Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
82 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Arkadaşlar EVO Alacağım Yardım..

A CL
    muhammedçelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 37

2 ay önce evo 1.3mjet dynamic+asist kit evo gri içi bordo 33750tl ye aldm.Bide euro5 motor olmasına dikkatet.

Selçuk DOĞAN
    k0d3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 86

Alıntı muhammedçelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 ay önce evo 1.3mjet dynamic+asist kit evo gri içi bordo 33750tl ye aldm.Bide euro5 motor olmasına dikkatet.
    hocam selamlar, euro5 motorun farkı nedir? şu start-stop olayı mı?
    eğer o ise benim aradiğim bi özellik değil start-stop. ha onun dişinda bir farki varsa belirtebilir misiniz.

Bir de bana söyledikleri araçta sizinkisi gibi evo grisi ama showroom da yoktu depodan getircekler yarin görücez. sizin aracin resimleri varsa gönderebilir misiniz.

teşekkürler.

sakin karadas
    sakinkaradas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 141

bildigim kadarı ile puntolar euro 4 motor.ve seçenek şansı yok diye biliyorum yani euro4-veya 5 diye.ancak genel olarak euro degerleri emisyonla alakalı olması lazım performansla degil.

Selçuk DOĞAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı sakinkaradas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildigim kadarı ile puntolar euro 4 motor.ve seçenek şansı yok diye biliyorum yani euro4-veya 5 diye.ancak genel olarak euro degerleri emisyonla alakalı olması lazım performansla degil.
    evoda da euro5 motor varmiş. aradiğim bayilerde euro5 motorlu olan evolar var. daha çevreci olduğu söyleniyor ama başka bir farki var mi bilmiyorum

A CL
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı k0d3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam selamlar, euro5 motorun farkı nedir? şu start-stop olayı mı?
    eğer o ise benim aradiğim bi özellik değil start-stop. ha onun dişinda bir farki varsa belirtebilir misiniz.

Bir de bana söyledikleri araçta sizinkisi gibi evo grisi ama showroom da yoktu depodan getircekler yarin görücez. sizin aracin resimleri varsa gönderebilir misiniz.

teşekkürler.
    Euro5 motorlarda start stop var onun dışında güç olarak bir fark yok ama aracı aldığımda servis ustası euro4 ve euro5 arasında çok fark var demişti ama sormadım farkını hem görüntüsü farklı hemde bana çok sessiz ve titreşimsiz geldi rolantide neredeyse çalıştığını bile anlamak zor ve stop edince araç sarsılmıyor euro4 evoya binmediğim için aradaki farkı söyleyemicem.laptobumda aracımın fotoğrafları yok pazartesi istersen işyerimden atabilirim ama belkide ozamana kendi aracına bakıyor olursun

Selçuk DOĞAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Euro5 motorlarda start stop var onun dışında güç olarak bir fark yok ama aracı aldığımda servis ustası euro4 ve euro5 arasında çok fark var demişti ama sormadım farkını hem görüntüsü farklı hemde bana çok sessiz ve titreşimsiz geldi rolantide neredeyse çalıştığını bile anlamak zor ve stop edince araç sarsılmıyor euro4 evoya binmediğim için aradaki farkı söyleyemicem.laptobumda aracımın fotoğrafları yok pazartesi istersen işyerimden atabilirim ama belkide ozamana kendi aracına bakıyor olursun
    teşekkürler.
    ah keşke fotolari olsaymiş =)
    ben de normalde beyaz istiyorum ama evo grisi varmiş hazirda. çok da sorun değil de gerçi. showroomda da göremeyince merak ettim.

bu arada peki şimdi euro4 olanindan almanin bir deavantaji olurmu acaba.

EVREN ARISOY
    evrenarisoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    10,5 Bandırma
    Edilen teşekkür: 18

Alıntı dexter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    illa ellerinde olanı almak zorunda değilsiniz ki... ankarada 7-8 tane bayi var..olmadı sipariş verin getirtsinler..
    Hocam bence biraz bekle derim, fiyatlar çok yüksek. Birde Fiat'ın Road Show indirimi oluyor 1000 TL. Ankara'ya geldiğinde katıl.

A CL
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Gri

teşekkürler.
    ah keşke fotolari olsaymiş =)
    ben de normalde beyaz istiyorum ama evo grisi varmiş hazirda. çok da sorun değil de gerçi. showroomda da göremeyince merak ettim.

bu arada peki şimdi euro4 olanindan almanin bir deavantaji olurmu acaba.
    Griside hoş hem kiri tozu hiç belli etmiyor 2 ay oldu aracmı alalı henüz 3 defa yıkattım eski puntom fırtına mavisiydi yıkamacıyla ahbap olmuştuk içi bordo çok şık duryor bordodan şaşma derim.Euro4 olanlar sanırım bayilerin ellerinde kalan araçlar bide yanlışım varsa düzeltsinler euro4 motorda start stop yok diye biliyorum asist kit tatmin edici ama imkanın varsa evo kitli al derim.Şunuda ekleyeyim ben birmottan aldım onlar tüm Türkiyedeki bayilerdeki araçları sistemden görüyorlar ama ilk etapta kendi bayilerinde olanı satmaya yönlendiriyorlar müşteriyi bence illada beyaz istiyorsan bunu belirt ve sistemden bakmalarnı söyle bide pazarlık atmayı ihmal etme bana 34850tl olur demişlerdi sıkı pazarlık soncu 33750tl aldım trafik sigortası buna dahil.
    Konu muhammedçelik tarafından (14/05/2011 Saat 17:57 ) değiştirilmiştir.

EVREN ARISOY
    evrenarisoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    10,5 Bandırma
    Edilen teşekkür: 18

Balıkesir Karahallılar, Punto Evo 1.3 Multijet Dinamik (beyaz) için 1000 TL. Road Show indirimi ile birlikte 32.000 TL. fiyat verdi. Bence paket falan alma ileride 2. elde pakete bakan yok, boşuna 3.000 TL. para verme derim...

Selçuk DOĞAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Griside hoş hem kiri tozu hiç belli etmiyor 2 ay oldu aracmı alalı henüz 3 defa yıkattım eski puntom fırtına mavisiydi yıkamacıyla ahbap olmuştuk içi bordo çok şık duryor bordodan şaşma derim.Euro4 olanlar sanırım bayilerin ellerinde kalan araçlar bide yanlışım varsa düzeltsinler euro4 motorda start stop yok diye biliyorum asist kit tatmin edici ama imkanın varsa evo kitli al derim.Şunuda ekleyeyim ben birmottan aldım onlar tüm Türkiyedeki bayilerdeki araçları sistemden görüyorlar ama ilk etapta kendi bayilerinde olanı satmaya yönlendiriyorlar müşteriyi bence illada beyaz istiyorsan bunu belirt ve sistemden bakmalarnı söyle bide pazarlık atmayı ihmal etme bana 34850tl olur demişlerdi sıkı pazarlık soncu 33750tl aldım trafik sigortası buna dahil.
    hocam şimdi euro4 motor alma mi diyorsun?

bir de assist kit+pop kit bana yeterli hocam ya, evo kit içerisinde çok istediğim bi özellik yok.

Selçuk DOĞAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı evrenarisoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balıkesir Karahallılar, Punto Evo 1.3 Multijet Dinamik (beyaz) için 1000 TL. Road Show indirimi ile birlikte 32.000 TL. fiyat verdi. Bence paket falan alma ileride 2. elde pakete bakan yok, boşuna 3.000 TL. para verme derim...
    Bu road show indirimi nedir?

A CL
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Gri

hocam şimdi euro4 motor alma mi diyorsun?

bir de assist kit+pop kit bana yeterli hocam ya, evo kit içerisinde çok istediğim bi özellik yok.
    Euro5 al yeni teknoloji varken eski teknoloji alma bence evo kitte ekstradan esp ve hillholder'da var ama asist kitte tatmin edici.Aracı alırken start stop özelliğinide mutlaka sor euro5 motorlarda standart olarak sunluyor euro4 te yok diye bilyorum.

Selçuk DOĞAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Euro5 al yeni teknoloji varken eski teknoloji alma bence evo kitte ekstradan esp ve hillholder'da var ama asist kitte tatmin edici.Aracı alırken start stop özelliğinide mutlaka sor euro5 motorlarda standart olarak sunluyor euro4 te yok diye bilyorum.
    hocam aslina bakarsan start-stop da çok aradiğim bir özellik değil, genelde yoğun trafikte kullanmiyorum araci, bi de zaten dizel.

herşeyi ayni iki evo yanyana koyulsa tabi yeni teknoloji olan euro5 motoru tercih ederim ama istediğim özelliklerdeki evo euro4 motor ise işte o zaman soru işaretim var.

Selçuk DOĞAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Bir de arkadaşlar bu fiyatlar 2011 yilinda mi zamlandi?
    Ben 2010 yilinin sonlarina doğru fiyatlara baktiğimda çok daha uygundu fiyatlar,
    sanki 3000-3500 lira civari zam gelmiş gibi.

A CL
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Gri

hocam aslina bakarsan start-stop da çok aradiğim bir özellik değil, genelde yoğun trafikte kullanmiyorum araci, bi de zaten dizel.

herşeyi ayni iki evo yanyana koyulsa tabi yeni teknoloji olan euro5 motoru tercih ederim ama istediğim özelliklerdeki evo euro4 motor ise işte o zaman soru işaretim var.
    Kardeş otomotiv firmaları müşteriyi ellerinde olan aracı satmaya yönlendiriyor istediğin araç yoksa temin etmelerini söyle yoksada diğer bayileride gez euro4 ile 5 arasında enaz 1000tl alışta oynuyor aldıktan sonra keşke dememek için çok acele etmemek lazım bide sıkı pazarlık benim naçizane fikrim şimdiden yeni aracın hayırlı olsun diyelim

Selçuk DOĞAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Kardeş otomotiv firmaları müşteriyi ellerinde olan aracı satmaya yönlendiriyor istediğin araç yoksa temin etmelerini söyle yoksada diğer bayileride gez euro4 ile 5 arasında enaz 1000tl alışta oynuyor aldıktan sonra keşke dememek için çok acele etmemek lazım bide sıkı pazarlık benim naçizane fikrim şimdiden yeni aracın hayırlı olsun diyelim
    Anladim. Peki hocam sizde 3 aydır EVO kullaniyorsunuz anladiğim kadariyla, aracinizdan memnun musunuz, genel olarak bir değerlendirme yapsaniz.

Yani bilmiyorum ayni segmentte diğer araçlara baktiniz mi ya da kullandiniz mi ama örneğin, fiesta titanium, yeni corsa vb ye göre durumu nedir.

A CL
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Gri

[QUOTE=k0d3r;520469]Anladim. Peki hocam sizde 3 aydır EVO kullaniyorsunuz anladiğim kadariyla, aracinizdan memnun musunuz, genel olarak bir değerlendirme yapsaniz.

Bundan önceki aracım 2004 puntoydu ondan çok memnun kaldım babama 2008 ylında fiesta aldık şuan 55binde ilk 30binde turbo ve enjektör keçeleri değişti halada turbo yağlanyor arasıra evomdan ona biniyorum tam bir odun evo daha sessiz daha ferah daha komforlu aynı segmentte arkadaşım ibiza aldı full olanından onu inceledim arkadaşım keşke bende fiata uğrasaydım diye pişman oldu. evo bence sınıfının en dolsu ve en iyisi ben çok memnunum.

güneş akbulut
    jrgakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 91

valla arkadasım forumdaki arkadaslarda biliyor 1.3 95 beyaz kırmızı dseme skydome var 15 gunde getrdi istanbul b... tan aldm gokhan bey saolsn biraz zorla bence =)

Selçuk DOĞAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

arkadaşlar aklimin bir köşesinde de yeni polo var.
    1.6 tdi 90 hp comfortline polo: 38500 lira

sizce 3500 daha verip, daha az donanimli polo alinir mi?

ömer bedir
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. omer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 767

vw nin kalitesi başka ama hem donanım az hemde fiyat pahalı
    sadece markaya fiyat alıyo onlar

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon