Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 21 ile 32 arası

Konu: 1.3 mutlıjet 75 vs opel astra 1.6 twınport

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Alıntı engincantan33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesım dedıklerıne katılıyorum ama sehırcı yarısmak paha bıcılemes evet yanlıs bı davranıs kabul edıyorum ama durmuyor ıste ıcımdekı ) yoksa otobanda ısteselerde yarısmam cunku zevklı dııl...
    Allah kaza bela vermesin ama kaza bu her an her yerde karşımıza çıkabiliyor Geçen hafta 40 la giderken önümdeki aracın fasılalı yeşil ışıkta geçip geçmeme tereddütü sonunda frene basması ve benimde duramamamdan dolayı ufak bir kaza yaşadım İlk kazam olduğu için inan çok üzüldüm Hem kendime hemde karşımdaki araca üzüldüm Çarptığım aracın sadece tamponunda çizik olması beni tek mutlu eden taraftı Daha sonra aklıma "iyiki arkadan gelen bir araç yoktu ve bana çarpmadı veya benim çarptığım kişi herhangi bir yaya ya çarpmadı veya arabaların ikisinde de sürücüler dışında kimse yoktu" dedim

Çok dikkatli araba kullansak ta çok iyi bir sürücü ve çok iyi yol-direksiyon hakimiyetimiz olsa da kaza geliyorum demiyor

Son söz inşallah hiçbir zaman kaza bela görmezsiniz ama şehiriçinde kapışmak gibi tehlikeli işlerin sonucunda allah göstermesin olumsuz bir durumla karşılaşırsanız içinizdekine ve karşınızdakinize söylecek cümleleriniz olsun

Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

walla dedıklerınız dogru kagıt ustunde herturlu astra evet karsıdakı surucu ıyı dedgıldı belkı ama ara hızlanmalarda o dııl hep ben onun aklını aldım...yoksa benı gecseydı dahı aracımın boyle bı performans gostermesı benı cok sevındırdı

Anıl Egemen Doğan
    egeevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

Alıntı typhoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana ilginç geldi.. 75 hp gpnin kağıt üzerinde tek avantajı torku(190-150).. punto 140kg daha hafif tamam da gp'nin Güç / Ağırlık Oranı 67 HP/ton (49,9 W/kg). Astranın ise Güç / Ağırlık Oranı 83,5 HP/ton (62,3 W/kg). 0-100km astra 12.2 gp 13.6. Max hız 187astra, 165 punto.. yani fabrika verilerine göre astrayı geçmeniz için bence dik bi yokuş gerekli, tırmanırken belki geçersiniz.. tabi bu söylediklerimin hepsi teorik ve sürücü faktöründen bağımsız veriler
    verileri koyman güzel olmuş dostum...astarcının şoförlüğü değerlendirilmeli bence, yada astracı pek zorlamadı kendini yoksa mümkün değil...zaten bizim bu dizel 75 beygirle 200 km maks hızları zorlayanlar var nasıl oluyor gerçekten inanamıyorum hala...demekki bizim multairler 220 felan yapmalı ama ben 200 ü 1 km dahi geçemedim yani 201 diyemedim...

Samet Korkmaz
    bozo114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 34

Alıntı opexturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla benim de o km'lerde öyleydi ama 10 bin bakımından sonra araba roket gibi 4. viteste inanılmaz seri oldu 70 de 4. e atıyorum ondan sonra yapıştırıyorum 120 ye kadar 130 a dayanınca da atıyorum 5. vitese ondan sonra da dediğim gibi yapıştırrrr

inş benim araba da öyle olur

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

valla ben şu tsıları bir türlü geçemiyorum anlamadım gitti onlarıda geçsem keyfime diyecek yok ama olmuyor

Anıl Egemen Doğan
    egeevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

atahan aile dostumuzda A3 TSI var ve düzlükte çok rahat şekilde 225 yapabiliyor hocam, telefonumda video duruyor hatta...bravo kaç yapıyor hocam? bu arada ara hızlanmalarda muhteşem

tayfun coskun
    typhoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 27

Alıntı ato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben şu tsıları bir türlü geçemiyorum anlamadım gitti onlarıda geçsem keyfime diyecek yok ama olmuyor
    turbo dizel de bi yere kadar TSIi geçemezsiniz yani geçemeyiz ara hızlanmaları belki bizimkilerin daha iyidir tam bilmiyorum ama en kötü 122hplik tsi 9.5snde 0-100 yapıyo.. bizimki 10.5sn.. onu da daha denemedim bi ara kronometre ile deneyeyim 10.5i görebilecek miyim acaba...

levent karakuş
    saricizmelimemetaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    48RS868
    Edilen teşekkür: 9

astrayı geçmede şüpheliyim ama benim araba daha 2500 km de..geçenlerde hastam vardı allah ne verdiyse bastım 75 lik evo 150 li geçmiyoayagımın tabanı ile bastım gaz pedalına gene tık yok ama şunu biliyorum 68 km yol yaptım 40 liralık mazot yaktı

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

Alıntı saricizmelimemetaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    astrayı geçmede şüpheliyim ama benim araba daha 2500 km de..geçenlerde hastam vardı allah ne verdiyse bastım 75 lik evo 150 li geçmiyoayagımın tabanı ile bastım gaz pedalına gene tık yok ama şunu biliyorum 68 km yol yaptım 40 liralık mazot yaktı
    bilemiyorum ama benım evo fire dümdüz yolda 6500 rpmde tam 180 gordu ama neler cektim bir ben bilirim birde Allah

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

Alıntı uraaal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilemiyorum ama benım evo fire dümdüz yolda 6500 rpmde tam 180 gordu ama neler cektim bir ben bilirim birde Allah
    birde şuan dene abi çok rahat çıkarsın

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

Alıntı StrawBeeRy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birde şuan dene abi çok rahat çıkarsın
    seni alıcam birgün goruceksin rahatlıgı

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

Astra döver puntoyu da. Şoför var şoförcük var..
    Astra 115 hp artık bi önceki kasaysa 110 hp'dir...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12