Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
53 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Fikir? Punto Evo'ya Grande Punto Abarth Body Kit?

mert yılmaz
    mix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 170

bende sabırsızlıkla bekliyorum ve inşallah sizi üzmeden harika bi araç çıkar ortaya

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

HAKAN SABANCI
    karaduman forever... :) sabanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AN 1933
    Edilen teşekkür: 403

uyabilir gibi geliyor sonuçta grandepuntonun sadece makyajlanmış hali evo sende iyi araştırmışsın sorun olmaz herhalde ve beyaza gerçekten çok yakışır diye düşünüyorum...

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Şenol Çıracı
    Abarth Mjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 323

adam arastırmış zaten uyup uymama gibi bi sıkıntıyı boşa soruyosunuz süper olur bence hayalinde varsa ee biraz da paran varsa yyap gitsin Dünyada Tek oL =)

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

A. Can Şahin
    95+ HP Punto_Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234
    Edilen teşekkür: 779

Alıntı yolcu27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla 10 numara fikir gaziantep e uğradığınız bir zaman görmek isterim şimdi dışı abarth içi evo peki motor ne düşünüyorsunuz varmı acaba bir haber şu turbo multiar lerden 135 hp
    turbo multiair ile ilgili henüz net bir bilgi yok ancak multijet abarth olacak gibi

Alıntı zafermutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uyma konusunda fikrim yok araştırmadım. çok zahmetli ve pahallı bir iş bu. hiç evo abarth parçaları düşünmedin mi?
    mevcut olan grande punto abarth'ın parça kodları ve parçaları zaten sıkıntılı bir şekilde uzun uğraşlar sonucunda bulunmuş, orhan bu konuda daha iyi bilgi ve deneyim sahibidir. evo abarth yapacak olursan bu sefer sil baştan deneme yanılma yöntemi ve sıkı bir servis dostun olacak ki yapabilesin. örneğin evo abarth a ait bir parça sipariş ettin ve yanlış geldi, sonuçta bu servisin elinde kalacak, geri göndermek sıkıntı olacak ve sende sıkılacaksın, bunun için gp abarth en kolay ve en kesin çözüm ama yaza kadar evo abarth parça kodları kesinbir şekilde tesbit edilirse ve tamamı getirilebilirse tabiiki evo abarth da düşünebilirim...

Alıntı Mjet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam arastırmış zaten uyup uymama gibi bi sıkıntıyı boşa soruyosunuz süper olur bence hayalinde varsa ee biraz da paran varsa yyap gitsin Dünyada Tek oL =)
    evet uyum konusunda hiçbir sıkıntı yok, tamamen orjinal parçalar ile kit yapılacak ve herşeyin olduğu gibi dünyada tek olmanın da bir bedeli var fazladan 5.000TL civarı gibi

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

inşallah diledegin gibi yaptırırsın.. bende yaptırayım 5000 lira abarth parçalar 5000 lirada turbo tr de bir ilk olur

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Şenol Çıracı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi

5000 tl bedelde dünya ortamında tek olmak için az bile
    dipnot bu arada 1.4 turbo evo 135 beygir şubatta ülkemize geliceklermiş

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

ilgnç bi prje
    TSİ Jetta.

Adı Soyadı
    KaMiKaZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 752

Fikir güzel ama heyecan olarak kalır.

Neden dersen farları düşersek sadece parça maliyetin 6500 tl civarı olurki bunların fiyatını aksesuarcıdan daha net biliyorum, işçilik veya boya masrafını yok sayıyorum. Yay + jant + lastik ekliyorum 2250 lirada orası aşağı yukarı 8250 tl civarı bir fiyata çıkmış oluyor. Tabi bu arada elinde evoya ait bir sürü parça olacak bunlarıda 1000-1250 liraya geri satmış olsan 7000 tl gibi bir masrafın oluyor.
    Tabi önceden dediğim gibi tek sıkıntı maddiyatta değil tek tek kovalamak gerekiyor parçaları.
    Bence üzme kendini al bir bravo

ersan balkan
    nasre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 53

Hayalin buysa yap içinde kalmasın derim.
    Tek geçilirsin valla. Belki italyanlar beğenir ve bir sonraki kasayı yaparken senden esinlenirler bile.

A. Can Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234

Alıntı KaMiKaZe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fikir güzel ama heyecan olarak kalır.

Neden dersen farları düşersek sadece parça maliyetin 6500 tl civarı olurki bunların fiyatını aksesuarcıdan daha net biliyorum, işçilik veya boya masrafını yok sayıyorum. Yay + jant + lastik ekliyorum 2250 lirada orası aşağı yukarı 8250 tl civarı bir fiyata çıkmış oluyor. Tabi bu arada elinde evoya ait bir sürü parça olacak bunlarıda 1000-1250 liraya geri satmış olsan 7000 tl gibi bir masrafın oluyor.
    Tabi önceden dediğim gibi tek sıkıntı maddiyatta değil tek tek kovalamak gerekiyor parçaları.
    Bence üzme kendini al bir bravo
    bende bundan korkuyodum işte
    ufaktan bi başlasam devamı gelir aslında, yaza doğru para sıkıntım olmayacak inşallah, tek korkum bu heyecanın geçmesi kafamda dizel bi A1 yatmıyo değil hani ama punto daha çekici geliyo, bilemedim işte

Adı Soyadı
    KaMiKaZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 752

gel hazırını verelim

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

İçindeki heyecanı öldürme imkanın varsa kimseyi dinleme bir dahamı geleceksin dünyaya erteleye erteleye hayat bitiyor..

Yarın bir gün evlenince güler'de sana evet yap der

Abdullah bey
    Yeniden Punto AYM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 51

bende evonun tamponlarını iğrenç buluyoru özellikle ön panjurunu. Benimde aklımda aracı sıfırlarsam bayiye ön ve arka tamponu grande puntonunkilerle değiştirebilirmiyiz diye teklif etmek geçiyor hatta bende konu açmayı düşünmüştüm ancak daha erken madem konu açılmış aklıma takılan 2 soru vardı 1- (ki sen buna cevap vermişsin) bağlantı yerleri bire bir uyuyormu 2- evonun sis farları adaptif bu özellik iptal mi olacak

A. Can Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçindeki heyecanı öldürme imkanın varsa kimseyi dinleme bir dahamı geleceksin dünyaya erteleye erteleye hayat bitiyor..

Yarın bir gün evlenince güler'de sana evet yap der
    ohoooo işin içine güler girerse sakat abi, şimdi bile al yap diyo ama sonra arabayı benim üstüme yap diyo

Alıntı KaMiKaZe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gel hazırını verelim
    abi beyaz olsa 1 dk durmam ama koyu renkten ağzım bir kere yandı, yoksa sen satmasanda alırdım

Şenol Çıracı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi

orhan 1000 tl fiyat kırsın sende git beyaza kaplat daha güzel olur

A. Can Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234

Alıntı AYM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende evonun tamponlarını iğrenç buluyoru özellikle ön panjurunu. Benimde aklımda aracı sıfırlarsam bayiye ön ve arka tamponu grande puntonunkilerle değiştirebilirmiyiz diye teklif etmek geçiyor hatta bende konu açmayı düşünmüştüm ancak daha erken madem konu açılmış aklıma takılan 2 soru vardı 1- (ki sen buna cevap vermişsin) bağlantı yerleri bire bir uyuyormu 2- evonun sis farları adaptif bu özellik iptal mi olacak
    adapitf sis farları iptal olmaz, aynı şekilde çalışır yine sadece gündüz farları olmaz, onuda salla gitsin

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

AYM

Abdullah bey
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Punto_Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adapitf sis farları iptal olmaz, aynı şekilde çalışır yine sadece gündüz farları olmaz, onuda salla gitsin
    bence de gündüz farları önemli değil ancak sis farları direksiyon hareketine duyarlı viraj içini aydınlatıyor evoda grandeninkilerden farklı büyük ihtimal yuvalarıda farklı uymama ihtimali çok yüksek gibi geldi bana

Onur Cankut
    Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 24

aklında canlandırınca çok güzel gibi duruyor, birde bitmişini görmek lazım bu arada bir şey itiraf etmek istiyorum. evo nun tamponları görüntü olarak sıkıntılı demişsin ya, sana tamammen katılıyorum ben sıfr tamponları ve arka farlarından dolayı (ben hiç beğenmedim, kimse üzerine alınmasın bu zevk meselesidir) evo yerine grande punto aldım

A. Can Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234

Alıntı AYM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence de gündüz farları önemli değil ancak sis farları direksiyon hareketine duyarlı viraj içini aydınlatıyor evoda grandeninkilerden farklı büyük ihtimal yuvalarıda farklı uymama ihtimali çok yüksek gibi geldi bana
    yuvaları uyması lazım, gp abarth ların ön tamponunda bulunan sisler gp'lerin sisleri gibi yayvan değil evolardaki gibi yuvarlak, yakından incelemedim ama uyar diye düünüyorum, ayrıca uymasa bile gp abarth'a doblo'nun sisleri ufak bir işlemle sorunsuz oluyor benden duymuş olmayın

buyrun bu da gp abarth'ın sisleri...
    https://www.abarthclub.**/modelli_ab...nto-abarth.jpg

Alıntı Cuhara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aklında canlandırınca çok güzel gibi duruyor, birde bitmişini görmek lazım bu arada bir şey itiraf etmek istiyorum. evo nun tamponları görüntü olarak sıkıntılı demişsin ya, sana tamammen katılıyorum ben sıfr tamponları ve arka farlarından dolayı (ben hiç beğenmedim, kimse üzerine alınmasın bu zevk meselesidir) evo yerine grande punto aldım
    çok haklısın, bende içi evo dışı gp olan bi aracı bu yüzden düşünüyorum, ha madem dışını grande gibi yapıcam, yapmışken yanında birde abarth olsun dedim işte

şu an kafama takılan tek soru ruhsatla ilgili bir sıkıntı olumu çevirmelerde falan?
    ruhsatta evo yazacak dışı grande gibi olacak, polise "ama abi bak içi evo" demek de olmaz

Abdullah bey
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Punto_Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yuvaları uyması lazım, gp abarth ların ön tamponunda bulunan sisler gp'lerin sisleri gibi yayvan değil evolardaki gibi yuvarlak, yakından incelemedim ama uyar diye düünüyorum, ayrıca uymasa bile gp abarth'a doblo'nun sisleri ufak bir işlemle sorunsuz oluyor benden duymuş olmayın

buyrun bu da gp abarth'ın sisleri...
    https://www.abarthclub.**/modelli_ab...nto-abarth.jpg

çok haklısın, bende içi evo dışı gp olan bi aracı bu yüzden düşünüyorum, ha madem dışını grande gibi yapıcam, yapmışken yanında birde abarth olsun dedim işte

şu an kafama takılan tek soru ruhsatla ilgili bir sıkıntı olumu çevirmelerde falan?
    ruhsatta evo yazacak dışı grande gibi olacak, polise "ama abi bak içi evo" demek de olmaz

senin yapmak istediğinde uyabilir ancak benim düşündüğüm ilerde birgün yaparsam evoya normal grande tamponu (abarth değil) açıkçası ben ruhsatta sorun çıkacağını hiç sanmıyorum öyle olsa kimse body kit yaptıramazdı sonuçta araç ap ayrı bir model oluyor ayrıca bmw ve ford fiestada eski kasaları bir üst kasa görünümü yapan bir sürü insan var eskidende şahini doğan yapmak moda idi

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon