Alıntı zafer0060 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
fiat iyi araç olabilir .. ama benim gittiğim birmot servisi e kirmaklar servisi gercekten cok ilgisiz davranıyo ellerinde okadar arac var ki ufak şeyleri ya önemsemiyolar yada görmezden geliyor.. ayrıca calıstıgım fabrikada arkadasımın alıdıgı 2009 model doblo 62binde motoru ile i sıkıntısı var servise gittiğinde bozulan parcanın garantisinin 60bin ye kadar garantiili oldugu aracınız 60 bin km yi gectiği için ücret ödeyerek değiştrmesi gerrektiği söylenmiştir şimdii mahkemelik fiat la.. herkezin hür iradesi kim neyi tercih ediyosa eder ben sizin forumunuzu okuyarak aldım aracımı şans benim aracım boyle cıktı bunuda soylemek benim dogal hakkım lütfen ters cvb yazarak kızmayalım..
sizi bence servis arabanızdan sogumanıza neden olmuş.. benimde aracı alalı 10bin km oldu ufak defek sorunları kafama takmıyorum gıcırtı gucurtuları olmasa olur bunlar ki cogunun cozumleri forumda paylasıldı. ben aracımdan cok memnunum hatta 1 hafta önce lpg taktırdım dahada memnunum şimdi. Servislere bu baglamda büyük görev düşüyor gittiginizde insanların sizinle ve arabanızla ilgilenmesi marka üzerindeki düşünceleriniz tamamen etkiliyor. şükür şimdilik bir sorunum yok fiatla umarım ileriki yıllardada olmaz.