Sayfa 1/4 1234 SonSon
80 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Hala beklemekteyim :(

veli ercan
    vek66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31
    Edilen teşekkür: 117

Soru Hala beklemekteyim :(

ya arkadaslar aracım hala teslım edılmedı bursada parkta oldugu soylemıslerdı gecen pazartesi hafta sonu cumaya kadar olur dedıler elınde sımdı aradım daha hala bursa da bugun ankaraya bı aksılık cıkmazsa gelecegını soyledıler gelse bıle tahmınım tescıl ıslemlerı falan yıne kaldık haftaya cunku bır gunde hayatta bıtmez dıye dusunuyorum tescıl ıslemlerı bırgun o degıl 15 gun once plaka mı tahsis ettirdim onun süreside bıttı ve p plakayı da ıstıyorum offf ne zormus boyle beklemesi.2011 gp siparış ettıren arkadaslar vardı onlar ne alemde araclarınız geldımı aceba

Atilla Kaya
    babacan85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 5

ben ist.birmottan geçen hafta aldım.Önce vergisini yatırıyorsun sonra geri kalanını ,bu hafta araba geldi.Salı çarşmaba plaka çıkıcak teslim alıcam.Seninkide gelir merak etme.Kolay değil Tırla geliyor.

MURAT ULGEN
    dinomani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 8

aracım geldi birmotun oto parkında işim gereği hergün havalimanına gidiyorum geçerken yanına uğruyorum bakışıyoruz. özal plaka bekliyorum hafataya kısmetse kavuşucaz.

Okan Okan
    okansys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 1

benim araç pazartesi geldi bende hala plaka bekliyorum parkta öylece yatıyor

harun saraç
    harun_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 YR 3180
    Edilen teşekkür: 6

şimdi görüştüm ist.gürses otoyla plaka bekliyorlarmış araç parkta yatıyo diyolar

veli ercan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31

Standart kafayı yıyecegım imdatttt!!!!!

deli oldum arkadaslar dun konustugum da yarın aracın bursadan ankaraya teslımı yapılıp bugun gelecegını soyledıler ankara bırmotu aradım hala gelmedıgını sımdıde onumuzdeki 10 gun ıcınde bana teslım edebılenecegını soyledıler ((( bende de sarteller attı tabı dedım habıre oyalama taktıklerı her aradıgımda ılerı tarıh vermeler falan dedım bakalım ne olcak kafayı yedım. yok arkadas haftaya carsambaya kadar gelmezse vazgecegım mılletten resmen araba dileniyorum gecen hafta sonu babamın arabayla maddi hasarlı kaza yaptım zaten

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Sevgili veli biraz daha sakin olabilirsin mesela her gune bi konu acacaksan halimiz senden harap olur . Beklemekten baska caren varsa yada elimizden gelen bisi varsa sole yapalim ..

Ama lutfen bir dahaki gelismelerde ayni konunun altindan devam edersen forum konu coplugune donmez aramalar kolaylasir...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Konular birlestirilmistir..
    Konu femoli tarafından (06/08/2010 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

bizde bekliyoruz gelecek diye ama acele etme hayırlısıyla gelir.. yani ne yalan söylim gelmiş gelmemiş pekde umursamıyorum hayırlıca gelsinde.. aksesuar bakıyorum bu arada çogunu hazırladım bile

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

geçmiş olsun kardeş umarım büyük bir kaza değildir...

her hangi bir sözleşme yaptınızmı bilmiyorum şu tarihte teslim edilecek diye eğer öyle bir şey yaptıysanız her türlü yolunuz açık tüm haklarınızı alabilirsiniz ödediğiniz meblağ ve manevi tazminat davası bile açmanız mümkündür eğer bunlar yoksada konuştuklarınızla ne kadar ne yaparsınız bilemem..
    23 temmuz 2008 tarihinde peugeot tepee aldım 0 km bayiden 1 ağustos 2008 de teslim edeceklerini söyledir bende 3 ağustosta telim edin ama edin dedim sözleşme yaparsak parayı ödeyeceğimi ve bekleyeceğimi belirttim onlarda kabul ettiler 1 ağustosta aradım aracım ne durumda diye geliyor yolda 3.ünde teslim edeceğiz dediler bende isterseniz etmeyin dedim 3ünde akşam 19,00 da teslim aldım aracımı..

veli ercan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31

ozur dılerım arkadaslar ama ne yapayım arabaya bu aralar cok ıhtıyacım var artı sabırsızlık kusura bakmayın ben oylama taktıklerıne sınır oldum sadece keskearkadasımın yaptıgı gıbı yapsaydım sozlesme ımzalasaydık ama aracın bana 1 i ile 6 arasında teslım edılecegı soylenmestı neyse artık

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

rica ederiz kardeş
    femoli kardeşimizin dediği doğru moderatör arkadaşlarımız konuları birleştirebilirse sorun kalmaz

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Sn.Veli Ercan,
    Hala beklemekteyim ve kafayı yıyecegım imdatttt!!!!!
    her iki konunuzun içeriği aynı olduğu için konularınız birleştirilmiştir. Bu konu üzerinden devam edilmesini rica eder, keyifli forumlar dileriz.

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Bekleyen Derviş GP Si Gelince Bol Bol Gezermiş Panik Yok ...

harun saraç
    harun_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 YR 3180
    Edilen teşekkür: 6

Peki şimdi 2011 model aracım çıktı biniyorum diyen arkadaşlar varmı acaba yoksa hepimiz aynı konumdamıyız?

Atilla Kaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

eğer aldığınız araçlar grande puntoysa punto evo değilse 2010 model olur.2011 ler evo oldu artık.Bayiler ellerindeki 2010 gp leri satıyor.

veli ercan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31

Alıntı babacan85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer aldığınız araçlar grande puntoysa punto evo değilse 2010 model olur.2011 ler evo oldu artık.Bayiler ellerindeki 2010 gp leri satıyor.

ben satıs elemanına ılk belırttıgım sey 2011 olmasıydı defalarca bunu belirttim kesınlıkle o model ıstıyorum dedim onlarda ellerındekı 2010 modelı vermek ıstedıler ben almadım sonra fabrıkada oldugunu agustos 1 sonrası gelecegını soyledıler.yanı suan fabrıka hala grande puntonun 0 ını üretiyor. ama kısıtlı sekılde mesela dinamik yok sadece ürettiği actıve üretiyor onada ful kit ekletilebiliyor

Atilla Kaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

puntolar yerli değil zaten tamamen orjinal italyan.Bence sen arabayı aldğında ruhsata baktığında 2010 yazacak.GP en son 2010 da çıktı yani bu sene bitti.2011 diye çıkarsaalar bile 2010 yazar artık yapılmuıyor gibi bişey.Satış elemanı herzamanki gibi bazı şeyleri geçiştirmye çalışıyor.Ama çokta önemli değil 2010 2011 oluşu.Kasa aynı.Evo alırsan farklı ama ondada 4-5 bin fark var.Kafaya takma önemli değil.Şu aralar GP leri bu kadar uygun vermelerinin nedenide bu aslında

sana araç garantisi hakkında bilgi verdilermi ? kaç yıl garanti olduğunu sölediler ?
    Konu babacan85 tarafından (07/08/2010 Saat 00:05 ) değiştirilmiştir.

veli ercan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31

Alıntı babacan85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    puntolar yerli değil zaten tamamen orjinal italyan.Bence sen arabayı aldğında ruhsata baktığında 2010 yazacak.GP en son 2010 da çıktı yani bu sene bitti.2011 diye çıkarsaalar bile 2010 yazar artık yapılmuıyor gibi bişey.Satış elemanı herzamanki gibi bazı şeyleri geçiştirmye çalışıyor.Ama çokta önemli değil 2010 2011 oluşu.Kasa aynı.Evo alırsan farklı ama ondada 4-5 bin fark var.Kafaya takma önemli değil.Şu aralar GP leri bu kadar uygun vermelerinin nedenide bu aslında

sana araç garantisi hakkında bilgi verdilermi ? kaç yıl garanti olduğunu sölediler ?
    ben aracı ılk sıparıs ettıgımde ılk once bulamadılar sonra dedıler ki fabrıkada montaj asamasında içime kurt düştü şimdi bak ama üstüne basa basa soyledım kesınlıkle 2011 diye
    garanti olayından hıc bahsetmedik

Atilla Kaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

bi kere fabrikada montaj olayı tamamen yalan çünkü bu GP ler italyada yapılıyor türkiyede üretilmiyor.Ellerinde yoktur başka bayiden getirtmişlerdir sana,şu anda sorunca 2011 derler ama ruhsatıa lınca 2010 yazıcak.Banada aynı hikayeyi söylediler ama öyle gelecek.Ama kafana takma çünkü 2010 yada 2011 oluşu bişeyi farkettirmez.Ancak evo alırsan farkeder,ötekilerinin kasaları aynı.Ben ist dan bi bayiden aldım.Eskişehirdeki bayiden bulabildiler ful kiti oradan getiriyolar.Benimde kuşkularım var aslında araçı teslim alsam bakacağım çok şey var.

Sayfa 1/4 1234 SonSon