyin bir işletim sistemi var. hepsi durup dururken hata verebilir. hoşgörüyle karşılamak lazım

çok olmadı 1 ay önce falan bi konu açmıştım. seyir halinde fren yapınca ötüp sisleri yakmıştı araba olabiliyor. biz nabıyoruz "restart" stop edin tekrar çalıştırın. olmadı mı o zaman bi daha
    çok iyi ya

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Alıntı WiSTaRiA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun... O esnada acaba sağdan soldan geçen başka bir güzele baktınızmı? Evo kıskanıp posta koymuş size anlaşılan... Aldatmayın evonuzu derim...

öyle olsa benim gp 1 metre gitmez abi gözüm hep dışarda
    Keyif BMW'Dir...

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Direksiyonu tek elle tuttuysan ondan yapabilir , yada teyp sesini fazla açmadıysan servise bir danış diyecem kesin onlarda doğrulayacaktır bu dediklerimi