Sayfa 3/3 İlkİlk 123
51 sonuçtan 41 ile 51 arası

Konu: Bunu gören var mı

serdar bulbul
    zx_t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

bu son fiata binişimdi cok eline anahtar alan bu arabadan anladıgını bildigini sanıyor bayi calısanlarıda tam 3kagıtcı

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı zx_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracın sahibiyim arkadaslar aylık 10binlira kazanan biriyim beni kendiniz bilmez kişiler aracımı görmeden eleştiriyor. fabrikada çalısan arkadasımı zor durumda bırakmamak için kimliğini açıklamak istemedim fakat beni cok zorladınız boyle ssey olmaz falan filan diyen arkadaslar aranızda toplanın 10bin tl toplayın benim bir aylık maasıma sizin toplam paranıza iddaya girelim dedigim o seyler varmı yokmu diye orjinal agırlıgından yaklasık 60 kilo daha agır celik bariyer beslemesi olmazmıs diyen o arkadasa yazıyorum yok bin puntodan fazlası olmazmıs diyene yazıyrum aracımı komple sokturecem 10bin tl karsısında dediğim seyler yoksa siize 10bin vericem varsa sizdende alırım simdi nette aglayıp olur olmaz yazanlardan cevap bekliyorum aracımın ilanınıda kaldırdım bir o kadar kendine guvenen bir ana bayı yetkiliisi varsa bana yazılı bir mektupla dediginiz seyler yapılamaz imkansız milleti kandırıyorsunuz diyip altına kaseli imza atsın elinde bayilini nasıl alıyorum görelim beni yalancılık ve sahtekarlıkla suclayanları görelim(atıorum ya ondan cok idda ediyorum)
    ... bazı şeyler hatır için yapılır ama size kıyak yapan personelin yüzüne nasıl bakacaksınız bir daha ihtiyacınız olduğunda(bu Ali Pandır*da olsa mesela,adamın resmen ekmeğiile oynadığınızın farkındamısınız ...? )kazandığınız kazanacağınız hiç önemli değil aylık 100 000 de kazansanız bu aracın üzerinde kaçak olarak ne yapılabilir fabrikada ...+120 kg (ilanda siz diyorsunuz)... zırhlı olması gerekir ...Rahmetli B. ECEVİT*İN temprası gibi mesela...

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Hepimiz allah kuluyuz ve hepimiz ya esnafiz yada araclardan az cok anlayan kisileriz biz ruj satan bujiteri bir forum degiliz burasi bir otomobil forumu yazdiklariniza emin olun herkes guluyordur . Sirf tartismq olmasin diye yazan cogu arkadasimiz tekrar cevqbi yazmamis ama emin olun bu yazilmama sizin hakliliginizi gostermez elbetteki arac sizin istediginizi yqzabilirsiniz ama inanmamakta bizim elimizde agzimiz torba degil buzelim elestriye acik olmaniz gerek her nekadar elestirilecek bir yani olmayan bu komik ilan gibi . Yinede sizi cesaretinizden dolayi kutluyorum

10 000 tl kazanan bir kisinin linea ile ne isi olur anlamista degilim hayirli isler dilerim

Asim B
    Marker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    9898
    Edilen teşekkür: 75

Alıntı zx_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracın sahibiyim arkadaslar aylık 10binlira kazanan biriyim beni kendiniz bilmez kişiler aracımı görmeden eleştiriyor. fabrikada çalısan arkadasımı zor durumda bırakmamak için kimliğini açıklamak istemedim fakat beni cok zorladınız boyle ssey olmaz falan filan diyen arkadaslar aranızda toplanın 10bin tl toplayın benim bir aylık maasıma sizin toplam paranıza iddaya girelim dedigim o seyler varmı yokmu diye orjinal agırlıgından yaklasık 60 kilo daha agır celik bariyer beslemesi olmazmıs diyen o arkadasa yazıyorum yok bin puntodan fazlası olmazmıs diyene yazıyrum aracımı komple sokturecem 10bin tl karsısında dediğim seyler yoksa siize 10bin vericem varsa sizdende alırım simdi nette aglayıp olur olmaz yazanlardan cevap bekliyorum aracımın ilanınıda kaldırdım bir o kadar kendine guvenen bir ana bayı yetkiliisi varsa bana yazılı bir mektupla dediginiz seyler yapılamaz imkansız milleti kandırıyorsunuz diyip altına kaseli imza atsın elinde bayilini nasıl alıyorum görelim beni yalancılık ve sahtekarlıkla suclayanları görelim(atıorum ya ondan cok idda ediyorum)
    Sen beni guldurdun allahta seni guldursun (Tanidik geldimi bu?)
    Kafasi senin kadar calisan adama kim veriyor acaba 10.000 lira
    Nasa mi? =P

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepimiz allah kuluyuz ve hepimiz ya esnafiz yada araclardan az cok anlayan kisileriz biz ruj satan bujiteri bir forum degiliz burasi bir otomobil forumu yazdiklariniza emin olun herkes guluyordur . Sirf tartismq olmasin diye yazan cogu arkadasimiz tekrar cevqbi yazmamis ama emin olun bu yazilmama sizin hakliliginizi gostermez elbetteki arac sizin istediginizi yqzabilirsiniz ama inanmamakta bizim elimizde agzimiz torba degil buzelim elestriye acik olmaniz gerek her nekadar elestirilecek bir yani olmayan bu komik ilan gibi . Yinede sizi cesaretinizden dolayi kutluyorum

10 000 tl kazanan bir kisinin linea ile ne isi olur anlamista degilim hayirli isler dilerim
    bende onu diyecektim tam
    arkadaş madem aylık 10 bin kazanıyor gidip fabrikada pasta börek yedirip özel linea yaptırıyor

ankaraya gelin aracı şaşmazda söktürelim
    bende sizde boş senete imza atalım
    yerse ..

Asim B
    Marker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    9898
    Edilen teşekkür: 75

Benim puntalari calip seninkine takmislar galiba arabam dokuluyor sayende mutlumusun?
    Imageshack - grnt029n.jpg
    lol

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı Marker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen beni guldurdun allahta seni guldursun (Tanidik geldimi bu?)
    Kafasi senin kadar calisan adama kim veriyor acaba 10.000 lira
    Nasa mi? =P
    Allah iyiligini versin sabah sabah

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Aracın sahibi olan arkadaş bunun doğrulugunu iddaa ediyor. peki üretim bir bant degilmidir. bu bant uzerinde yapılan işlemler cnc torna gibi robotlara yuklenmemekte midir. yani demem o ki yukarıda da bi arkadas bahsetmisti sırf sizin icin bilgisayar programına girecekler yapılan işlemi size özel hale getirecekler sonra tekrar eski haline sokacaklar valla bunu yapıyorlsa helal olsun ne diyim. bu forumda fabrikada çalışan arkadaş yok mu ya cıksın bu puntalama işi nasıl oluyor bi soylesin bakalım nasıl bir polemik allahım ya

Ozz Evo
    beceriqli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Plaka
    07NZE..
    Edilen teşekkür: 8

Adamın bütün özelini ortaya dökmüşsünüz çok ayıp size )

İlanını değiştirmiş, buyurun yeni açıklaması :

MERHABALAR;öncelikle hiç bir özel olan seylerini yazmıyorum gereksiz ve asılsız eleştirilere maruz kalıyorum aracımın cok özel oldugunu biliniz.
    modelleri arasında en fulludur.
    kazası boyası yoktur.
    At, Avrat, EVO !..

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

polemikse buyrun girelim ben doğrularımı söylerim hiç kimseden çekinmem
    ilk başta sizi kınıyorum size kazandığınız parayı soran yok hiç bir yerde yazılmaz ben şu kadar kazanıyorum diye ve emin ol ki bu forumda senden daha çok para kazanan insanlarda var ama hiç biri çıkıpta bugüne kadar ben şu kadar para kazanıyorum demedi demezde bu ayıptır bunu böyle biliniz.
    varsayalım aracınız dediğiniz gibi bir araç ama ilana pasta börek yaptırdım bilmem ne yaptımda şöyle yapıldı diye yazılmaz aracım özel yapımdır fark verilerek yaptırdım gibi şeyler söylenir dost dediğiniz arkadaş dediğiniz insanları zor durumda bırakmamak için ve siz 10000 tl maaş aldığınıza göre yüksek öğrenim yapmış birisinizdir o kadar okudunuzda hiçmi öğrenmediniz eleştiriyi özeleştiriyi size eleştiri yapan insanları hangi hakla hangi hukukla aranızda 10000 tl toplayıp gelin deme hakkını kendinizde nasıl buluyorsunuz?
    aldığınız maaş sizde kalsın aracınızda sizde kalsın lütfen forum sakinlerimizi aşağılama tarzı düşünceleriyle yorum yazmayınız.
    bu forum fiat severler forumudur herkesin herkesi eleştirmeye hakkı vardır bu hakkı kimse elinden alamaz kişilik haklarını elinden almadığı sürece sizi beni diğer arkadaşları herkes birbirini eleştirebilir bunu unutmayız.

TOLGA YENİCE
    Intelligence Officer magic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 420

İlanın ilk orjinal halini okumadım ama arkadaşların buraya yazdığı kadarıyla anlamış durumdayım. Ben arkadaşın aramızda toplanma teklifin kabul ediyorum da para toplamak için değil... Ata Demirer'in Eyvah Eyvah 2'de dediği gibi arkadaşa güzel bi resital vermek için...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123