Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
51 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Esp ve Köpek

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu olay beni o kadar korkutuyor ki..
    mahalle aralarında hep yavaş gidiyorum, Allah kimseye yaşatmasın böyle birşey.
    en doğrusu, el kadar çocukları başlarında büyük olmadan sokağa bırakıyorlar..Aman diyim...

Altan kkaraca
    legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 30

çok geçmiş olsun gülay hanım verilmiş sadakanız varmış köpek diyerek geçmeyin yüksek süratle köpeğe vuran bir laguna görmüştüm sanarsınız tır geçmiş üstünden çok feciydi onun çok geçmiş olsun birde böle durumlarda tabi soğuk kanlı olup kontra direksiyon hareketlerleri ile toparlamak aracı çok önemli tabi esp çok önemli esp olmasaydı mesela sola kırdığınınzda arabanın arkası sağa kaymaya başladığında direksiyonu sağa cevirim gaz vermek arabayı düzeltecek çizgiye sokacaktır tabi Allah kimseyi böle bir duruma düşürmesin tekrardan çok geçmiş olsun

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yunus Kahraman
    yunus kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

İşte ESP li aracı bu yüzden sevmiyorum =D ben kendi aracımı kendim toplarım arkadaşım, ne diye sen topluyorsun yahu =D =D
    çok geçmiş olsun. Hızınız 100 ün üstünde değildi sanırım.

samet k.
    samprik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Plaka
    16 GK 447
    Edilen teşekkür: 136

geçmiş olsun gülay hanım.. bence bu esp den çok sizin yeteneğiniz çoğu insan köpeğe vurmayı tercih ederdi..
    Allah beterinden korusun
    ilk görüşte aŞk'a inanmazdım...taa ki evomu görene kadar

BiZ ŞaMPiYoN TaKıMı TuTMaDıK, TuTTuĞuMuZ TaKıMı ŞaMPiYoN YaPTıK..!!

iNaDıNa T-e-X-a-S

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

Ben de aracımda esp olmasını isterdim hem de çok ama olmadı bulamadım öylesini bundan sonraki aracımda esp ve cruise kesinlikle olacak ama Bosh tarafından üretilen devrimsel bir ürün. Saniyenin 1/10 hızında her tekere ayrı ayrı fren yaptırabiliyor ağırlık hani tekere binerse o tekere fren yapar böylece araca yanal haraket yapmaktan kaçınır.
    YouTube - Work of ESP

YouTube - Bosch ESP 6

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Özer ÇİLESİZ
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. duu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 BU 0111
    Edilen teşekkür: 114

Gecmis olsun Gülay. Ama sen sen ol birdaha ne köpekte ne çukurda kırma direksiyonu. araçta masraf olur belki ama hayat kaybı ile es bile tutulamaz.

Kazarız belasiz sürüşler.

Fatih AKBIYIK
    TORnADO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 156

Geçmiş olsun,esp işe yarıyor gerçekten.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

geçmiş olsun... allah korumuş..

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhan Göz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. feedbackx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 GT 441
    Edilen teşekkür: 145

Geçmiş olsun... O yolu bilirim hergün gidip geliyorum kedisi köpeği eksik olmaz. İyi kurtarmışsınız gerçekten.İnsan böyle olaylarda kendini düşünmeyi bırakıp biranda araçtakileri düşünüyor. Kısa sürede doğru kararı vermek gerçekten zor. Allah kimseye göstermesin. Kazasız belasız sürüşler herkese.

Cengiz Özel
    inadına bursa 16 CSE 79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 310

Büyük geçmiş olsun Gülay.
    Esp,ninde sınırları var sanırım süratinin az olması ve senin direksiyon hakimiyetinde sonucun böyle olmasında etken.Allah korumuş sonuç çok daha kötü olabilirdi.
    Bu sefer esp yeterli gelmiş ama bir sonrakine yeterli gelmeyebilir.Onun için bu gibi durumlarda manevra yapmaktansa çarpmak daha doğru olur diye düşünüyorum.
    Yeşil beyaz Bursaspor
    Adı aşk bu eziyetin..

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

uğur kamçı
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xcruelx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 358

Çok geçmiş olsun gülay. Allah beterinden korusun.

Umut K.
    Seat İbiza 1.2 TSİ DSG sundown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 242

Bugün bende neredeyse bir köpeğe vuruyordum. Sokak köpeklerine trafik ışık ve kurallarına uyması konusunda eğitim vermemiz şart
    " Mazeret zayıfların silahıdır. Bahaneler daha çok batmak için iyi bir yöntemdir. Akıllılar buna başvurmaz"
    Osman PAMUKOĞLU

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı yunus kahraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte ESP li aracı bu yüzden sevmiyorum =D ben kendi aracımı kendim toplarım arkadaşım, ne diye sen topluyorsun yahu =D =D
    çok geçmiş olsun. Hızınız 100 ün üstünde değildi sanırım.
    her zaman bir yardımcı iyidir. Evet hızım 70 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam, çünkü ışıklardan az öncesinde geçmiştim.

Alıntı samprik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun gülay hanım.. bence bu esp den çok sizin yeteneğiniz çoğu insan köpeğe vurmayı tercih ederdi..
    Allah beterinden korusun
    Alıntı 16 CSE 79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun Gülay.
    Esp,ninde sınırları var sanırım süratinin az olması ve senin direksiyon hakimiyetinde sonucun böyle olmasında etken.Allah korumuş sonuç çok daha kötü olabilirdi.
    Bu sefer esp yeterli gelmiş ama bir sonrakine yeterli gelmeyebilir.Onun için bu gibi durumlarda manevra yapmaktansa çarpmak daha doğru olur diye düşünüyorum.
    Kesinlikle haklısın. O an birçok şeyi aynı anda görmek ve düşünmek zorunda kalabiliyormuş insan bunu yaşadım birebir. Daha önce böyle bir deneyimim olmamıştı. Köpeğin hareketkerini kestirmeye çalıştım resmen. Hızım yüksek olsaydı manevra yapmaya cesaret edemezdim doğrusu..

Alıntı sundown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün bende neredeyse bir köpeğe vuruyordum. Sokak köpeklerine trafik ışık ve kurallarına uyması konusunda eğitim vermemiz şart
    Çok geçmiş olsun.

Suat ALEMDAR
    SUADOW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    54 SU@T 08
    Edilen teşekkür: 55

Geçmiş olsun Gülay Hanım. Allah beterlerinden korusun. Sanırım; ESP'den ziyade pilotajınız aracın yoldan çıkmasını engellemiş, tebrikler. (MAAŞALLAH diyelim nazarımız deymesin)

Ancak, Nacizane bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Siz Siz olun 50-60 Km'nin üstünde bu tarz ani direksiyon hareketlerinden kaçının. Araçta ESP ve artı özelliklerde olsa burası Türkiye... yolun o kesiminde çamur,yağ,yada lastiklerin yola kavramasını engelleyecek bir cisim olabilirdi. En fazla köpeğe vurursunuz. Araçlarımızın tüm parçaları bulunuyor...

Neyse ki başınıza bütün bu kötü faktörler gelmemiş.

Geçmiş olsun...

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rengi
    Yok

Alıntı SUADOW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Gülay Hanım. Allah beterlerinden korusun. Sanırım; ESP'den ziyade pilotajınız aracın yoldan çıkmasını engellemiş, tebrikler. (MAAŞALLAH diyelim nazarımız deymesin)

Ancak, Nacizane bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Siz Siz olun 50-60 Km'nin üstünde bu tarz ani direksiyon hareketlerinden kaçının. Araçta ESP ve artı özelliklerde olsa burası Türkiye... yolun o kesiminde çamur,yağ,yada lastiklerin yola kavramasını engelleyecek bir cisim olabilirdi. En fazla köpeğe vurursunuz. Araçlarımızın tüm parçaları bulunuyor...

Neyse ki başınıza bütün bu kötü faktörler gelmemiş.

Geçmiş olsun...
    Teşekkür ederim.. evet haklısınız, bir anlık rafleskti benimki, dediğim gibi hızlı olsam kesinlikle uygulayacağım bir şekil olmazdı..

Engin Pişkin
    comanchee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34lüyüz biz
    Edilen teşekkür: 222

geçmiş olsun Gülay hanım böyle durumlarda vurmak daha mantıklı..her ne kadar zalimce görünsede.insan olsa bende kırarım ama araçta oğlum ve eşim varken köpek veya kedi için risk almam.neticede oda can lakin İstanbulda çoğu zaman sağımızda solumuzda dolu...Allah korumuş sizleri....
    Konu comanchee tarafından (11/04/2011 Saat 13:14 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla
    YENİ HYUNDAİ İ20 1,25 STYLE+PAN 1,25
    PUNTO EVO 1.4 FIRE ENGINE DUALOGIC METALIC EVO WHITE SKYDOM GÜZEL ARAÇTI MAZİDE KALDI

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yunus Kahraman
    yunus kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

Aynı olayı yan yolda yaşamıştım. İçimdede aşırı derecede bir sıkıntı vardı. Hayırlara gitsin inşallah dedim. 10 sn sonra yola bir herif atladı. Altımdada Doblo' vardı. Elfreni, fren derken adamı sıyırdım, sonra kontra vs hooop aracı topladım. Heee dedim içimdeki sıkıntı buymuş meğer =) araca S hareketini yaptırarak adama vurmaktan kıl payı kurtulmuştum.
    Sadaka verin arkadaşlar. Allah kaza bela vermesin hiçbirimize.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rengi
    Yok

amin..

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

Bir gün bağlanamadık neler olmuş...Geçmiş olsun Gülay hanım...allah korumuş...şansına boş manevra alanın varmış...ama çok yüksek hızlarda aman dikkat...akan trafik sağ sol bariyerler gibi çok etken var...takladansa vur gitsin ...tabiii frene sonuna kadar basarak, ancak öyle hız düşürebilirsin...Benimde şimdi bilinçaltına köpek olayı yerleşti elimde olmadan...tedirgin oluyorum... çok daha geniş açıyı ve trafiği kontrol ederek daha temkinli sürüyorum...işin birde bu tarafı var... psikoloji...neyse tekrar geçmiş olsun...

fikret gümüş
    fiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55
    Edilen teşekkür: 447

geçmiş olsun

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon