Sayfa 1/3 123 SonSon
44 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Arabam Neden Hala Gelmedi? ve Nerede?

Hakan Soğucak
    HakanSogucak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    07EGT89
    Edilen teşekkür: 9

Standart Arabam Neden Hala Gelmedi? ve Nerede?

Arkadaşlar, aracımı 31.12.2010'da satın aldım. Aracı alırken fazla beklemek istemediğim için ellerindeki araçlardan satın almak istedim. Bana müşteri temsilcisi 30.21.2010 tarihinde kendilerine fatura edilmiş bir GP active olduğunu onu alırsam elime erken geçeceğini söyledi. Araç yanılmıyorsam Bursa Tofaştan Birmota Fatura ediliyor. Buraya kadar herşey güzel, fakat geçen haftadan beri Birmotu her aradığımda aracın daha ellerine ulaşmadığı bilgisi veriliyor. Aracın hangi tırda yüklü olduğu bilgiside ellerinde mevcut değil. Sanıyorum Tofaş ihtiyacı karşılayamadığı için dışardan bir lojistik firması ile antlaşmış.

Bana söylenilen normal şartlarda araç fatura edildikten 24 saat içinde tırla gönderilmesi gerekiyormuş. 30.12.2010 tarihinde fatura edilen aracım 8.01.2011 tarihinde hala ortada yok. Bu durumu yaşayan başka kişilerde varmı?

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ersan balkan
    nasre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 53

Valla fiatın huyu kurusun herkese aynı şeyi yapar. Arabayı satana kadar kralsın bir sürü söz verilir. Sonra paranla rezil olursun.
    Yeminle bu forumdakiler Türkiye fiat dibürütörlüğünün başına getirse fiat Türkiyede nerlere gelir

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Ben de aldığım bayiye( Üstün oto) fatura edilmiş bir arabadan almıştım. 1 hafta sonra gelmişti.

zeki özkan
    santiago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 38

valla ben direk aldım ellerinde vardı

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

1 ay bekledim sen daha az beklemissin. bunlar satarken ole derler ondan sonrada arkaandan kostururlar

Hakan Soğucak
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    07EGT89

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay bekledim sen daha az beklemissin. bunlar satarken ole derler ondan sonrada arkaandan kostururlar
    Benimki daha gelmedi bakalım bende 1 ayı görecekmiyim. Öğrendiğim kadarıyla satış iptali yaptırabiliyorum şu anda. Plaka çıkmadığı için. Eğer daha da çok bekliyeceksem iptali bile düşünürüm bunun için.

Hakan Soğucak
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    07EGT89

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de aldığım bayiye( Üstün oto) fatura edilmiş bir arabadan almıştım. 1 hafta sonra gelmişti.
    Peki size nerede olduğuna dair bilgi verdilermi? benim ki ortada yok, gelen tırlara baktılar onlarda da yüklü değil dediler. Artık fabrikadan filan mı sorgulatcam ne olacaksa....

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

45 gün bekledim ... araba yoktu piyasada 0 dan sipariş verdim ...hayali sanal*dan nasıl bir arabaya dönüştüğünü adım adım takip ettim...gemiyi tırı...şu anda sanki bir evladımmış gibi bakıyorum ona...sabırlı olun arkadaşlar herşeyin hayırlısı...

Hakan Soğucak
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    07EGT89

Alıntı GPS2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    45 gün bekledim ... araba yoktu piyasada 0 dan sipariş verdim ...hayali sanal*dan nasıl bir arabaya dönüştüğünü adım adım takip ettim...gemiyi tırı...şu anda sanki bir evladımmış gibi bakıyorum ona...sabırlı olun arkadaşlar herşeyin hayırlısı...
    Güzel bir heyecan ama iş içinde kullanacağım için açıkçası insanın canını biraz sıkıyor . Sadece erken gelmesi adına ellerindeki tek dizele razı olduğum halde bekliyorum. Yoksa gönlümde evo dinamic 1.3 75hp, skydome, blue me vs.. gibi donanımlarının full olduğu bir araç vardı. Şimdi elimde hem active gp var hemde bekliyorum. Keşke bende sizin gibi yapıp sipariş verseymişim.... En azından aracın ne zaman geleceğini bilir hergün ümitle beklemezdim.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

bir an önce gelir inşallah...
    bu arada ankara grubu araba alacakken ali uğurluya bir sorun burda bayağı çeşit gp evo bulmak mümkün...

SERDAR ERKEK
    serkek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 23

Alıntı nasre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla fiatın huyu kurusun herkese aynı şeyi yapar. Arabayı satana kadar kralsın bir sürü söz verilir. Sonra paranla rezil olursun.
    Yeminle bu forumdakiler Türkiye fiat dibürütörlüğünün başına getirse fiat Türkiyede nerlere gelir
    katılıyorum,
    fiat işte yine aynı hep aynı

Erdem --
    'Drive Safe' ErdmG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 57

Fiat ve onun elemanlarından herşey beklerim hele ki elemanları o kadar sahtekarlar ki..

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Hazırda olan ve 24 saat içinde gelmesi gereken bi araç ortada yoksa,o bayinin servis bölümüne inip aracınızın orada olup olmadığına bakın,çok önceleri Fiat dan bir araç almıştık,orada duran aracı birtürlü teslim etmemişlerdi,en sonunda serviste sol 2 kapısını çekiçlerlerken yakalamıştık,aynı model ve renkte başka bir aracın sol 2 kapısını kendi aracımıza taktırarak teslim almayı kabul ettik.
    Diğer araba kime gitti Allah bilir...

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazırda olan ve 24 saat içinde gelmesi gereken bi araç ortada yoksa,o bayinin servis bölümüne inip aracınızın orada olup olmadığına bakın,çok önceleri Fiat dan bir araç almıştık,orada duran aracı birtürlü teslim etmemişlerdi,en sonunda serviste sol 2 kapısını çekiçlerlerken yakalamıştık,aynı model ve renkte başka bir aracın sol 2 kapısını kendi aracımıza taktırarak teslim almayı kabul ettik.

abi burda fiatın deposu var sıfır araçların bekleme koşulları çok kötü tırdan inerken falan aracın altını vurduklarına kaç kez denk geldim bir iki gün önce bir bravo vardı cam tavan sol çamurluğu bir kaç yerinden çizikti boyayıp satacaklar o aracı...

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Hakan Boşver Gelmesin Gelincede Yok Bagaj Lambası Yok Yok Torpido Aydınlatması Yok Yok Yolcu Tutamakları Yok Yok Direksiyondaki Tuşların Işıkları Yanmıyor Diye Yakınıcan Nasıl Olsa. İyisimi Gelmesin Sende Git İstemiyorum Ben Vereceğeniz Arabayıda Sizide Sizin Gibi Bayiide De Sana İyi Bir İkinci el Alalım

Murat ŞEKER
    Murat 1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 24

öncelikle şunu belirteyim siz ellerindeki aracı değil o bayiye gelmesi planlanan bir aracı almışsınız ve aracınızın ne zaman geleceği tofaşın bileceği iş çünkü aynı durumu bende yaşadım araç italyadan 15 gün içinde imal edilip yollandı 23 aralıkta tofaş stoğundaydı ve bayiye fatura edilmişti aracı 5 ocakta teslim aldım fiat müşteri hizmetleride sene sonu sevkiyat sıkışık düzelteceğiz diyordu sabır dilemekten başka ne gelir elden...

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hakan Soğucak
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    07EGT89

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu gidişle zaten almaya ben sanayideki ustalarımla gideceğim, eğer bir problem varsada direk avukatımla 2. ziyareti yapacağım sanırım... Bu söylediğinizi daha öncede birileri söyledi bana ama yediremedim artık bu kadarınıda, o yüzden cidden diken üstündeyim yani...

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Boşver Gelmesin Gelincede Yok Bagaj Lambası Yok Yok Torpido Aydınlatması Yok Yok Yolcu Tutamakları Yok Yok Direksiyondaki Tuşların Işıkları Yanmıyor Diye Yakınıcan Nasıl Olsa. İyisimi Gelmesin Sende Git İstemiyorum Ben Vereceğeniz Arabayıda Sizide Sizin Gibi Bayiide De Sana İyi Bir İkinci el Alalım
    Aslında amacım focus dizel almaktı ama işte, eniştenin arkadaşları birmotta çalışıyordu filan kolaylık sağlarlardı derken aracı almaya karar verdik, zaten bir sıkıntı varsa da o an almaktan vazgeçerim. Verdiğim paraya 5-10 daha koyar e46 BMW ye binerim en azından başım ağrımaz

Alıntı Murat 1979 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle şunu belirteyim siz ellerindeki aracı değil o bayiye gelmesi planlanan bir aracı almışsınız ve aracınızın ne zaman geleceği tofaşın bileceği iş çünkü aynı durumu bende yaşadım araç italyadan 15 gün içinde imal edilip yollandı 23 aralıkta tofaş stoğundaydı ve bayiye fatura edilmişti aracı 5 ocakta teslim aldım fiat müşteri hizmetleride sene sonu sevkiyat sıkışık düzelteceğiz diyordu sabır dilemekten başka ne gelir elden...
    Umarım bir sorun yokturda hallederiz durumu... Sağolun destek için.

Bazen Fiat mı aldık dertmi aldık bilemiyorum...
    Antalya Buluşması, Buluşma tarihi: 16.01.2011 Pazar günü / Real AVM Otoparkı saat 19:30 da gerçekleşmiştir, katılan arkadaşlara teşekkürler. İleriki bir tarihte sağlam bir etkinlikte tekrar buluşulacak, bu sefer katılamayan herkes orada olacaktır sanırım.

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu punto evo

Valla benim 8 günde geldi 21. 22 ekimde satiş sözleşmesi yaptık . 1kasımda tırdan indi 2 kasıMda Çanakkaleye götürdüm . Kısa zamanda plakatYI çıkardım .Bandırma kadıoğluna ve satış temsilcisi ONUR beye teşekürler .

22. 10/01/2011, 00:16

Buğra Varol
    Fiassa_199 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 AJ 1722
    Edilen teşekkür: 26

Bizim aracın siparişini Mayıs 2009 sonunda Göker Oto'dan vermiştik. Stokta iki tane (siyah ve titanyum gri) varmış. Siyah renkli üçüncüsü de (Dualogic vitesli dizel) bayide sergileniyordu. Bekleriz bekleriz haber yok, araç gemiyle geliyormuş İtalya'dan. Teslim aldığımız tarih 18 Haziran'dı dün gibi hatırlarım. FIAT'tan alınacak araç ithal olunca uzun bir süre bekleniyor galiba.

Aynı Twitter'daki Linea model araç yarışması gibi, model araba kazandım ama iki haftadır adresime ulaşmadı ya. İletişim bilgilerimi FIAT'ın Twitter hesabına bir de iletisim@fiat.com.tr'ye gönderdim, halen bekliyorum. Twitter'dan bu yarışmaya katılan ve kazanan var mı?
    Sedicivalvole Diesel

Güney ...
    evo_dynmc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 31

ben de aralık 24 civarında fatura kestirdim geçen hafta plaka vs çıkmış, bana ocak 6'da teslim ederiz dediler, üstelik bayilerde araç kalmadığı için en kısa sürede elimde olacak aracı istedim, ayın 6'sını geçtik ama hala gelecek de gelecek diyorlar, bakalım hayırlısı

Sayfa 1/3 123 SonSon