18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: GP Kullanıcıları EVO İsteklerinizi Karşıladımı

Ayhan Güler
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ayhan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 L 1377
    Edilen teşekkür: 414

Standart GP Kullanıcıları EVO İsteklerinizi Karşıladımı

evet arkadaşlar başlıktanda anlayacağınız üzere bu konu GP kullanıcılarına hitap ediyor

2006 yılında satışa sunulan GP açıkcası bana sorarsanız beklentilerimin üzerinde bir araç sınıfına göre...
    FİAT 2010 yılında sınıf atlayarak EVO'yu çıkarttı yani GP nin yeni versiyonu paki EVO beklentilerimizi karşılıyormu hani arabanıza binersinizde şuda olsaydı dediğiniz bazı detaylar vardır bunlar EVO da mevcutmu

Bana sorarsanız EVO dış dizayn olarak GP'nin yanından bile geçemez İç dizayn olarakta GP EVO'nun yanından geçemez

EVO'da olupta aracımda olmasını isdediğim şeyler başlıca iç dizayn tabi ve arka stoplar
    Konu ayhan1 tarafından (17/11/2010 Saat 10:01 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzenleme

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

Alıntı ayhan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana sorarsanız EVO dış dizayn olarak GP'nin yanından bile geçemez İç dizayn olarakta GP EVO'nun yanından geçemez
    EVO'da olupta aracımda olmasını isdediğim şeyler başlıca iç dizayn tabi ve arka stoplar

Bir GP MTA kullanıcısı olarak bu konudaki görüşüm kesinlikle aynı..

BAKİ BAKİ
    2000 corsa gls 1,4 16v ov onderbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 ** 4
    Edilen teşekkür: 96

merhabalar.bu konuda buna benzer çok fazla başlık var.yazmayım dedim ama dayanamadım. beğenmeyenler puntoya binmeye devam etsin.punto da güzeldi ama bence evo daha güzel ve artık evo devri başladı buna alışın

mustafa yılmaz
    aeron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AYH 97
    Edilen teşekkür: 90

ALİ YILDIZ
    ali_yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 5

çok yeni ön görünüm evo'da berbat çok isterdim değiştiribilmeyi birde radyo çıkışları daha güçlü olsaydı keşke bide gösterge dijitalleri daha hoş görünümlü daha dijital olabiliridi yol bilgisayarı falan )

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

valla benim şu aralar satma durumlarım var ama (ne yapayım hergün öğrenciler çiziyor.Allahım bu nasıl işkence..) ama şunu söyleyim hiçbir zaman memmun olmadığım için satmıyorum.Fıat tan vazgeçmem

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

1 sene boyunca gp kullandım ve ağustos sonunda satıp evo'ya geçiş yaptım araç dizayn konfor görünüm olarak gerçekten çok şık yani bazı arkadaşlar netten gördüğü fotoları değerlendiriyo ama en azından bi deneme sürüşünden sonra fikirleriniz değişir çünkü ben kesinlikle evo almam diyodum ama bi test sürüşüyle aracın gp'ye göre daha konforlu olduğunu gördüm bir de aracı içten sürüyoruz bize iç tasarımın iyi olması gerekir :=)

gelelim benim evo'ma benim evom fabrikasyon hatası yaptı ve deişime soktuk büyük ihtimalle bayramdan sonra çarşamba teslim alıcam
    ama kesinlikle evo diyorum

Cengiz AYAR
    hic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    28 NN 271
    Edilen teşekkür: 11

Evonun test sürüşünü yaptım.Fiat bayiinde aracı inceleme fırsatımda oldu.Aracın dış tasarımında hoş ayrıntılar var ama genele bakıldığında grande puntonun eline su bile dökemez diye düşünüyorum.Evo ile araç o sert çizgileri terkederek daha çocuksu bir hale gelmiş.Belki daha çok küçük ailelere hitab etmek amacıyla böyle tasarlanmış olabilir.Ama benim düşüncem Grande Punto nun o sert abi havası evoda kessinlikle yok.

İç tasarıma gelecek olursak Fiat kendini aşmış demem gerekir özellikle dynamic versiyonda kullanılan malzeme ve tasarım on numara hayran kaldım.

Ayhan Güler
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ayhan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 L 1377

evet dış tasarım konusunda size katılıyorum çocuksu gibi araç daha bir basit olmuş sanki

Onur Soyadı
    squidward - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 32

Sportif tasarımı ile özellikle genç kesime hitap eden Fiat Punto Evo; geçmiş dönemde üretilen “Baby Maserati” lakaplı Grande Punto’nun daha kaslı ve atak şeklidir..

Mustafa Çeliker
    mustaface74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 2

Evonun en büyük eksikliği 90 hp dizel seçeneği olmaması. Aynı zamanda GP dynamicde olan çift bölge otomatik klima yok. GP den sonra geçiş evoya değil Bravoya olur benim için.

ersan balkan
    nasre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 53

Alıntı mustaface74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evonun en büyük eksikliği 90 hp dizel seçeneği olmaması. Aynı zamanda GP dynamicde olan çift bölge otomatik klima yok. GP den sonra geçiş evoya değil Bravoya olur benim için.
    Punto evo dynamıcte çift bölge otomatik klima bulunmaktadır.
    Ben kullanıyorum şahsen.

turker tosun
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    16 jht 38
    Edilen teşekkür: 288

2006 yılından berı bızde kardesımde 1.4 8 valf gp var bende 20 gun önce evo aldım aralarında surus konforu olarak baya bı fark var

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

bir gp ile bir evo yu yanyana koyarsak bu sadece benım fıkrım evo daha alıcı. dış tasarım olarakta daha estetik daha karizmatik iç tasarım olarak fazlası war eksıgı yok.. beni bir çok arabadan caydıran bir çekicilik war evo da. zewkler tartışılmaz dediğim gibi sadece benim fikrim

Ayhan Güler
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 L 1377

vay arkadaş ya biz ne anladık bu konudan GP'ciler GP EVO'cularda EVO övüyor

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

EVO sadece ön görünümden kaybediyor bence diğer türlü her yönden gp den güzel bence

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Firmalar neden böyle tüketicinin aklından geçen doğruları kendileri düşünemiyor anlamıyorum.Tabi ki gp kulanıcısı olarak evo iç tasarım konfor ve yol tutuşu konusunda iyidir de.Neden gp nin ön görünümünü evo da kullanmayıp daha saçama sapan bir panjur ve plastik aksam takmışlar anlamadım.Eğer bir de gp nin ön görünümünü yaparak iyi bir modifiyeli tasarım yapsalardı çok daha güzel olacakmış.

Bir de benim punto evo da dikkatimi çeken şey gp nin uzunluğu 4030 mm iken gp evo 4065 mm bu da önemli bir ayrıntı demek.Aracın boyutlarını uzatmışlar.

BAKİ BAKİ
    2000 corsa gls 1,4 16v ov onderbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 ** 4
    Edilen teşekkür: 96

Mutlu artık sitenin adını evo punto tr olarak değiştirmenin zamanı gelmedi mi?

şaka bir yana kendi adıma bu konuya son noktayı koymak istiyorum.
    ben EVO'mdan iç-dış görüntü, performans, donanım kısaca her anlamda memnunum. eğer EVO piyasaya çıkmamış olsaydı fiyatı-yakıt cimriliği gibi sebeplerle muhtemelen GP alırdım-o ayrı. belki GP kullansam sizin gibi düşünürdüm. ancak ben GP'dan EVO'ya geçişi ciddi bir ileri adım olarak görüyorum. artık sizlerde az da olsa buna inanın bence. BRAVO'nun tipini (özellikle arka tampon,stoplar) EVO kadar beğenmedim. tercih olarak şöyle 100 bg bir dizel SW EVO olsa kesin o daha iyi olabilirdi benim için yani artık GP diye tutturmayın. öyle olsa halen Bursada ŞAHİN-DOĞAN üretilmeye devam ededi. en iyisi "0" km bir GP daha garajınıza çekin dursun. mevcut aracınız eskirse, yarın birgün lazım olur

19. Bu mesaj için teşekkür edenler: