Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Navigasyon Cihazı

ERHAN SAKA
    erhnsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 8

Alıntı reddragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu navi cihazını nereye sabitliyorsunuz? Elektriği nerden alıosunuz?
    Kullanışlı mı ? Gerçekten sağa dön sola dön şeklinde uyarıyor mu ?
    Bilgi verirseniz sevinirim...
    Vakumlu cama sabitleme aparatı veriliyor, orjinal navigasyonlarda reklamlarda olduğu gibi hemen teybin ustune vakum tutmadı..aparatı ayrı sanırım.Cama çok rahat sabitlendi.
    PC den usb yada açar içinden kablolu çakmaktan şarj aleti mevcut.
    Yol tarifi gerçekten çok iyi ' solda kalın, sağda kalın' uyarılarıyla çok önceden ayrımları belirtip rahat sürüş sağlıyor.Ayrıma nekadar mesafe kaldığını da belirtiyor.Virajların keskin hafif olduğunu vb...

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

samet k.
    samprik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Plaka
    16 GK 447
    Edilen teşekkür: 136

Alıntı erhnsk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vakumlu cama sabitleme aparatı veriliyor, orjinal navigasyonlarda reklamlarda olduğu gibi hemen teybin ustune vakum tutmadı..aparatı ayrı sanırım.Cama çok rahat sabitlendi.
    PC den usb yada açar içinden kablolu çakmaktan şarj aleti mevcut.
    Yol tarifi gerçekten çok iyi ' solda kalın, sağda kalın' uyarılarıyla çok önceden ayrımları belirtip rahat sürüş sağlıyor.Ayrıma nekadar mesafe kaldığını da belirtiyor.Virajların keskin hafif olduğunu vb...

yani anladığım kadarıyla cihazı cama monte etrtiğimizde kabloyu sadece şarj için mi kulkanıyoruz ?
    ilk görüşte aŞk'a inanmazdım...taa ki evomu görene kadar

BiZ ŞaMPiYoN TaKıMı TuTMaDıK, TuTTuĞuMuZ TaKıMı ŞaMPiYoN YaPTıK..!!

iNaDıNa T-e-X-a-S

ERHAN SAKA
    erhnsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 8

Alıntı samprik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani anladığım kadarıyla cihazı cama monte etrtiğimizde kabloyu sadece şarj için mi kulkanıyoruz ?

evet.sadece şarjı bittiğinde..

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ali Serhan Uyar
    aliserhanuyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 85

Merhaba arkadaşlar, navigasyon hakkında fazla bir bilgim yok ama Buy'da bu ürünü gördüm almak isteyen olursa diye. 17-23 Mart arası stok 50 tane.

Deniz Bacak
    wosswoss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 KSB 13
    Edilen teşekkür: 26

şarjı ne kadar dayanıyor?

Can Çağrı Kara
    kornman887 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı wosswoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şarjı ne kadar dayanıyor?
    Üründen ürüne değişiyor diye biliyorum, incelediğim bir ürünün fabrika verilerinde 2 saat yazıyordu. Tabii pratikte ne kadar oluyor bilmiyorum.

serdar ince
    ince5757 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 51

Arkadaşlar bende Naviteck marka navigasyon aleti aldım.Genel olarak memnunum ve benim aletin pili çıkabiliyor yerinden yani sabit değil.Ben denemedim ama nokia telefonlarının pili olabiliyor dendi bana.Hani arabada değilde elde kullanır iken şars sorunu olursa takarım telefonun pilini idareten işimi görür diye bunu aldım.
    Ancak bende şöyle bir durum var ,ben Sinopta yaşıyorum ve buradaki bazı adresleri yanlış gösteriyor.Şöyle açıklıyayım 2 sene önce benim çalıştığım eczane taşındı ve şuan başka adreste ancak bendeki naviteck te hala eski adresi gözüküyor.Bu sizin navigasyonlarda da acaba böylemidir.
    Sizden bir ricam var.Sizlerdeki navigasyon aletlerine girerek Sinop/Merkez,eczanelere girip Deniz Eczanesinin adresine bakabilirmisiniz.Bende yenimahalle okulaltı sokak olarak gözüküyor acaba sizin navigasyonlarda adres ne gözöküyordur.Şimdiden teşekkürler.
    Bunu istememim nedeni böyle adres farklılıkları başka illerdede var ise bu alete pek güvenemiyeceğimde ondan.

Can Çağrı Kara
    kornman887 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı ince5757 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende Naviteck marka navigasyon aleti aldım.Genel olarak memnunum ve benim aletin pili çıkabiliyor yerinden yani sabit değil.Ben denemedim ama nokia telefonlarının pili olabiliyor dendi bana.Hani arabada değilde elde kullanır iken şars sorunu olursa takarım telefonun pilini idareten işimi görür diye bunu aldım.
    Ancak bende şöyle bir durum var ,ben Sinopta yaşıyorum ve buradaki bazı adresleri yanlış gösteriyor.Şöyle açıklıyayım 2 sene önce benim çalıştığım eczane taşındı ve şuan başka adreste ancak bendeki naviteck te hala eski adresi gözüküyor.Bu sizin navigasyonlarda da acaba böylemidir.
    Sizden bir ricam var.Sizlerdeki navigasyon aletlerine girerek Sinop/Merkez,eczanelere girip Deniz Eczanesinin adresine bakabilirmisiniz.Bende yenimahalle okulaltı sokak olarak gözüküyor acaba sizin navigasyonlarda adres ne gözöküyordur.Şimdiden teşekkürler.
    Bunu istememim nedeni böyle adres farklılıkları başka illerdede var ise bu alete pek güvenemiyeceğimde ondan.

Navigasyon cihazım yok fakat bildiğim kadarı ile navigasyon cihazının elektronik özellikleri kadar önemli olan birşey de harita desteği. Sürekli haritayı güncel tutan firmalar var, sizinde internet üzerinden harita paketi indirip (duruma göre satın alıp*) aletteki haritanızı güncellemeniz gerekiyor olabilir.

*Bazı navigasyon cihazlarında ömür boyu harita güncelleme ücetsiz olup bazılarında ücrete tabi diye biliyorum.

Zaten harita güncelleme gibi bi sıkıntı olmasa çinden 100 dolara 7 inc windows 6 sistemli canavar gibi bi navigasyon cihazı getirtirdim

$100.31 - 7.0" TFT LCD Win CE 5.0 MT3551 468MHZ CPU GPS Navigator w/ Bluetooth & USA/Canada Maps 4GB TF Card - GPS Gadgets

barış ulu
    baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 0

merhaba asım barış siteye yeni üye oldum bir konuda fikrinize ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

Sayfa 2/2 İlkİlk 12