Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
62 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Benzine yine zam geldi 02.05.2010

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Allah bir ülkenin nasıl soyulduğuna şahit nasıl olsa belalarını verir...
    Keyif BMW'Dir...

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cihan kesen
    speedy_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022
    Edilen teşekkür: 179

allah belalarını versin artık

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Petrolün varili 90 dolardı benzinin lt si 3,5 tl idi Petrolün varili 150 dolara çıktı benzinin lt si 4 tl oldu Petrolün varili 40 dolara düştü benzinin lt si 4,2 tl oldu Petrolün varili 120 dolar oldu benzinin lt si 4,5 tl iye yaklaştı Hani benizn fiyatları petrol fiyatlarına bağlıydı Hani libyadaki çatışmalar etkiliydi Petrol 150 dolarken bile benzin bu fiyatlarda değildi Benim dangalak gerizekalı milletimde hala ortadoğu karışık libya da çatışma var bilmem ne yalanlarını yutsun dursun Petrol 40 dolarken libyada çatışma mı vardı ortadoğu da karşıklık mı vardı? Birde sevgili maliye bakanımız diyorki Biz ötv yi arttırmadık aslında yılbaşında arttırmamız lazımdı zararımız var diyor Yurdum insanı da ayaklarda alkışlıyor Pes doğrusu

5. Bu mesajı için 2 kişi ozay06'ye teşekkür etti:

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Evet birde fiyatları piyasa belirliyormuş. %60 küsur vergiyidemi piyasa belirliyor?
    İyice insanları aptal yerine koyuyorlar. Yazık yazık.

servet erdogan
    servt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 28

Alıntı demon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet birde fiyatları piyasa belirliyormuş. %60 küsur vergiyidemi piyasa belirliyor?
    İyice insanları aptal yerine koyuyorlar. Yazık yazık.
    ayrıca bayi karı, tüpraş karı da var. yani 10tl lik benzinin 8i boşa. kendisi aptal olduğu için bizide öyle sanıyo

servet erdogan
    servt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 28

aracı 11. ayda aldım depoyu 150tl ye doldurdum . aradan 6 ay geçti bugün depo 195tl ye doldu varın hesabı siz yapın.6 ayda 50 tl arttı.gelde kötü konuşma

Erhan Aslan
    aslanerh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 67

Arkadaşlar bu kadar soyulan bir ülkede yaşıyoruz, üstüne çıkıp bazı devlet adamları "ekonomimizi düzelttik, borçlarımız ödüyoruz" reklamlarını yapacak kadar küstah! Yahu sanki kendi jakuzili villalarını satıp ceplerinden ödüyorlar ülkenin borçlarını! Ki aramızda hala "bence vergi alınsın, insanlar da sabah-akşam trafiğe çıkıp yoğunluk yapmasın" diyen bir mantıkta. Sanki benzini sadece sabah trafiğe çıkanlar alıyor! Ekmek arabaları, tarım araçları, lojistikte kullanılan kamyon ve tırların su ile çalıştığını zannediyor zihniyet! Ve bu zamlar yüzünden lojistik faaliyetleri ile gelen ürün ve hizmetlerin de bu yüzden daha pahalı olduğu konusunu göz ardı ediyor. Ben daha önce yazmıştım, bence bu mantıktaki bizim milletimize herşey müstahak, hatta az bile!

Şimdi üstüne alınan birileri de yazar "siyaset yapmayın" diye burda! Burada siyasetle ilgili bir konu yok, konuyu kapatmaya çalışmak için kötü niyetle böyle yazılıyor. Hiçbir yerde bu konu yazılmasın, padişahım çok yaşa diyor. Ancak ilahi adalet bu dünyada sormazsa bu şakşakçılığa öbür dünyada sorar.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

yyuhhhhh yaa yazık yazık yazık türkiyeme yazıklar olsun insanımı bu hallere düşüren vicdansız insanlara

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

Levent TAŞKIRAN
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. leventt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 18

Bir zamanlar cepleri boş olan insanların; şu an cebleri dolar ile dolunca.............................devamını getirmeyeyim forumdan atılacağız sonra.....

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Kızgın

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Petrolün varili 90 dolardı benzinin lt si 3,5 tl idi Petrolün varili 150 dolara çıktı benzinin lt si 4 tl oldu Petrolün varili 40 dolara düştü benzinin lt si 4,2 tl oldu Petrolün varili 120 dolar oldu benzinin lt si 4,5 tl iye yaklaştı Hani benizn fiyatları petrol fiyatlarına bağlıydı Hani libyadaki çatışmalar etkiliydi Petrol 150 dolarken bile benzin bu fiyatlarda değildi Benim dangalak gerizekalı milletimde hala ortadoğu karışık libya da çatışma var bilmem ne yalanlarını yutsun dursun Petrol 40 dolarken libyada çatışma mı vardı ortadoğu da karşıklık mı vardı? Birde sevgili maliye bakanımız diyorki Biz ötv yi arttırmadık aslında yılbaşında arttırmamız lazımdı zararımız var diyor Yurdum insanı da ayaklarda alkışlıyor Pes doğrusu
    Hocam ne benzin fiyatlarının ne de bi dünya ürüne gelen zamma alkış tutan biri değilim ancak kininden dolayı öyle bir cümle kurmuşsun ki resmen aleni olarak "sessiz kalan, ses çıkartmayan, çıkartamayan, çıkartsa bile birşeyleri değiştiremeyen milletimize """benim dangalak gerizekalı milletim""" demişsin senin yaptığın , devlet yönetenlerinin ayıplarının yanında günah kalır !!!!

MURAT ÖZÇELİK
    MURAT34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34FAR04
    Edilen teşekkür: 58

allah belalarını versin ne dieyelim...

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Arkadaslar 12 hazıranda bugune kadar kullandıgım oylarımdan daha buyuk bır sevkle oy kullanacam benzının ıntıkamını alacam kendı capımda oy pusulasına allah ne verdıyse yazayım dıyomda ozamn oy gecersız olur bu ısı facebokkta yapıyorum vallahı stres atıyorum gercı bıraz agır konusup agır yorumlar yapıyorum ama ınanın rahatlıyom yakında benıde alırlar zaten ıcerı
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

17. Bu mesajı için 2 kişi ZAK1980'ye teşekkür etti:

G P
    - venomtigris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    -
    Edilen teşekkür: 17

bu gidişle depoyu doldurunca arabaların fiyatı iki katına çıkacak... ikinci el ilanlarında aracında abs, esp olanlar artık bu özelliklerin yanına "araba muhayyerdir, üstelik deposu 3\4 doludur" diye ekstra yazacaklar...
    "under the spreading chestnut tree
    i sold you and you sold me
    there lie they and here lie we
    under the spreading chestnut tree"

1984

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı venomtigris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu gidişle depoyu doldurunca arabaların fiyatı iki katına çıkacak... ikinci el ilanlarında aracında abs, esp olanlar artık bu özelliklerin yanına "araba muhayyerdir, üstelik deposu 3\4 doludur" diye ekstra yazacaklar...
    Haber yorumlarında okudum okuyucunun bırı 3 yılda akaryakıta odedıgı para ıle aracından bır tanedaha alabılırmıs ne kadar dogru artık.
    kktc ye de benzını bız satıyoz adamlarda 1.90 lt benzının
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı MURAT34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah belalarını versin ne dieyelim...
    Murat bela okumakla olmuyor arkadasım benzıne kım zam yapıyor akp mı oy vermıyecen ondan sonra gelen hukumettin gozu korkocak kısacası kım gelrıse gelsın halktan korkacak
    Zeynel KARACAN

Erhan Aslan
    aslanerh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 67

Arkadaş tepkinde haklısın bence de dangalak gerizekalı denmemesi lazımdı. Ama "zamma alkış tutmak" ne demek biraz açıklasaydın çok mutlu olurdum? Durmayıp alkışlasaydın bari bu zamları! Ses çıkartsa bile birşeyleri değiştiremeyen diye birşey olamaz, çünkü çoğunluk ses çıkarmıyor buna! Avrupa da saçma sapan, burada kimsenin ruhunun duyamayacağı siyasi işlerde toplum dışarı dökülüp, yürüyüş düzenlerken biz burada her gün aynı naneleri görüyoruz.

Ayrıca devlet yönetimlerinin açık bir şekilde "vergi açıklarının kapatılması lazım" diyerek ülkenin güney sınırlarından kaçak yakıt getiren vergi hırsızlarına göz yumarak bu milleti soyması, bu şekilde kul hakkı yemesi, yani üstü kapalı bir şekilde "siz gerizekalısınız" demesi ayıp ama buradaki forumda altı üstü bir yazıda gerizekalı yazdı diye onun yaptığı mı günah? Allah yine de senden razı olsun ama, hiç olmazsa bu soygunculuğu alkışlamıyormuşsun

Alıntı akca37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ne benzin fiyatlarının ne de bi dünya ürüne gelen zamma alkış tutan biri değilim ancak kininden dolayı öyle bir cümle kurmuşsun ki resmen aleni olarak "sessiz kalan, ses çıkartmayan, çıkartamayan, çıkartsa bile birşeyleri değiştiremeyen milletimize """benim dangalak gerizekalı milletim""" demişsin senin yaptığın , devlet yönetenlerinin ayıplarının yanında günah kalır !!!!
    Konu aslanerh tarafından (03/05/2011 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir.

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı aslanerh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş tepkinde haklısın bence de dangalak gerizekalı denmemesi lazımdı. Ama "zamma alkış tutmak" ne demek biraz açıklasaydın çok mutlu olurdum? Durmayıp alkışlasaydın bari bu zamları! Ses çıkartsa bile birşeyleri değiştiremeyen diye birşey olamaz, çünkü çoğunluk ses çıkarmıyor buna! Avrupa da saçma sapan, burada kimsenin ruhunun duyamayacağı siyasi işlerde toplum dışarı dökülüp, yürüyüş düzenlerken biz burada her gün aynı naneleri görüyoruz.

Ayrıca devlet yönetimlerinin açık bir şekilde "vergi açıklarının kapatılması lazım" diyerek ülkenin güney sınırlarından kaçak yakıt getiren vergi hırsızlarına göz yumarak bu milleti soyması, bu şekilde kul hakkı yemesi, yani üstü kapalı bir şekilde "siz gerizekalısınız" demesi ayıp ama buradaki forumda altı üstü bir yazıda yazdı diye onun yaptığı mı günah? Allah yine de senden razı olsun ama, hiç olmazsa bütün bunları alkışlamıyormuşsun
    Yani şimdi arkadaş beni anlıycak yapılan zamlara tepkim yok veya yapılırsa yapılsın zihniyetlerinden zannetcek, bende benzin yapılan veya diğer ürünlere yapılan zamların mağdurlarındanım, benzinli diye binemiyorum diye dizel aldım onun da faydası giderek azalıyor onu kastettim , yanlış anlaşılmayayım diye !

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Bilgilendirme Konusu

Alıntı aslanerh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ayrıca devlet yönetimlerinin açık bir şekilde "vergi açıklarının kapatılması lazım" diyerek ülkenin güney sınırlarından kaçak yakıt getiren vergi hırsızlarına göz yumarak bu milleti soyması, bu şekilde kul hakkı yemesi, yani üstü kapalı bir şekilde "siz gerizekalısınız" demesi ayıp ama buradaki forumda altı üstü bir yazıda gerizekalı yazdı diye onun yaptığı mı günah? Allah yine de senden razı olsun ama, hiç olmazsa bu soygunculuğu alkışlamıyormuşsun
    Ya kardeşim benim tepkim adam yazmış benim gerizekalı , dangalak diye resmen hakarette bulunmuş onu kastettim bi nevi kelimelerini dikkatli seçebilirdi demek istedim, sen tutup benle uğraşcağına, neden madem bu gidişe bir dur demek istiyoruz , toplanalım ankarada tüm puntocular olarak meclisin önünde gelmeyen namert olsun !!!!!!

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Varmısınız ileriki bir tarihte Türkiyenin en büyük bir organizasyonunu yapıp Türkiyenin her yerinden imkanlar ölçüsünde tum punto bravo ve evo cu dostlar üyeler toplansın protesto edelim benzin ve mazot fiyatlarını TEPKİMİZİ KOYALIM , ben varım !!!

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon