Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 01.03.2011 benzine yeni zam

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

Alıntı NyhatShu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 tl'ye 4.80lt benzin alırken 20 tl'ye 9lt gaz alıyorum aynı yaksa bile 9 lt gaz yaktımda dolaştım derim BRC şiddetle öneririm
    zaten ikisi de neredeyse aynı yakıyo ama tabi gaz fiyatı yarı yarıya olduğu için daha çok yol yapıyosunuz

TOLGA YILDIRIR
    PLaTiNuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 884

Bu isyan diğer arap ülkelerinede sıçrarsa 1 yıla kalmaz benzin 5 lirayı görür...Vergiyle çalışan arabayı satarım arkadaş...
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol...

ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 630

elektrikli araçlar daha çıkmadan vergilerini %3 yaptılar, bu habere sevinmeli mi yoksa üzülmeli mi? yakında tv izleyemez ışık yakamaz duruma düşeceğiz elektiriğe gelecek zamlar yüzünden. bkz. lpg

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Ya anlamıyorum şu laflara. "Biri bu zamlara dur desin. bende lpg var bana koymaz yok benimki mazotlu" ya güzel abilerim ablalarım kardeşlerim. Sen ben bu ülkenin vatandaşı değilmiyiz, benzinli araba kullanan mazotlu araba kullanan lpgli araba kullanan baska milletin cocugumu yıllardır zaten "bana dokunmayan yılan bin yasasıncılık" yüzünden bu hale gelmedimi bu millet artık insanlar coluğunu cocugunu düşünmez oldu günü kurtarmaya calısıyor millet kafayımı yedi yakında affınıza sığınarak döt istiyecekler bizden ya. Bunada mı evet diyecez? Nasıl bir duyarsızlık nasıl bir düşüncesizliktir ya . Bugun 3.90 dan benzin alıyorz diye havalara uçuyoruz ya. Ne hale getirdiler bizi. Bu kadar aciz mi bir millet. Kalkın yürüyün protesto yapalım. Anarşi yaratalım demiyorum. İnsanları kötü duruma düşürelim milletin malına zarar verelim demiyorum. En doğal hakkımız olan protestoyu kullanalım diyorum. Kimsenin yokmu cesaretli bir haber ci arkadası. Ankaradaki arkadaşlar yapalım kartondan direksiyonları geçelim başbakanlığın önüne kimse haberci çeksin bağıralım çağıralım. Kafayı yiyecem artık hareketsiz kalmayalım sustukca zam geliyor yaa....... Daha iyi bi fikri varsa lütfen yazsın kimseye zarar gelmiyecek şekilde.

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

acaba ingilterede 3 ayda TL karşılığı 20 kuruş zam gelseydi ya da fransada ya da bir başka ülkede... SOKAKLARA DÖKÜLMÜŞTÜ MİLLET biz de haberlerde izliyor olurduk heralde... AMA HELAL OLSUN ADAMLARA onlar zam yapıyor benim güzel milletim KOYUN gibi bakıyor. REVA bu millete valla reva.. Tabi böyle " KOY " un sürüsü varken DURMAK YOK YOLA DEVAM der tabi..
    Konu shellcininabisi tarafından (01/03/2011 Saat 19:30 ) değiştirilmiştir.
    Hangi içki sarhoş eder hayat kadar?

zafer durukan
    zaferdurukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34dp 4611
    Edilen teşekkür: 44

7. Bu mesajı için 2 kişi zaferdurukan'ye teşekkür etti:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı Budweiser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya anlamıyorum şu laflara. "Biri bu zamlara dur desin. bende lpg var bana koymaz yok benimki mazotlu" ya güzel abilerim ablalarım kardeşlerim. Sen ben bu ülkenin vatandaşı değilmiyiz, benzinli araba kullanan mazotlu araba kullanan lpgli araba kullanan baska milletin cocugumu yıllardır zaten "bana dokunmayan yılan bin yasasıncılık" yüzünden bu hale gelmedimi bu millet artık insanlar coluğunu cocugunu düşünmez oldu günü kurtarmaya calısıyor millet kafayımı yedi yakında affınıza sığınarak döt istiyecekler bizden ya. Bunada mı evet diyecez? Nasıl bir duyarsızlık nasıl bir düşüncesizliktir ya . Bugun 3.90 dan benzin alıyorz diye havalara uçuyoruz ya. Ne hale getirdiler bizi. Bu kadar aciz mi bir millet. Kalkın yürüyün protesto yapalım. Anarşi yaratalım demiyorum. İnsanları kötü duruma düşürelim milletin malına zarar verelim demiyorum. En doğal hakkımız olan protestoyu kullanalım diyorum. Kimsenin yokmu cesaretli bir haber ci arkadası. Ankaradaki arkadaşlar yapalım kartondan direksiyonları geçelim başbakanlığın önüne kimse haberci çeksin bağıralım çağıralım. Kafayı yiyecem artık hareketsiz kalmayalım sustukca zam geliyor yaa....... Daha iyi bi fikri varsa lütfen yazsın kimseye zarar gelmiyecek şekilde.
    Bana koymaz benzın,dızel,lpg cunkı arabam yok dıyen cahıl zıhnıyet hıc dusunurmu pazardakı meyve,sebze işe gıderken dolmus ne kullanır bunların tasımasında leylekler aktıf haldedır herhalde bu derecede umursuz olduklarına gore akaryakıta gelen zam ıle malıyetler artmaz pazarcı,fırıncı,dolmuscu zam yapmaz degılmı cahılcıkler toplulugu
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

ersan balkan
    OPTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 35

Bu zam oranlarıyla Aralık gibi 5 tl olacak benzin fiyatı. Bu 5 TL nin 3.75 TL si vergi.
    100 km de 8 lt benzin yakan bir araba, 40 tl benzin harcar . Bu 40 TL nin 30 TL si vergi.
    Belki bu hesap kazığın boyutunu daha iyi gösterir.
    Yetmedimi, devam.
    Yaz geldi aileni alıp tatile çıktın. Gidiş dönüş 800 km yol yaptın. 100 km de 7 lt yaktın 800 km de 56 lt 280 TL lik benzin giiti. Bunun 210 TL si vergi)))
    Maaşın yatmadan kesilen vergiden, insanın en doğal hakkı olan iletişimden alınan vergiden, yediğinden içtiğinden alınan vergiler.Biz nasıl yaşıyoruz hayret ya da yaşamıyoruz rüyamı görüyoruz. Neyse çok isyankar oldum allaha şükür diyelim.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

mevlüt ....
    fortune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 47

Canları cehenneme bu hükümetin.Protesto felan hikaye bence adama derdini anlatmaya geliyor çiftci ananıda al git diyo.Bunlara en güzel cevap sandıkta verilir.
    Puntolojik

Sayfa 2/2 İlkİlk 12