Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
114 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: İnsan olmayan biriyle kaza yaptım

Ozan Özcan
    matushella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 80

Dün akşam daha çok taktım kafama ama bugün takmıyorum artık. Yine söylüyorum ama umarım canı yanar bir gün hemde çok fena ozaman eşkiyalık neymiş görür.

emre arslan
    petrolcü trakya_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 150

çok çok geçmiş olsunn

Gökhan ÇINAR
    peter_tagtgren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 60

"La havle ve laa..." herkes eşitlik sağlamaya çalışıyor ama böyle adaletsizlikler oluyor. Bu magandaları her orta dikiz aynama baktığımda görüyorum -gelişlerinden belli- müsaade ediyorum geçsinler yanımdan havalarını atsınlar aslında içimden de geçirmiyor değilim bir kazaya sebebiyet veriim ama Allah korkusu işte ...

Buna benzer bir olaya ben de şahit oldum hem de e-5 in ortasında hızla akan trafikte. İşyerine gitmek için servis bekliyordum. İki araba yolun ortasında hızla akan trafikte önce yavaşladılar baktım el kol çıkıyo camlardan - olay belli - sonra da tamamen durdular. O esnada da yanlarında polis arabası(tabi müdahale yok) çektiler kenara giriştiler birbirlerine ...

Tali yoldan önüme fırlamaya çalışan adama korna çaldım geldi sağımdan bana artistlik yapıyor. Kendi kendime çok kızdım kimlerle muhattap oluyorsun diye. Oluyor böyle şeyler Allah bizleri korusun !

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hakan GÖÇKON
    hakan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    26B5657
    Edilen teşekkür: 107

Geçmiş olsun...Bahsettiğiniz HAYVANIN aşıları tamdır inşallah...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

öncelikle geçmiş olsun...
    okuduğumda o hayvana da çok küfür ettim tutamadım kendimi..

Hakan Tekpınar
    blk_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    10 HT 543
    Edilen teşekkür: 90

Hocam çok büyük geçmiş olsun en iyisini yapmışsınız benim bir arkadasım buyuzden hayatını kaybetti kendini bilmeyen cahilin biri yüzünden olayda hemen hemen aynı gibiymiş en iyisini yapmışsınız gerçekten aklı başında birisi olsaymış size çarpan hatasını dile getirip özür dilermiş ama bu kişi direk yumruk atmış umarım cezasını fazlasıyla bulur...

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Bunlara aslında papuç bıraka bıraka bu hale gelıyorlar...Mutlaka belınde sılah vardır onun ya sen polis olsaydın ya jandarma bunu o ayı ayırt edemez dırek dalmış bellıkı öldürecek adam arıyo
    I ' m c a p u l i n g . . .

Mustafa Özkan
    Moosty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    26 TZ 691
    Edilen teşekkür: 361

Geçmiş olsun, maalesef çok üzücü.

Güzel ülkemiz bu hayvan nesli yüzünden ne hale geldi.

En iyisini yapmışsınız, Allah daha kötü sonuçlardan korusun.

Su testisi su yolunda kırılır derler ya, bu tür adamlar uzun süre yaşamıyorlar, eninde sonunda kendi gibi başka bir hayvan tarafından temizleniyorlar.

İnşallah bu temizlik kısa sürede olurda başka insanların da canını yakmaz.

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

Arkadaşım en iyisini yapmışsın. Benim de başıma geldi. Terbiyesiz bir taksiciye çıkıştım biraz kendimi tutamadım. Adam fizik olarak benimle başedecek yapıda değildi. Gitti direk torpidodan sustalı kapıp üzerime saldırdı. Allahtan çevredekiler vardı ve ben üstüne gitmedim de ciddi bir sonuç doğurmadı...
    O torpidodan bıçak yerine tabanca çıksa bu satırları yazamazdım.
    Trafik magandalarının çoğu silahlı o yüzden mümkün olduğunca serin kanlılıkla üstesinden gelmeye çalışın. Seni de tebrik ediyorum akıllı ve sabırlı tavrından ötürü..

ŞAFAK AKBIYIK
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. akbiyik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508
    Edilen teşekkür: 151

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse kusura bakmasın,Mercedes ve BMW tarzı araçlar uzun senelerdir kıro arabası olarak görülüyor,bu yüzden param olsa bile gidip almam...
    Not:KIRO dan kastım etnik ayrımcılık veya memleket ayrımcılığı yapmak değildir.Benim gözümde bütün magandalar ve 2 ayaklı AYI'lar KIROdur...
    Mustafa abi vallahi ağızımdan aldın aynen kesinlikle ınanın param olsa mercedes bmw almam hele hele şahin doğan beleş verseler bile almam (sanki şahin değilde traktör kullanıyorlar)

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

İstanbul = Texas

Ozan Özcan
    matushella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 80

Bu genellemeyle parası olanların çöğu kırodur diyebiliriz ülkemiz için. Kıroyum emme para bende tarzında hepsi.

Fatih ATA
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. PeterPAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 75

Okuyunca hem sinirlendim, hemde üzüldüm çookkk geçmiş olsun... Sabrınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.. Eğer benimde yanımda nişanlım olsa, sizin yapmış olduğunuzu yapardım, yine de bir şekilde hesap sormak için plakasını alırdım... Şayet yanımda, nişanlım olmaz ise kesin ya hastane ya karakoldu o işin sonu, ben bu gibi durumlarda tek başımaysam kendime hakim olamıyorum malesef... İnsan sıfatı ile hayvanların bana zarar verme gibi bir teşebbüsünü kaldıramıyorum... yanınızda karşı tarafa zarar verici bir alet yada malzeme bulundurmayın sakın, insanınla sinir hali ile ne yapacağı belli olmaz... Ben kapı içi gozumde göz yaşartıcı spray saklıyorum, her sıkıntılı bir hayvanla karşılaştığım anda elime alır o şekilde inerim arabadan... Yasak olmasına rağmen kendi ve yakınlarımın güvenliği için malesef güzelim Türkiye'mde bu ürünlerden bulunduruyorum..

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

sen en iyisini yapmışsın keşke plakasınıda alsaydın buraya yazsaydın o A.Y.I olan sahsı teşhir etseydik .. İçin içni yemiştir eminim ama en iyisini yapmışsın boşver her şey olabilirdi o dağdan inme elbette ettiğini bir yerden bulur ...

GURUR DEMİR
    GRDEDE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 624

Çok geçmiş olsun.Akıllıca davranmışsın. İt'e dalaşma çalıyı dolaş diye bir söz vardır,çok kötü sonuçlar çıkabilirdi.Bununla geçmiş olsun diyelim.
    1.4,120hp,tjet,emotion,duolojik,skydome,teknopaket ,GRDEDEpaket,BEYAZ BRAVO

Tehlikeli olan sürat değil ,KONTROLSÜZLÜK tür.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Allahın ökuzu hem arkadan carp hemde saldır takıp mesafesı dıye bısey var demekkı okuzler bılmıor bunu bıber gazı olacaktı sıkacaktın yuzune,gozune okuz gozlerınıde acamazdı oyle bırakıp gıdecektın yolda debelensın dursun.
    Nısanlınızın yanında ses cıkartmamanız gayet ıyı olmus okuzun ne yapacagı bellı olmazdı yanınızdakı bayanada zarar verebılırdı en ıyısını yapmıssınız
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Samet Korkmaz
    bozo114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 34

Alıntı zafermutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin yanınızda nişanlınız varmış. bir adamın yanında bir bayan karısı çolugu çocugu varsa haklı bile olsam alttan alırım, diger tarafı erkek adama yakışmaz... demişsin ya içten bir şekilde onunda umarım bir gün canı çok fena yanar diye... o adam bu kafayla giderse merak etme bir gün canı umdugundan bile fazla yanar...sizede geçmiş olsun diyorum kafana takma salla gitsin...

geçmiş olsun, maalesef medeniyetin m'sini bile görmemiş büyük bir yığının içinde yaşıyoruz, toplum bile diyemiyorum çünkü toplum olabilmek için kuralların çoğuna uyulması gerekir fakat bizde kuralara uymak istisna olmuş.

Zafer'in de dediği gibi, eskiden yanında hanımı olana birşey denmezdi haksız bile olsa, mesele kapatılırdı. delikanlılıktı bu. ben kaç defa yanımda kız arkadaşım varken böyle olaylara denk geldim, bu gidişle trafikte katil olacağım, özellikle taksici katili.

hilmi usta
    hilmiusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    41 GA ...
    Edilen teşekkür: 86

gercekten cok gecmıs olsun sızı tebrık edıyorum o okuze uymadıgınız ıcın en ıysını yapmıssınız sonradan soyle yapsaydım faan demeyın sakın ıcınız den kesınlıkle en ıysını yapmıssınız keske plakasını alsaydınız sıkayetcı olsaydınız cok uzuldum

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Ewet plaka işi çözerdi

murat imre
    operatormurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68
    Edilen teşekkür: 1038

sıkma canını ozan en doğrusunu yapmışsın, yanında nişanlın varmış iş çığrından çıkabilirdi, allahından bulasın de unut gitsin,ama bidahakine plakayı al ,biçaresine bakılır...

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon