Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456
114 sonuçtan 101 ile 114 arası

Konu: İnsan olmayan biriyle kaza yaptım

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

sabrınız ve sakinliğiniz bence çok güzel.
    keşke hepimiz sizler gibi davranabilsek.
    benzer durumda gene aynı sabır ve sükuneti göstermenizi temenni ederim.
    geçmiş olsun.

@ kutu, KAPALI
    kartal gol gol gol kralcarsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 28

çok geçmiş olsun .. bu magandalar cirit atıyorlar her yerdeler .. ben de bir kaç ay evvel boğaziçi köprüsünde denk geldim, trafik hızlı akarken tam köprü girişinde durma noktasına geldi, ben de yavaşladım, sonra yavaş yavaş köprüye girdik .. arkamdaki maganda zor durdu muhtemelen ve gelmiş yan tarafıma bana el kol hareketleri yapıyor, birşeyler söylüyor .. durup ben de ona sarsam başıma bela almaktan başka bir işe yaramıyacak diye fazla sallamadım, ama bence de bulaşmamakla en iyisini yapmışsın, pisi pisine bir magandanın yüzünden hayatını tehlikeye atmaya değmezdi, boşver tekrar geçmiş olsun
    Chegamos p´ra sentir a força
    Seremos suor na tua camiseta
    BEŞİKTAŞ tamos prontos para morrer
    Por Você ...

Okan KÖYLÜ
    CesSpOoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 135

Ozan müthiş sabırlıymışsın.. Ama bu kadarı da iyi değil..
    Birkaç ufak tefek olay geldi başıma böyle hiç sabredemedim.. İyi ki silahım yok diyorum Katil olurum haberim olmaz yoksa böyle bir anda.. Ne içiyorsan bana da ver : )

Millet vekilinin terör örgütünün kıyafetini giyip polise atmak için eline taş aldığı bir ülke olduk, memura tokat atan o... kadını meclise sokuyorlar.. Bize sinirli adamlarda lazım..

Tabi bu yorumu beğenmeyenler çok olacaktır, bu sadece şahsi düşüncem yoksa metanet iyi şey..
    Konu CesSpOoL tarafından (25/03/2011 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.
    Manzaraya Daldım Ses Çıkarma... Gerçek Can Sıkar Beni Uyandırma.. Ben Böyle Güzelim..

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan Özcan
    matushella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 80

Ben herzaman kavga etmenin birbirini incitmenin nekadar anlamsız bir şey olduğunu savunurum. O adam bana yumruk attı ve ben arkamı dönüp çektim gittim. O adam benimle kavga etmek istiyordu amacı belliydi. İnanıyorum o hayvanında içi içini yemiştir bu bana neden karşılık vermedi diye. Ben bu çeşit yaratıkları akılla, mantıkla ve insanlıkla ezmeyi tercih ederim ve öyle yaptım. (Bu arada birşey kullanmıyorum bu kadar sakin olmak için )

Gökhan ÇINAR
    peter_tagtgren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 60

Alıntı matushella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben herzaman kavga etmenin birbirini incitmenin nekadar anlamsız bir şey olduğunu savunurum. O adam bana yumruk attı ve ben arkamı dönüp çektim gittim. O adam benimle kavga etmek istiyordu amacı belliydi. İnanıyorum o hayvanında içi içini yemiştir bu bana neden karşılık vermedi diye. Ben bu çeşit yaratıkları akılla, mantıkla ve insanlıkla ezmeyi tercih ederim ve öyle yaptım. (Bu arada birşey kullanmıyorum bu kadar sakin olmak için )

+10

İnsanlara o kadar iyi davranmak lazım ki senin iyiliğinin altında ezilsinler. Emin olun kötülükle hiçbir yere varılamıyor.

Ama benim bazı tanıdıklar var ; çevrelerine çok müsamahalılar ama hırslarını ailelerinden çıkartıyorlar. Sakın öyle olmayın he

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı peter_tagtgren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +10

İnsanlara o kadar iyi davranmak lazım ki senin iyiliğinin altında ezilsinler. Emin olun kötülükle hiçbir yere varılamıyor.

Ama benim bazı tanıdıklar var ; çevrelerine çok müsamahalılar ama hırslarını ailelerinden çıkartıyorlar. Sakın öyle olmayın he
    Nişanlıma ve aileme herkese davrandığımdan daha iyi davranırım.

Serdar Y
    usermm1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 169

türkiyede herkez aşırı gergin patlamaya hazır bomba gibi. bende hep düşünüyorum neden böyle diye. artık cehalettenmi maddi manevi sıkıntıdanmı, höt desen yumruklar silahlar konuşuyor.

sen olayı büyütmemekle iyi yapmışsın ne olursa olsun. ama benim anlamadığım arkadan vuran mahçup olur bu adam niye sana vurdu. sen buna bişi dedin yada bişi yaptın heralde.
    Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece, büyük icatlar ve ilerlemeler yoktur. A.Einstein

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı usermm1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türkiyede herkez aşırı gergin patlamaya hazır bomba gibi. bende hep düşünüyorum neden böyle diye. artık cehalettenmi maddi manevi sıkıntıdanmı, höt desen yumruklar silahlar konuşuyor.

sen olayı büyütmemekle iyi yapmışsın ne olursa olsun. ama benim anlamadığım arkadan vuran mahçup olur bu adam niye sana vurdu. sen buna bişi dedin yada bişi yaptın heralde.
    Trafik çok sıkışıktı, bu hayvanda ara sokaktan ana yola çıkmaya çalışıyordu. Bir ara baktım benim arka tampona çok yakın duruyor rahatsız oldum. Sonra 30-40 cm ilerledik bir anda sonra yine durduk, buda o anda dokundu tampona. BMW nin burnu fazla uzun kestiremedi heralde. İndim ne oldu bakayım diye, biraz arabayı geriye al birşey yoksa gidelim diyecektimki arabadan indi salladı yumruğu. Yani birşey yapsamda bu olay olsa, inan buraya yazmazdım utanırdım.

ORHAN TOPRAK
    illisyonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 33

hem suçlu hem güçlü üstelik yanında bir bayan olmasına ragmen sana yumruk atıyor son zamanlarda bu tarz kendini bilmez dingiller ülkemde çogalmaya başladı ileriye gidecegimize geriye gidiyoruz sakinligin için seni tebrik etmek lazım keşke bende senin gibi olabilsem... geçmiş olsun ...

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

En güzelini yapmışşın kardeşim,
    eskiden ben de karşı tarafın yaptıgı hatada sabredemezdim ve yaşadığım 3-5 olayda hep karşı taraf özür dileyidi tatlıya bağlandı. birinde hem hatalıydı hem artistlik yaptı fiziki darp olmadan bağrışıp ayrıldık.
    şimdi ise hiiiç o taraflı değiilim evlendikten ve kızım olduktan sonra kaybedecek cok seyim var. Trafik oyle biryer ki normalde yanına yaklaşamayacak, Bey diye hitap edecek adam, sana sovup darp etmeye kalkabileceği bir yer.
    Seni cok iyi anlıyorum kafan her daldıgında o adamı dovuyorsundur simdi. Yumruk atarken egilip bi tarafına tekme atıyosundur vs. vs.
    ama sunu bilki oradan morga da gidebilirdin, şimdi ise bu 1 ay sonra unutacagın tatsız bir anı olarak kalacak.
    tekrar geçmiş olsun inşaallah bir daha boyle sacma sapan seyler yasamazsın
    StrucTuraL EngiNeeR

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı siromar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En güzelini yapmışşın kardeşim,
    eskiden ben de karşı tarafın yaptıgı hatada sabredemezdim ve yaşadığım 3-5 olayda hep karşı taraf özür dileyidi tatlıya bağlandı. birinde hem hatalıydı hem artistlik yaptı fiziki darp olmadan bağrışıp ayrıldık.
    şimdi ise hiiiç o taraflı değiilim evlendikten ve kızım olduktan sonra kaybedecek cok seyim var. Trafik oyle biryer ki normalde yanına yaklaşamayacak, Bey diye hitap edecek adam, sana sovup darp etmeye kalkabileceği bir yer.
    Seni cok iyi anlıyorum kafan her daldıgında o adamı dovuyorsundur simdi. Yumruk atarken egilip bi tarafına tekme atıyosundur vs. vs.
    ama sunu bilki oradan morga da gidebilirdin, şimdi ise bu 1 ay sonra unutacagın tatsız bir anı olarak kalacak.
    tekrar geçmiş olsun inşaallah bir daha boyle sacma sapan seyler yasamazsın
    Her gece yatarken 15 dakika dövüyorum o adamı bir tekmede bmw nin kapısına Nasıl hissettiğimi çok iyi anlamışsın Umarım en kısa zamanda unuturum.

TOLGA YENİCE
    Intelligence Officer magic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 420

Ozan merak ettim buldun mu adamı, düşündüğün kişimiymiş?

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı magic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozan merak ettim buldun mu adamı, düşündüğün kişimiymiş?
    Gidip bakındım o bahsettiğim berber dükkanının önünde durdum içeri baktım o arabayı aradım etrafta ama göremedim. Akşamlar çok geç geliyorum işten o saate çıkıyordur belki. Artık takmıyorum ya uğraşamayacam boşuma kendimi yormaktan öteye geçmeyecek.

Dün başka bir maganda olayı oldu tam önümde ve yine beylikdüzünde. Artistin biri sürekli sollama yapıyordu benide tehlikeli bir şekilde solladı ve bir kamyonunda önüne atladı. Kamyon son anda durdu ve başladı sellektör yapmaya. Sonda artist çocuk arabasını sağa çekti kapısını açtı ve kamyoncuya saldırdı. Ne olsu sonra bilmiyorum ama içimden inşallah kamyoncu seni anandan doğduğuna pişman etmiştir hastaneden çıkamaz hale gelmişsindir dedim. 1 sene önce yoktu beylikdüzünde böyle şeyler ne trafik vardı ne böyle dangalaklar. Anlamıyorum bu hayvanlar nezaman geldi buralara.

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Beylik Düzü Adı üstünde
    I ' m c a p u l i n g . . .

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456