Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
52 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Punto alıyorum daha doğrusu aldım sayılır

Gp gp
    Ya Hep Ya Hiç. KaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 819

Yok eğer sıkıntınız city motorunda ise ücretsiz değişimini sağlıyorlar sakın para falan vermeyin..Galiba direksiyon torkunu ölçüyorlar ona göre değişim yapılıyor..Milden kayanaklı bir sıkıntı varsa onu bilemicem onu aracın garantisi varsa değiştirirler yoksa bi yorumda bulunmayayım

Ama city garanti olsun olmasın değişim yapılıyor..

murat demir
    jakabo_ank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 KB 1150
    Edilen teşekkür: 89

hayırlısı bakalım. yarın belli olur ne olduğu. olmadı tanıdık eş dost bulup servise çökecez.

suat taner
    lionT-JET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 233

hayırlısı olur ınsallah.benım bıldıgım garantıyı uzatıyorlar fakat 300 degıl 400 tl gıbı bır rakam alıyorlar dıye bılıyorum.cıty arızası olsa dahı forumda orneklerı var,garantı dısı ucretsız yaptıran arkadaslar oldu.ınsallah bır sorun cıkmaz ve aracı alırsınız..
    Konu lionT-JET tarafından (23/02/2010 Saat 17:42 ) değiştirilmiştir.

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Hayırlısı olsun..

Kız gibi araba alıyosun servise bakımdan bakıma gıdersın çok sukur parcalarıda ucuz herseyı mukemmel ayrılamayacaksınız bırbırınızden...

Gözünü kapa benimsediysen içine sindiyse kaçırma hemen al..
    Güle güle bin
    I ' m c a p u l i n g . . .

mustafa can
    kronik gp cann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    41DP782
    Edilen teşekkür: 657

Alıntı jakabo_ank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama şunu kesinlikle söyleyebilirimki bu araca bekarken sahip olsaydım sanırım asla evlenemezdim. inanılmaz bir görünüm var arabada. motor zayıf, servis pahalı, parça pahalı, garanti süresi az ama genede en çok satan araçlardan birisi. sanırım çoğunluk benim gibi eksikleri görmemezlikten geliyor.
    olaya nereden baktığınıza bağlı bu söyledikleriniz,eğer amaç hata kusur aramaksa elbette çok sayıda bulunur,ama böyle bakarsanız bu hemen hemen her model için böyledir,benim birader bundan 2 sene önce 45 bin tl verip citroen C5 aldı aldığı gün camlardan ses geliyodu,çözümüde yoktu malesef.
    bir konuda haklısınız,bu araca sahip olanların büyük çoğunluğu kusurların bazılarını görmezden geliyor.ama bunu yaptırabilmekte bir araç için en büyük artılardan biridir.demekki genel olarak çok memnun oluyorki insanlar kusurlar rahatsız etmiyor.
    şimdi ne desek boş,bizi en iyi bu arabayı alıp kullanmaya başladıktan sonra anlayacaksınız.tabii burada kıyaslamayı yaparken de adil olmak lazım ikinci eline ortalama 19-20 bin tl verip alabileceğiniz bu aracı gidipte 30-35 bin tl lik araçlarla kıyaslarsanız da haksızlık olur.tabiri caizse "ne kadar ekmek,o kadar köfte" mantığıyla bakmak lazım,
    nacizane benim fikrim,elinizdeki ekmeğin içine bundan fazla köfte koyabilecek başka bir marka olduğuna inanmıyorum.
    city motor diye bir problem ARTIK YOK,çünkü her şart ve halükarda ücretsiz değiştiriliyor.
    Servis konusuna gelince ise,bu durum Türkiye'nin bir gerçeği,burada sorun kurumların kendisinden çok kurum çalışanları ile ilgili,bir servise gözünüz kapalı güvenebilirken,diğerinin ise önünden bile geçmek istemeyebilirsiniz.seçme hakkımız olduğu sürece bunda da sorun yok,
    eğer alırsanız iyi günlerde kullanın.
    İNSAN YAŞADIKÇA DEĞİL,YAŞAMADIKÇA YAŞLANIR..

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EREN YALÇIN
    axi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    45 EY 700
    Edilen teşekkür: 247

garanti uzatma konusunda garantiyi uzatabilirsiniz fakat, garantisiz kullanılan 4 ay boşuna gitmiş olur. mesela garantiyi 1 yıl daha uzatırsanız bundan sonraki 8 ay için garantiye 1 yıl parası vermiş olacaksınız..bunu dikkate almanızı öneririm. umarım sorunsuz bir araçtır hayırlısı ne ise o olsun
    _NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    Ben bir Türküm!!!
    Ben;
    Orta Asyadan Türeyen,
    Anadoluda Büyüyen, Avrupa iclerine Yürüyen TÜRK´üm.
    Ben;
    Atillayi, Yavuzu, Fatihi var eden, krallari, imparatorlari kendisine Yar eden, Düsmanina dünyasini dar eden TÜRKüm.
    Ben;
    Damarlarinda asil kanin aktigi irkim, Benden bahseder destanim,Agitim,TÜRKüm,ben TÜRKüm,
    taa iliklerime kadar MUSTAFA KEMAL ATATÜRK`üm!!!
    Ya Siz Kimsiniz ???......____

Hakan GÖÇKON
    hakan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    26B5657
    Edilen teşekkür: 107

Aracın city arızasını serviste garantiniz dolsa bile iyi niyet garantisinden değiştiriyorlar.Bunun haricinde araçtan bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.Şimdiden aracınız hayırlı olsun diyelim...

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

aracı yarın servise gösterdiğinizde servis size gerekli bilgi ve referansı verecektir
    eğer araçta sorun yoksa alırısınız şimdiden hayırlı olsun
    bu arada şu meşhur cıty arızası daha çok 2006 modellerde meydana geliyordu
    2007 modellerden itibaren gerekli olan ar-ge çalışması neticesinde sistemin daha geliştirilmişi takılıyor araçlara bu yönden de içinizi ferah tutun derim

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

murat demir
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 KB 1150

herkese teşekkürler. inanın sorun çıkmamasını ben satıcıdan daha çok istiyorum. ankarada içi dışı temiz fiyatıda makul tek araçtı. dizel almaktı aklımda olan ama piyasadaki araçların hemen hepsi (birkçak tanesi hariç onlarında fiyatı nerdeyse 0 araç fiyatıydı) büyük bir firmanın piyasaya sürdüğü km si firmadan araçları aldıktan sonra galericiler tarafından düşürülmüş olanlardı. yarın akşam burdan sonucu yazarım. inşallah hayırlısı olur.

bora turan
    PuNtOmAnİa !! tempesty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 8308
    Edilen teşekkür: 820

Soru

herkese teşekkürler. inanın sorun çıkmamasını ben satıcıdan daha çok istiyorum. ankarada içi dışı temiz fiyatıda makul tek araçtı. dizel almaktı aklımda olan ama piyasadaki araçların hemen hepsi (birkçak tanesi hariç onlarında fiyatı nerdeyse 0 araç fiyatıydı) büyük bir firmanın piyasaya sürdüğü km si firmadan araçları aldıktan sonra galericiler tarafından düşürülmüş olanlardı. yarın akşam burdan sonucu yazarım. inşallah hayırlısı olur.
    Bizim arabaların kilometresini nasıl düşürmüşler anlayamadım ??

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

allah hayırlı etsin bende yeni aldım pişmanda deilim ama dizel alsan daha ii olurdu yakıt sarfiyatı yonunden ama yok yakıtı takmam diosan oda iyi. bu özellikteki bi arabayı aynı standarttaki baska arabalarla en az 4bin 5bin farkla zor alırsın allah pişman etmesin benim için tek eksiği yalıtımı içeriye sesi cok alıyo ii deil onun harici güzel

murat demir
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 KB 1150

Alıntı tempesty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 tl ye km yi istediğin kadar düşürüyorlar. araçlar ihaleyle aracç satan firmadan çıkışta 140-180 bin aralığında galeriye girdikten sonra bir bakmışsın 70-85 bine düşmüş. bide varya sanki cetvelle ölçmüşler adamlar hepsini aynı km ye düşürmüşler

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

irfan öz
    taipen71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 36

Öncelikle hayırlı olur inşallah aracı muhakkak servise göster forumda herkes bilir kavaklıdere servis ve müslüm bey gerçekten çok iyi bir ekip bence oraya götür ve iyice incelettir derim biraderin arabası da 2008 punto alır almaz lpg taktırdı daha bir kez sorun çıkarmadı tabii çıkarmıyacak anlamına gelmez

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

city direksyon olayını tam anlayamadım. az bişey hızlanınca aracın direksiyonu baya bir sertleşti. hatta bişey daha dikkatimi çekti. araç sola çevirdiğimde önce tepkisiz kaldı direksyonu sonrada düzeltirken aynı olay başıma geldi. direksyondamı acaba bir sıkıntı var. herhangi bir arıza ışığı falan yanmamaktaydı.
    İfadenizden iki anlam çıkardım. Birincisi city arızasına yönelik. Diğeri bahsetmek istediğim konuyla alakalı olarak. City motoru yavaş hızlarda devreye girerek rahat park etme sağlar. Hızınız 20 km yi geçince devreden çıkar, direksiyonda hissedilir sertleşme olur, aynı anda eğer komut verildiyse bilgisayardan, kapılar kilitlenir, arka kapı açma düğmesi kilitlenir ve emniyet kemeri ikazı bağlı değilse ötmeye başlar.

TOLGA YENİCE
    Intelligence Officer magic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 420

Alıntı serdar2362 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İfadenizden iki anlam çıkardım. Birincisi city arızasına yönelik. Diğeri bahsetmek istediğim konuyla alakalı olarak. City motoru yavaş hızlarda devreye girerek rahat park etme sağlar. Hızınız 20 km yi geçince devreden çıkar, direksiyonda hissedilir sertleşme olur, aynı anda eğer komut verildiyse bilgisayardan, kapılar kilitlenir, arka kapı açma düğmesi kilitlenir ve emniyet kemeri ikazı bağlı değilse ötmeye başlar.
    Serdar abi komut verildiyse olan şeylerden benim haberim yok yaw
    O dediklerin nasıl oluyor ki, hiç bilmiyordum ben, tüh ayıp bana walla

onur kaya
    kara kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DY 2468
    Edilen teşekkür: 303

Alıntı tempesty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

istersen sana istanbulda bi adres veriimm?? bana teklif edilen bi olay ama ben oyle bi karakterde insan değilim...istedikten sonra hallediliyor..servisten alındı kılometreye bakmışlardır orjınaldirr bunları fiatın servisleride yapıyor ne yazıkkı ....

onrky
    1.4 starjet 95hp

irfan öz
    taipen71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 36

İstanbul değil her yerde ankarada da var 30 tl ye istediğin kilometreye düşürülüyor maalesef kimsenin kimseye güveni kalmadı artık

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Alıntı magic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar abi komut verildiyse olan şeylerden benim haberim yok yaw
    O dediklerin nasıl oluyor ki, hiç bilmiyordum ben, tüh ayıp bana walla

Eğitim şart.

çağrı kılıç
    cagrikilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    -
    Edilen teşekkür: 0

Ben city özelliğini kullanmaya ihtiyaç duymuyorum. Yeterince yumuşak bir direksiyon var. Ama city özelliği bozuk ise ve araç garantide değilse size maliyeti yüksek olur.

murat demir
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 KB 1150

araba temiz çıktı arkadaşlar yarın öğleden sonra benimde bir GP aracım olacak.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon