Sayfa 1/3 123 SonSon
50 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bir vurup kaçma olayı daha

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

Standart Bir vurup kaçma olayı daha

Dün akşam arabımı bahçelideki trt binasının otoparkına bıraktım.hepte orası güvenli diye oraya bırakır yürürüm ordan bahçeliye.malesef en güvenli dediğimiz yerde bile insanın başına neler geliyor.akşam araca dongudumde ne godeyım,sol kapıyla arka çamurluk arası bir göçük.resmen biri bodoslama dalmış göcertmiş oldugu gibi.bariz otopark çıkışı biri geri gerir toslamış ama sağlam toslamış.boyasız 2 seneye yaklamışken aracımla bunu görmek gerçekten yıktı beni hele yapanın kaçması daha da bir bozdu moralimi.güvenlikcilerle kamera kaydına baktık bulduk goruntuyu ama açı biraz uzak ve adam heralde önceden alışkın oldugu için hemen uzunlarını ve sislerini yakıyo zenonla parlasın diye.beyaz bir jeep ama malesef plakası yok.kaskomu yenilemeye 2 ay kalmıştı,aracta hiç boya yoktu,araba bu ara çok lazımdı oof oof anlıyacağınız bir vurup kaçma mağduru daha eklendi aranıza....ne diyim bunu yapanların yanına kalmaz umarım...

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Çok geçmiş olsun ...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Elmedin Başkol
    Elmedin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 89

allah belasını versin o ********lerin. dahasını yazamıyorum artık

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erhan OĞUZHAN
    LINEA erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06RB401
    Edilen teşekkür: 158

çok geçmiş olsun. Lanet olsun böyle ş...sizlere. madem bir hata yapıp vuruyorsun ne demeye kaçıyorsun bilmem ki.

peki başka güvenlik kamera kayıtları yok mu? mesela o jeepin parka giriş ve parkediş kayıtları orada plakası görünüyordur.
    Linea Dynamic 1,4 Fire

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdem Bozdağ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

malesef tek açıdan var vurdugu an gozukuyor ama plakasını belli değil

Erdem Bozdağ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Yakınlarda arabanın gidebileceği istikamette banka manav dükkan vs güvenlik kamerası varsa kayıtlarına ulaşıp bakabilirsin belki..

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Aracınıza gözünüz gibi bakacaksınız ve .......'nın biri gelecek vurup kaçacak. Olacak iş değil, gerçekten sinir bozucu bir durum. Çok geçmiş olsun..

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

zafer kaplan
    zaferkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 237

geçmiş olsun Erdem gerçekten çok üzücü bir durum seni çok iyi anlıyorum çünkü aynı şeyleri bende yaşadım hemde ben arabada iken vurup kaçtı .........iyi aile çocuğu yavaş olmamdan dolayı gerçekten çok büyük bir kazayı kıl payı atlattım. ama emin ol kamera kaydından plakayıda çıkarsaydın yine bir işe yaramıyo ben plakasını aldım polise verdim davacı oldum aradan zaman geçti ama hala bulunamadı haaa polis bulamadı ama ben buldum adı soyadı adresi vs ama polisimiz hala bulamadı...

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdem Bozdağ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

öncelikle çok sağol Zafer abi,haklısın plakayı bulsak bile arabayı bulmak imkansız bulunsa bile o hukuki işlemler çok zor.haa bi bulsam temiz bi döverim o ayrı bu hınçlamecbur kaskoyu bozdurcam çare yok

ilker başar
    darkT-JET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 40

geçmiş olsun....talihsizlik.....çıkacagı varmıs.....cana gelecegine mala gelsin.....

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İLKER Ç.
    ocean_1919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    26
    Edilen teşekkür: 197

Alıntı Erdem Bozdağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle çok sağol Zafer abi,haklısın plakayı bulsak bile arabayı bulmak imkansız bulunsa bile o hukuki işlemler çok zor.haa bi bulsam temiz bi döverim o ayrı bu hınçlamecbur kaskoyu bozdurcam çare yok
    Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun.
    Belki, bir ihtimal son 1 haftalık kayıtlar incelenirse aynı aracın farklı görüntülerini (plakası okunabilen) bulabilirsin. Kaç kişide beyaz jeep var ki?Sonuçta adam aynı park yerini kullanıyor yada kullanmış olabilir.
    Yerinde olsam vakit geçirmeden kaskoya giderim ve kamera kayıtlarındanda bahsederim.

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Alıntı zaferkaplan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun Erdem gerçekten çok üzücü bir durum seni çok iyi anlıyorum çünkü aynı şeyleri bende yaşadım hemde ben arabada iken vurup kaçtı .........iyi aile çocuğu yavaş olmamdan dolayı gerçekten çok büyük bir kazayı kıl payı atlattım. ama emin ol kamera kaydından plakayıda çıkarsaydın yine bir işe yaramıyo ben plakasını aldım polise verdim davacı oldum aradan zaman geçti ama hala bulunamadı haaa polis bulamadı ama ben buldum adı soyadı adresi vs ama polisimiz hala bulamadı...

Bence bu durum polisi aşar. Savcılığa suç duyurusu verilmesi gerekirdi. İçinde insan olması kasten yaralamaya teşebbüs yapıldığı anlamına gelir diyorum.

Büyük geçmiş olsun inanın sanki kendi arabama yapılmış gibi üzüldüm.
    Konu ABNEW tarafından (11/09/2009 Saat 17:50 ) değiştirilmiştir.

22. Bu mesajı için 2 kişi serdar2362'ye teşekkür etti:

zafer kaplan
    zaferkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 237

Alıntı serdar2362 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu durum polisi aşar. Savcılığa suç duyurusu verilmesi gerekirdi. İçinde insan olması kasten yaralamaya teşebbüs yapıldığı anlamına gelir diyorum.
    serdar abi presedür tam olarak nasıl işliyor onu bilmiyorum ama sonuçta ben karakolda davacı oldum ve dosya zaten savcılığa gitti dava dosyası oluşturuldu ama hiç ses yok.
    Erdem cana geleceğine mala gelsin bu arada dövmekte çözüm değil aynı benim kaza yaptığım kavşakta bizim komşuya vuruyodu biri adamı indirip dediğin gibi adamın ağzını burnunu dağıtmış ve adam direk karakola gidip şikayetçi olmuş, haklıyken haksız duruma düşmek işte bu...

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Malesef devlet kendine hızlı vatandaşa yavaş çalışıyor. Ama şahsen iş takip anlamında yapılması ne gerekiyorsa yapardım diyorum. Avukat sa avukat dava ise dava ne gerekiyorsa.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YSN YSN
    byasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 35

Çok geçmiş olsun abi.Malesef aramızda böLe hayvanlarda var Demekki çarpan ayının biriki jeepe biniyo bide vurup kaçıo.
    Tekrar geçmiş olsun abi.Umarım yanına kalmaz yapanın

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

Erdem cok buyuk gecmis olsun. Ben bu hikayenn birebir aynısını daha once okudum. https://forum.grandepuntotr.com/serv...up-kacmis.html
    Arabamı koymadan once kimin yanımda oldugunu bilmeme ragmen. Onun tamponunda benimse gocuk yerinde kaza izi ve boyaları aynı olmasına ragemen. Yapacak inan birşey yok. Polise de gittim dedigi cekmeseydin arabayı keşke oldu. Yerinde tesbit yapmamız lazım dedi.
    O adi herife gittim bunun yapan sudur budur diye sovdum saydım o da benle beraber kendine sovdu. Bunu yapan sudur budur diye işte o zaman rahatladım. Para için kendine soven bi adamdı sonuctta.
    Canını sıkma kaskoyu niye yaptırıyoruz zaten bunun için benimde kaskom gitmişti ama canını sıktıgınla kalırsın. Sana birşey olmaması onemli olan
    StrucTuraL EngiNeeR

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Erdem geçmiş olsun, çok üzüldüm gerçekten.Hem kapı hem de gövde de hasar var tek kapı olması nedeniyle.Sonuçta yeni gibi olur tabi.Cana gelen mala gelsin demekten başka yapacak birşey yok.Ancak Serdarın da belirttiği gibi kapalı otoparktaki bir araç olduğu için kaçta ayrıldığı belli.Yoldaki başka kameralardan tespit yapılabilir.Zaten otoparkta ve çevresinde birkaç kişiye sorularak bile öğrenilebilir belki jeep in sahibi, tekrar geçmiş olsun...

Alıntı BSK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakınlarda arabanın gidebileceği istikamette banka manav dükkan vs güvenlik kamerası varsa kayıtlarına ulaşıp bakabilirsin belki..

32. Bu mesaj için teşekkür edenler:

batu fes
    batuhann80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 615

cok gecmiş olsun erdem,,
    cok sinir bozucu bir olay...
    Boyun eğmeyeceğiz. Çünkü bu, şan ve şerefle yaşamış olan ecdadımıza karşı büyük bir ihanet olur. Atalarımız, bizlere geniş ülkelerle birlikte hürriyet ve istiklâli de emanet ettiler. Savaşçı ve süvari hayatımız sayesinde yabancıları titreten bir millet olduk. Korumakla vazifeli bulunduğumuz bütün bu emanetleri, adi bir ömür uğruna fedâ edemeyiz. Hepimizin bildiği gibi savaşta Cengaverlerin kaderi ölümdür. Biz ölsek de kahramanlığımızın şanı yaşayacak. Çocuklarımız ve torunlarımız diğer kavimlerin efendisi olacaktır.
    Çİ - Çİ YABGU
    ( M.Ö 54 )

34. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdem Bozdağ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Çok teşşekkür ederim herkese 3-4 ay sora yurtdısına master için gidicem.arabayı satmayı planlıyordum.böyle birşeyle karşılamak gerçekten can sıkıcı oldu.
    Konu Erdem Bozdağ tarafından (11/09/2009 Saat 18:29 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/3 123 SonSon