Sayfa 1/3 123 SonSon
55 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 200 den sonrası

ahmet karipcin
    karipcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 3

Standart 200 den sonrası

arkadaşlar geçen gün adapazarına gitmem gerekti yolda müsait olunca arbayı deniyim dedim 200e kadar hiç sorun yok maşallah roket ama 200den sonra kadranın sonunu görmesi zaman aldı acaba bu normalmi sizdede böylemi yoksa benim aracta sıkıntı olabilirmi bu konuda deneyimi olup bilgi verebilicek biri varsa çok iyi olur aracı servisemi götürsem. not: aracın bakım zamanını 4000 km geçtim ondan kaynaklı olabilirmi?

Ahmet Demir
    thekafkef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 30

Servis aracın performansını çok etkiliyor bence servisten sonrada dene çok değişir.
    Ford Focus 182 Ps Ecoboost

A CL
    muhammedçelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 37

Bencede bakım yaptırmalısın hocam 4000km çok geçirmişsin bakım aracını rahatlatır.

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

bakımdan sonra tjeti hisset
    TSİ Jetta.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

abi 200 den sonra normal gibi geldi bana..

murat imre
    operatormurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68
    Edilen teşekkür: 1038

Alıntı karipcin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen gün adapazarına gitmem gerekti yolda müsait olunca arbayı deniyim dedim 200e kadar hiç sorun yok maşallah roket ama 200den sonra kadranın sonunu görmesi zaman aldı acaba bu normalmi sizdede böylemi yoksa benim aracta sıkıntı olabilirmi bu konuda deneyimi olup bilgi verebilicek biri varsa çok iyi olur aracı servisemi götürsem. not: aracın bakım zamanını 4000 km geçtim ondan kaynaklı olabilirmi?
    şansını zorlama bence, 4000 km geçmiş ve sen o motora yapabileceğin en büyük kötülüğü yapıyorsun,aşırı yüksek devirlerle ve zamanı çoktan geçmiş yağlayıcı özelliğini büyük ölçüde yitirmiş o yağla motorunu zımparalıyorsun biladerim,bakımını yaptıktan sonra yapsan bu süratleri daha iyi olurdu...
    punto kadar zevk verseydin güzelim,vites yerine elinden tutardım sevgilim...

7. Bu mesajı için 3 kişi operatormurat'ye teşekkür etti:

ahmet karipcin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı operatormurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şansını zorlama bence, 4000 km geçmiş ve sen o motora yapabileceğin en büyük kötülüğü yapıyorsun,aşırı yüksek devirlerle ve zamanı çoktan geçmiş yağlayıcı özelliğini büyük ölçüde yitirmiş o yağla motorunu zımparalıyorsun biladerim,bakımını yaptıktan sonra yapsan bu süratleri daha iyi olurdu...

evet aslında yag bozulmus olabilir ama ben sadece deneme amaçlı kısa süre bastım 5-10 dk oda aralıklarla 2 deneme yaptım evet servise gitsem iyi olucak haklısınız

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ahmet karipcin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi 200 den sonra normal gibi geldi bana..
    bende daha önce denemediğim için merak ettim belkide normal dediğin gibi ama belkide değil işte bende onu öğrenmeye çalısıyorum olmazsa bakımdan sonra bidaha deniyim

murat imre
    operatormurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68
    Edilen teşekkür: 1038

[QUOTE=karipcin;497805]
    Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi 200 den sonra normal gibi geldi bana..[/QUO

bende daha önce denemediğim için merak ettim belkide normal dediğin gibi ama belkide değil işte bende onu öğrenmeye çalısıyorum olmazsa bakımdan sonra bidaha deniyim
    aman ahmet biraz empati yap kendini bu yağla dakikada 50 bin ,60 bin turla yağlamaya çalışan krank milinin yerine koy,en azından motor yağını bari değiştir...
    punto kadar zevk verseydin güzelim,vites yerine elinden tutardım sevgilim...

12. Bu mesajı için 2 kişi operatormurat'ye teşekkür etti:

ahmet karipcin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

aman ahmet biraz empati yap kendini bu yağla dakikada 50 bin ,60 bin turla yağlamaya çalışan krank milinin yerine koy,en azından motor yağını bari değiştir...
    haklısın abi yarın direk servise gideyim kaş yapıcam derken göz çıkmasın her nekadar sorumun cevabı olmasada ilgi için teşekkürler

Erdem --
    'Drive Safe' ErdmG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 57

Bence bazen araçlarımızın punto olduğunu unutuyoruz. Sizinki her ne kadarda 1.4turbo 120bg olsa bile 200ü görmek bile çok iyi olduğunu düşünüyorum. Ama şuda var punto ile 200ü görmek güvenlik açısından ne kadar doğru bu da tartışılır.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Anıl Egemen Doğan
    egeevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

arkadaslar 200den sonra nasil bir ivmelenme bekliyorsunuz hala cok merak ettim? Bakimda yapilsa cok bisey degismez yapmayin allah askina,sanki 530 beygir 911turbo s den bahsediyorsunuz

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Yinede bariz fark oluşacaktır...Filtreler degısınce daha rahat hava alacaktır motor.yağ degısınce bıraz daha rahatlar
    I ' m c a p u l i n g . . .

Anıl Egemen Doğan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

deniz bazriz fark olmaz gibi dusunuyorum,tsi kullandigim icin fikrim var biraz,sonucta disarda korkunc bi direnc var ve 200 cok yuksek bir hiz, genel olarak hizlanis rahatlar ama o hizlarda yine yavas ivmelenmeye devam eder gibi...

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Zaten beklentı çok yüksek olmadıgından elde edılen sonuc yınede tatminkar olur dusuncesındeyım
    I ' m c a p u l i n g . . .

Mehmet Ali ..
    makeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 240

rüzgar direncini kırmakta zorlanıyor.. yeli arkana aldığın zaman kadranı daha kolay devirirsin..

ahmet karipcin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

arkadaşlar zaten bende çok fazla birşey beklemiyorum ilk denemem ve merak ettim 200 de yeterli fazla bile ama insan aracının sınırlarını bilmek istiyor. sık olmasada forumu takip ediyorum burda anladığım ve okuduğum kadarıyla 77 hp benzinli araçlar ve 75 hp dizeller bile 200 ve üzeri yapıyor bende bunu baz alarak kadranın sonunu rahat görebilirmiyim diye merak ettim denedim düşündüğüm gibi omladı bilen birine danışiyim dedim.

Anıl Egemen Doğan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

arkadaşlar zaten bende çok fazla birşey beklemiyorum ilk denemem ve merak ettim 200 de yeterli fazla bile ama insan aracının sınırlarını bilmek istiyor. sık olmasada forumu takip ediyorum burda anladığım ve okuduğum kadarıyla 77 hp benzinli araçlar ve 75 hp dizeller bile 200 ve üzeri yapıyor bende bunu baz alarak kadranın sonunu rahat görebilirmiyim diye merak ettim denedim düşündüğüm gibi omladı bilen birine danışiyim dedim.
    dostum 77 beygir benzinli ve 75 beygir dizellerle yapılan hızlara ben hala inanamıyorummm!!! kimseye yalancı demiyorum ama herkes kafasına göre yazıyor, ben arabamla 202 diyemedim millete kalsa 1.3 75 beygir dizel bizim benzinlileri geçecek, her söylenene inanmıyorum, gözümle görmeden hatta sürmeden inanmam...TSI A3 122 beygir bile düzlükte 215i geçmiyor, videosu bile telefonumda var biz sürerken...1.3 dizel nasıl 190-200 yapıyor şu an bile düşünüyorum bunları yazarken...demekki benim araba bi işe yaramaz 202 felan zor yapıyor...

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ahmet karipcin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı egeevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum 77 beygir benzinli ve 75 beygir dizellerle yapılan hızlara ben hala inanamıyorummm!!! kimseye yalancı demiyorum ama herkes kafasına göre yazıyor, ben arabamla 202 diyemedim millete kalsa 1.3 75 beygir dizel bizim benzinlileri geçecek, her söylenene inanmıyorum, gözümle görmeden hatta sürmeden inanmam...TSI A3 122 beygir bile düzlükte 215i geçmiyor, videosu bile telefonumda var biz sürerken...1.3 dizel nasıl 190-200 yapıyor şu an bile düşünüyorum bunları yazarken...demekki benim araba bi işe yaramaz 202 felan zor yapıyor...
    bende bunu anlayamadım zaten tamam kadranın sonu göründü ama hiçte kolay olmadı. bende kimseye yalancı demiyorum diyemem çünkü hiç 77 hp ve 75 hp kullanmadım tamamen burdan edindiğim bilgilerle bu araçlar bu sürati yapıyosa benim çok rahat yapmam lazım diye düşündüm bu konuyuda onun için açtım acaba aracta sıkıntımı var merak ettim

Anıl Egemen Doğan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

bende bunu anlayamadım zaten tamam kadranın sonu göründü ama hiçte kolay olmadı. bende kimseye yalancı demiyorum diyemem çünkü hiç 77 hp ve 75 hp kullanmadım tamamen burdan edindiğim bilgilerle bu araçlar bu sürati yapıyosa benim çok rahat yapmam lazım diye düşündüm bu konuyuda onun için açtım acaba aracta sıkıntımı var merak ettim
    ya işte ya bizim araçlar sıkıntılı ya biz sürmeyi bilmiyoruz, yada gerçekten kafalarına göre yazıyor arkadaşlarımız, nolur kimse kızmasın yalancı demek istemiyorum sadece gözlerimle kendim görmeden inanamıyacağım buna, 75 beygir araba nasıl 190 ları geçiyor ve o hızla gidiyor anlamadım anlayamıyorum hala...nese hocam sonuç olarak bence çok takma güzel bakımını yaptır bir daha dene dilersen ama aman dikkat et çok yüksek hızlar allah korusun...

Sayfa 1/3 123 SonSon