Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
49 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: 2.el Grande Punto otomatik Vites Tavsiyesi

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

sizin almanız gereken araç 1.4 77 hp grande punto benzinli 2008 sonrası olanlarda esp hillholder vs standart.
    dizeller artık üretilmiyor.çok kullanmıyorsanız benzinli daha iyi. sıfırı 26 bin tl. ben sıfır aldım memnunum.ikinci el almayın garanti kapsamında kullanın başınız ağrımaz.

2. Bu mesajı için 2 kişi reddragon'ye teşekkür etti:

çagatay özen
    cagatay80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Alıntı reddragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin almanız gereken araç 1.4 77 hp grande punto benzinli 2008 sonrası olanlarda esp hillholder vs standart.
    dizeller artık üretilmiyor.çok kullanmıyorsanız benzinli daha iyi. sıfırı 26 bin tl. ben sıfır aldım memnunum.ikinci el almayın garanti kapsamında kullanın başınız ağrımaz.
    Bütcem taş çatlasın 22 biraz daha zorla 23 bin. Sıfır almam imkansız...

çagatay özen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Clio 3'de aklımda geçiyordu forumunda bu yazıyı görünce vazgeçtim...

Neden Clio 3 Almadık da gittik Punto Evo aldık ?

Çok kişinin aklına gelebilir,*USTA gibi bir Renault sevdalısı eşine Clio 3 almıyorda gidip Punto Evo alıyor?
    2 aracın donanım tablosunu aşağıda veriyorum,birisi Clio 3 Extreme BVR baz model,diğeri Punto Evo Dynamic duologic en ful model,sadece standart donanım farklarına bakmanız yeterli,fiyatlar Clio 3 Extreme Baz model 29.350 TL,Punto Evo Dynamic 29.661 TL,Pazarlıkla ikiside 28.000 TL ye veriyor,kararı siz verin...

Ve bu yazıya bir sürü Clio III sahibi destek vermiş... Hepsi puntodan övgüyle bahsetmiş...

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

Alıntı cagatay80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece hafta sonları kullanıcaz arabayı, dizel mantıklı bir seçim olmaz gibi geliyor bana? hillholder özelliği yokuşta hemen devreye giriyormu yoksa yokuşun eğimine göre değişiyormu. Mesala milim milim yokuşta gittiğinizi düşünelim? Eşim için sorun yaratırmı? Birde bu araçların yol tutuşu ve Viraj performansı nasıl?
    Ağustos ayının başından beri dualogic vites puntomu kullanıyorum, şu an 6000 km civarlarında. Henüz bir problem yaşamadım vites kutusuyla alakalı olarak. Tek durum daha önceki mesajlarımda da yazdığım gibi bazen devrini yakalayamıyor gibi. O zaman da ben manuel olarak vitese müdahele edip devrini buluyorum. Nadir de olsa yaşadığım bir durum bu. Vites geçişlerini az da olsa yüksek devirde yapıyor gibi. Araç işi biraz şans işi bence..
    Hill holder meselesine gelince, ayağınızı fren pedalından çekip gaz pedalına geçmeniz 3 sn yi aşarsa hill holder devre dışı kalır ve araç kayar. Ama bu süre yeterli geliyor. Bir kaç kez oldukça dik bir rampada bu özelliğin inanılmaz faydalı olduğunu gördüm ESP'den dolayı virajlarda daha güvenli hissediyorsunuz, ASR seri kalkışlarda patinaj yapmıyor... Kesinlikle tavsiye ederim bir kez daha
    Konu Misafir tarafından (14/12/2010 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir.

çagatay özen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağustos ayının başından beri dualogic vites puntomu kullanıyorum, şu an 6000 km civarlarında. Henüz bir problem yaşamadım vites kutusuyla alakalı olarak. Tek durum daha önceki mesajlarımda da yazdığım gibi bazen devrini yakalayamıyor gibi. O zaman da ben manuel olarak vitese müdahele edip devrini buluyorum. Nadir de olsa yaşadığım bir durum bu. Vites geçişlerini az da olsa yüksek devirde yapıyor gibi. Araç işi biraz şans işi bence..
    Hill holder meselesine gelince, ayağınızı fren pedalından çekip gaz pedalına geçmeniz 3 sn yi aşarsa hill holder devre dışı kalır ve araç kayar. Ama bu süre yeterli geliyor. Bir kaç kez oldukça dik bir rampada bu özelliğin inanılmaz faydalı olduğunu gördüm ESP'den dolayı virajlarda daha güvenli hissediyorsunuz, ASR seri kalkışlarda patinaj yapmıyor... Kesinlikle tavsiye ederim bir kez daha
    ESP, ASR, hillholder özelliklerini bu modelde bulabilirmiyim...

1.4 77 hp grande punto dynamic yada Active... Hangi modeli tam donanımlısı?

Mesala bu araç jstedim özellikleri barındırıyormu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...32806327/detay
    Konu cagatay80 tarafından (14/12/2010 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir.

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

1.4 77 hp grande punto dynamic yada Active...
    Evet, güvenlik paketi ile bu özellikleri bulabilirsiniz. Dualogic aldığınızda zaten otomatikman bunlar olacak..
    Linkini gönderdiğiniz ilanda sanırım yok bu özellikler.. Model yılından hatırladığım kadarıyla o dönemlerde paket olarak sunulmuyordu.. Aklınızda olsun ASR tuşu konsolda görülebilen bir yerde bariz olarak karşınızda duruyorsa bu araçta bahsettiğimiz donanım mevcuttur. Resimden algılayabildiğim kadarıyla bu tuş yok.
    Konu Misafir tarafından (14/12/2010 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir.

Hakan Duman
    discrepancy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 12

Bu araçta esp ve hilholder eğer araçta güvenlik paketi mevcut ise vardır. Dualogiclerde hilholder ve esp ancak 2010 sonrasında standart oldu.Ondan önce güvenlik paketi ile alınabiliyordu.

1.4 77 hp grande punto dynamic yada Active... Hangi modeli tam donanımlısı?

Mesala bu araç jstedim özellikleri barındırıyormu

Fiat / Punto / Grande 1.4 Fire Dynamic / ÇOK ACİL 20.000 KM DE DUALOGİC PUNTO 23.000 TL sahibinden.com'da
    Fiat / Punto / Grande 1.3 M.jet Dynamic / boyasız temiz grande punto1.3m.jetdynamic sahibinden.com'da

Mesela o senelerde 90 lık multijetlerde esp standarttı, bu araba hem dualogic, hem esp ve hilholderlı hem de dizel ama samsunda
    Konu Scottie tarafından (16/12/2010 Saat 22:44 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood. Lütfen forum kurallarına dikkat ediniz.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

çagatay özen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı discrepancy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araçta esp ve hilholder eğer araçta güvenlik paketi mevcut ise vardır. Dualogiclerde hilholder ve esp ancak 2010 sonrasında standart oldu.Ondan önce güvenlik paketi ile alınabiliyordu.
    Kötü oldu 2.ci elde param su an için en fazla 2008 modelleri yeterdi sanırım.İkinci elde bu özelikleri aramak zorundayım. Onuda şansa bulabilirsem artık. 23 gibi düşünüyorum. Gerçi bir abimiz full donanım 25,500 aldığını söyledi yıl sonu kampanyası varmış. Çok ucuz geldi bana... Bu kadar düştümü fiyatları? Eğer öyleyse gerçekten harika bir iş...

Rengi
    Yok

Fiat / Punto / Grande 1.3 M.jet Dynamic / boyasız temiz grande punto1.3m.jetdynamic sahibinden.com'da

Mesela o senelerde 90 lık multijetlerde esp standarttı, bu araba hem dualogic, hem esp ve hilholderlı hem de dizel ama samsunda
    Otomotik viteste en fazla kaç binde almaya bakım. Ağır bakımları kaç binden sonra başlıyor?

Kötü oldu 2.ci elde param su an için en fazla 2008 modelleri yeterdi sanırım.İkinci elde bu özelikleri aramak zorundayım. Onuda şansa bulabilirsem artık. 23 gibi düşünüyorum. Gerçi bir abimiz full donanım 25,500 aldığını söyledi yıl sonu kampanyası varmış. Çok ucuz geldi bana... Bu kadar düştümü fiyatları? Eğer öyleyse gerçekten harika bir iş...
    Açıkçası aradaki fark az, hem 2011, hem de garantili araba almaya değer. Yine de siz bilirsiniz elbette..
    Konu Scottie tarafından (16/12/2010 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood. Lütfen forum kurallarına dikkat ediniz.

çagatay özen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkçası aradaki fark az, hem 2011, hem de garantili araba almaya değer. Yine de siz bilirsiniz elbette..
    Tabiki orası öyle kesinlikle. Yalnız piyasayı takip ettiğim kadarıyla sıfırı al 1 ay sonra sat fiyat birden 4-5 milyar düşüyor. Gerçi ben biraz pipirikli adamımı 2.el alırken korkmuyor değilim. bir sürü düzenbaz var araba alma işi tamemen şanş işi. Ama Grande punto kafamda şekillendi. tek soru işareti bir kaç kişinin dediği belli bir sürü sonra arabanın boyaları dökülmeye başlıyormuş...
    Konu cagatay80 tarafından (14/12/2010 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.

Rengi
    Yok

Tabiki orası öyle kesinlikle. Yalnız piyasayı takip ettiğim kadarıyla sıfırı al 1 ay sonra sat fiyat birden 4-5 milyar düşüyor. Gerçi ben biraz pipirikli adamımı 2.el alırken korkmuyor değilim. bir sürü düzenbaz var araba alma işi tamemen şanş işi. Ama Grande punto kafamda şekillendi. tek soru işareti bir kaç kişinin dediği belli bir sürü sonra arabanın boyaları dökülmeye başlıyormuş...
    Bence gereksiz bi endişe.. 3 yıl boya 8 yıl paslanmazlık garantisi var aracın... Ve çalıştığım sektör itibariyle bu sorunla hiç karşı karşıya kalmadım diyebilirim...

çagatay özen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Vallahi arkadaşlar inanılmaz yardımcı oluyorsunuz. He aktif forummuş burası böyle. Sorulardan bıkma yok,sorulara cevap vermeme yok.

Hakan Duman
    discrepancy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 12

Açıkçası full kit olmayan 2011 gp dualogici 25.500 e veriyorlardı, biz 3000 tl daha çıkıp 2011 evo dynamici seçtik. Ama full kitlisini 25.500 e alabiliyor iseniz hiç uğraşmayın, zaten bunun vergisi zartı zurtu size 500-1000 arası tutacak.

çagatay özen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Açıkçası full kit olmayan 2011 gp dualogici 25.500 e veriyorlardı, biz 3000 tl daha çıkıp 2011 evo dynamici seçtik. Ama full kitlisini 25.500 e alabiliyor iseniz hiç uğraşmayın, zaten bunun vergisi zartı zurtu size 500-1000 arası tutacak.
    Çekimser kalmamın sebebi şimdi 2011 gp dualogici 25.500 e alırım ama 3 ay sonra araba ikinci ele girince fiyatı 21-22 ler düşer diye çekiniyorum. Yanlışmı düşünüyorum. Yoksa bu 25,500 yılbaşından sonra 28-29mı çıkacak...
    Konu cagatay80 tarafından (14/12/2010 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

Bütcem taş çatlasın 22 biraz daha zorla 23 bin. Sıfır almam imkansız...
    Sizinle aynı yollardan geçmişiz. Ben başta 13-15 tl civarı getz vs düşünüyordum acemilik atmak için. Sonra clio3 - punto düşündüm (2. el) çıktı 18-19' a rakam.Gel gör ki 2. el baktığım punto aracın expertizde masrafı çıkınca soğudum 2. el almaktan. Kredi çektim 4-5 tl kadar ve sıfır araç aldım.
    Garantiyi de 4 yıl yaptım 486 tl vererek. 4 yıl kafama bişeyi takmadan binicem.Özellikle otomatik viteste garantisiz olarak arızaya yakalanmak canınızı yakabilir.Yüksek masraflar çıkmış , okudum forumda.Bunun dışında ille 2. el olacaksa garantisi devam eden bir araç bakın bari.Clio 3 bana daha kaliteli izlenim verse de puntodaki yokuş kalkış + esp +asr + otomatik vites aynı paraya clioda yok. düz vitesi dualogic fiyatına geliyor. o yüzden punto aldım. Puntonun da en ucuz olan active'sini aldım. Elbette 2-3 daha verip evo alsam donanıma değerdi fakat o kadar verince biraz daha verip opel filan düşünülebilirdi... bu işin sonu yok yani koyacağınız her 2-3 size ayrı bir konfor - genişlik olarak geri dönüyor ama imkanlar bu kadar
    dip not: active araçta kapı üstü kol tutamacı, bagaj lambası ve güneşliklerde ayna bile olmaması da insana küfür gibi gelmiyor değil.
    Konu reddragon tarafından (14/12/2010 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tamer İNSEL
    PROTOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 102

Siz sadece hafta sonları kullanıyorum diyorsunuz, o yüzden benzin size sıkıntı vermiyecektir, dizel fiyat farkını düşünürsek benzinli almanız daha manıklı.

Ağustos'ta dualogic, active 77bg aldım. Bende cam tavan da vardı artı olarak. Aracı çok kullanıyorum, 3 ayda 9000km yol yaptım. Bu yüzden benzin sıkıntı oldu bende, LPG taktırdım şu anda hiç bir sıkıntım olmadan kullanıyorum. LPG den dolayıda aracım garantiden çıkmadı (LPG kaynaklı motor arızaları hariç). Bir kaç gün önce Dualogic vitesim robot arızası verdi, yağ kaçağından dolayı basınç kaybı oluşmuş. Zincirlikuyu Birmot'ta 4 saatte garantiden ( normalde 3000tl fiyatı var) yenisini taktılar, muhtemelen bundan sonra uzun süre sorun çıkarmayacaktır.

20 senedir İstanbul trafiğinde düz vites kullandım, şahsen vitesle oynamayı çok severim, asla otomatik kullanmam diyen bir insandım. İleride eşime devrederim diyerek otomatik aldım, almaz olaydım! o ne rahatlık ne konfor. Fena halde bağımlılık yaptı. Bu saatten sonra düz vites benim için çok zor. Otomatik varken düz vitesin hammalığını çekmenin gereği yok bence.

Bizim dualogic vitesler çalışma sistemi olarak piyasadaki en verimli sistem. En sağlamı demiyorum. Birkere bizde eski otomatiklerdeki P-N-D-R gibi seçenekler yok. Kolun orta konumunda ileride + geride - var, sağa bastırıp ileri atınca boş, geri çekince geri vites oluyor. En verimli dememin sebebine gelince, otomatik viteste gidiyorsunuz, araç vitesi kendisi otomatik olarak ayarlıyor bu arada ani hızlanma vs gibi ihtiyacınız oldu, herhangi bir başka seçim yapmadan, kolu ileri geri oynatarak vitesi istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz, otomatikten çıkmanıza gerek kalmadan, bu arada araç otomatik viteste gitmeye devam eder. Yada gene haraket halindeyken durmanıza gerek kalmadan, kaç km hızla giderseniz gidin farketmez, vitesi otomatikten çıkarıp manuele alabilirsiniz. Manuel konumuda ise sadece kolu ileri geri oynatıyorsunuz ve vitesi değiştiriyorsunuz, ayrıca manuelde bile kullansanız, aracın devri çok düşerse siz vitesi küçülmezseniz kendisi küçültüyor, ama siz büyütmediğiniz sürece vitesi büyütmez. Tüm bunları sadece Fiat'ın dualogic vitesinde yapabiliyorsunuz şimdilik.

2011 model dualogic active 77 bg aldığınızda, otomatik vites sistemine dahil olarak, ESP( virajda savrulmayı belli bir sınıra kadar engelliyen sistem, illede savrulacağım derseniz oda bir işe yaramaz), ASR ( ani kalkışlarda yada kaygan zeminlerde aracın patinaj yapmasını engeller), MSR ( haraket halinde iken ayağınızı birden gazdan çekince, motor kompresörü ile çekişin olduğu tekerleğin kitlenmesini engeller, kaygan yolda aracın kontrolünü kaybetmezsiniz), HBA ( ESP sistemine yardımcı olan hidrolik firen destek sistemi), Hillholder ( dik yokuşlarda aracın 2sn boyunca geri kaymasını engeller, düşük meyilli yokuşlarda devreye girmez) gibi sistemler standart olarak gelecek. Abs, klima çift hava yastığıda standart zaten. Tüm bunların olduğu bir başka marka, bu fiyatlara yok.

23 bin tl verebilirim diyorsunuz, 2 bin tl daha koysanız 0 km 2011 Grande Punto dualogic alabilirsiniz, şu anda yıl sonu kampanyaları var belkide çok daha ucuzada bulabilirsiniz. 3 yıl garantisi var 2 yıl sonra değilde, garanti bitene kadar kullanın sonra satın. Size tavsiyem bu şekilde olur.
    Konu PROTOS tarafından (14/12/2010 Saat 23:10 ) değiştirilmiştir.

20. Bu mesajı için 2 kişi PROTOS'ye teşekkür etti:

ALPAY TATLI
    alpi33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 11

Tamer güzel yorum....Kelimelerinin tamamında mutabıkım aynı hislerle evo dynamic 2011 aldım çokkkkk memnunum....
    Dualogic keyfi ve bu donanımlar bambaşka

çagatay özen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı PROTOS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz sadece hafta sonları kullanıyorum diyorsunuz, o yüzden benzin size sıkıntı vermiyecektir, dizel fiyat farkını düşünürsek benzinli almanız daha manıklı.

Ağustos'ta dualogic, active 77bg aldım. Bende cam tavan da vardı artı olarak. Aracı çok kullanıyorum, 3 ayda 9000km yol yaptım. Bu yüzden benzin sıkıntı oldu bende, LPG taktırdım şu anda hiç bir sıkıntım olmadan kullanıyorum. LPG den dolayıda aracım garantiden çıkmadı (LPG kaynaklı motor arızaları hariç). Bir kaç gün önce Dualogic vitesim robot arızası verdi, yağ kaçağından dolayı basınç kaybı oluşmuş. Zincirlikuyu Birmot'ta 4 saatte garantiden ( normalde 3000tl fiyatı var) yenisini taktılar, muhtemelen bundan sonra uzun süre sorun çıkarmayacaktır.

20 senedir İstanbul trafiğinde düz vites kullandım, şahsen vitesle oynamayı çok severim, asla otomatik kullanmam diyen bir insandım. İleride eşime devrederim diyerek otomatik aldım, almaz olaydım! o ne rahatlık ne konfor. Fena halde bağımlılık yaptı. Bu saatten sonra düz vites benim için çok zor. Otomatik varken düz vitesin hammalığını çekmenin gereği yok bence.

Bizim dualogic vitesler çalışma sistemi olarak piyasadaki en verimli sistem. En sağlamı demiyorum. Birkere bizde eski otomatiklerdeki P-N-D-R gibi seçenekler yok. Kolun orta konumunda ileride + geride - var, sağa bastırıp ileri atınca boş, geri çekince geri vites oluyor. En verimli dememin sebebine gelince, otomatik viteste gidiyorsunuz, araç vitesi kendisi otomatik olarak ayarlıyor bu arada ani hızlanma vs gibi ihtiyacınız oldu, herhangi bir başka seçim yapmadan, kolu ileri geri oynatarak vitesi istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz, otomatikten çıkmanıza gerek kalmadan, bu arada araç otomatik viteste gitmeye devam eder. Yada gene haraket halindeyken durmanıza gerek kalmadan, kaç km hızla giderseniz gidin farketmez, vitesi otomatikten çıkarıp manuele alabilirsiniz. Manuel konumuda ise sadece kolu ileri geri oynatıyorsunuz ve vitesi değiştiriyorsunuz, ayrıca manuelde bile kullansanız, aracın devri çok düşerse siz vitesi küçülmezseniz kendisi küçültüyor, ama siz büyütmediğiniz sürece vitesi büyütmez. Tüm bunları sadece Fiat'ın dualogic vitesinde yapabiliyorsunuz şimdilik.

2011 model dualogic active 77 bg aldığınızda, otomatik vites sistemine dahil olarak, ESP( virajda savrulmayı belli bir sınıra kadar engelliyen sistem, illede savrulacağım derseniz oda bir işe yaramaz), ASR ( ani kalkışlarda yada kaygan zeminlerde aracın patinaj yapmasını engeller), MSR ( haraket halinde iken ayağınızı birden gazdan çekince, motor kompresörü ile çekişin olduğu tekerleğin kitlenmesini engeller, kaygan yolda aracın kontrolünü kaybetmezsiniz), HBA ( ESP sistemine yardımcı olan hidrolik firen destek sistemi), Hillholder ( dik yokuşlarda aracın 2sn boyunca geri kaymasını engeller, düşük meyilli yokuşlarda devreye girmez) gibi sistemler standart olarak gelecek. Abs, klima çift hava yastığıda standart zaten. Tüm bunların olduğu bir başka marka, bu fiyatlara yok.

23 bin tl verebilirim diyorsunuz, 2 bin tl daha koysanız 0 km 2011 Grande Punto dualogic alabilirsiniz, şu anda yıl sonu kampanyaları var belkide çok daha ucuzada bulabilirsiniz. 3 yıl garantisi var 2 yıl sonra değilde, garanti bitene kadar kullanın sonra satın. Size tavsiyem bu şekilde olur.
    Hocam müthis yazmıssınız... Bu kampanya inşallah biraz daha devam eder... Arabayı ğittim aldım diyelim, bakalım nasıl eve götürücem. Hayatımda hiç otamatik kullanmadım. Birtek Honda Civic ile tanıdığımında test sürüsü yapmıştım oda çok kolaydı 1 -2 -3 N D R vardı. Al N konumuna bas git. Yokus gelince durdun diyelim al 2 konumuna ayağını çeksende frenden bir milim geri kaçırmıyor. Harika bir şansımandı çok başarılıydı. Ama sadece 1 kere test ettim. Dualogic sistemine çok yabancıyım Hondadaki gibi kolaymı bilmiyorum... Birde bu kadar kaliteli yok yok olan bir araç nasıl bu kadar uygun br fiyat oluyor şaşırmamak elde değil. Aynı kulvardaki Jazz 39 iken Opel Corsalar 30 un üzerindeyken üstelik bu kadar donanım yok sanırım...
    Konu cagatay80 tarafından (15/12/2010 Saat 10:00 ) değiştirilmiştir.

Tamer İNSEL
    PROTOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 102

Fiat'ın fiyat politikaları bu şekilde, bence hiç şikayet etmeyin. Dualogic viteste, Hillholder sayesinde yokuşlarda milim geri kaymaz. Kullanım kolaylığı sizin kullandığınız otomatik vitesle aynı, artı olarak isediğiniz zaman vitese müdehale edebiliyorsunuz. Aracı aldınız, takıyorsunuz vitese gazlayıp gidiyorsunuz. Ekonomik modda çok düşük devirlerde vites atar seri olmaz, memnun kalmazsanız normal modda kullanırsınız. Kısa sürede alışırsınız otomatiğe merak etmeyin.

E. E.
    Metali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

Çağatay bey , gelin size benim arabamı verim , satışa çıkardım , arabaya kefilim hiç bir problemi yok.... sahibinden com ilan numarası 36603229

...........

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon