Sayfa 1/3 123 SonSon
42 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: T-Shirt yaptırıyoruz. Var mı isteyen?

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Dikkat T-Shirt yaptırıyoruz. Var mı isteyen?

Merhaba Arkadaşlar...

Arkadaşlar t-shirth formatı bellidir. Fiyatı 30 tldir. Isteyenlere kargo yapılacaktır.kargo ücretini alıcı öder... T-Shirt isteyen arkadaşlar arkadaşımıza özel msj atsın renk ve bedenlerini(sadece kırmızı ve beyaz renk yaptırılacaktır.)
    adres bilgileri ile birlikte....
    Lütfen önce haseba parayı yatırıp sonra bilgilerinizi verin...
    25 adet sipariş almadan işe başlanmayacaktır.
    hesaba yatıralacak tutar tam olarak 30 tl olacaktır.(havale ücretini ayrı ödeyin.)
    anlaşmalı tek banka vardır....

hesap bilgileri..
    1073-0720620
    işbankası sefaköy-istanbul şubesi(hüseyin özkan adına hesap)

NoT: Acele edelim arkadaşlarda Forumumuzun T_Shirtlerine biran önce kavuşalım......

Örnek T-Shirt Linki: https://forum.grandepuntotr.com/iste...lir-miyiz.html

Mehmet Ali ..
    makeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 240

fooğrafları ya da çizimleri görebilir miyiz?

serkan kabasakal
    Sean_Constantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 32

foto ?

Umut Çetin
    ucs33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 24

evet, resim paylaşırsanız iyi olur. ona göre talepte bulunalım
    2008 Grande Punto 1.3 Multijet 75 HP Active & 2011 Bravo 1.6 Multijet 105 HP Dynamic Plus

Let the music play!

Faruk Bilgin
    frç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16
    Edilen teşekkür: 92

Arkadaşlara katılıyorum.En azından fotoğraf koyarsan modelini görmüş oluruz.
    PUNTODAN SONRA PUNTO..!

Hüseyin ARAS
    Evo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Yeşil
    Edilen teşekkür: 29

Orçun Bey ne sattığınız belli değil, atıp tutmuşsunuz şunu önce yapın şu kadar yatırın fln diye ama örnek bile koymamışsınız..Sanki siteden yoğun bi israr gelmiş de zorla yaptırtıyo gibisiniz tshirtleri...Ayrıca 30 Tl biraz pahalı yaptırıyosunuz geliri siteye kalacak şekilde kar konulmussa eyvallah ama 30 tl ye ramseyden alırız tshirt

7. Bu mesajı için 5 kişi Evo001'ye teşekkür etti:

cihangir şengezer
    chngrrrrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    10 AEZ 07
    Edilen teşekkür: 215

Alıntı evo001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orçun bey ne sattığınız belli değil, atıp tutmuşsunuz şunu önce yapın şu kadar yatırın fln diye ama örnek bile koymamışsınız..sanki siteden yoğun bi israr gelmiş de zorla yaptırtıyo gibisiniz tshirtleri...ayrıca 30 tl biraz pahalı yaptırıyosunuz geliri siteye kalacak şekilde kar konulmussa eyvallah ama 30 tl ye ramseyden alırız tshirt

hüseyin valla süper tespit
    bana da çok itici geldi yazılanlar

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

arkadaşlar daha önce başka bir konu altında bu mesele tartışılmış konuşulmuştu
    buna istinaden orçun bu konuyu açtı
    tabi konuyu ilk defa görenler biraz yadırgadı meseleyi
    tolgay tişörtlerle ilgili araştırmayı yaptı ve bizde kendisine en iyi kalitede olsun dedik fiyatıda en asgari 30 tl ye çekebildik
    kimsenin yaptırma zorunluluğu yok
    isteyen olursa denildiği gibi aşağıdaki hesaba ücretini gönderir tişörtünü alır
    istemeyen olursa zaten bir şey yapmasına gerek yok

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

atmaca615
    Ziyaretçi atmaca615 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürler coşkun abi yorumun için ancak bir resim yada bir ön çizim vs yada nasıl olacağı konusunda bir fikir verilebilirse daha aydınlatıcı olacağı kanaatindeyim abi...

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı atmaca615 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coşkun abi yorum bekliyorum senden kimse yanlış anlamasın aslı astarı nedir abi durumun böyle bir projenin içindemisiniz yönetim olarak?

anıl yönetim olarak planlanmış bir şey değil
    sadece tolgay arkadaşımız böyle bir konuda yardımcı olacağını yazdı ve daha sonra aldığı fiyatı ve ürünün özelliklerini sıraladı
    aslında diğer konunun da linkini buraya koymakta fayda var isteyen arkadaşlar oradanda bakıp karar verebilirler

https://forum.grandepuntotr.com/iste...lir-miyiz.html

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Umut Çetin
    ucs33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 24

hmm evet, link iyi oldu =D
    2008 Grande Punto 1.3 Multijet 75 HP Active & 2011 Bravo 1.6 Multijet 105 HP Dynamic Plus

Let the music play!

Eser Dilsiz
    hhhed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 43

Tabiki kaliteli olsun ama yinede baskılı bir tshirt için pahalı gibi. Üstüne birde kargo...

Emir A.
    Fuzuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 352

Arkadaşlar naçizane fikrim bana uygun olmadığı ama olumsuz mesaj yazarsak bu işe vakit harcayacak kişinin şevkini kırarız diye düşünüyorum...
    Bu konuda yapılabilecek şu olabilir;
    Yönetim baskıda kullanılacak logoyu buradan yayınlar...Daha sonra isteyen bu logoyu alıp istediği tür t-shirt'e istediği reklamcıda uygulatır..Ya da buradaki toplu alıma katılır...Fiyat vb. gibi konulardaki yorumlarda işle uğraşanları üzmeyecek seviyede olur...

Bu arada kimsenin 100-200 parça ürün için t-shirt başına 1-2 tl kar etme zihnietinde olacağını düşünmüyor ve düşünmk istemiyorum

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SERDAR UZUNCA
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. PNT 34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 34

1 tl dikim 1 tl baskı maliyeti 3 tl kumaş baskı için emciye çıkartılan kalıp parası 30 tl. ama tabi tshirtler dikilip üzerine direkt baskı yapılacağı için bu fiyat çok daha aşağılara gelir..
    en fazla 10 tl..
    o da siteden yapılıyor diye..

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Birinci olarak arkadaşlar ben burada aracıyım bu T-shirtlerle uğraşan arkadaşımız Tolgay şuanda Antalyada olduğundan buraya bu ilanı vermekte bana düştü.. Gerekli açıklamayı Çoşkun arkadaşımız zaten yapmış... Artı t-shirtler polo yaka ve üzerindeki logo başkı değil işleme olacakmış.. Ancak 30 TL'ye fiyatı çekebilmiş temsili resmide aşağıya ekliyorum... Almak mecburiyetinde değilsiniz ilginç yorumlar yapılmış cebe atacakmışım gibi parayı.. Sizin alacağınız t-shirtlerden kar sağlayıp cebe atmaya zaten ihtiyacım yok... İsterseniz 100-200 tane t-shirt ben size hediye edeyim.... Yanlış konuşup burada milleti rencide altında bırakmayın ve insanında canını sıkmayın lütfen...

İlk ilanda herşey yazıyor. Bende hata ki çok özür dilerim resmi eklemeyi unutmuşum ve şimdi ekliyorum... Sevgi ve Saygılarımla...

Konu WiSTaRiA tarafından (29/04/2010 Saat 03:29 ) değiştirilmiştir.

19. Bu mesajı için 3 kişi WiSTaRiA'ye teşekkür etti:

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Alıntı Fuzuli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar naçizane fikrim bana uygun olmadığı ama olumsuz mesaj yazarsak bu işe vakit harcayacak kişinin şevkini kırarız diye düşünüyorum...
    Bu konuda yapılabilecek şu olabilir;
    Yönetim baskıda kullanılacak logoyu buradan yayınlar...Daha sonra isteyen bu logoyu alıp istediği tür t-shirt'e istediği reklamcıda uygulatır..Ya da buradaki toplu alıma katılır...Fiyat vb. gibi konulardaki yorumlarda işle uğraşanları üzmeyecek seviyede olur...

Bu arada kimsenin 100-200 parça ürün için t-shirt başına 1-2 tl kar etme zihnietinde olacağını düşünmüyor ve düşünmk istemiyorum

Mantıklı İnsanlar Gerçekten kendini belli ediyor..... Teşekkür ederim....

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

burda yapılan işe mualefet etmek çok anlamsız ve gereksiz. sonuçta birileri site için bir şeyler yapıyor.

aynı kalite daha uygun fiyatlı birşey yapabilcek varsa çıksın açıklasın yoksa teşekkür etmekten başka bir şey demeye gerek yok.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

22. Bu mesajı için 2 kişi OzzY'ye teşekkür etti:

Hüseyin ARAS
    Evo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Yeşil
    Edilen teşekkür: 29

Alıntı WiSTaRiA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birinci olarak arkadaşlar ben burada aracıyım bu T-shirtlerle uğraşan arkadaşımız Tolgay şuanda Antalyada olduğundan buraya bu ilanı vermekte bana düştü.. Gerekli açıklamayı Çoşkun arkadaşımız zaten yapmış... Artı t-shirtler polo yaka ve üzerindeki logo başkı değil işleme olacakmış.. Ancak 30 TL'ye fiyatı çekebilmiş temsili resmide aşağıya ekliyorum... Almak mecburiyetinde değilsiniz ilginç yorumlar yapılmış cebe atacakmışım gibi parayı.. Sizin alacağınız t-shirtlerden kar sağlayıp cebe atmaya zaten ihtiyacım yok... İsterseniz 100-200 tane t-shirt ben size hediye edeyim.... Yanlış konuşup burada milleti rencide altında bırakmayın ve insanında canını sıkmayın lütfen...

İlk ilanda herşey yazıyor. Bende hata ki çok özür dilerim resmi eklemeyi unutmuşum ve şimdi ekliyorum... Sevgi ve Saygılarımla...

Birader yanlışın var…Kendi mesajımı ve diğer arkadasların mesajlarını okudum kimse kimseyi töhmet altında bırakacak bir şey yazmamış gayet medeni bir şekilde eleştirilmiş fiyat ve diger detaylar..Fiyata 30 dersin 100 de diyebilirsin alan alır kimse almak zorunda değil denildiği gibi ama burada site için birsey yapiliyorsa daha ucuzu daha kalitelisi daha güzeli olur mu diye soruşturmak eleştirmek tabiidir diye düşünüyorum. Eleştirilerin cogu da ornek cizim, yeterli bilgi olmadıgı yonundeydi ki Coşkun Bey olayı çözdü zaten. Konuyu acarken herkesin onceki konuyu okudugunu dusunmussun, biz ne cizimden haberdardık ne senin aracı oldugundan ne de diger detaylardan…Daha yeni polo yaka oldugu ve baskının işleme oldugu soyleniyor fiyatı belli ama kendisi belli olmayan bir şeye musade et de insanlar birseyler yazsınlar…
    Fiyat konusunda Serdar arkadasımız birseyler yazmıs o da kimsenin kar ettiğini değil kotu pazarlık yapıldıgını vurgulamıştır.Tekstil işinde olmadıgım icin bilemiyorum ama kendisi ilgiliyse ondan da resmi bi fiyat bekleyebiliriz…
    Buarada durumum iyi 100-200 tshirt hediye edebilirim demişsin hazır ağzından cıkmısken Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşıyosun ihtiyacı olan bi çok insan var onlara sen yap o yardımı yinede

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Hüseyin Kardeşim ben tekstil işinden anlamam ben gıdacıyım ve Tolgay kardeşim pazarlığı artı vs. konuşup halletmiş... Olay budur yani onun ricası üzerine buraya konuyu açtım... Artı ben zaten bazı derneklerde çalışıp gerekli yardımları kendim ve eşim dostum adına yapıyorum kardeşim... Neyse konuyu başka yere çekmeye gerek yok....

T-Shirt yaptırmak isteyen arkadaşlar varsa lütfen Tolgayla irtibata geçsin ki 25 kişi olmadan yapılamıyomuş ve 16 MAYIS TRAKYA buluşmasında T-Shirt'ümü giyip forumumuzu herkeze duyurmak istiyorum....

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Sevgili Puntocu arkadaşlar.... T-Shirt işiyle ilgilenen kardeşimiz TOLGAY iş için şuanda antalyada olduğundan formu takip edemiyor ve hergün telefonla konuşuyoruz kendisiyle... T-Shirt Yapımı durmuş değil yani... Yokmu T-Shirtten isteyen???? 25 Kişi olmalıyız ki ilk partiyi yaptıralım...

Sayfa 1/3 123 SonSon