Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 21 ile 33 arası

Konu: Öğrenci ve gp

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Erkan Tek Kapı Bir Dizel Alıyorsun Ve On Numara Oluyor Kardeşim Öğrenciysen

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

araba herkes için başlı başına bir masraf ama günümüz şartlerında da araba şart
    öğrenci için punto gayet ideal bir araç hele birde alım gücün dizele yeterse değme keyfine
    bence madem böyle bir imkanın var değerlendir al bin keyfini çıkar

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

A. Can Şahin
    95+ HP Punto_Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234
    Edilen teşekkür: 779

bende 2006 model 1,4 fire gp vardı, ankara'da çalışırken ş.içi yakıtı beni gayet tatmin ediyordu, evet dizel kadar az yakmıyodu ama yakıtı cebimi çokta kazımıyodu.

memur olup tayinim şanlıurfa-siverek'e, nişanlımın tayini de gaziantep'e çıkınca benzinli gp cebimi fazlasıyla çürütecekti, nede olsa 3 kuruş memur maaşı
    o yüzden 2. araç olarak 2010 1,3mjt gp aldım, 15 aydır hemen hemen her hafta sonu urfadan antepe gidiyorum (gidiş-dönüş 500km), antepde canımın istediği gibi geziyorum, birkaç gün izin koparırsam atlayıp ankaraya geliyoruz (1,000km), yakıt ibresini hiç düşünmüyorum, bir yere giderken ne kadar yakar diye hasapla kitapla uğraşmıyorum.
    2009 kasımda sıfır aldığım aracım şu an 36,000km'de ayda yaklaşık 2800km demek bana ortalama 400TL'lik mazot demek, ama aracınla yakıtı düşünmeden doya doya gezmek paha biçilemez

saygılarımla...

ali ....
    yolcu27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 214

Alıntı m_cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzinli dynamic model bir gp al,taktır atiker tüpü,dizelden daha az yakarak bol bol dolaş.120 TL lik gazla 800km yaparsın bir ayda daha ne olsun.
    ben bu değerleri bir yerden hatırlıyorum son tüketim değerlerim bunlar benim km ye 0,15 yakıyor şuan lpg fiyatı 1 lt 2.28 shell.
    i love atiker

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

ögrenci ve araba. iyi bir aile destegi lazım..

erkan uslu
    erkan_bsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

öncelikle fikirlerini paylaşan herkese teşekkür ederim.. 2 gündür internetim kesik olduğu için kafamdakileri soramadm. ptesi kartaşa gittik babamla ve ordaki satış elemanıyla konuştuk.. açıkcası adam çok samimi gelmedi bana.. grande ve evolarla ilgili fiyat sordum.. ne dediği belli olmuyo adamın grandenin dizeli listede 28 300 adam sana madem öğrencisin inanılmaz bi indirim yapcam dedi ve 28 000 dedi. evo içinde aynı 29 400 den 29 000 nasıl indirim yaptım ama diyede espri yaptı. biz birşeyler sorarken adam sanki babama baskı yapcamda aldırcam gibilerinden benle muhabbet etti babamı pek kaale almadı ve bu canımı sıktı açıkcası opel veya hyundaide de satış elemanlarıyla görüştük ama böyle deildi.. şimdi sadece kartaş için mi bu böyle yoksa dier showroomlarda da benzer şeylerle karşılaştnzmı onu merak ettim. bide bu fiyatlar sizce nasıl iki fiyatta en düşük dizel modeli için..

Umut Çetin
    ucs33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 24

Alıntı erkan_bsy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bg gücü konusunda haklısn sanrm ama çıkabileceim fiyata sadece accent era var oda 1.4 motor nekadar yakar kestiremiorm..bide grandenin fiattaki sitesinde en yüksek 77 bg lik motoru var cidden öylemi yoksa farklı seçeneklerde varmı?

valla hocam bende beytepeye gitcem kurtuluştan hergün kaç km yapiosn okula gidip gelirken?

kusura bakma, sorunun üstünden baya bi zaman geçmiş. ben günde 50 km yol yapıyorum. bikaç ay önce hesap yapmıştım, 7 lira falan yakıyodum günlük (dizel)
    seninki biraz daha kısa mesafe tabi
    2008 Grande Punto 1.3 Multijet 75 HP Active & 2011 Bravo 1.6 Multijet 105 HP Dynamic Plus

Let the music play!

Doğan Yüksel
    dgncn_1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 3

Otobüs minibüsten daha ucuza geliyor arabayla gittiğim yerler buda bana yeter daha ne olsun

zeki özkan
    santiago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 38

öğrenci adama dizel araba gider bak sana şöyle söleyeyim arkadaşlarımın sadece 2 sinin arabası dizel bide benim diğerleri hep benzinli aldılar sürat meraklıları oldukları için ama bir yere gideceklerinde hep benden istiyorlar arabayı çünkü biliyorlar hem çok yakıyor hemde pahalı
    o yüzden dizel en mantıklısı arkadaşımızın dediği gibi kaskosu bandrolu efendim trafik sigortası bakımları fln sana yıllık 2-3 milyara gelir bunları göze alıyorsan şimdiden hayırlı olsun ama kesinlikle benzinli alma yoksa 1 hafta aç gezer 2 çizgi benzin alırsın yada araba 5 gün yatar 2 gün binersin

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Kardeşim tek kapılı kırmızı ve skydome lu bir gp alacaksın bakacaksın keyfine... Farlar ve sisler xenon olucak bagajdada kutu basın olucak... offf offf değmeyin keyfine sanki benim arabayı tarif ettim

Umut Çetin
    ucs33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 24

Alıntı WiSTaRiA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim tek kapılı kırmızı ve skydome lu bir gp alacaksın bakacaksın keyfine... Farlar ve sisler xenon olucak bagajdada kutu basın olucak... offf offf değmeyin keyfine sanki benim arabayı tarif ettim
    evet abi bu biraz seninki olmuş ya güzel araba, hakkını verelim
    2008 Grande Punto 1.3 Multijet 75 HP Active & 2011 Bravo 1.6 Multijet 105 HP Dynamic Plus

Let the music play!

Fatih Şen
    EVOCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 ED 9677
    Edilen teşekkür: 39

Onu veya Bunu Bilmem Araba Alırken Kesinlikle ARAŞTIR, ARAŞTIR ARAŞTIR..

Ama Kimseye Sorma Kafan Allak Bullak Olur D:

Mustafa Atam
    atom43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    43DD903
    Edilen teşekkür: 107

bende ögrenciyim 1.3 mtj almanı tavsiye ederim benzinin litresi olmus 4 milyon binemezsin sadece günlük kendi işlerin icin kullanabilirsin belki ama sonucta arkadasların oluyor onlarla biyerlere gitme durumun oluyor ve dizel diyorum
    IPunto

Sayfa 2/2 İlkİlk 12