18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: 2.el alırken...

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tony Montana
    Ingegniere tonymontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 448

Alıntı Abarth_GP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce kendinizi tanıtsaydınız keske yoksa dırek sorularınızı cevaplayıp bır daha sıteye ugramamayı mı dusunuyorsunuz

Fiyat olarak ne konustunuz _?
    genel site ıcınden yorumlar soyle olcak 5 kapısını alsaydın aıle aracı olurdu satarken sorun olmazdı vs
    Bana sorarsanız bence tasarım olarak tek kapısı mukemmel bır arac (kendımde var ) ama pıyasası yavas TR sartlarında
    Disel turbosuna bakın km dusurulmus olmamasına dıkkat edın ılk calısmada cabuk atesleme yapmasına dıkkat edın.
    90.000km bakımı fazla bır ucret degıl bunlarda zıncır mevcut agır bakım 160K km de
    90de dıreksıyon soyulması bana mantıklı gelmedı tekrar soyluyorum km orj olmasına dıkkat edin !!!
    tabiki öyle bir düşüncem yok tüm forumlarda aynı nick'i kullanırım ben, vurkaç yapmak niyetim yok.. sonuçta bu arabayı alacaksam bilgi edinmenin yeri burası...
    aile aracı konusunu aştım biraz.. ona yapacak birşey yok tabi..
    daha önce dizel araç kullanmadım ancak 2. yada 3.viteste araç sanki birden açılıp atlıyor gibi oluyor turbo yüzünden sanırım.
    direksiyon soyulması da öyle ahım şahım bişey değil, avuç içinin 3te1'i kadar bi yer kalkmış.. orjinal km ancak servis kayıtlarından anlaşılabilir herhalde değil mi? fren disklerine baktım( gerçi onlarda değiştirilebilir ama) öyle yıpranma aşınma yok.

Alıntı fawori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birde benden tavisiye baskı balatasına, fren disklerine, klima kasnağına ve volan dişlisine ve triger zincirine dikkat et 2. elde sakatlık çıkaracak yüzdesi yüksek oranlı parçalar. İç dış temizliği forumda arkadaşımız var onun yan komşusu çok uygun fiyata yapıyor 6. sanayide hemde aracı çağadaşa da gösterebilirsin İzmirliler için kendisi büyük bir şans.
    öneriniz için teşekkür ederim... 6.sanayi epey uzak kalıyor ancak aracı üstüme geçirdikten sonra gitme fırsatım olabilir . geri kalan kontrolünü enriko aliberti'de yaptırmayı düşünüyorum. ne dersiniz?
    Konu tonymontana tarafından (19/06/2011 Saat 09:28 ) değiştirilmiştir.

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

Alıntı tonymontana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabiki öyle bir düşüncem yok tüm forumlarda aynı nick'i kullanırım ben, vurkaç yapmak niyetim yok.. sonuçta bu arabayı alacaksam bilgi edinmenin yeri burası...
    aile aracı konusunu aştım biraz.. ona yapacak birşey yok tabi..
    daha önce dizel araç kullanmadım ancak 2. yada 3.viteste araç sanki birden açılıp atlıyor gibi oluyor turbo yüzünden sanırım.
    direksiyon soyulması da öyle ahım şahım bişey değil, avuç içinin 3te1'i kadar bi yer kalkmış.. orjinal km ancak servis kayıtlarından anlaşılabilir herhalde değil mi? fren disklerine baktım( gerçi onlarda değiştirilebilir ama) öyle yıpranma aşınma yok.

öneriniz için teşekkür ederim... 6.sanayi epey uzak kalıyor ancak aracı üstüme geçirdikten sonra gitme fırsatım olabilir . geri kalan kontrolünü enriko aliberti'de yaptırmayı düşünüyorum. ne dersiniz?
    enriko ben alırken 100 TL. YE YAPIYORDU EKSPERDİZİ sen birşey demezsen öyle çok ilgili değiller bu aralar bida inşaat var ben en son bakımı yaptırdım çok memnun kalmadım yani bence a gidin sahibine söyle çevre yolundan her yerden yarım saat tabbi merkez dışında değilsen.

Tony Montana
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Yok

Alıntı fawori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enriko ben alırken 100 TL. YE YAPIYORDU EKSPERDİZİ sen birşey demezsen öyle çok ilgili değiller bu aralar bida inşaat var ben en son bakımı yaptırdım çok memnun kalmadım yani bence a gidin sahibine söyle çevre yolundan her yerden yarım saat tabbi merkez dışında değilsen.
    epey pahalıymış 100tl... 'ın nicki nedir? nasıl ulaşırım ona..

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

Alıntı tonymontana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    epey pahalıymış 100tl... 'ın nicki nedir? nasıl ulaşırım ona..

alsancak seat bizden leonu ekspertiz ederken 320 tl aldı ama iyi ki de gitmişiz çünkü araç soldan kazalı çıktı 35 milyar verip de anında 5 milyar zarar edeceğimize 320 tl zararla kurtulduk 100 - 200 önemli değil bu konuda yetkili servisten şaşma...

oto ya hiç gitmedim forumda takip ettiğime göre kendisi işin ehli birisi ona da danışabilirsin forumdan birçok kişiye iyiliği dokunmuştur sağolsun
    kArŞIYAkA çARŞı

Tony Montana
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Yok

Alıntı opexturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alsancak seat bizden leonu ekspertiz ederken 320 tl aldı ama iyi ki de gitmişiz çünkü araç soldan kazalı çıktı 35 milyar verip de anında 5 milyar zarar edeceğimize 320 tl zararla kurtulduk 100 - 200 önemli değil bu konuda yetkili servisten şaşma...

oto ya hiç gitmedim forumda takip ettiğime göre kendisi işin ehli birisi ona da danışabilirsin forumdan birçok kişiye iyiliği dokunmuştur sağolsun
    haklısınız en iyisi şimdilik enriko alibertiye gidip hem ekspertizini yaptırmak hemde önceki servis kayıtlarını incelemek olsa gerek.. arkadaşın dediği gibi 210bine gelip sonra 90bin görünmesin...