Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
91 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: BRC Lpg Montajım - Ocak 2011

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

2 ay oldu taktıralı çok şükür ne tekleme ne arıza lambası yandı.benzinden lpg ye geçince farketmiyorum bile

Murat ŞEKER
    Murat 1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 24

Alıntı beyaz evo80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok abicim benimkinde dediğim gibi bazen 2 ve 3 vıtesde sabıt gazda gıderken oda hemen degıl atıyorum 10 km sonra hafıf bır sırkeleme yapıyor ayardan dıye dusunuyorum çünku aracımı 80 ,100 130,150 km araları sabıtleyım hıç bır sıkıntı yok haftaya bakıma göturecem adanaya ozaman anlarız sorunu dıye dusunuyorum
    aman öle olsun umarım önemli bişey değildir de bir an önce halledersiniz

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hakan Tekpınar
    blk_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    10 HT 543
    Edilen teşekkür: 90

Şimdiden hayırlı olsun . Bende taktırmayı düşünüyorum ama markayı daha secemedim. Malum benzinin 4 lira oldugu memleketimizde ekonomi şart .. Hayırlı olsun.

Sn. Kck
    sunas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yağmur Gri
    Edilen teşekkür: 4

Ben Gaziantepteyim Grande Punto 1.4 Fire Dynamic aldım BRC taktırmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun..

Mehmet ÇEVİK
    Opel Astra H 1.6 Enjoy Sp m_cevik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 55

Alıntı sunas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Gaziantepteyim Grande Punto 1.4 Fire Dynamic aldım BRC taktırmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun..
    Gaziantep'te nerede taktıracağınıza karar vermediyseniz 4 arkadaşada taktırdığımız bir ustamız var,mükemmel işcilik,mükemmel müşteri memnuniyeti sağlayan bir yer.Ben BRC taktrıdım bu ustaya son derece memnunum kardeşim Atiker taktırdı puntosuna o da da memnun Zaten kendisi Chevrole ve Hyundai da garanti bozmadan 0 km araçlara lpg takan yetkili bir servis.

Bu arada kendinizi tanıtsaydınız daha hoş olurdu zannedersem

ali ....
    yolcu27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 214

Alıntı m_cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim bir defa 1750 değil 1650 liraya takıldı.Ama anlamadığım arada 250 TL lik fark var.Halit bey tüm ekipmanların bence orjinal olup olmadığını bir sorun çünkü BRC nin kendi sitesinde zaten belirtilen fiyat 1650 TL şu an.1 yıl kadar önce 1550 TL ye takılıyordu.Ama eğer usta güzellik yapıyorsa bilemem.Demek ki bizim usta bizi az da olsa kazıkladı heralde .

Halit bey,şimdiden hayırlı uğurlu olsun,dizellerden daha az yakacağınıza garanti veririm,super bişi bu fire motorlar kokluyo resmen
    100 lira için yalancı olduk işe bak 100 lira fazla verdin ama her gidişinde yok nescafe yok zahter o 100 lirayı çıkardın zaten neyse konu dağılmasın

halit bey fotoları(özellikle yakıt göstergesinin yerini) ve tüketim değerlerinizi bekliyoruz.

Halit BEBEK
    nerhal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON
    Edilen teşekkür: 257

Arkadaşlar montajdan yeni geldim. Fotolarla paylaşacağım.

Halit BEBEK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON

Standart BRC MY10 Kit - 42 lt Simit Depo - LPD Dönüşümü

Merhaba,

Dün bahsetmiş ve konuyu açmıştım. Bugün sabah itibarıyla lpg dönüşümünü gerçekleştirdik. Teknik detaylar ;

Aracın km'si : 13.300 km
    Montaj tarihine kadar ortalam benzin tüketimi : 8 lt/100 km
    (Yuvarlatılmış değerler . Kış itibariyla 8.5 lt/100 km)

Takılan Kit : BRC My10
    Yazılım : Plug&Drive
    Depo : 43 lt-Simit

Aşağıdaki mesajlarda montaj fotolarını bulabilirsiniz.
    Konu nerhal61 tarafından (06/01/2011 Saat 10:53 ) değiştirilmiştir. Sebep: Depo Hacmi 43 lt imiş.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Halit BEBEK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON

Standart Fotolar Devamı

Montaj fotoları devamı

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

my 07 den my 10 a mı geçti brc...

Mehmet ÇEVİK
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yok

Tekrar hayırlı olsun,lpg enjektörleri motor üstüne montaj yapılmış sanırsam direk,gerçi tam da çıkaramadım ama Bende o şekilde oldu çünkü hoşuma gitmiyor o şekilde enjektörler çok sırıtıyor .Kardeşimin puntosunda çok güzel yerleştirdiler kaputu açınca lpg li olduğunu anlamak biraz zaman alıyor.Bende açar açmaz gözünüze gözünüze giriyor enjektörler

Yüksel KILIÇ
    yklklc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 30

Bu müşteri hizmetleri benim canımı sıkana kadar bende taktırmayı düşünüyordum ama garantide sorun çıkartacaklarına %100 eminim artık çünkü bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor ayrıca yazılı bir belge de vermiyorlar bu konuyla ilgili...

Siz cesaret edip taktırmışsınız hayırlı olsun ama ben devleti zengin etmeye devam edeceğim aracım 3000 km oldu bile

Zafer COŞKUN
    beyaz evo80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 96

hayırlı olsun güle güle kullanman dileğimle.....

ali ....
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Tekrar hayırlı olsun,lpg enjektörleri motor üstüne montaj yapılmış sanırsam direk,gerçi tam da çıkaramadım ama Bende o şekilde oldu çünkü hoşuma gitmiyor o şekilde enjektörler çok sırıtıyor .Kardeşimin puntosunda çok güzel yerleştirdiler kaputu açınca lpg li olduğunu anlamak biraz zaman alıyor.Bende açar açmaz gözünüze gözünüze giriyor enjektörler
    motor kapağı takılı iken foto var orada. muhtemelen kapağın altındadır enjektörler.
    bizimkiler lpg li seninki tüplü herşey meydanda

halit bey lpg sonrası fikirlerinizi merak ediyoruz çekiş? tüketim?

Halit BEBEK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    my 07 den my 10 a mı geçti brc...
    Evet my10 kit takılıyor şu anda.

Teşekkürler. Evet motor üstüne montaj yapıldı. Mocan daha önceki araçlarımda da kamuflaja özen gösteriyor. Belli olmayacak şekilde yapıyorlar. Hatta daha önce astra g kasa aracımda motor kapağının altına takmışlardı ve muaynede lpg nerde diye sormuşlardı . Ayrıca neredeyse hicbir yeri delmeden mevcut civatalara sabtilediler tüm parçaları. Ayrıca oraya konması brc nin meşhur çıt çıt enjektör sesini de hissettirmiyor.

Alıntı yklklc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu müşteri hizmetleri benim canımı sıkana kadar bende taktırmayı düşünüyordum ama garantide sorun çıkartacaklarına %100 eminim artık çünkü bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor ayrıca yazılı bir belge de vermiyorlar bu konuyla ilgili...

Siz cesaret edip taktırmışsınız hayırlı olsun ama ben devleti zengin etmeye devam edeceğim aracım 3000 km oldu bile
    Vallahi ben de aynen sizin gibi düşünüyordum ve halen de öyle düşünüyorum. Ya birşey cıkarsa diyerek taktırmamıştım. Benim kafamda hep bir 10bin yapalım bakarız var idi ve bu süre sonunda (13bin km) herhangi bir arızayla karşılaşmamam sonucunda ve benzinin böyle tırmanmasıyle daha fazla direnemedim. Siz de böyle bir yol izleyebilirsiniz. Biraz bekleyin.

Alıntı beyaz evo80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullanman dileğimle.....
    Sağolasın.

Alıntı yolcu27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor kapağı takılı iken foto var orada. muhtemelen kapağın altındadır enjektörler.
    bizimkiler lpg li seninki tüplü herşey meydanda

halit bey lpg sonrası fikirlerinizi merak ediyoruz çekiş? tüketim?
    Evet yiğidin enjektörü meydanda olur
    Daha dün taktırdığımiçin tüketime birşey diyemeyeceğim. Ama çekişte hiç bir fark yok da diyemeyeceğim. Ama ciddi fark var da denmez. Hani kaç beygirdi ki kaça düştü diyeceğimiz bir araç da değil ya bizimkiler...Dolayısıyla çekişte aman aman bir fark yok. Hala cinnahı 80 le tırmanabiliyorsa sorun yoktur . Daha detaylı fotoları da paylaşacağım.

Düğmeyi ise kaput kaldırma kolunun yanındaki sol alta koyduk. El altında olmaması lazım. Narin cihazlar sonuçta. Bir bakışta görülebilecek bir yerde. Onu da paylaşırım.

Herkese selamlar

ali ....
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

benim düğmede aynen o noktada

"yiğidin enjektörü meydanda olur" bende arada çıkarayım bari kapağıda millet enejtör görsün

neyse yeniden hayırlı olsun bol tasarruflar..

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sn. Kck
    sunas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yağmur Gri
    Edilen teşekkür: 4

Gaziantep'te nerede taktıracağınıza karar vermediyseniz 4 arkadaşada taktırdığımız bir ustamız var,mükemmel işcilik,mükemmel müşteri memnuniyeti sağlayan bir yer.Ben BRC taktrıdım bu ustaya son derece memnunum kardeşim Atiker taktırdı puntosuna o da da memnun Zaten kendisi Chevrole ve Hyundai da garanti bozmadan 0 km araçlara lpg takan yetkili bir servis.

Bu arada kendinizi tanıtsaydınız daha hoş olurdu zannedersem

Tam olarak nerden alabilirim adını ve adresini daha karar vermedim kime taktıracağımı bir iki yerden BRC fiyatı alacaktım ama marka kadar ustada önemli madem yetkili servismiş daha iyi olur tabi. Benim bir ustam var daha ona danışmadım da

ali ....
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Tam olarak nerden alabilirim adını ve adresini daha karar vermedim kime taktıracağımı bir iki yerden BRC fiyatı alacaktım ama marka kadar ustada önemli madem yetkili servismiş daha iyi olur tabi. Benim bir ustam var daha ona danışmadım da
    abimin bahsettiği yeri perilikaya kavşağında myoto var orasıdır. ben abim ve gaziantep ten 2 gp daha aynı yere taktırdık ve çok memnunuz. brc ve atiker yetkili servisi. Chevrole ve Hyundai araçların sıfırlarına takıyorlar.

bir gidip çaylarını için yapılan işlere bakın konuşun araştırın karar sizin tabiki ama myotodan şimdiye kadar memnun kalmayanını görmedim çevremdede benden önce 3 4 kişi taktırmıştı aynı yere. giderseniz eğer selamımızı da söylerseniz bizi ihya edersiniz siz 2 muhabbetin belini kırıp, zahterinizi yudumlarken temiz bir işçilik ile aracınız hazır hale gelecektir içiniz rahat olsun. Sanki babamın dükkanı he ne kadar övdüm
    not: myoto ile hiçbir bağımız yoktur sadece memnuniyetimizi böyle belirtmek istiyoruz yanlış anlaşılmalara maruz kalmayalım sonra

ben fire motoruma atiker taktırdım gayet şık ve ekonomik oldu.

Mehmet ÇEVİK
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yok

Myoto BRC ve ATİKER yetkili servisi,adresi havayoluna giden yoldan sağa sapıyorsunuz havayolu yönüne değilde diğer tarafa,perilikaya tarafına orda hemen sağda bir binada.Lpg de deneyim tecrübe ve işçilik çok önemlidir,bahsettiğimiz yer hakikaten işinin ehli,kardeşimle ben kime sorsak herkes aynı yerden bahsetti ve ikimizde aynı yere taktırdık.Kardeşim atiker bende BRC My10 kitini taktırdım,çok şükür ikimizde de bir sıkıntı oluşmadı.Garantili iş yapıyorlar yani.Bizden sonra bir kaç öğretmen arkadaşımda tavsiyede bulunduk onlarda gayet sorunsuz kullanıyorlar.Forumdan da 2 arkadaş yine aynı yere taktırdı,onlarda çok memnun.Siz de bir değerlendirim derim isterseniz.Fiyat olarak 1650 TL BRC 990TL atiker 10 ar taksit

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

evet yolcu27 hocamın dediği gibi gerçekten çok güzel işçilikleri var.Sanırım atikerler diğer markalara göre daha ekonomik.Çünkü atiker taktıranların birçoğunun tüketim değerleri diğer markalara göre çok düşük.

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon