Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Tofaş fabrika gezisi

turker tosun
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    16 jht 38
    Edilen teşekkür: 288

renault da yenı cıkan prototıp her aracı fransadakı tecnocenter fabrıkasına gıden bursa oyak renault calısanları yapmakta buda turk fırmalarının ve turk calısanlarının kalıtesı ve aldıgı egıtmlerı gosterıyor otomobıl fabrıkalrında egıtım enstutılerı bulunmakda burda calısanlara her trulu egıtım verılıyor servıs calısanlarına gelınce servısler fabrıkalrdan ayrı bır sırket calısanlara egıtm derken bu ayrıma dıkkat etmek gerekır

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Alıntı GPS2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wan minıt bu işin Tofaş fabrikayla ne ilgisi var...? FİAT*ın müşteri ilişkileri ve servis ağı bence rakipsiz...buna rağmen aksaklıklar olur olabilir...ok...bilinçli bir tüketici olduktan sonra bunlarıın üstesinden gelinir ve en iyi hizmet alınır...ben şahsen müşteri ilişkilerinin her seferki aramalarını objektif olarak cevaplıyorum... babamın oğlu olsa af yok ...kaldı ki şu ana kadar hiç bir olumsuz durumla karşılaşmadım...hatta anketör firma üzerinden (konuşmanın kayıt edildiğini bile bile...özellikle) verdim veriştirdim City problemi ile ilgili ...Diğer markalar nasıl..? sizler daha iyi bilirsiniz ...anlaşılan toyotanız var servis olayını şuraya yazarsanız seviniriz...çünkü yakın bir meslektaşım geçen hafta uğradı rutin bakıma...2005 corolla dizel 40 000 km 800 tl cik*miş ağlanıyordu hani o yüzden...

Aracımın ilk 10.000 bakım zamanı sizi götüreyim kendi gözlerinizle görün. Ben dört tane Fiat aracı geçirdim elimden. Boş konuşmuyorum. Arkadaşınızın aracına 40.000 bakımında neler yapılmış faturasınıda koyun burada herkes görsün. Fiat' da 40.000 bakımına girip 1600 ' de ödeyen vardır merak etmeyin. Bu araca ne yapıldığı ile alakalı. Toyota benim babamın fabrikası, servisi değil. Ama ciddi diyorum bana telefonunuzu gönderin ben aracımın servis zamanı sizi arayacağım.
    Belki aradaki kalite farkını görürsünüz. Müşteri olarak gittiğim zaman sadece saygı görüyorum. Hepsi öylemi bilemem benim servisim öyle. İstanbul Sonkar
    Benim aracımın normal periyodik bakımı 200 -250 TL arası.

AYHAN AYDIN
    aa21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo İnci Beji
    Plaka
    16FH493
    Edilen teşekkür: 28

Alıntı demon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracımın ilk 10.000 bakım zamanı sizi götüreyim kendi gözlerinizle görün. Ben dört tane Fiat aracı geçirdim elimden. Boş konuşmuyorum. Arkadaşınızın aracına 40.000 bakımında neler yapılmış faturasınıda koyun burada herkes görsün. Fiat' da 40.000 bakımına girip 1600 ' de ödeyen vardır merak etmeyin. Bu araca ne yapıldığı ile alakalı. Toyota benim babamın fabrikası, servisi değil. Ama ciddi diyorum bana telefonunuzu gönderin ben aracımın servis zamanı sizi arayacağım.
    Belki aradaki kalite farkını görürsünüz. Müşteri olarak gittiğim zaman sadece saygı görüyorum. Hepsi öylemi bilemem benim servisim öyle. İstanbul Sonkar
    Benim aracımın normal periyodik bakımı 200 -250 TL arası.
    şimdi benim anlamadıgım sizin bu yazdıklarınızla tofasta calısanların egitimsiz oldugunu nerden cıkardınız artı siz servislerden dert yanıyosunuz

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

He evet servislerden ve müşteri hizmetlerinden dert yanıyorum.
    Yenimi anladınız ne demek istediğimi?

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

Fırat bey aslında aynı şeyden bahsediyoruz eleştirin tabii hakkınızı arayın olumsuzluk veya içinize sinmeyen durumları gerekli mercilere şikayet edin ki bazı çürükler ayıklansın...ama top yekün burada çalışan insanlar işini bilmez duyarsız olduğu anlamına gelmemeli...benimde ne fiat nede tofaş babamın malı değil (4Yıl) çalışmışlığım haricinde...eskiden...Ama şunuda söyleyeyim sizin kullandığınız toyota*da bile emeğim var bazı çok kritik donanımlarında...ve bu sizin toyotanızın parçalarıyla tofaş -fiatın parçalarını aynı standartlarda aynı makinalarla aynı kişilerle ve teknolojiyle ürettiğimizi bilin... saygılar

Fırat Serhat
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Benim zaten arabaya lafım yokki. Fabrikada çalışan emekçi insanlarada lafım yok. Alacağı arabanın kararını müşteri versin. Ayrıca ülkemizde üretilen bir aracada ben hep daha sıcak bakarım. Benim Auris' te Türkiye üretim. Ben bunu biliyorum.
    Fakat servis kalitesinde ve müşteri hizmetlerinde sıkıntı var. Aman ha sakın ellerine düşmeyin. Değişmesi gereken bir hizmet kalitesi var. Hep bunu anlatmaya çalışıyorum. Servisler, müşteri hizmetleri !!! Burada çalışan insanları gerçekten gözden geçirmeliler.
    Ama ben ülkemizin gururu olarak görmüyorum orası ayrı mesele.

uğur kamçı
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xcruelx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 358

Alıntı GPS2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi sıkı durun şu an çalıştığım fabrikada PORSCHE ve FERRARİ *ye parça ürettiğimizi söylesek ...leen gidin işinize diyecekler...ama gerçek bu gerçekten üretiyoruz...İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN...
    Bizimde ürettiğimiz ferrrari parçası var

Benim zaten arabaya lafım yokki. Fabrikada çalışan emekçi insanlarada lafım yok. Alacağı arabanın kararını müşteri versin. Ayrıca ülkemizde üretilen bir aracada ben hep daha sıcak bakarım. Benim Auris' te Türkiye üretim. Ben bunu biliyorum.
    Fakat servis kalitesinde ve müşteri hizmetlerinde sıkıntı var. Aman ha sakın ellerine düşmeyin. Değişmesi gereken bir hizmet kalitesi var. Hep bunu anlatmaya çalışıyorum. Servisler, müşteri hizmetleri !!! Burada çalışan insanları gerçekten gözden geçirmeliler.
    Ama ben ülkemizin gururu olarak görmüyorum orası ayrı mesele.
    Dostum sen servislere dert yanıyorsun, servislerdeki bilgisizliğe dert yanıyorsun. Anlıyorum ama Allah aşkına dön bak bir eski mesajlarına tüm fabriayı ve ordaki tüm personeli suçlar gibi hatta onları beceriksizlikle suclar gibi konusuyorsun. Dolayısı ile bizim tepkimizi çektin.

Servis bilgisizli konusunda haklısın. Müşteri memnuniyetsizliği konusundan haklısın. Sana katılıyorum, çünkü servislerde iyi ustalar olamıyor. İyi ustalar isim yapan ustalar hemen kendi iş yerlerini açıyor, dolayısıyla servislerde çok çok iyi usta bulmak zor. Ve ilaveten servisler tam olarak Tofaş çalışanı değil, özel sektor sonucta, bir servis müşterisine çok iyi davanırken bir servis kötü davanıyor. Doğrudur. Ve en önemlisi, Türkiyede ki tüketici hakları Avrupadaki gibi değil dolayısıyla avrupada ses çıkatmazlar iken Türkiyede çamura yatıyor firmalar. Bundada haklısın.
    Ama gel gelelim bunu bütün firmaların servislerinde showroomlarında yaşanan olaylardır. SAna bu konuda çok örnek verebilirim. Birinde kötü durum yaşaman diğerinde yaşamaman, yaşamıyacağın anlamına gelmez.

Örnek ler; Reno aracı olan arkadasım, viteslerde sorun yaşadı 3 defa gitmesine sağmen sorun bulamadılar sonra 4. de şanzıma su kaçmış değişecek dediler. Ve bunu kullanıcı hatası oldugu söyleyip arkadaşa masraf etmeye kaltılar. Arkadas da, zaten 3 kez aynı hatadan geldiğini normalde garanti kapsamında aynı hatanın sene içinde tekrarlamasında aracı değiştirmeniz lazım iken siz tamir parasını bile bana kitliyorsunuz diye dava açtı 1 senm boyun sürdü ve kazandı. Mahkemede, arkadasın servis kayıtlarının silindiği ortaya cıktı. Nedende bizim arkadaş hiç servise uğramamış görünüyordu? Ama arkadas bütün servis evraklarını saklamıştı zaten o yüzden kazandı davayı.

Sonra, benim kayın peder. Mercedes i var. Vito. serviste stepnesi çalındı. Ve servis düşürdüğünü idda etti. Akıl var mantık var. kafes içderden civatalı kafes sağlam, vida yerinde, ama tekerlek düşmüş? Arızasının tamir edilemeyip tekrarlarmasıda cabası.

DAyım 2010 Wosvagen traporter vardı. 45000 km (kmden tam emin değilim)motor patladı. Servis aracı çok zorlamışınız diye kullanıcı hatası dedi. 15milyar masraf cıkattılar.

Neskar iş başvurusunda bulunan bir dosrumuza eğer müşterini aracı yolda boyası cizilirse bunu müşteriye söyleyip indirip yaparmısın diye sordular, adam evet dedi, ozman senle işimiz olmaz deyip yolladılar adamı.

Buralara neler yazılır daha istesem. Diğer dayımım corrolla ile yaşadıklarını, bir dostumunun balatasını unuttukları fordu nu alatmıyorum bile.

Yani burası Türkiye ve biz zaten yarım olan tüketici haklarımızı bile bilmiyoruz hakkımızı arayamıyoruz. Ondan sonra tüm gelmişine geçmişini kötü diyoruz.

Bunların yanında işini iyi yapmaya çalısan en azından samimi davranan yerlerde var. Bu iyi olanlarla karsılasman dileği ile.
    Konu xcruelx tarafından (14/03/2011 Saat 15:20 ) değiştirilmiştir.

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

Allah aşkına önce hizmet kalitesini yükseltsinler ve müşteriyi memnun etmesi için çalışanlarına eğitim versinler.
    İşçi çalıştırıyorsada kimse babasının hayrına çalıştırmıyor değilmi?
    Ben başıma gelenlerden yola çıkarak konuşuyorum. Bilip bilmeden değil.
    Aynı kazığın bu seferde yağlanmış versiyonu. Bana göre değişen hiçbirşey yok.
    Şunu çok açık bir şekilde belirtmeliyim ki Tofaş-FIAT kadar -hem fabrika çalışanları hem de fabrikaya hizmet veren bayi ve servisler de bunun içinde- eğitime önem veren bir marka daha yok! Bu kadar iddialıyım. Bunu neye dayanarak söylüyor ve nasıl bu kadar basit bir şekilde genelleme yapıyorsunuz anlamış da değilim. Siz biliyor musunuz ki herhangi bir departmanda çalışan bir arkadaş masasının başına, ya da atölyede tezgahının başına geçmeden önce hangi eğitimleri ne kadar süreyle alıyor?? Ben kendimden örnek vereyim, stepne kelimesinin anlamından tutun da, alanımla alakalı hukuk eğitimine kadar bütün eğitimlerimi aldım. Bu camiada her çalışan da kendisiyle alakalı eğitimlerini tamamlamadan işinin başına geçemez. Son olarak şunu da belirteyim. Eğitimlerimi tamamlamış olmama rağmen hala E-EĞİTİM adı altında hem kişisel, hem de mesleki gelişimimize katkıda bulunacak eğitimleri, sizin eğitime gereken önemi vermiyor dediğiniz FIAT, birincilik ödülü aldığı interaktif eğitim programlarıyla hala hepimize destek veriyor.

Rahatsız olduğunuz konuları yazmakta özgürsünüz, ancak üslubunuz bu kadar geniş tutup, bu denli genelleme yapmanızı yanlış buluyorum.

Saygılar.

Alıntı aa21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu çalısanlara egitim versin diyen arkadaslar neye dayanarak egitim versin diyorlar o arkadaslar söylesinde ne egitimi verilecegini bizde söyleyelim o egitimi versinler bize
    @aa21 arkadaşım da eminim bu yazdıklarımı tanık olduğu için bana hak verecektir.
    Konu Misafir tarafından (14/03/2011 Saat 15:21 ) değiştirilmiştir.

İhsan ERTUĞ TURAN
    puntoturbom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 BHD 66
    Edilen teşekkür: 57

Alıntı amarılla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şunu çok açık bir şekilde belirtmeliyim ki tofaş-fıat kadar -hem fabrika çalışanları hem de fabrikaya hizmet veren bayi ve servisler de bunun içinde- eğitime önem veren bir marka daha yok! Bu kadar iddialıyım. Bunu neye dayanarak söylüyor ve nasıl bu kadar basit bir şekilde genelleme yapıyorsunuz anlamış da değilim. Siz biliyor musunuz ki herhangi bir departmanda çalışan bir arkadaş masasının başına, ya da atölyede tezgahının başına geçmeden önce hangi eğitimleri ne kadar süreyle alıyor?? Ben kendimden örnek vereyim, stepne kelimesinin anlamından tutun da, alanımla alakalı hukuk eğitimine kadar bütün eğitimlerimi aldım. Bu camiada her çalışan da kendisiyle alakalı eğitimlerini tamamlamadan işinin başına geçemez. Son olarak şunu da belirteyim. Eğitimlerimi tamamlamış olmama rağmen hala e-eğitim adı altında hem kişisel, hem de mesleki gelişimimize katkıda bulunacak eğitimleri, sizin eğitime gereken önemi vermiyor dediğiniz fıat, birincilik ödülü aldığı interaktif eğitim programlarıyla hala hepimize destek veriyor.

Rahatsız olduğunuz konuları yazmakta özgürsünüz, ancak üslubunuz bu kadar geniş tutup, bu denli genelleme yapmanızı yanlış buluyorum.

Saygılar.

@aa21 arkadaşım da eminim bu yazdıklarımı tanık olduğu için bana hak verecektir.
    +10000000.............:p

İhsan ERTUĞ TURAN
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 BHD 66

Bende ,Toyota nın veya diğer markaların ,Fiat ın müşteri hizmetleri kalıtesının yanından bile geçemeyeceğini düşünüyorum. Ama genelleme yapıp '' bunların topu da böyle'' de demiyorum,o kadar cahil değilim. Bu arada yapacağım yoruma bir de şunu ekliyorum ; Fiat servisinde 40 bın bakıma 1600 veren enayı ,en fazla,aynı parayı elma şekerine verecek kadar akıllıdır . Ve bunu söyleyenin de ,değil Fiat markasından ,dünyadan haberi yoktur.......

fikret gümüş
    fiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55
    Edilen teşekkür: 447

merhaba ben ist de son 8 senesini ticari arac (TAKSİ)Sürücüsü olarak geçirmiş birisiyim dolayısıyla FİAT araclarla ,servislerle fazla mesaim oldu tercih sebebi parca ucuzlugu idi fakat yetili servisler parcanın iki misli işcilik alıyorlardı .garanti bittigi zaman yetkili servis bırakılıyor idi şimdi multi jet motorlar var tabiki gene aracın garantisi bitene kadar sonra sanayi servislerde. halen ahbap çavuş ilişkisi ile insanlar iş yaptımaya calışıyor burada esnafın da kabahati var bir an önce servisten çıkmak için egitim verildigine tabiki katılıyorum ama yetersiz garantiden gelen garanti bitince o araç gelmiyecek. ayrıca TÜRK halkı şu an forum da olan araçlar gibi daha kaliteli araçlara layıktır ama siyasetcilerin yalnış sanayileşme politikaları yüzünden kalitesiz araçları kullanma zorunda bırakılmışlardır.saygılarımla
    Konu fiko tarafından (16/03/2011 Saat 16:10 ) değiştirilmiştir.

İhsan ERTUĞ TURAN
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 BHD 66

Garanti sayesinde 3 yıldır kullandığım aracımda toplamda 3500 tl lık değişim gerçekleştirdim. ..... İyi ki garanti var....

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

fikret gümüş
    fiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55
    Edilen teşekkür: 447

Alıntı puntoturbom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garanti sayesinde 3 yıldır kullandığım aracımda toplamda 3500 tl lık değişim gerçekleştirdim. ..... İyi ki garanti var....
    ben garantiyi istemediğimi söylemedim .sadece garanti bitince insanlar yetkili servisi kullanmıyorlar dedim. ayrıca tüketicinin bir takım haklarını ikram gibi düşünmek yalnış olsa gerek!

AYHAN AYDIN
    aa21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo İnci Beji
    Plaka
    16FH493
    Edilen teşekkür: 28

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu çok açık bir şekilde belirtmeliyim ki Tofaş-FIAT kadar -hem fabrika çalışanları hem de fabrikaya hizmet veren bayi ve servisler de bunun içinde- eğitime önem veren bir marka daha yok! Bu kadar iddialıyım. Bunu neye dayanarak söylüyor ve nasıl bu kadar basit bir şekilde genelleme yapıyorsunuz anlamış da değilim. Siz biliyor musunuz ki herhangi bir departmanda çalışan bir arkadaş masasının başına, ya da atölyede tezgahının başına geçmeden önce hangi eğitimleri ne kadar süreyle alıyor?? Ben kendimden örnek vereyim, stepne kelimesinin anlamından tutun da, alanımla alakalı hukuk eğitimine kadar bütün eğitimlerimi aldım. Bu camiada her çalışan da kendisiyle alakalı eğitimlerini tamamlamadan işinin başına geçemez. Son olarak şunu da belirteyim. Eğitimlerimi tamamlamış olmama rağmen hala E-EĞİTİM adı altında hem kişisel, hem de mesleki gelişimimize katkıda bulunacak eğitimleri, sizin eğitime gereken önemi vermiyor dediğiniz FIAT, birincilik ödülü aldığı interaktif eğitim programlarıyla hala hepimize destek veriyor.

Saygılar.

aynen katılıyorum gülay hanım ben 3 senedir tofasta calışıyorum aldıgım egitimlerin sayısını unuttum

A B
    Wisdom Words Kronokrator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 80

spesifik olmak gerek.

ben açıkca yazıyorum, kendilerine de söyledim. sakarya samtaş servisindeki bir kaç usta/kalfa/çırak çok bilgisiz.

mesela grande punto da "merkezi kilit alıcı anteni" yokmuş. şok şok şok ...

şimdi bunu diyen, ısrar eden yılların ustası. he ne zamandır fiat ustası onu ben bilemem. ben cahil adamın tekiyim onların yanında ...

oluyor böyle şeyler. genelleme konusuna bende karşıyım. şu sıralar balıkesirdeyim. burdaki servisi kelimelerle anlatamam. tak tak 5 sn. içinde adam teşhisi koyuyor soruna ...

iyisi var kötüsü var işte...

Fırat Serhat
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Neyse ben artık birşey demiyorum.
    Fiat defteri zaten benim için çok önceden kapandı.
    Herkese aracıyla mutluluklar dilerim.

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Neyse ben artık birşey demiyorum.
    Fiat defteri zaten benim için çok önceden kapandı.
    Herkese aracıyla mutluluklar dilerim.
    teşekkür ederiz.

Fırat Serhat
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederiz.
    Valla bakıyorumda artık biranda ne olduysa Fiat çalışanları forumlara kadar indiler.
    Size gerçekten birşeyler olmuş. Burada kendinizi övmek yerine müşterilerinizin sorunlarına kulak verin. İşte değiştirmeniz gereken anlayış bu. Kendinizi savunmayı bir kenara bırakın. Hep haklı olmaktan vazgeçin. Böyle kendinizi savunmak yerine size bir öneride bulunayım. Türkiye' de Fiat-Tofaş markasının marka değeri tüketici ve halk gözünde nedir? Nerededir? Ne yapılmalıdır?
    Evet burada kendinizi övmek yerine bu tip bir anket yaparsanız prestij kurtarma açısından daha faydalı olur. Çok ciddiyim.

20. 15/03/2011, 16:03

Sebep
    vazgecme

Rengi
    Yok

Valla bakıyorumda artık biranda ne olduysa Fiat çalışanları forumlara kadar indiler.
    Size gerçekten birşeyler olmuş. Burada kendinizi övmek yerine müşterilerinizin sorunlarına kulak verin. İşte değiştirmeniz gereken anlayış bu. Kendinizi savunmayı bir kenara bırakın. Hep haklı olmaktan vazgeçin. Böyle kendinizi savunmak yerine size bir öneride bulunayım. Türkiye' de Fiat-Tofaş markasının marka değeri tüketici ve halk gözünde nedir? Nerededir? Ne yapılmalıdır?
    Evet burada kendinizi övmek yerine bu tip bir anket yaparsanız prestij kurtarma açısından daha faydalı olur. Çok ciddiyim.
    Ben sizin sorunlarınızı anlayabiliyorum ama benim söylemek istediğim yaşadığınız olumsuzlukları basit bir genelleme yaparak burada yazmanız. Bunu kabul etmem mümkün değil. Burada olmamın sebebi ne kendimi övmek ne de FIAT markasına ekstra bir prestij kazandırma çabası içerisinde olmak. Şunu belirteyim ki; burada olmamın sebebi burayı kullanan %98 insan gibi bu markanın kullanıcısı olmam. Aracım Grande Punto. Merak edip söylediklerinizin doğruluğunu araştırsaydınız benim buraya üye oluş tarihimin Temmuz ayı olduğunu ve çok sonra bu markanın bir çalışanı olduğumu açıkladığımı görebilirdiniz.
    Yazılarımla kendimi savunma pozisyonunda kaldıysam düzeltme yapmam gerekecek. Çünkü kendimi savunacak bir durum yaşadığımı düşünmüyorum. Burada üye olan, hem müşterim hem de arkadaşım olan insanlar var. Onlar haricinde benim buradaki mesajlarımla hakkımda az çok fikri oluşmuş insanlar var. Hiç bir zaman tek yanlı konuşmadım, elimden geldiğince sorunlarına çözümler üretmeye çalıştım. Bunu kendi adıma değil, bağlı bulunduğum markadaki pozisyonum adına yapmaya çalıştım.

Fiat kendisini kanıtlamış bir markadır. Prestij kurtarma durumu olmadığını satışlardaki rakamlar zaten gösteriyor. Her markada yaşanan problemler var. Biz de kusursuz olduğumuzu iddia etmiyoruz. Kimse kusursuz değildir.Bilinmelidir ki FIAT her geçen gün daha da ileriye gidecek dünya çapında bir markadır. İyi günler dilerim. Saygılarımla.
    Konu Misafir tarafından (15/03/2011 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

ben 2006 yılından bu yana forumları takip ediyorum,benden yardım isteyenlere yardımcı olmaya çalışıyorum, sorunları olan Fiat müşterilerinin sorunlarına kulak veriyorum...Amaç sizin yaşadığınız problemlerin benzerlerini servisimde yaşatmamak adınadır.....benim gibi diğer servis çalışanlarının da amacı budur...
    Konu 06kaymak tarafından (15/03/2011 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir.
    TÜRKİYE,ATATÜRK Ü ALLAH A BORÇLUSUN.GERİ KALAN HERŞEYİ DE ATATÜRK E......
    SIZ ULKENIN SEREFINI KORUYUN...O SIZIN GELECEGINIZI KORUR..!!!!

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon