Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: hepsiburada.com ve arızalı ürün

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Standart hepsiburada.com ve arızalı ürün

park sensörünü hepsiburada.comdan almıştım, sensörlerden biri bozuldu garantisi var diye 2 Martta gönderdim, 7-8 Mart gibi servise gönderdiler. kendi sitelerindeki kayıtlara göre 25 Martta sensör servisten döndü ancak o günden bugüne bana dönmedi. defalarca telefon ettim mesaj gönderdim ancak bi sonuç alamadım,

siz siz olun bozulunca hepsiburada.coma göndermeniz gereken bi ürün almayın aldırmayın.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

geçmiş olsun ozan...umarım bir an önce hallolur...
    Keyif BMW'Dir...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat imre
    operatormurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68
    Edilen teşekkür: 1038

ozan geçmiş olsun,bende senin gibi bir kere mağdur oldum,bir lanet ettim müşteri hizmetlerine birdaha bişey almam .bilader derdini anlatacağın kimse yok, müşt hiz. telefon açtığında; şuanda bekleyen 23.kişisiniz,dakikalar sonra şuanda bekleyen 22. kişisiniz falan diyorya beni deli ediyor,yani yetkiliyle konuşmak için epeyce beklemeyi göze alman gerekiyor. hele bazen uzun beklemelerden sonra tam sıra sana geldiğinde telefonu kimse açmıyor çat diye hattan düşürüyorlar ş.....sizler.
    punto kadar zevk verseydin güzelim,vites yerine elinden tutardım sevgilim...

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

ozan bende bır utun aldım degısım ıcın oy oy degıstırene dek neler cektım.En son sınırlendım cagrı merkezını ardım saydım durdum karısadakı 1 sn dahı konusamadı en son beyfendı boyle konusmaya devam edersenız telefonu kapatmak zorunda kalıcam dedı kapatırsanız kapatın bennım sorunum degıl bugun ıadem onaylanmaz ıse yarın sabah sanayi bakanlıgına gıdıp urunu iade ettım ne yenı urun verıyorlar nede paramı iade ediyorlar diye sıkayette bulunacam artık ben ugrasmam sız ugrasırsınız dedim 1 saate kalmaz ıslemı yapmıslar .Artık gozum donmustu o gun bakanlık acık olsa gıderdım aksam aksam cidden sıkıntı iade ,tamır falan
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cem *
    Realtime xnode - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 268

Benzer şeyi Teknosa'da yaşadım. Bunlar aracı firmalar olduğundan, hem firma ile hem de malı üreten firmanın Türkiye distrübütörü ile uğraşmak zorunda kalıyorsun. Geçmiş olsun.
    Beneficium accipere libertatem est vendere

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

AKİF CEYLANER
    #radyasyon alanı# macsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 284

belkide benim şansım ama,hepsiburadadan kolçak almıştım geçenlerde, ama çok uyduruk bişey geldi,takmayın arabaya bunu ,sağlam değil dediler, bende iade ettim 3 gün içinde onayı geldi, şimdide geri ödemeyi bekliyorum

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

geçmiş olsun hocam bizim arkadaş flash almıştı bozuldu hatta kargoyu bile ödemeli gönderdi sıfırını gönderdiler..

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mobidik 64
    mobidik64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 18

aynen hb den aldım fotoğraf makinesi geldiği gün arızalı çıktı hemen gönderdim yenisi ile değiştirecez dediler oy oy eminem 25 gün geçti aynı makinayı tamir etmiş geri sepetlemişlerdi....))

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

Murat abi yığınla bedava dakikam var yoksa sensör parasını geçmişti telefon parası 10 dakikadan önce bağlanmak mümkün değil.

Zeynel abi sen bilirsin nereye başvurmak gerekiyo pazartesi son bi kez arıyıp gidiyim bari başka çıkar yol bırakmadılar.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat abi yığınla bedava dakikam var yoksa sensör parasını geçmişti telefon parası 10 dakikadan önce bağlanmak mümkün değil.

Zeynel abi sen bilirsin nereye başvurmak gerekiyo pazartesi son bi kez arıyıp gidiyim bari başka çıkar yol bırakmadılar.
    Ozan sanayı bakanlıgının web sayfasında tuketıcı sıkayetlerı var oraya gırdıgındede senı otomatıkmen turkıye.gov.tr ye yonlendırıyor.Sen bılkente gıdıyorsun gıderken otdunun karsısında sanayı bak var onun zemın kat yada -1 katında tuketıcı sıkayetlerının yapıldıgı bırım vardı en son gıttıgımde yerındeydı ama netten yapılabılıyor ya bundan dolayı kapatmısta olabılırler uzun suredır gıtmedım.
    Cankaya ilce kaymakamlıgının gırısınde tuketıcı hakem heyetı var orada hazır dılekce var ama sen durumu anlatan bır dılekce yazıp faturanı ve kargo ıle ıade ettıgıne daır belgenı al sıkayette bulun bunların fotokopısını al 2 adet ısteyebılıyorlar .
    Ozan pazartesı ara telefonda resmen yag bugun bu ılsemı yapın dıye bastır musterı hızm.ıstese hemen yapıyor aynı gun ıcınde
    sanayı bak:
    https://www2.sanayi.gov.tr/TRK/TukSi...px?menuSec=234
    veya sanayı bak ana sayfada onlıne ıslemlerde var Tuketıcı sıkayetlerı
    Konu ZAK1980 tarafından (23/04/2011 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Ozan hepsı burada.com telefonu 0212 444 15 47 basında 444 var ozel numara kısacası senın bedavalar gecmıyebılır .dırekt faturaya yansır konusman.
    Bu arada ben bu 444 olayını cozemedım bır faturamda ozel servıs numarsı dıye konustugumu ödetmısler bır sonrakı ayda ıse bedava saymıslar ne ıs anlamadım
    Zeynel KARACAN

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

teşekkürler Zeynel abi, hepsiburadanın farklı bi numarası var bende 444lü değil, hatta burayada yazayım googledan filan gelen olursa faydalansın 0216 633 10 00 bu düz numara gibi çalışıyo sanırım. zaten btk 444lü numaraları ücretsiz arama olayını kaldırdı. eskiden başına alan kodu koyup arıyodum bedava dakikalardan düşüyodu şimdi koymadan arayın diye uyarı çıkıyo.

geçen seferde baya sert çıkmıştım ama bu sefer artık bağırıp çağırıcam salı günü elimde olmazsa gereken yere gereken şikayeti yapıcam. 40 liralık bi ürün ama yapmadıkları kalmadı.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

. .
    Ersal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 341

teşekkürler Zeynel abi, hepsiburadanın farklı bi numarası var bende 444lü değil, hatta burayada yazayım googledan filan gelen olursa faydalansın 0216 633 10 00 bu düz numara gibi çalışıyo sanırım. zaten btk 444lü numaraları ücretsiz arama olayını kaldırdı. eskiden başına alan kodu koyup arıyodum bedava dakikalardan düşüyodu şimdi koymadan arayın diye uyarı çıkıyo.

geçen seferde baya sert çıkmıştım ama bu sefer artık bağırıp çağırıcam salı günü elimde olmazsa gereken yere gereken şikayeti yapıcam. 40 liralık bi ürün ama yapmadıkları kalmadı.
    Dediğin gibi önemli olan 40 TL değil.Yapılan muamele

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozz Evo
    beceriqli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Plaka
    07NZE..
    Edilen teşekkür: 8

Ozan hepsiburada daki Slparis numarani bana gonderirsen ilgilenebilirim, sanirim halledebiliriz.
    At, Avrat, EVO !..

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

osman u
    rou48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 9

şikayetvar.com 'a yazabilirsin. hemen dönüş yaparlar

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

Alıntı beceriqli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozan hepsiburada daki Slparis numarani bana gonderirsen ilgilenebilirim, sanirim halledebiliriz.
    PM atıyorum
    Alıntı rou48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şikayetvar.com 'a yazabilirsin. hemen dönüş yaparlar
    daha önce yazmıştım, yine yazmak için sayfayı açtım eski şikayetleri okuyup vazgeçtim.

adamlar şikayetvarı bile umursamıyo bence, şikayetlere yazdıkları tek cevap müşterimiz bilgilendirilmiştir...

daha önceki şikayetimde haftalardır cevaplanmayı bekleyen mesajıma yine alakasız bi cevap vermekten başka bişey yapmamışlardı
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

bende annemin doğum günü için portatip teyp almıştım 3 günde dedikleri ürünü 2 haftayı geçen bir süre içinde gönderdiler doğum günü süprizim yattı deli oldum aradım en son şimdi savcılığa gidip suç duyurusunda bulunuyorum dedim telefondakine aldınız paramı ürün gelmedi diye o anlatıyo ben sayıyorum baktım tırstılar acele kargoyle ertesi gün elimdeydi ama hakikaten sinir bir site yurtdışından ebay den aldığğın ürünlerde bu kadar skıntı çıkmıyor.

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hakan Güner
    Kendimin Patronu hakguner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 GT 3613
    Edilen teşekkür: 78

hepsiburada yı oldum olası sevmem. !!! Hiçbir sipariş düzgün gelmiyor. Tedarikçileri ile arasında sorun varsa o zaman çalışmasınlar.

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

beceriqli nin yardımıyla bugun yeni ürün gönderiyolar çok çok çok teşekkürler
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Ozz Evo
    beceriqli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Plaka
    07NZE..
    Edilen teşekkür: 8

Rica ederim
    Ama yine de ürün bı gelsin önce sonra sevinelim
    At, Avrat, EVO !..

34. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon