Sayfa 3/3 İlkİlk 123
52 sonuçtan 41 ile 52 arası

Konu: Evo arka kapı gıcırtısı için servise gittim bilin bakalım neler oldu

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

İşçi felan hikaye Ankara Kartaş'ta servis müdürü Göktürk Bey sürekli serviste geziyor. İstediğiniz gibi ulaşabiliyorsunuz. Müşteri temsilcisi arkadaşlar gerçekten kibarlar ve işlerini biliyorlar, en son ayrıca bir şikayetiniz var mı diye ayrı bir birime yönlendiriyorlar. Demekki neymiş iş bayi deymiş. O bayiliği almak için dünyanın parasını sayıyorlar. 2 şikayetle Fiat o bayiden işi alır verdikleri para da ellerinde patlar. Şikayet edin hakkınızı arayın. İşini düzgün yapanların suçu günahı ne?

Birde bazı şeyler için hemen sinirlenmeyin. Sizinle ilgilenen müşteri temsilcisine sorun. Bazı şeyleri siz daha az para ödeyin diye yapıyorlar sizi düşündüklerinden. Aklınıza takılırsa forum a yazın bir bilen kesin çıkacaktır.

Emre Emre
    Human Rogue (WoW) bvulgari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 186

Arabada araz çıkar, kul yapısı derler..Serviste şurda burda adam gibi muamele etmezler bunada firma öyle değilde çalışanların bi kısmı böyle vs vs derler..Ne güzel dünya valla..Ben anlamadım bu işi..Heralde suç biz araç sahiplerinde ..
    This is not personel, just business..

erhan denizli
    erosistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 351

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olay budur. Farzet ki ben de testereyim deseydiniz.

dedim dedim. bizim orda kuruyan ağaçları kesiyoz dedim arkadaşları toplandı.malüm topukladık.

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

Alıntı erosistanbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dedim dedim. bizim orda kuruyan ağaçları kesiyoz dedim arkadaşları toplandı.malüm topukladık.

Çamurla uğraşmaya değmez. Benim stilim karşıma hayvan çıktıysa üstüne üstüne gitmek ardından da topuklamakta

Not: Şoförlüğünüze güvenmiyorsanız yapmayın malum şehir içinde küçük araba mercedesten daha makbul. Her delikten rahat rahat geçiyorsunuz. Trafikte beygir gücünden çok direksiyon hakimiyeti önem taşıyor.

murat kemerli
    muratkemerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 6

Alıntı sezerism Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Firmada kabahat yok kabahat işini sevmeyen işciler.Ben yaptığım işi seviyorum ,ve de herkese yardımcı oluyorum . 25 nisanda araçı 20 bin bakıma götürdüm miller otoya başlangıç güzel serviste biraz oturdum uzun olacak dendi bende şehre indim saat 13 :30 gibi geldim . ARaçı sordum ustalar yemekte dendi bekledim ,saat 14:00 oldu artık araçı ben takip ediyorum usta araçı liftten indirmiş araç bekliyor .Yapılacak yada takılacak karter muhafazası var ama araçın başında kimse yok en sonunda gittim araç liftten inmiş dedim ben araçımı almak istiyorum .Ve araçı dışarı çıkardılar. fatura yı yetiştiremediler daha sonra alırım dedim çıktım .Bu gün bana verilen kagıtları inceledim .1,3 dizel arabanın yağ filteresini takmişlar benim araçım 1,4 multiaır ,arabanın çam suyu fuldü çam suyu koyuldu yazılmış .Bunun gibi aksaklıklar .Arabanın tüm ayarlarını bozmuşlar araça şu an daha fazla yakıyor. Cumartesi günü faturayı alıp servis mudurü ile görüşücem gerekirse mahkemeye vercem ama önce faturayı almam lazım .saygılar.
    Çok şaşırdım ve korktumda açıkçası bakım için nereye gitsekki başka şehirden tavsiyeler gelirse iyi olur aslında...

Umut G.
    The End - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 46

sikayetvar.com ve fiat.com.tr her iki siteyede şikayetinizi en sert dille bildirirseniz o gerizekalı ustada ona alkış çalan dalkavuklarıda hadlerini bileceklerdir. Ben 30bin para sayacam avuclarına bide karşımda soytarılık yapacaklar. Çok sağduyulu davranmışsınız tebrikler

sabit sağırlı
    sasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 7

arkadaşlar önerileriniz ve görüşleriniz için teşşekürler sakinliğe ve sağ duyuya gelince aslında pek sakin ve sağ duyulu değildim o günde değildim ve haddinden fazla sinirlendim ama yanımda abim olduğu için ona saygıdan birşey diyemedim bu cumartesi yine gideceğim ve yanlız gideceğim ve elimden gelen çirkefliği yapacağım gerekirse konuşmalarıda kaydedeceğim bakalım ne olacak

serhat iiiiiii
    serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 0

direk olarak merkezi arayacaksın bak nasıl o gıcırdılar gidiyor ben gebze de arabamı götürdüm parca gelecek dediler 1hafta oldu gelmedi oradakı yetkili senin ki gıbı ukala konustu tofas merkezini arayıp sikayet etmemle parca aynı gun geldı ve bunu yapan da yerın dibine girdi bu konularda tofas cok hassas ve yetkılı servıslerde tırsıyor

Mesut Deniz
    ayaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 273

Alıntı sasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün arka kapı gıcırtısı ve bağaj kapağının su alma problemlerinden dolayı servise gittim hikayenin traji komik noktası bundan sonrası
    önce şu su olyını söledim usta arka tarafa bindi hotumla su tuutular hani içeri almıyor dedi bende içeri aldığını sölemedimki dedim sac kısmala bakalit kısmın arasına alıyor dedim inanmadılar bağajı açınca bi su bardağından fazla su aktığını görünce hemen savunmaya geçti ne dese iyi bu tahliye delikleri boşunamı var eğer su alırsa boşalsın diye bende hadi ya dedim o zaman her yağmurda durup bi kere su boşaltacağız dedim ozamaan neyse uzatmayalım e kapı gıcırdaması ve pedalların oradan gelen ses BURAYA DİKKAT! sen buna kaçlira verdinki? ne bekliyorsun BUNLARI DUYMAK İSTEMİYORSAN VW PASSAT YADA MERCEDES ALACAKSIN DEDİ bu araba anca bukadar hele sen 60000 km de gör sen bunu benim cevabımda aynen "ya ben yanlışlıkla vw sevrisinemi geldim" demek oldu.
    ŞİMDİ SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ...?
    direkt şikayet en üst makamlara. ne demek ya ne bekliyorsun şu an puntolara verilen para vw ile nerdeyse başa baş gidiyor hatta alman araçlarının bir kısmından bile pahalı. görmeyende babasının hayrına vermişler bu araçlara bir dünya para veriliyor belki o salağın fiyatlarından haberi yok yada şahin,doğan fiyatlarıyla karıştırdı. ben ona en sağlamında rütük paketi gönderiyorum o servisteki çalışanlarına ve buna göz yuman servis sorumlusuna . daha önce arkadaşımın aracı arızalandı hidrolik hortumu patladı servise götürdük aracı bıraktık bir gün sonra aracı aldık.
    aracın içi ve dışı mis gibi yıkanmıştı işin en güzel yanı ise aracı aldıktan bir gün sonra aradılar servisimizdeki hizmet nasıl memnun kaldınız mı? yeri geldiğinde de fordu beğenmiyoruz alın size iki servis arasındaki fark. ağzım açık kaldı servisin ilgisi karşısında . lan evladım pazardan üç beş kilo hıyar mı almışız araba almışız araba . sen kimsin ki başka arbalarla kıyaslıyorsun senin ne haddine be sıpa herif
    Konu ayaman tarafından (04/06/2012 Saat 14:06 ) değiştirilmiştir.

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

Alıntı ayaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    direkt şikayet en üst makamlara. ne demek ya ne bekliyorsun şu an puntolara verilen para vw ile nerdeyse başa baş gidiyor hatta alman araçlarının bir kısmından bile pahalı. görmeyende babasının hayrına vermişler bu araçlara bir dünya para veriliyor belki o salağın fiyatlarından haberi yok yada şahin,doğan fiyatlarıyla karıştırdı. ben ona en sağlamında rütük paketi gönderiyorum o servisteki çalışanlarına ve buna göz yuman servis sorumlusuna . daha önce arkadaşımın aracı arızalandı hidrolik hortumu patladı servise götürdük aracı bıraktık bir gün sonra aracı aldık.
    aracın içi ve dışı mis gibi yıkanmıştı işin en güzel yanı ise aracı aldıktan bir gün sonra aradılar servisimizdeki hizmet nasıl memnun kaldınız mı? yeri geldiğinde de fordu beğenmiyoruz alın size iki servis arasındaki fark. ağzım açık kaldı servisin ilgisi karşısında . lan evladım pazardan üç beş kilo hıyar mı almışız araba almışız araba . sen kimsin ki başka arbalarla kıyaslıyorsun senin ne haddine be sıpa herif
    arkadaşım aracımı MEDOS tan aldım.yedek anahtarla igili bir sorun oldu.özür dilemek için araca boya koruma,motor koruma,detaylı iç temizlik yaptılar.aracı teslim almaya gittiğimde müsteri hizmetleri temsilcisi aracın başında son rutuşları kontrol ediyordu.ve gerçekten boya koruma titizlikle yapıldı

Markadan marakya fark deil servisten servise fark var

Onur M
    levan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 130

servis doğru söylemiş: bu arabada bu kadar.....yağmurdan sonra bagajı 5-6 kez açıp kapatıyoruz ve güzel duygular içinde suyu boşaltıyoruz...madem koskoca servis öyle demiş!!!...tövbe estğ.

SUCU GP VİDEO İZLE: https://www.youtube.com/watch?v=cf0EP6ocC9Q

SUCU VİDEO 2 İZLE: https://www.youtube.com/watch?v=B3ygsAPTs-4

SUCU KARDEŞLİĞİ KONUSU: https://forum.grandepuntotr.com/tekn...a-akan-su.html
    Konu levan34 tarafından (04/06/2012 Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

1 yıl geçmiş celallenmişiz arkadaşlar ))))

Sayfa 3/3 İlkİlk 123