7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 15*40 yağ

Adil Uğur Ak
    gp_ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 14

Standart 15*40 yağ

Aracım 13000'de,servise gidip biraz yağ eklettim.Usta nasıl olsa 20000de yağı değişecek pahalı yağa gerek yok diye 15*40 750ml yağ ekledi araca.Sizce 5*40 lık eski yağa 15*40 lık yağ eklenmesi sorun oluştururmu?

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

eski arabamda bn devamlı eklerdim sorun çıkarmazdı bunda da çıkarmaz herhalde
    TSİ Jetta.

ali ....
    yolcu27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 214

Alıntı gp_ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracım 13000'de,servise gidip biraz yağ eklettim.Usta nasıl olsa 20000de yağı değişecek pahalı yağa gerek yok diye 15*40 750ml yağ ekledi araca.Sizce 5*40 lık eski yağa 15*40 lık yağ eklenmesi sorun oluştururmu?
    adil bey bende 13500 deyim( aynı zamanda almıştık hatırladığım kadarıyla sizinle araçları) dün gittim ne yapılır diye yıllık bakıma girersem. yağ değişimi yağ filtresi polen filtresi değişimi 155 lira tutar dediler. bana niye demiyorlar hoca 20binde gel diye anlamadım

Adil Uğur Ak
    gp_ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 14

Alıntı yolcu27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adil bey bende 13500 deyim( aynı zamanda almıştık hatırladığım kadarıyla sizinle araçları) dün gittim ne yapılır diye yıllık bakıma girersem. yağ değişimi yağ filtresi polen filtresi değişimi 155 lira tutar dediler. bana niye demiyorlar hoca 20binde gel diye anlamadım
    Ben yağ ekletilmesi hususunda ısrar ettim.Zaten 20000 de tüm yağı değiştireceksiniz şimdi değiştirmeye ne gerek var dedim,kabul ettiler.Aslında 10000 bakımı mecburi değildir sizde bu konuda ısrar edin boşuna 150 lira vermeyin.20000 olunca 250yi kitleyecekler zaten Başka konuda araca BRC(1500 lira) tüp taktırmayı düşünüyorum siz çok araştırdınız,sizin gibi Atiker mi taktırsam diye kararsızım sizin fikriniz nedir.

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

20 bin kilometre yapmadan 1 yıl doldurursanız bakım yaptırmak zorundasınız

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali ....
    yolcu27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 214

Alıntı gp_ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yağ ekletilmesi hususunda ısrar ettim.Zaten 20000 de tüm yağı değiştireceksiniz şimdi değiştirmeye ne gerek var dedim,kabul ettiler.Aslında 10000 bakımı mecburi değildir sizde bu konuda ısrar edin boşuna 150 lira vermeyin.20000 olunca 250yi kitleyecekler zaten Başka konuda araca BRC(1500 lira) tüp taktırmayı düşünüyorum siz çok araştırdınız,sizin gibi Atiker mi taktırsam diye kararsızım sizin fikriniz nedir.
    hocam perilikaya kavşağında my otomotiv var brc atiker yetkili servisi. ben abim forumdan bi arkadaş taktırdık 3 müzde memnunuz. forumdaki arkadaşta atiker taktırmıştı benim gibi oda memnun kaldı.abim astra ya taktırdığından brc olsun dediler tamam dedik olsun oda memnun. hangisini isterseniz takarlar aradaki farkı açıklayıcı bir dille anlatırlar. ben açık söyleyeyim brc hesaplarımı aştığı için atiker taktırdım ama asla pişman değilim şuan 15 krş yakıyor. myoto ya gittiğinizde selam söyleyin benden de hatırlarlar zahterleri çok güzel bu arada tavsiye ederim.

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 bin kilometre yapmadan 1 yıl doldurursanız bakım yaptırmak zorundasınız
    şimdi bakıma girersem yağ değişimi fltreler filan değişince 20 binde birdaha girmem herhalde. 1 yıl sonra yada 33 bin olursa yıl içerisinde girerim diye düşünüyorum ama yanlışmıyım coşkun bey?.araç km si 13500
    Konu yolcu27 tarafından (19/12/2010 Saat 21:49 ) değiştirilmiştir.

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

e tabi ali şimdi girersen bir daha 20 binde girmene gerek yok doğal olarak bir dahaki seneye

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Yer imleri

Yer imleri