Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
49 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Bravo almayı düşünüyorum yardım

Erdem --
    'Drive Safe' ErdmG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 57

43.250 dehşet verici bir fiyat,o paraya ne araçlar alınır bence iyi düşün derim,ben puntoyu aldığımda 30.000 lira buna nasıl verdin fiat yani,o paraya ne arabalar var diyen mahluklar çok oldu..

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet ÇEVİK
    Opel Astra H 1.6 Enjoy Sp m_cevik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 55

C segmenti araçlarda şu iki araç arasında karar vermeniz lazım bence,
    1-Astra 1.3 CDTI eski kasa full donanımlı 35.000e bırakıyorlar şu an.Donanım full ama güvenlik paketi,tüm sensörler her şey var.

2-Yeni astra 1.3 CDTI bu da yaklaşık sizin alacağınız araç fiyatında ama tabi skydome yok ama diğer özellkler aynı nerdeyse.

3-Bravo dediğiniz şekilde ,bu üçü arasında seçim yapmak en mantıklısı, diğer markalardan almaktansa bana şu an Türkiye de FİAT ve OPEL cazip gelmekte.Fiyat olarak ve verilen fiyatlara bağlı olarak kaliteleri çok iyi durumda bence.Ww de kaliteli ama fiyat çok fazla.En uygun iki marka dediğim gibi FİAT ve Opel.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağlıyan BAHÇETEPE
    AC2315 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 DU 9393
    Edilen teşekkür: 53

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayiilere Bu Ay Çöktün Çöktün Zaten Ocak Oldumu Hava Aldırırlar Adama
    Çok doğru söylüyorsun. Bazen Aralık aylarında kasko bizden gibi kampayalar da yapıyorlar. Bakalım ne olacak.

Alıntı ErdmG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    43.250 dehşet verici bir fiyat,o paraya ne araçlar alınır bence iyi düşün derim,ben puntoyu aldığımda 30.000 lira buna nasıl verdin fiat yani,o paraya ne arabalar var diyen mahluklar çok oldu..
    O paraya ne arabalar alınır diyorlar. Ne alınır deyince adamın suratına boş boş bakıyorlar. Türkiye'de bu donanımda bu fiyata araç yok. Ama insanlara anlatmak zor.
    Konu Scottie tarafından (06/12/2010 Saat 08:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Son 5 Yıldır Opel Kan Kaybediyor Kim Ne Derse Desin. İnsignia lar Bile Yalan Oldu İkinci Ele Bakın Dünya Kadar Satılık Var. Opel Astra Kasa Değiştirdi Yeni Kasa Çıkalı 3 4 Ay Oldu Doğru Düzgün Piyasada Göremedik Bile Buda Bunun Bir Ispatı. Opelde Menuniyetsizlik Devam Ediyor Dua Etsin Opel Corsa Onu Ayakta Tutuyor.

Bravonun B sini Değişmem Opele...

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 5 Yıldır Opel Kan Kaybediyor Kim Ne Derse Desin. İnsignia lar Bile Yalan Oldu İkinci Ele Bakın Dünya Kadar Satılık Var. Opel Astra Kasa Değiştirdi Yeni Kasa Çıkalı 3 4 Ay Oldu Doğru Düzgün Piyasada Göremedik Bile Buda Bunun Bir Ispatı. Opelde Menuniyetsizlik Devam Ediyor Dua Etsin Opel Corsa Onu Ayakta Tutuyor.

Bravonun B sini Değişmem Opele...

yeni astraların fiyatından olabilir mi piyasa da çok fazla olmaması....
    ve yeni astra da 1.6 dizel motor seçeneği olsaydı yok satardı bence...

Alp BELGEN
    Alp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 326

Bravoyu sifir yerine 2.el al derim. 120 lik gercekten feci gidiyor. Falat DPF arizasi cikarsa min 5000 tl masrafi var.
    Multijet Grande Punto 1.3 75 hp -> 95 HP
    Multijet Grande Punto 1.3 90 hp -> 125 HP
    Multijet Bravo 1.6 105 hp -> 135 HP
    Clio RS 190 HP
    ve Şimdi...
    Multijet BRAVO GT1544 STAGE 2 180+ hp...

Çağlıyan BAHÇETEPE
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 DU 9393

Alıntı Alp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravoyu sifir yerine 2.el al derim. 120 lik gercekten feci gidiyor. Falat DPF arizasi cikarsa min 5000 tl masrafi var.
    DPF garanti kapsamında değil mi? Ayrıca onarımı yok mu illaki değişmesi mi gerekli arzalandığı zaman. Ayrıca bu emisyon değerleri sebebiyle bir çok markada DPF var zaten ve yakında tüm araçlarda da olacak. O zaman kimse araç almasın. Bu DPF işinin bir oluru vardır heralde. Yanlış anlamayın ben de birkaç sitede okudum bu DPF olayını. Anladığım kadarıyla kimse daha tam olarak ne olduğunu bilmiyor, ne işe yaradığını biliyoruz da arıza durumu, onarımı, maliyeti konusunda biri veya birileri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramıyoruz. Sağlıklı bilgi heralde en iyi servisten alınır. En azından Kavaklıdere Fiat servisinden.
    Konu AC2315 tarafından (05/12/2010 Saat 21:12 ) değiştirilmiştir.

Volkan Kaban
    Delidavsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Alıntı AC2315 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O paraya ne arabalar alınır diyorlar. Ne alınır deyince adamın suratına boş boş bakıyorlar. Türkiye'de bu donanımda bu fiyata araç yok. Ama insanlara anlatmak zor.
    43000 TL'ye Toyota Corolla Sedan D4-D dizel alınır, aslanlar gibi de binilir. Yanlış anlaşılmasın Punto Evo'mu daha dün aldım ve aracımı çok seviyorum. FIAT antipatim yok, aksine yine olsa Punto alırdım lakin 43000 lira verecek olsam Toyota'dan şaşmazdım.

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Dun bır meslektasımın arac alma hevesı sonucu vanda butun bayılerı gezdık... Guncel fıyatlar tıtrıptonık
    fıatbravo tjet 120bg sytle sport 41500 dualocıg
    ford focus 100 bg otomatık2011 comfort 31000
    peugeot 308 dıesel tıtrptnc: 44000
    corolla tıtrptnc 1.6 44000 aurıs 1.6 elegante 39900 tıtrptnc
    fluence 1.6 expressıon tıtrptnc:41000
    en son aksam saat 18 cıwarı yer opel bayı 1.6 2010 model 113 bg usttekı tum araclardan donanım olarak ustun chevrolet cruze tıtrıptonıc 36000
    size ıcıne bındıgınızde cıvıc harıcınde hıcbır aracı dusunmeyecegınız bir arac 36000 e bırakıldı
    2011 manuel 124 bg dolu cruze su an 37000 tl cıwarı: Gozunu kapat al... Demıssınız onu alma dıyorlar sonra susuyorlar dıye arastırmak bedawa... Gezın gorun c segmentın en dolu en genıs neredeyse en sekıl ve en ucuz aracı

Brawo ıle ılgılı: Tjet 120 bg acayıp gıdıyo test surusunde ıbrenın hareketlerı benı dellendırdı actıve plus ve stıl paketlı tlet 34600 tl ıdı bilgilerınıze ... Klıma manuel spoıler ve yan marsbılyerler yok lastıkler 16 ınc celık jantlı bunun harıcınde bır eksık yok ıkısı arasındakı farkı dusunun derım
    Konu Scottie tarafından (06/12/2010 Saat 08:23 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood

Alp BELGEN
    Alp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 326

DPF garanti kapsamında değil mi? Ayrıca onarımı yok mu illaki değişmesi mi gerekli arzalandığı zaman. Ayrıca bu emisyon değerleri sebebiyle bir çok markada DPF var zaten ve yakında tüm araçlarda da olacak. O zaman kimse araç almasın. Bu DPF işinin bir oluru vardır heralde. Yanlış anlamayın ben de birkaç sitede okudum bu DPF olayını. Anladığım kadarıyla kimse daha tam olarak ne olduğunu bilmiyor, ne işe yaradığını biliyoruz da arıza durumu, onarımı, maliyeti konusunda biri veya birileri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramıyoruz. Sağlıklı bilgi heralde en iyi servisten alınır. En azından Kavaklıdere Fiat servisinden.
    Kisaca DPF katta biriken egzos gazi artiklarinin rejenerasyon yapilarak (tekrar yakilarak) zararsiz birsekilde dogaya salinmasidir. Avrupada Euro5 normlarini karsilamak icin bu tum dizel araclarda zorunlu tutulmustur. Nihayetinde belli araliklarla otomatik calisan bu sistem bildigim kadariyla garanti kapsaminda bir parca degildir.
    Multijet Grande Punto 1.3 75 hp -> 95 HP
    Multijet Grande Punto 1.3 90 hp -> 125 HP
    Multijet Bravo 1.6 105 hp -> 135 HP
    Clio RS 190 HP
    ve Şimdi...
    Multijet BRAVO GT1544 STAGE 2 180+ hp...

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu punto evo

Merhaba bravo çok kaliteli makina ben punto 1,4 105 ten önce 1,6 120 hp spk ve birçok özellik jant ve lav kırmızı . Ama araba burda yoktu . 1 ay süre verdiler bende gittim punto aldım hayırlısı . Ama siz bekleme durumunuz varsa istediğin özelliği al.hayırlı olsun.

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağlıyan BAHÇETEPE
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 DU 9393

Alıntı Delidavsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    43000 TL'ye Toyota Corolla Sedan D4-D dizel alınır, aslanlar gibi de binilir. Yanlış anlaşılmasın Punto Evo'mu daha dün aldım ve aracımı çok seviyorum. FIAT antipatim yok, aksine yine olsa Punto alırdım lakin 43000 lira verecek olsam Toyota'dan şaşmazdım.
    Corolla Dizel 1.4 D-4D Comfort 43,700 Corolla Dizel 1.4 D-4D Comfort Extra 47,450 Corolla Dizel 1.4 D-4D Comfort Extra M/M 49,650 Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant 49,950 Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant M/M 52,150
    Sizin söylediğiniz toyatanın başlangıç fiyatı Bravo donanımı Corallada Elegant'a geliyor. onun fiyatıda 49950 belki belki pazarlıkla 48000 yani 5000 daha pahalı ve panoramik cam tavan opsiyoni yok. o da olsa zaten 52000 i bulur heralde. toyatanın kalitesine lafım olamaz ama onun da fiyatları öyle ucuz değil. alt donanım dizel bir araba istiyor olsaydım Bravo Active Plus 1.6 Multijet 105 hp alırdım. fiyatıda indirim yaptırmadan 36.739 en kötü 35500 e alınırdı sanırım.

Çağlıyan BAHÇETEPE
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 DU 9393

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dun bır meslektasımın arac alma hevesı sonucu vanda butun bayılerı gezdık... Guncel fıyatlar tıtrıptonık
    fıatbravo tjet 120bg sytle sport 41500 dualocıg
    ford focus 100 bg otomatık2011 comfort 31000
    peugeot 308 dıesel tıtrptnc: 44000
    corolla tıtrptnc 1.6 44000 aurıs 1.6 elegante 39900 tıtrptnc
    fluence 1.6 expressıon tıtrptnc:41000
    en son aksam saat 18 cıwarı yer opel bayı 1.6 2010 model 113 bg usttekı tum araclardan donanım olarak ustun chevrolet cruze tıtrıptonıc 36000
    size ıcıne bındıgınızde cıvıc harıcınde hıcbır aracı dusunmeyecegınız bir arac 36000 e bırakıldı
    2011 manuel 124 bg dolu cruze su an 37000 tl cıwarı: Gozunu kapat al... Demıssınız onu alma dıyorlar sonra susuyorlar dıye arastırmak bedawa... Gezın gorun c segmentın en dolu en genıs neredeyse en sekıl ve en ucuz aracı
    Burada yaptığınız karşılaştırma benzinli, disel, karışık. Aşıdaki gibi karşılaştırma yapsak daha iyi olmaz mı? İnternetteki liste fiyatlarına göre;

Fiat Bravo 1.6 Multijet Dıynamıc Plus 105 hp+SPK+AK 39067+1500+1000=41567
    Ford Focus TDCİ 109 Hp Titanium+Titanium x Paketi+ESP ve TCP 43750+3400+1625 = 48775
    Peugeot 308 HB Sportium 1.6 HDİ 90 hp 46800
    Toyota Corolla 1.4 D-4D Disel 49950
    Fluence 1.5 dci 105 hp. Privilage 49900 Megane hb III 1.5 dci privilage+premium Paket 44850+1750 =46600

Yukarıda da görüldüğü gibi birbirine yakın donanımları eklemey çalıştım. Markadan markaya değişiyor çünkü. Kimisine paket ekledim kimisine eklemedim. Aynı donanım seviyesine ulaştırmak için çabaladım. Sonuç bu çıkıyor. Tabi ki bunlar liste fiyatları ama sonuç şu. Donanım zenginliği açısından en uygun fiyat Bravo'da. Ama kalite olarak sıralarsam (kimseyi bağlamaz tabi kendi fikrim) ;

Corolla
    Focus ve Bravo
    Megane III
    Fluence
    Peugeot

Bu benim sıralamam tabi ki.

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

Alıntı ac2315 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada yaptığınız karşılaştırma benzinli, disel, karışık. Aşıdaki gibi karşılaştırma yapsak daha iyi olmaz mı? Internetteki liste fiyatlarına göre;

fiat bravo 1.6 multijet dıynamıc plus 105 hp+spk+ak 39067+1500+1000=41567
    ford focus tdci 109 hp titanium+titanium x paketi+esp ve tcp 43750+3400+1625 = 48775
    peugeot 308 hb sportium 1.6 hdi 90 hp 46800
    toyota corolla 1.4 d-4d disel 49950
    fluence 1.5 dci 105 hp. Privilage 49900 megane hb ııı 1.5 dci privilage+premium paket 44850+1750 =46600

yukarıda da görüldüğü gibi birbirine yakın donanımları eklemey çalıştım. Markadan markaya değişiyor çünkü. Kimisine paket ekledim kimisine eklemedim. Aynı donanım seviyesine ulaştırmak için çabaladım. Sonuç bu çıkıyor. Tabi ki bunlar liste fiyatları ama sonuç şu. Donanım zenginliği açısından en uygun fiyat bravo'da. Ama kalite olarak sıralarsam (kimseyi bağlamaz tabi kendi fikrim) ;

corolla
    focus ve bravo
    megane ııı
    fluence
    peugeot

bu benim sıralamam tabi ki.
    o sekılde yazamazdım cunku benım yazdıgım aracları bır gun once, baska bırıne almak ıcın ona soforluk yaparken tesadufen fıyat aldık... Aekadasımın ılgılendıgı araclardı o yuzden vede guncel oldugu ıcın yazdım .... Gelelım konuya: Chevrolet cruze yanı fıyat 37000 benzınlı tabı...donanım olarak yukardakı sıralamanın ben ıkıncı sırasına koyardım sekıl olarak da 1. Sırasına ıc mekan kalıtesı ve seklı olarak da 1. Sırasına yukardakılerın benzınlılerı arasındada ssanırım corolla ıle cok yakın degerlerı var.... Ve usttekı aracların benzınlı ve opsıyon yakınlıgı olan versıyonlarından yaklasık 7000 tl ucuz.... Gerısı sıze kalmıs... Bravo kıyaslamasındada eger bravoya sekıl olarak baglılık warsa gozunuzu kapatın alın... Ama eger kıyaslama yaparak bır sonuca varacaksak: Fıyat sekıl kalıte opsıyon olarak 37000 tl fıyata alınabılecek en ıyı arac bence

20. 05/12/2010, 22:39

Çağlıyan BAHÇETEPE
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 DU 9393

Bir de servis durumu var. Ben Ankara'da yaşıyorum. Kavaklıdere Fiat servisine iki yıl boyunca Grande Punto aracımı götürdüm. Müslüm bey ile iyi dost olduk. Bizi hiç kapıdan çevirmedi. Garantiden olmaz, kullanıcı hatası gibi şeylerle bizi üzmedi. Tabi bu Müslüm Beyin insanlığı ama bu durum bile öyle büyük bir artı ki. Renonun servis ağı yerlerde sürünüyor yanlış değilsem. Ben askeri personel olduğum için çevremde çok reno kullanıcısı var onların yalancısıyım. Şikayet etmeyen kimseyi görmedim servis konusunda nerdeyse. Neyse maksadımız bir markayı kötülemek değil ama maalesef servis çok önemli. Müslüm Bey durumu ayrı bir fark ama bu fark bile insanın değerlendirme yapmasında etkili.

Bu arada Chevrole Cruise için hiç lafım yok. Araba bir kere çok güzel ve güçlü görünüyor. Helal olsun adamlara mühendislerine dış tasarım harika içini bilmiyorum.

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

Meslektasmıyız yoksam? Ben o kadar cruze desemde sız bır satır yer vermıssınız hayırlısı

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp Ahmet Bülbül
    abulbul08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 495

sen kafana hangi araç yattıysa onu al.
    eğer her insan aynı aracı beğenecek olsaydı tek tip araç satılırdı.
    her alıcı için kendi aracı en iyisidir. diğerleri kötüdür mantığı var bizim insanlarda nedense.
    ben aracı alırkende çok konuşan oldu onu alma bunu al kime sorduysam kendi kullandığı aracın markasını tavsiye etti genelde.

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

Alıntı abulbul08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen kafana hangi araç yattıysa onu al.
    Eğer her insan aynı aracı beğenecek olsaydı tek tip araç satılırdı.
    Her alıcı için kendi aracı en iyisidir. Diğerleri kötüdür mantığı var bizim insanlarda nedense.
    Ben aracı alırkende çok konuşan oldu onu alma bunu al kime sorduysam kendi kullandığı aracın markasını tavsiye etti genelde.
    koskoca forumda yuzdeye vursak cok buyuk kısım fıat kullanır ... Ve eger konuyu acan -fıatın su aracı yorumunuz ne dıe acarsa konuyu,- o zaman fiat alın denıyor.... Ama ne alayım bu fıyata dıye bır konu acılınca forum fıat forumu olmasına ragmen genelde tum markalar dusunulerek yorum yapıyor... Bu konuda bıle arkadas bıze brawo sormus ben bır fıorıno kullanıcısı olarak ona cruze onerdım.... Memur zıhnıyetı ıste ılla fıyatsal bakıoz ya maksat beyınde fıkır olusturabılmek yoksa tabıkıde tum yetkı onda ne ısterse gıder alır....

Volkan Kaban
    Delidavsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Corolla Dizel 1.4 D-4D Comfort 43,700 Corolla Dizel 1.4 D-4D Comfort Extra 47,450 Corolla Dizel 1.4 D-4D Comfort Extra M/M 49,650 Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant 49,950 Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant M/M 52,150
    Sizin söylediğiniz toyatanın başlangıç fiyatı Bravo donanımı Corallada Elegant'a geliyor. onun fiyatıda 49950 belki belki pazarlıkla 48000 yani 5000 daha pahalı ve panoramik cam tavan opsiyoni yok. o da olsa zaten 52000 i bulur heralde. toyatanın kalitesine lafım olamaz ama onun da fiyatları öyle ucuz değil. alt donanım dizel bir araba istiyor olsaydım Bravo Active Plus 1.6 Multijet 105 hp alırdım. fiyatıda indirim yaptırmadan 36.739 en kötü 35500 e alınırdı sanırım.
    Corolla Comfort'un sağladığı donanım benim için yeterli olur. O segmentte bir araç alacak olsam Bravo'dan ziyade Corolla'ya yönelirdim şahsen. Tamamen keyif meselesi ve açıkçası ben donanım düşük de olsa Corolla'nın daha güvenilir bir araç olduğunu düşünüyorum o fiyatlara alınacak araçlar arasında. Ikincisi kabul etmek gerekir ki Toyota hem sorunsuzluk hem de servisler konusunda FIAT'dan bir iki adım önde. Donanım konusunda haklısınız ama kişisel kanaatime göre Comfort bir Corolla da yeteri seviye donanımı sağlıyor benim için.

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

Alıntı delidavsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    corolla comfort'un sağladığı donanım benim için yeterli olur. O segmentte bir araç alacak olsam bravo'dan ziyade corolla'ya yönelirdim şahsen. Tamamen keyif meselesi ve açıkçası ben donanım düşük de olsa corolla'nın daha güvenilir bir araç olduğunu düşünüyorum o fiyatlara alınacak araçlar arasında. ıkincisi kabul etmek gerekir ki toyota hem sorunsuzluk hem de servisler konusunda fıat'dan bir iki adım önde. Donanım konusunda haklısınız ama kişisel kanaatime göre comfort bir corolla da yeteri seviye donanımı sağlıyor benim için.
    bu hususta sıze katılıyorum ozellıkle cooook bg hırsı olmayanlar ıcın 1.33 corolla comfort su an 34500 tl ye alınabılıyor.....6 ılerı vıtes vs.vs.... Ve hatta konuyu acan arkadasımız ıcın aurıs 1.33 33500 tl duyurulur... Dız hava yastıgı da mevcut

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon