Sayfa 1/3 123 SonSon
52 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Evo hava kalite sistemi davası başlıyor

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Standart Evo hava kalite sistemi davası başlıyor

arkadaşlar daha önce açılan bu konu hakkında bir süredir fiat ile görüşüyordum. ben arabayı alırken basılan broşürde ( ben arabayı alırken almıştım bende mevcut) hava kalite sistemi digital klimada oldugu açıkken belirtirken, benim bu özelligi görüp alma kriterlerimin arasındadır.. olmadıgını söylediler.. sonra borşürün faksını istediler gönderdim. sizin aldıgınız zaman bir yanlışlık olmuş broşür düzeltildi dendi.. bende olurmu benim bu aracı alma kriterlerimin arasında bu özelligin bulunması oldugunu söyledim.. firma araçta istedigi degişkligi yapabilecegini söylediler kanunen haklarıymış. bende bunu çıkarttınız diger özellikleride örnegin abs diz hava yastıgı gibi özellikleride istediginize göre çıkartabileceginizi mi söylüyorsunuz dedim.. evet firma araçta ki özellikleri istegine baglı çıkartabilir dedi.. son sözünüz bumudur diye sordum evet yanıtını aldım vede hukuki yolların açık oldugunu söylendi.. ben zaten tüketici hakem heyeti ile görüşmüştüm firmadan haber bekliyordum.. böylelikle pazartesi günü bu dava ya başlıyorum...

2. Bu mesajı için 6 kişi zafermutlu'ye teşekkür etti:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

bu davayı saniye saniye takip etmek ve fiat ın rezilliğini izlemek ve sizinde başarınızı kutlamak istiyorum zafer hocam süpersiniz..

4. Bu mesajı için 3 kişi tayfux'ye teşekkür etti:

Hakan Güner
    Kendimin Patronu hakguner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 GT 3613
    Edilen teşekkür: 78

Bence bu post sabite taşınsın, Zafer bey de durumun gidişatını burdan bizimle paylaşır.

6. Bu mesajı için 2 kişi hakguner'ye teşekkür etti:

ŞAFAK AKBIYIK
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. akbiyik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508
    Edilen teşekkür: 151

Alıntı zafermutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar daha önce açılan bu konu hakkında bir süredir fiat ile görüşüyordum. ben arabayı alırken basılan broşürde ( ben arabayı alırken almıştım bende mevcut) hava kalite sistemi digital klimada oldugu açıkken belirtirken, benim bu özelligi görüp alma kriterlerimin arasındadır.. olmadıgını söylediler.. sonra borşürün faksını istediler gönderdim. sizin aldıgınız zaman bir yanlışlık olmuş broşür düzeltildi dendi.. bende olurmu benim bu aracı alma kriterlerimin arasında bu özelligin bulunması oldugunu söyledim.. firma araçta istedigi degişkligi yapabilecegini söylediler kanunen haklarıymış. bende bunu çıkarttınız diger özellikleride örnegin abs diz hava yastıgı gibi özellikleride istediginize göre çıkartabileceginizi mi söylüyorsunuz dedim.. evet firma araçta ki özellikleri istegine baglı çıkartabilir dedi.. son sözünüz bumudur diye sordum evet yanıtını aldım vede hukuki yolların açık oldugunu söylendi.. ben zaten tüketici hakem heyeti ile görüşmüştüm firmadan haber bekliyordum.. böylelikle pazartesi günü bu dava ya başlıyorum...
    İnşallah netice alırsınız davayı kazanacağınızı umuyorum Bu akadar kötü fiat gormedim

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

zafercim tebrik ediyorum seni haklarımızı hepimiz böyle aramalıyız

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

istege baglı lastıklerıde soker bunlar
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Tüketici mahkemeleri genelde tüketici lehinde karar verir. Ancak bu kararlara sebep çoğu zaman davalı olan şirketin -özellikle bankalar- savunma yapmaya gelmemesinden kaynaklanır.Mahkeme de savunmaya gelmeyen davalının suçu ya da durumu kabul ettiğini sayar ve ve Davacının(tüketicinin) lehine karar verir.İnşallah sizinki de öyle olur.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inşallah sonucu sevindirici olur.tebrik ediyorum hepimizin hakkını aradağınız için..

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhan Göz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. feedbackx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 GT 441
    Edilen teşekkür: 145

Hangi broşürü düzeltmiş bunlar ben aracımı alıren aldığım broşürde de yazıyordu hatta şu anda fiatın sitesinde yüklü olan broşürde bile yazıyor
    İnşallah lehinize sonuçlanır Zafer bey

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

arkadaşlar hepinize tşkler... ismini bazı nedenlerden dolayı vermek istemedigim bir arkadaş var onada çok tşkler.. davayı açacam fiat gibi bir şirket herkesi eli kolu baglı koyun sanıyorsa çok yanılıyor. daha önce ki araçta da ben kazandım.. kanunlarımızda haklının yanındadır.. eger bu davayı adalet tecelli edip kazanırsam o zaman emsal olacagından fiat evo dynamic kullanıcıları için hayırlı olur inş..

onun dışında fiat gibi bir şirketin telefona bakmak için seçtigi insanlara çok dikkat etmesi gerekiyor. belki beni ikna edebilirlerdi ama tavır yanlış, ya bu sistemli digital klima ile degiştirecekler yada bedelini geri ödeyecekler, yada benim vede çocuklarımın alerjik bronşiti oldugunu kanıtlar arabanın iadesini talep etmeyi düşünüyorum. çünki fiatı bu konuda samimiyetsiz buldum.. m.temsilcisi ile aramızda ki dialog aklıma geldikce yazarım çok traji-komikti...

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Güney ...
    evo_dynmc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 31

inşallah istediğinizi alabilirsiniz sonucunu merak ediyorum başarılar dilerim

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ersan balkan
    OPTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 35

Fiat müşteri memnuniyeti berbat tüm ekiplerine müşteriyle nasıl konuşulacağını öğretmeli. (Tabiki istisnalar vardır bazı kişiler alınmasın)
    Müşteri temsilcisine bir şey soruyorsun birilerine sorup aldığı cevabı iletiyor. Maden bu cevapları veremeyecek cevap verebilecek adamları oturt telefonun başına ya da eğit.
    Amaç sadece satış olmamalı yoksa bir kere satarsın. Ama memnuniyet olursa ömür boyusatış yaparsın.

22. Bu mesajı için 2 kişi OPTS'ye teşekkür etti:

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Hayırlısı olsun kardeşim,kazanacağını tahmin ediyorum,çünkü haklısın...

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

hayırlı haberleri bekliyoruz...

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

TOLGA YENİCE
    Intelligence Officer magic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 420

İnşallah sonuç olumlu olur Zafercim, hepimiz iyi haberlerini bekliyoruz, takipteyiz...

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu Punto evo

zAFER BEY'İN DEDİĞİ KONUYU 20 BİN BAKIMA GİDİNCE BENDE BELGELETİP DAVA AÇICAM ARKADAŞLAR FİAT TÜM DAYNAMİCLERDE MÜŞTERİYİ KANDIRDI HAVA KALİTE SİSTEMİ OTOMATİK OLMALI . KİLİMADA BRÖŞÜRDE BÖYLE YAZIYOR AMA GERÇEKTE BU ŞEKİLDE DEĞİL.SAYGILAR. KONUYU TAKİP EDELİM ALLAH YARDIM ETSİN VE KAZANALIM.

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ferdi BALLI
    _FeRDi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 DZ 0045
    Edilen teşekkür: 175

Allah yardımcın olsun. Haklı olan her zaman kazanır.

Grey Goose ...

32. Bu mesaj için teşekkür edenler:

TOLGA YILDIRIR
    PLaTiNuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 884

Kelime oyunları yine..Koca koca yazıyolar şu özellik bu özellik altlarda bi yerde de ufacık birbirine geçmiş yazılar oku okuyabilirsen...ondan sonrada firma bunları değiştirme hakkına sahip....Oldu!! o zaman tüketicide itiraz ve iade hakkına sahip...
    İnşallah lehine sonuçlanır zafer abi...
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol...

34. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can Çağrı Kara
    kornman887 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 26

Allah yardımcı olsun kardeşim, çin meneşeili internet üzerinden alışveriş yaptığım sitelerin bile müşteri memnuniyeti çok daha iyi bizim ülkedeki şirketlerden. Bunlarla yaşamayı öğrenmemeliyiz, hakkımızı aramalıyız. Biraz canları yansın, bakalım o zaman broşürlerde yanlışlık(!) yapmaya devam ediyorlarmı.

36. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yunus Kahraman
    yunus kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

ne yaparsanız yapın, ama herşeyi yazılı yapın. Elinizde ispat edebileceğiniz kanıtlar olsun. Umarım kazanırsınız..

38. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/3 123 SonSon