Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: city hatası

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

fiat italya sitesine gir kardeş orada mail adresleri var ulaşabilirsin
    ve bizim fiat türkiye'den daha çok ilgilenirler

aslında forum olarak herkes birer mail atsa eminim daha ciddiye alınır ama bizdeki mantık herkes kendi işini halletsin olduğu için malesef olmuyor

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı ademtahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

fiat italya sitesine gir kardeş orada mail adresleri var ulaşabilirsin
    ve bizim fiat türkiye'den daha çok ilgilenirler

aslında forum olarak herkes birer mail atsa eminim daha ciddiye alınır ama bizdeki mantık herkes kendi işini halletsin olduğu için malesef olmuyor
    İtaylancası veya ingilizcesi iyi olan bir arkadasımız yazabılırse bu cıty ıle alakalı durumu tofas fiat Türkiye'ninde bize zaman zaman sıkıntı cıkarttıgını fabrikasyon hatası oldugunu ve ücretsiz değiştirilmesi gerektigini forumdan en az 10 kısı yollasa dıkkatlerını ceker ve gerı donus yaparlar helekı tamam bu bızım hatamız ucretsız degıstırılecek bı durum bu derlerse o mail cevabıyla Tofas-Fiat istediği kadar para istesin dursun hiç bir sey yapamaz bundan sonrada herkesın kafası rahat olur yeterki durumu anlatan bır metın yazılsın ilk ben göndereceğim kımse yollamazsa ıkı gunde bır gonderırım maılı yıne tek basıma dıkkat cekerım herkes sıkıntı cıkınca bırbırınden yardım ıstıyor ama sorunu cozulunce kosesıne cekılıyor ne bır belge,fatura paylasıyor ne baska bırsey benımde cıty arızalandı aracı aldıktan üç ay sonra garantıden yapıldı bırdahada asla sıkıntı cıkarmayacagı söylendı kafam rahat nıye degıstı cunkı bır dahada olmayacak denıldı ama benım kafam bu kadar rahat ıken su forumda hiç yuzunu gormedıgım tanımadıgım birinin bu cıty den dolayı madur olması en az kendıme yapılmıs gıbı canımı skıyor ınsanlar yıllarca para bırıktıp araba alıyor havadan gelmıyor bu para alın terınden gelıyor benım hatam olmayan bır duruma neden para vereyım
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Fatih ATA
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. PeterPAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 75

Ben bu GP lerin city hastalığına anlam veremedim... aracım 2004 model stilo ve city fonksiyonu da mevcut, ben ve tüm stildaşlarımın hic city den bir şikayet ettiklerini duymadım, hemde hepsi 2003-2005 arası... GP lerde kullanılan city motoru farklı sanırım..

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtaylancası veya ingilizcesi iyi olan bir arkadasımız yazabılırse bu cıty ıle alakalı durumu tofas fiat Türkiye'ninde bize zaman zaman sıkıntı cıkarttıgını fabrikasyon hatası oldugunu ve ücretsiz değiştirilmesi gerektigini forumdan en az 10 kısı yollasa dıkkatlerını ceker ve gerı donus yaparlar helekı tamam bu bızım hatamız ucretsız degıstırılecek bı durum bu derlerse o mail cevabıyla Tofas-Fiat istediği kadar para istesin dursun hiç bir sey yapamaz bundan sonrada herkesın kafası rahat olur yeterki durumu anlatan bır metın yazılsın ilk ben göndereceğim kımse yollamazsa ıkı gunde bır gonderırım maılı yıne tek basıma dıkkat cekerım herkes sıkıntı cıkınca bırbırınden yardım ıstıyor ama sorunu cozulunce kosesıne cekılıyor ne bır belge,fatura paylasıyor ne baska bırsey benımde cıty arızalandı aracı aldıktan üç ay sonra garantıden yapıldı bırdahada asla sıkıntı cıkarmayacagı söylendı kafam rahat nıye degıstı cunkı bır dahada olmayacak denıldı ama benım kafam bu kadar rahat ıken su forumda hiç yuzunu gormedıgım tanımadıgım birinin bu cıty den dolayı madur olması en az kendıme yapılmıs gıbı canımı skıyor ınsanlar yıllarca para bırıktıp araba alıyor havadan gelmıyor bu para alın terınden gelıyor benım hatam olmayan bır duruma neden para vereyım

2013'te Fiatın BRAVOyu sonlandıracağına dair haberler üzerine bravocu arkadaşların isteği üzerine -aşağıdaki linkte de var- İngilizce bir mail hazırlamıştım ve arkadaşlar gönderdiler.ben bu city işini de İngilizce yazabilirim. .Ademtahir bana isterse özelden nereye mail atacağımızı yazsın. Yalnız bu sıkıntıyı yaşayanlar ve kimlerin servislerde ne zorluklar gördüğünü söylemesi lazım.

https://forum.grandepuntotr.com/gene...ar-baksin.html

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

[QUOTE=ibrahim06;462160]2013'te Fiatın BRAVOyu sonlandıracağına dair haberler üzerine bravocu arkadaşların isteği üzerine -aşağıdaki linkte de var- İngilizce bir mail hazırlamıştım ve arkadaşlar gönderdiler.ben bu city işini de İngilizce yazabilirim. .Ademtahir bana isterse özelden nereye mail atacağımızı yazsın. Yalnız bu sıkıntıyı yaşayanlar ve kimlerin servislerde ne zorluklar gördüğünü söylemesi lazım.

Doğancan İNAL arkadasım city yapılacakmıs fakat sen istersen İbrahim ile yasadıgın sıkıntıyı paylasabılırmısın
    Murat ülger bey sızın su sıkayet vara yazan arkadasınız ibrahım bey ile bır temesa gecse yasadıklarını anlatsa
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

Valla beni de düşündükçe geriyor bu konu 2. el alan herkesi olduğu gibi şimdi Allah korusun bizim başımıza gelse serivise müşteri hizmetlerine nasıl dert anlatıcan.Hele ki ben 2006 aldım ama gelirse başa gelen çekilir.Tuttuğumu koparırım en son pazar günü modemim bozuldu internet sağlayıcıyı aradım hemen yenisi geldi hemde daha iyisi.

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

İbrahım ıtalyaya maıl atarsan benım ıcınde sunuyaz
    ''Aracı almadan önce arastırdım cıty arızasından herkes sıkayetcı fiat müsteri hizmetlerini aradım gp alacam city arızasından cekınıyorum bu konuda yardımcı olabılırmısınız.Müsteri hizmetlerindeki bayan 2008 son çeyreğinde city arızasının tamamıyle halledıldıgını 2009 üretimi olan aracların hiç birinden 6 aydır herhangi bir sıkayet almadıklarını aracı güvenle alabileceklerimi 2009 yılında ve bu yıldan sonraki üretimlerde boyle bır durum olmayacak'' dediler bende arabayı guvenerek aldım 3-4 ay sonra city bozuldu garantiden değişti tofas- fiyat müsteri hizmetleri kısacası YALANCI bunuda yaz
    Zeynel KARACAN

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı hsncck26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani city motoru bozulursa fonksıyonu kapatarak yola devam edemıyorum degılmı?

aynen kardeşim

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Anlam veremiyorum arkadaşlar... Fiat servisleri sizden nasıl ücret istiyorlar... Benim aracımın city motoru değişmiş 2 sene önce... Aracım 2006 model bu arada... Bu aralar asr esp abs hillholder ikazı vermeye başladı ve city motorundan olduğunu bulduk... Bunuda nerden anladık anahtarı kontağa takıp çevirdiğimde direksiyon kendiliğinden ufakta olsa dönüyor ve araç seyir halinden durduğum bir yerde kontağı kapattığda tekrar direksiyon dönüyor... Servisimde sipariş kartımı açıp sipariş etti bir city motoru için.... Hatta onlara sordum ücret nedir çok pahallımı diye... Sen kafanı yorma fiat city motor arızasını ücretsiz karşılıyor... Demek istediğim arkadaşlar biraz bastırın fiat servisine hatta fiat müşteri hizmetlerine kullanıcı hatası değil bu... Para mara talep edemezler bunu unutmayın...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12