Sayfa 3/3 İlkİlk 123
53 sonuçtan 41 ile 53 arası

Konu: Bravo çok torkunç!!

tayfun coskun
    typhoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 27

Alıntı dgncn_1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba beyler,
    bende bu araçtan almayı düşünüyorum.Beni düşündüren kısmı yakıt tüketimi ve aracın piyasada fazla olmayışı.Bu konuda bi açıklama bekliyorum sizden
    piyasada fazla yok niye? fiat diye arkadaşıma anlattım bütün özellikleri hepsine o süpermiş manyakmış deliymiş dedi, kendisi de alacak sen ne dersin alalım mı sana da dediğim de ama fiat dedi.. sakince durdum baktım.. arkadaşım olmazsa kafa göz dalasım vardı yani.. bomboş poloya 37bin bayılacaktı.. neden dediğimde vw diyo.. alana kadar 3 4 ay nette aklınıza gelebilecek bütün araçları araştırdım, sınıf olarak kıyaslamak doğru olmaz sınıfının en iyisi diyemem, ama vereceğiniz parayla kıyaslarsanız 45-50bin civarı alabileceğiniz en iyi araba.. motor tam bi canavar ama dualogic bana göre değilmiş otomatik almanız şart değilse mümkünse manuel alın, aracı yeni aldım ankara malatya yaptım dün nerdeyse hep 110a sabitledim elimi ayağımı çektim arabadan ortalama 5.7 yaktı.. 90la sabitlediğimde de hiç fabrika verisini göremedim, araçta kar lastiği var ne kadar artırır bilmiyorum 0.2 gibi olur bence ama bilmiyorum.. çarşı içi de tahminimce 7civarı yakar, ama bunlar sakin kullanım sayılır.. yani aracı yeni aldığım için tecrübesizim, ama teorikte yani araştırmalarım sonucu bu fiyata alınacak en iyi araba.. kesinlikle..

Doğan Yüksel
    dgncn_1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 3

Aynı şey bendede oldu.Bravo modifiyeye yatkın bi araba geliyor bana. Üzerinde güzel projelerim olacak.Şuandan puntom var yakıtından gerçekten çok memnunum.Forumlarda okuduğum kadarıyla puntoyla aynı yakar diyolar doğruluk oranı nedir.? Bide 300nm tork nasıl Beni araça çeken en büyük etkenler dizel olması ve torkunun sınıfına göre çok yüksek olması

EREN YALÇIN
    axi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    45 EY 700
    Edilen teşekkür: 247

Manisadan Âlanyaya gittim geldim..ortalama sürat 100-120 km arası.. çok zaman 110 km hıza sabitleyip devam ettim.. 1350 km yol 250 tl mazot yaktım.. Gece gidip gece geldim.. hava genelde yağışlı idi.. Arabada 2 kişi+bagajımız vardı... Gözlemlediğim kadarı ile 1750 ile 2000 devirler arası çok ekonomik oluyor. Ölçümü depoyu fulleme ile yaptım..(Mazot litre fiyatı 3.40)Benim arabada triptonik...Yakıtın yanı sıra özellikle ıslak zeminde viraja girişler viraj esanasında fren performansı. Lastik motor rüzgar sesi yalıtımı..Bütün bunları gözlemleme imkanı buldum.. Hepsindende bir kere daha benden geçer not aldı... Ben motor gücündende konforundan da çok memnunum.. Benzinin 4 tl yi geçtiği bir memlekette yaşıyorken.. T Jet e hiç sıcak bakamıyorum..
    Konu axi tarafından (26/02/2011 Saat 18:05 ) değiştirilmiştir.
    _NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    Ben bir Türküm!!!
    Ben;
    Orta Asyadan Türeyen,
    Anadoluda Büyüyen, Avrupa iclerine Yürüyen TÜRK´üm.
    Ben;
    Atillayi, Yavuzu, Fatihi var eden, krallari, imparatorlari kendisine Yar eden, Düsmanina dünyasini dar eden TÜRKüm.
    Ben;
    Damarlarinda asil kanin aktigi irkim, Benden bahseder destanim,Agitim,TÜRKüm,ben TÜRKüm,
    taa iliklerime kadar MUSTAFA KEMAL ATATÜRK`üm!!!
    Ya Siz Kimsiniz ???......____

tayfun coskun
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Beyaz

Alıntı axi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manisadan Âlanyaya gittim geldim..ortalama sürat 100-120 km arası.. çok zaman 110 km hıza sabitleyip devam ettim.. 1350 km yol 250 tl mazot yaktım.. Gece gidip gece geldim.. hava genelde yağışlı idi.. Arabada 2 kişi+bagajımız vardı... Gözlemlediğim kadarı ile 1750 ile 2000 devirler arası çok ekonomik oluyor. Ölçümü depoyu fulleme ile yaptım..(Mazot litre fiyatı 3.40)Benim arabada triptonik...Yakıtın yanı sıra özellikle ıslak zeminde viraja girişler viraj esanasında fren performansı. Lastik motor rüzgar sesi yalıtımı..Bütün bunları gözlemleme imkanı buldum.. Hepsindende bir kere daha benden geçer not aldı... Ben motor gücündende konforundan da çok memnunum.. Benzinin 4 tl yi geçtiği bir memlekette yaşıyorken.. T Jet e hiç sıcak bakamıyorum..
    t-jeti sadece lpgyle düşünüyorum

tayfun coskun
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Beyaz

Alıntı dgncn_1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı şey bendede oldu.Bravo modifiyeye yatkın bi araba geliyor bana. Üzerinde güzel projelerim olacak.Şuandan puntom var yakıtından gerçekten çok memnunum.Forumlarda okuduğum kadarıyla puntoyla aynı yakar diyolar doğruluk oranı nedir.? Bide 300nm tork nasıl Beni araça çeken en büyük etkenler dizel olması ve torkunun sınıfına göre çok yüksek olması
    ben 127 torkluk bi arabadan terfi ettim bravoya, o yüzden ne desem az olur, rampalarda kafadan 150, daha da hızlanır da rampa bitiyo boşuna torkunç demedim di mi torku iyi ama hesap kitap yapıyorum ödeyemem krediyi 6ay sonra satarım gibime geliyo bu canavarı

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Bende bu aralar gp mi sattım araç arıyorum Bravolarla da ilgileniyorum Araç tam dolu bir araç Özellikle paketlerle beraber kaba tabirle gırtlağına kadar dolu Fakat denildiği gibi fiat önyargısı yüzünden hakettiği yerde değil Aracın markası fiat bravo yerine vw bravo olsa ya yok satar ya da manyak pahalı olur Ama fiat yazınca piyasa konusunda biraz sıkıntı yaşıyor O yüzden alma konusunda sıkıntı yaşıyorum çünkü biraz sık araç değiştiriyorum Ben bravoyu modelli alır yıllarca binerim diyenler için ise bulunmayacak nimet diye düşünüyorum En baz modeli bile çok dolu bir araç

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

Alıntı typhoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 127 torkluk bi arabadan terfi ettim bravoya, o yüzden ne desem az olur, rampalarda kafadan 150, daha da hızlanır da rampa bitiyo boşuna torkunç demedim di mi torku iyi ama hesap kitap yapıyorum ödeyemem krediyi 6ay sonra satarım gibime geliyo bu canavarı
    inşallah satmazsın abi. kredi borcuda sakat şey tabi o da ayrı...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun coskun
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Beyaz

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bu aralar gp mi sattım araç arıyorum Bravolarla da ilgileniyorum Araç tam dolu bir araç Özellikle paketlerle beraber kaba tabirle gırtlağına kadar dolu Fakat denildiği gibi fiat önyargısı yüzünden hakettiği yerde değil Aracın markası fiat bravo yerine vw bravo olsa ya yok satar ya da manyak pahalı olur Ama fiat yazınca piyasa konusunda biraz sıkıntı yaşıyor O yüzden alma konusunda sıkıntı yaşıyorum çünkü biraz sık araç değiştiriyorum Ben bravoyu modelli alır yıllarca binerim diyenler için ise bulunmayacak nimet diye düşünüyorum En baz modeli bile çok dolu bir araç
    ikinci el al o zaman temizinden satınca da zarar etmezsin..

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Alıntı typhoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci el al o zaman temizinden satınca da zarar etmezsin..
    Doğru söylüyorsunuz da kendime güvenemiyorum Geçen gün bayiye gittim Bravo hakikaten araba

ŞENOL KARASU
    skydome - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 237

Öncelikle hayırlı olsun arkadaşım...Seni 120 bg mjet kesmediyse 120 t jet hiç kesmez 150 lik sport falan alman lazım a bir de her an yanında bir tomar para ya da limiti 15000 tl civarı bir kredi kartı bulunması lazım...Ben 4.0 lt yi çok rahat gördüm kullanmayı bilmekle alakalı olduğunu düşünüyorum.Yazdıkların biraz şımarıkça olmuş performans isteyen sensin yakıt tüketiminin düşük olmasını isteyen de sensin.Açıkçası şımarmışsın ilk defa Bravo gibi bir araban olduğu için heyecanlanmışsın ve ne dediğini bilmiyorsun...
    Bravoo Multijet Emoo+lavv+skyy

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun coskun
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Beyaz

Alıntı skydome Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun arkadaşım...Seni 120 bg mjet kesmediyse 120 t jet hiç kesmez 150 lik sport falan alman lazım a bir de her an yanında bir tomar para ya da limiti 15000 tl civarı bir kredi kartı bulunması lazım...Ben 4.0 lt yi çok rahat gördüm kullanmayı bilmekle alakalı olduğunu düşünüyorum.Yazdıkların biraz şımarıkça olmuş performans isteyen sensin yakıt tüketiminin düşük olmasını isteyen de sensin.Açıkçası şımarmışsın ilk defa Bravo gibi bir araban olduğu için heyecanlanmışsın ve ne dediğini bilmiyorsun...
    arkadaşım, ''Ben 4.0 lt yi çok rahat gördüm kullanmayı bilmekle alakalı olduğunu düşünüyorum'' demişsin ve benim şımarık olduğumu söylüyorsun öyle mi?? ilk defa bravo gibi demişsin? megane var diyorum ikisi de aynı segment farkındasın değil mi? yaşın da benimle aynı biraz yaş farkı olsa onu da anlayacağım, doğru dizel araç konusunda yeniyim mutlaka daha tasarruflu olacaktır, ama baz ağırlıktaki araç rüzgazsız tek kişi sıfır bagaj vs şartlarda şehirdışı 4.1 fabrika değeri olan105hp emotion(activeden daha ağırdır sonuçta) multjetle 4.0'ı çok rahat gördüğünü söylüyorsun.. bence sen ne dediğini bilmiyorsun.. ayrıca performans ve düşük yakıt tüketimi demişim evet? t-jet sport+lpg bu sorunun cevabın olacaktır diye düşünüyorum..

Mehmet U.
    LTAB Riddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 122

Arkadaşa aldığımız araç yakıt tümetimi 4.9 Lt Ankara Şehiriçi 1.6 Multijet 120Bg Düz vites.
    Otomatik Lancia Delta var bi abimde motor aynı 120 lik araç 100kg daha ağır oda 6-7 arasında dolanıyor.
    "Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir."
    (John Christian)

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı Riddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşa aldığımız araç yakıt tümetimi 4.9 Lt Ankara Şehiriçi 1.6 Multijet 120Bg Düz vites.
    Otomatik Lancia Delta var bi abimde motor aynı 120 lik araç 100kg daha ağır oda 6-7 arasında dolanıyor.
    Mehmet aldınızmı aracı hayırlı olsun

Sayfa 3/3 İlkİlk 123