Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
62 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Punto almam için sebep söyler misiniz?

MURAT ERDOĞAN
    murat26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 96

hasan tercih senin amma velakin punto al derim nedenmi birkere ekonomik bir araba dizelleri yakıtta çok cimri adeta kokluyor vergisi diğer arabalara emsallerine göre düşük arabada türkiye şartlarında arayabileceğin her türlü konfor var içi geniş ferah bagajı normal ABS-ELEKTRİKLİ DİREKSİYON -MERKEZİ KİLİT -DİREKSİYON YÜKSEKLİK AYARI -MP3 ÇALAR -KLİMA -DİREKSİYONDAN KUMANDALI RADYO TEYP -ANAHTAR KATLAMALI CEBİNİ DELMEZ-BAKIM MASRALARI UCUZ -BOL YEDEK PARÇA-İKİNCİ ELİ KUVVETLİ SATIŞA GELİR Daha sayamadığım bir çok şey Eksiği yokmu var tabiki Ses yalıtımı orta sınıf BEN 2006 YILNDA GRANDE PUNTO ACTİVE İLE BAŞLADIM ONU SATTIM ŞİMDİ PUNTO EVO DYNAMİC ALDIM 15 GÜN ÖNCE TÜRKİYE ŞATRLARINDA ALINABİLECEK EN İYİ ARABA DERİM KAÇ TANE ARABA MARKASI VAR BUNLARI STANDART VEREBİLECEK SORARIM SİZLERE SAYGILARIMLA

2. Bu mesajı için 4 kişi murat26'ye teşekkür etti:

Arif Emre Doğan
    circassiancomis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    55 RG 784
    Edilen teşekkür: 14

b ve c segmentindeki arabalara göre çekişi gayet iyi
    акъылышъуIы зиар фэгъэтIысыгъ къаргеy

chip-farz-vacip-sünnet

@ kutu, KAPALI
    kartal gol gol gol kralcarsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 28

sadece multijet motoru yeter .. bunun dışında segmentindeki diğer araçlarla karşılaştırırsan oldukça albenisi olduğunu görürsün .. ben genelde arabada "fayda/fiyat" oranına bakıyorum, puntoda bu oran oldukça yüksek .. punto üzerindeki özellikleri bu fiyatlara başka araçta bulamazsın .. dediğim gibi sadece multijet motoru bile yeterli bi sebep hem yakıtı kokluyor hem de vergisi çok az diğer özellikleri cabası
    Chegamos p´ra sentir a força
    Seremos suor na tua camiseta
    BEŞİKTAŞ tamos prontos para morrer
    Por Você ...

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

sen bi puntoyu al sonra da neden şimdiye kadar bekledim diye kafanı taşlara vurursun ama multijet al

hasan çiçek
    hsncck26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 30

arkadaşlar pekı 2008 model 4parça boyalı, ön tampon değişmiş(daha çok detayını bılmıyorum) kırmızı 20.750 ye bıraktı en son ,1.3 M.jet Active 40 binde araç sizce iyimidir yarın görmeye gitcez babamla

gerçekten uygunmudur? fıyat dusuk olduguna göre hasarlı demkkı ama alsam uzun sure bınermıyım bakımlaır çok para gerektırırmı yardım edermısınız ?
    Konu hsncck26 tarafından (28/01/2011 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Benim Puntomdan önce 2001 model 1.6 16 V opel astra G hatchback aracım vardı... Aşırı yakıyordu ve puntoya geçtim... Şuanda Kırmızı şeytanım hem görselliği hem full oluşu hem performansı hemde yakıtı bakımından opelmiş astraymış 1 keresinde aramadım... Puntoyu şiddetle tavsiye ederim... Babamda 2006 model opel astra skydome lu araç var ama adam benim arabaya bitiyor arada çıkar şehir merkezinde tur atar gezer... Opel kullanmasına rağmen senin araban daha farklı orçun ya diyor

İbrahim Gökhan Eroğlu
    igeroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 19

Alıntı Kronokrator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    city mod direksiyonu hayatınızı değiştirir ...
    +1453

Metin ******
    metnalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

Alıntı Kronokrator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    city mod direksiyonu hayatınızı değiştirir ...

Alıntı igeroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1453
    city motor sadece fiatlarda mı var ?
    opellerde kullanıyor sanıyorum

hasan çiçek
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok

arkadaşlar pekı 2008 model 4parça boyalı, ön tampon değişmiş(daha çok detayını bılmıyorum) kırmızı 20.750 ye bıraktı en son ,1.3 M.jet Active 40 binde araç sizce iyimidir yarın görmeye gitcez babamla

gerçekten uygunmudur? fıyat dusuk olduguna göre hasarlı demkkı ama alsam uzun sure bınermıyım bakımlaır çok para gerektırırmı yardım edermısınız ?
    Konu hsncck26 tarafından (28/01/2011 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.

zafer durukan
    zaferdurukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34dp 4611
    Edilen teşekkür: 44

hangi marka araba alacaksanız alım ama bence çok fazla tavsiye beklemyin derim. her görüş yeteri kadar kafanızı karıştıracktır. eğer araba konusnda çok fazla deneyiminiz yok ise aman ha diyeyim forum.donanım.haber de görüş istemeyin:
    size naçizane tavsiyem içinize hangi araba sinerse onu alın derim eğer puntoyu beğeniyorsanız gidin alın pişman olmazsınız. herşeyden önemlisi sizin nasıl bir tarzınız olduğudur bunu ayrıntılı açıklarsanız daha iyi yönlendirme olabilir.
    ben fire active benzinli sahibiyim benim tüm beklentilerimi karşılar gibi. diğer benzinli modellere kesinlikle daha üstün tüketimi vardır; opel,ford,volkswagen,skoda,seat ve aklıma gelmeyen pek çok arabadan (kendi sınıfı içinde) çok daha az benzin tüketiyor tecrübemle sabittir.dizelde yakıtı kokluyor ama ondan daha az tüketen markalar da çok var açıkçası

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

4 parça boyalı ve tampon değişmişse kazalıdır o araç ilerde başını ağrıtabilir hem de 4 parça boyalı değişen parça olunca ileride satarken elinde kalır sen de 2 parça boyatıp 1 parça değiştirirsen aracın orjinal yeri kalmaz

turker tosun
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    16 jht 38
    Edilen teşekkür: 288

multıjet motor 2010 yılında odul almıs bı motordur yapı olarakda saglam bır motordur tıcarı taksımız var bızım 700.000 km cıvarı olan araclar bılıyorum ve bu aracalar hala calısıyor ustelık uludaga cıkmakta olan doblo araclar var sorunsuz calısıyorlar

hasan çiçek
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok

Alıntı zaferdurukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi marka araba alacaksanız alım ama bence çok fazla tavsiye beklemyin derim. her görüş yeteri kadar kafanızı karıştıracktır. eğer araba konusnda çok fazla deneyiminiz yok ise aman ha diyeyim forum.donanım.haber de görüş istemeyin:
    size naçizane tavsiyem içinize hangi araba sinerse onu alın derim eğer puntoyu beğeniyorsanız gidin alın pişman olmazsınız. herşeyden önemlisi sizin nasıl bir tarzınız olduğudur bunu ayrıntılı açıklarsanız daha iyi yönlendirme olabilir.
    ben fire active benzinli sahibiyim benim tüm beklentilerimi karşılar gibi. diğer benzinli modellere kesinlikle daha üstün tüketimi vardır; opel,ford,volkswagen,skoda,seat ve aklıma gelmeyen pek çok arabadan (kendi sınıfı içinde) çok daha az benzin tüketiyor tecrübemle sabittir.dizelde yakıtı kokluyor ama ondan daha az tüketen markalar da çok var açıkçası
    aslında punto tam bana göre bi araba tarz olarak hemde yakıt olarakta iyi oldugunu burdakı kullanıcılardan öğrendım

sadece artık düşük km düşük fiyat olsun diye araştırıyorum okdr =)

birde burda birçok kişi modifiye yaptıgı ve bu işlerle ilgilendiği için aracı biraz değiştirmek te daha kolay olacaktır =)

Ahmet Demir
    thekafkef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

Bende 77 hp benzinli sahibiyim araçtan çok memnunum her konuda , benim benzinli tercih etmem dizel araçlardan bıkmam. emsallerinden tartışılmayacak kadar üstün bir araç bende alırken era mı punto mu alsam diye düşünmüştüm ama şimdi arabamdan çok memnunum Ben tavsiye ediyorum
    Ford Focus 182 Ps Ecoboost

MURAT ERDOĞAN
    murat26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 96

HASAN SANA TAVSİYEM KM si DÜŞÜK KAZASI VE BOYASI OLMAYAN BİR ARABAYA BAK DERİM

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

gardaş sana tavsiyem sıfır alman.çünkü temiz kazasız araçların ikinci elleri pahalı. benzinlisinin sıfır fiyatı uygun.çok gezerim üstünden inmem diosan dizel al benzinli ocağına incir diker.
    ikinci el alıyosan mutlaka servise gösterip al 70 liraya inceliolar detaylı. dizel temiz araç ucuza zor bulursun haberin olsun.2008-2009 kelepir bi tane düşürürsen ne ala...

Nihat D.
    YaşasınDumansızHavaSahası NyhatShu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    35EA1029
    Edilen teşekkür: 142

bence babana Evoyu göster... Evo almak için o sana sebepler söylesin Punto Evo Konfor dizayn 1,3 mjet dualogic 95 hp yeterli olucak

Repair

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

renault alırken dikkat et alternatör kayışı yanıp değişmişmi renault nun klasiği.. piyasada arka stoplarının 2 si birden yanan 307 sayısı çok çok az.. punto alt sınıf bunlara göre faka üst sınıf edasında konfora ve görselliğe sahip.. tofaş kuş serisinin kötü imajından ötürü insanlar tereddütlü yaklaşıyor.. fakat bence tereddüt etmeye hiç lüzum olmadığını alınca göreceksiniz.. yalnız o kadar boyalı araçlara girmemenizi tavsiye ederim.. zira satarken sıkıntı yaşayacağınız çok açık..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

hasan çiçek
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok

babam sanayıcı zaten elbette almadan önce bakılacaktır arabaya
    dizel olsa bıtane kelepır her dk arastırıyorum ama yok yok

bide bana şurdan dizelin fiyatini söyleyeblırmsnz?
    Konu hsncck26 tarafından (29/01/2011 Saat 00:39 ) değiştirilmiştir.

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı hsncck26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki dizel için fazla yük çekemiyomuş diye duydum doğrumudur?
    Tabii tabii...o yüzden o motor 1,3 cdti olarak opel astra*da corsada comboda mjt olarak linea*da doblo*da fiorino*da gp*de albeada vs vs eşşek niyetine kullanılıyo...ama at gibide sağlam ve çevik...kim demişse ...ne diyeyim şimdi...
    Konu GPS2 tarafından (29/01/2011 Saat 02:57 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon