Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 21 ile 34 arası

Konu: Punto Evo

ŞAFAK AKBIYIK
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. akbiyik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508
    Edilen teşekkür: 151

Alıntı edelsang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gıcırtıları yeter

kendimce beğenmediğim için olabilir mi ?
    kapılardan gelen sesler
    direksiyondan gelen 2 farklı ses
    pedalların titremesi
    direksiyon altından gelen gıcırtı
    uhuuuuu diye bir ses
    klimanın gökgürültülü çalışması
    vs..
    Aynen sana katılıyorum ben aldım pişman oldum fiat çok adi araba üretmiş alcaksan sağlam araba al WV,opel,ford al emin ol fiat arabaların kalitesine işçilğine 10 basar

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

daha çok basacak modeli alın mercedes, bmw,audi... yazdıgınız üç markanın da bizim segmentte ki araçlarında sıkıntılar var.. madem hayal kuruyoruz daha iyilerini düşünelim..
    tabiki parasıda ona göre olur.. kimse bir araba için 100 lira ayırıpta çok daha iyi oldugu için fiatın puntosunu almaz.. aynı maddi olanaklara sahip ve aynı segmentteki bütün arabalardan iyidir...

ŞAFAK AKBIYIK
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. akbiyik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508

Punto evo yerine WV polo alınabılır mesela aynı yaklaşık paraya

ZAFER MUTLU
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah

sence polo aynı donanımla evoyla aynı para mı? ayrıca polo nun hiç mi kronik sorunları yok. deri olan direksiyonun soyulması yada dügme kısımlarını soyulamsı gibi.. abisi golf de bile böyle sorunlar var. aynı model bırakın evoyu gp ile kıyaslayın çok tıkrtısız sessiz bir araç mı sizce?

Hakan CAN
    taneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 190

GÜZEL ARKADAŞLARIM,SİZİNLE KALİTE KONUSUNDA HEMFİKİRİM. AMA AŞAĞIDA LİNKLERİ BERABER İNCELERSEK BU SAYDIĞINIZ SORUNLARIN YALNIZ BİZE ÖZGÜ OLMADIĞINI HEPBERABER GÖRÜRÜRÜZ.

Fiesta VI (2008-) - Ford Türkiye
    Corsa D - Sayfa 2 - Türkiye`nin En Güncel Opel Forum Sitesi | Opelx.com

ZAFER MUTLU
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah

hakan kardeşim en kalitelisi bizim araçlar olmadıgını biliyoruz, zaten ona göre de para veriyoruz..şikayetimvar.coma bir bakın vw 218 , 231 şikayet var. tabiki satılan araç fazla olan firmaların şikayet oranıda fazla.. ve sana aynen katılıyorum. fabrikasyon üretilen bu araçlarda sorunlar oluyor..ama bu fabrikasyon hata olmayıp şikayeti kopyalıyorum..

Alaşım cantı, sis farı, yol bilgisayarı, park sensörü, hill holderı, fonksiyonel direksiyonu, metalik boyası olmayan sözüm ona Comfortline Yeni Polo’yu fahiş fiyattan sattığı için kınıyorum.

Bu saydığım donanım çoğu araçta ve Avrupa’da satılan Polo’larda standart donanım olarak sunulurken Doğuş Otomotiv neye binaen bu araca comfortline diyor anlamak mümkün değil. Comfortline olarak tanıtılan aracın Trendline’dan farkı gövde rengi tamponlar ve aux girişi gibi gereksiz ayrıntılar.

Türk Volkswagen müşterilerine uyguladığı bu fırsatçı fiyat politikasından dolayı Doğuş Otomotivden şikâyetçiyim. *

ve bu özelliklerin hepsi bizde oldugunu , bu opsiyonlara sahip araçlarımızı daha uyguna aldıgımız hatırlatıyorum..

ŞAFAK AKBIYIK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508

Ya arkadaşlar bende arabamdan memnun olmak istiyorum tamam donanımı evonun ki daha iyi ama kalite olrak obürleri daha iyi
    Dün akşam canımı sıkan olay oldu arbabının klimasında en sonunu actım eşim üşüyordu hem altta hemde uste gelecek selikde ayarladım işe bak aracın sadece en sol ve en sağ köşelerinden püfür püfür sıcaklık esiyor ama teybin ustundeki klimadan ve alt yerdeki klimadan bişey cıkmıyor çıksada çok ama çok az bişey cıkıyor cok sinirlendim yaa bide altta ki klmayı kontrol ederken torpidonun hemen altında ki davlumbaz denir bilmiyorum orasıda açıkmış adamlar kapatmamış orayı ordan da hava geliyor şimdi soruyorum sizi WV veya forda olurmuydu böyle şeyler zaten bugun servise gideeğim demediğimi bırakmayacağım

Hakan CAN
    taneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 190

Alıntı akbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar bende arabamdan memnun olmak istiyorum tamam donanımı evonun ki daha iyi ama kalite olrak obürleri daha iyi
    Dün akşam canımı sıkan olay oldu arbabının klimasında en sonunu actım eşim üşüyordu hem altta hemde uste gelecek selikde ayarladım işe bak aracın sadece en sol ve en sağ köşelerinden püfür püfür sıcaklık esiyor ama teybin ustundeki klimadan ve alt yerdeki klimadan bişey cıkmıyor çıksada çok ama çok az bişey cıkıyor cok sinirlendim yaa bide altta ki klmayı kontrol ederken torpidonun hemen altında ki davlumbaz denir bilmiyorum orasıda açıkmış adamlar kapatmamış orayı ordan da hava geliyor şimdi soruyorum sizi WV veya forda olurmuydu böyle şeyler zaten bugun servise gideeğim demediğimi bırakmayacağım

SANA SONUNA KADAR HAK VERİYORUM, AMA YA FİESTALARDAKİ GİBİ SU GİRSEYDİ,BU KONUDA ÇOK ŞİKAYET VAR BİLGİN OLSUN.

1 Haftalık My Fiesta Sağ ön Paspası Su Doldu - Ford Türkiye

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

biz fiat kullanıyoruz ondan burda da hep fiat sorunlarını görüyoruz şöyle bi çevre araştırması yapsanız bi milletin o vw , ford , opel gibi araçlardan neler çektiğini bi bilseniz

geçen hafta patronum bmw 3.20 aldı 110 milyar verdi adam 2. gün aracın bagajı bozuldu kapanmıyodu servise götürdü . alın şimdi bu adam napsın 110 milyar vermiş ama sorun hep oluyo sorun çıkarıyor diye araçtan soğumamak gerek üzerine düşüp sorunları ortadan kaldırmak gerekiyor...
    bana ne ford ne opel ne de vw bu evonun verdiği rahatlığı konforu vermedi tabi bu kişisel görüşüm

hakan uğur
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. pose744 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 9

o tipsiz poloyla bizim evoları kıyaslamayın... segmentindeki en yakışıklı araba evo...ferrari gibi maşallah

hakan uğur
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. pose744 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 9

yarisi,poloyu,fabiayı görünce aklıma ne geliyor biliyor musunuz? dolma,dolma...kabak dolması,patlıcan dolması

Koray Nalbant
    Punt∞ Evo.. EvoKoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 EV 0..
    Edilen teşekkür: 368

araba işi şans işi,ben gayet memnunum 7500 km oldu Nisan ayından beri
    neden hala Evoyu kötülüyorsunuz ki her arabada aynı sorun varmış gibi ? çok şükür şimdiye kadar o seslerden hiçbirini duymadım inş duymamda
    2010-Nisan , Punto Evo 1.3 Multijet Dynamic

E S
    FN2 TYPER kifanhom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 95

kasım aralık ayı boyunca oldukça fazla araştırdım aynı segment araçları
    polo , yaris, clio, corsa ....
    hem fiyat hemde donanım bakımından.
    evo yu alırken kendime sorduğum tek soru ; hangisinden en fazla marjinal fayda sağlarım ?
    hepsinin mevcut donanımsal özelliklerine ve fiyatlarına bakınca ön plana evo çıktı benim için.
    şu an çok çok yeni , 400km bile olmadı..
    fakat dynamic modele ilave aldığım donanımlar ile bile birçok rakibinin baz model fiyatından ucuza geldi aracım.
    estetik açıdan oldukça başarılı buluyorum, ayrıca yenilenen iç dizayn göz zevkini okşuyor.
    diğer taraftan verdiğim paraya karşılık daha ne bekleyebilirim ki.
    77 bg 1,4 motor araba alıyorsun, küçük sınıf.
    her aracın kronik sorunları var ayrıca, bu kronik sorunları bitirinceye kadar fabrika yeni kasaya geçmiş oluyor zaten

mesut eyvaz
    mesut eyvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 34

aracın ses çıkarması normal bence binlerce parça zamanla gevşeme aşınma olacaktır. konfor olarak memnunum uzun yolda yormuyor şehiriçinde yumuşak ve zevkli sürüşü var. Mekanik olan her şey arıza verir insanlar bile zamanla sağı solu tutmaz oluyor. Önemli olan aracınızı severek kullanmak. şimdi evonuzu satıp gidip polo aldınız boş line poloda gıcırtı oldu ee ne olacak onu satıp audi onu satıp mercedes mi alacağız .

aracımı alırken sis farı dijital klima ve 15inch alaşımlı çelik jantlar tam katlanan bilen arka koltuklar. şık bir iç dizayn ve 30 bin altı bir b sınıfı sıfır araç istiyordum.

evomu 28.250 tlye dynamic aldım
    fiesta titanium 30950
    polo330000
    gibi fiyatlar vardı ben polo ve fistaya hatta 1.3 lük corollaya bütçem yetnesine karşın evomu aldım çünkü aracı 2006 gp çıktığından bu yana seviyorum... Şimdi de mutlu mesut biniyorum maşşallahı var allah nazardan ve benzin zammından korusun.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri

Yer imleri