şu polen filtresine bakayım diye indim topridoyu sökmek epey zaman aldı komple söktümama yinede ulaşmadım hal böyleolunca sinirlendim bu sefer hadi bari arka kapıların zor açılması olayana el atıyım dedim ondada döşemeyi sökemedim yine sinirlendim boş boş torpidonun oraları kurcalarken cam açma düğmesinin olduğu parça elimde kaldı:B sonra takarım dedim attım bi tarafaçıkan parçaları ordan oraya taşırken düştü... ve ben hala polen filtresini sökememiştim bari foruma bakıyım dedim ama burdada cevap yoktu...
bu sırada her nasılsa daha önce görmediğim kapı direklerindeki siyah bantların çıktığını okudum bu sefer onları sökmeye indim ama fark ettimki yolcu camını hiç bir şekilde açamıyorum düşen düğme bozulmuş
cam açma düğmesini tamamen parçaladım ve normal olarak toplamayı başardım. taktım çalıştı
böylece tüm bantları söktüm ama yolcu camının cam fitili yırtıldı su giriyomu diye deniyim dedim elim değimişken söyle bi su tuttum baktım leke filan pek kalmadı bi bezle şöyle bi sildim şampuanla yıkamış gibi oldu sanırım bu turtlewaxın etkisi tekrar bi su tutup yeni aldığım mikrofiber bezle sildim onunda performansı çok hoşuma gitti yıkama olayı baya kısalmış oldu.
ama hala polen filtresini bulamadım ve torpido olduğu gibi dışarda.