Sayfa 1/2 12 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Grande Punto 1.3-75 Hp Multijet Siyah 2009 FUN

Nedim Yalçın
    runner2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Plaka
    DEUTSCHLAND :(
    Edilen teşekkür: 17

Standart Grande Punto 1.3-75 Hp Multijet Siyah 2009 FUN

Arkadaşlar sizden biraz fikir istiyorum. Bilmiyorum konu doğru yerdemi açıldı. Ben gelecek ay tekrar Almanyaya dönmeyi düşünüyorum. (Ailevi sorunlardan). Grande Punto 1.3-75 Hp Multijet Siyah 2009 FUN Aracımı 10.09.2008 tarihinde 30000 TL ye aldım. Fun 2009 lar bilindiği gibi biraz optik olarak değişik. Teknikten anlamam. Farlar karartırmış, Carbon görnümlü ön konsul, gösterge paneli biraz değişik, Spor süspansiyon, 16 çelik jant, park sensörü (fiat serviste arabayı aldığım gün takıldı)ç Arka camlar karartılmış, Spoiler, marşipier, ....... gibi. Yani FUN modeli. Araç 17500 KM de uzun yol aracı. İzmir-Muğla haftada 1 .Daha araca Fırça değmedi yani kendim yıkıyorum ve sadece sünger kullanarak. vuruğu çiziği yok. Yani hala yeni gibi. 10004 Km de yağı felan değişti SErviste. İnternette biraz dolaştım aracı kaça satabilirim diye fakat kıyaslama yapabileceğim 1 araç bulamadım. Aracı satmak için internete vermeyi düşünüyorum. Sizce ne kadar eder. Ben 23500 gibi düşünüyorum.

Aracın

Haziran Ayı Liste Fiyatı : 31940TL

Haziran Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı: 30440 TL

Link: FIAT - fiat.com.tr
    Yorumlarınızı bekliyorum.

Serd@r Eskici
    rallycube - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 7

valla fiyatlar çok değişken bende 3 hafta önce aldım aracımı

2009 model Dynamic
    4850 km de... sıfır sayılır...
    1.3 multijet 90 hp 6 ileri

Ekstralar
    HİFİ paket
    Spor paket (15 jantlar,spoiler yan marşpiyerler)
    Advanced safety kit (ESP,hillholder vs...)
    Plus 4 airbag

23.500 e aldım... sıfırını baz alırsak paketleri ekleyince 33.000 TL yi buluyor heralde senin araçta 22.000 TL veya 22.500 TL yapması lazım fun modellerini çok iyi bilmiyorum... ama meraklısını ve arabadan anlayanını bulmak gerek. benim en gıcık olduğum konuda bu zaten..

yeri değil ama aklıma geldi yazayım içimde kalmasın işyerinden ark.lar falan soruyolar hayırlı olsun kaça aldın diyorlar söylüyorum manyakmısın sen bizim dayı oğlu aldı daha yeni 18.000 e diyolar. onlar active modelidir benzinlidir diyorum. olsun oda punto buda punto diye cevap alıyorum. şimdi böyle diyen birine sen esp yi hillholder ı nasıl anlatacan bende tamam abi ben pahalı almışım deyip susuyorum

inş. arabanın değerini bilen birine satılır... hayırlı satışlar

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nedim Yalçın
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Plaka

Tsklr. FUN ve Dinamik aynı fiyat olarak. Haaa unutmadan şunu da ekliyim aslında ben arabayı da satmak zorunda da değilim. Çünkü ayda 1 gene Türkiye ye gelcem. Eğer istedigim fiyatı alamazsam zaten satmam. 23-23.5 den aşagıda vermem. 2 sene garajda tutar sadece ayda 1 1-2 hafta kullanırım. Maddi olarak ta sıkıntım yok. Ben sadece boşun a yatmasın die satmayı düşünüyodum. Türkiyede Bizim ailede şu anda kullanabileceğim Grande Punto da dahil 4 araç var.(VW Polo- Ford Connet-Fiat Florino) Zaten gelince sadece 1 hafta kalıp dönmem lazım gene 1 haftada öbür arabalara binerim die düşünmüştüm. İyisimi o zaman ben bu aracı satılığa çıkarıp sanada söyledikleri gibi punto puntodur deyip sinir stres yapıp moralimi bozacaklarına satmıyım daha iyi. Ohhh be satmıyomm aaaaa Yada dur bakalım bi 2. el sayfalarına verip 1-2 hafta deneyelimmm Önce burada gelecek yorumlara 1 bakalım da Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlarrr....

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

Nedim
    ya bende araç arıyorum ..
    aracın fotosu yokmu garajda aradım bulamadım...
    birde forumdan bi arkadaşına, gerçi uzaktayım samsundayım ama anlaştıktan sonra bakmadan bile alabilirim,... sadete geliyim en son ne olur..?

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nedim Yalçın
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Plaka

Alıntı kukart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nedim
    ya bende araç arıyorum ..
    aracın fotosu yokmu garajda aradım bulamadım...
    birde forumdan bi arkadaşına, gerçi uzaktayım samsundayım ama anlaştıktan sonra bakmadan bile alabilirim,... sadete geliyim en son ne olur..?
    Selam arkadaş gercekten 23 den aşağı vermicem. Ama sende Forumda üyesin Onun için aracı sana 23 e veririm amaaaaa araç aşagı yukarı 3 bin kilometre sonra 20bin bakıma gireceği için sana ortalama ne kadar tutuyosa bu bakım ücretini öderim. Yani 200-300 dü galiba. Araç gerçekten çok temiz. bu forumda bilen arkadaşlar var. Sana eğer gerçekten alıcıysan samsunda - Dalaman hava limanına uçakla gelmeni tavsiye ederim. Havaalanı bana 5 dak mesafede. Yorulmazsın o da ortalama 60-100 tl civarı Aracın resimleri de garaj da var. Yani bu msjı okurken sol alt köşede kırmızı 1 ''G'' harfi var. Online olanları yeşil gösteren sembol varya onun üstünde. Oraya tıklayınca Resimleri görürsün .

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SARP BAHAR
    Power Of Japan Little F.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 95

Sorduğunuz içim cevaplıyorum, verdiğiniz liste fiyatının pek bir önemi yok aslına bakarsanız.
    Geçtiğimiz hafta Fiat Kırmak İstanbul'dan kuzenime aracınızın aynısının beyazını 27000 tl'ye aldık.Öyle büyük pazarlıklarda yapılmadı.22 gibi rahat satarsınız bana kalırsa.Hayırlı satışlar dilerim.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nedim Yalçın
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Plaka

Alıntı Little F.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorduğunuz içim cevaplıyorum, verdiğiniz liste fiyatının pek bir önemi yok aslına bakarsanız.
    Geçtiğimiz hafta Fiat Kırmak İstanbul'dan kuzenime aracınızın aynısının beyazını 27000 tl'ye aldık.Öyle büyük pazarlıklarda yapılmadı.22 gibi rahat satarsınız bana kalırsa.Hayırlı satışlar dilerim.
    Tsklr arkadasım. Sizin arabanızda hayırlı olsun. İyi sürüşler. Yalnız geçen hafta ötv indirimi vardı ve liste fiyatları düşüktü. Neyse önemli değil zaten. Satılmasada olur.

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

Nedim
    teşekkür ederim
    aracın temizliğinden hiç şüphem yok resimler de çok güzel görünüyor ama benim planladığım bütçenin baya bi üzerinde, sanal ortamda elinide tutamıyomki, fiyatı alınası rakamlara kavuşturayım
    hayırlısı.. umarım araç sahibine mutluluk verir... satılsada satılmasada
    Konu kukart tarafından (28/06/2009 Saat 22:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: bir a eksikliğinden :) sebep

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ERDEM TULUNAY
    erdta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

Nedim,

Özelden mesaj attım.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nedim Yalçın
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Plaka

Ne tuhaf yaa arkadaşlar Araba ilanını verdim fakat FUN modeli seçeneği malesef yok Bende 2009-FIAT-Grande-Punto-1.3-Multijet-Dynamic olarak verdim fakat altında açıklamasını yaptım Bakalım Ne olacak.
    Link burda : 2009 FIAT Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic 23900 TL - Sahibinden 2.El Araba

Başka nereye ilan verebilirim????

Tşkrler

Sinan Ateş
    Desolator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    59DN333
    Edilen teşekkür: 24

Sahibinden.com'a da ilan verebilirsiniz..Orda da baya bir otomobil ilanı var..Ve ilan açma ücreti almıyorlar..

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı runner2002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne tuhaf yaa arkadaşlar Araba ilanını verdim fakat FUN modeli seçeneği malesef yok Bende 2009-FIAT-Grande-Punto-1.3-Multijet-Dynamic olarak verdim fakat altında açıklamasını yaptım Bakalım Ne olacak.
    Link burda : 2009 FIAT Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic 23900 TL - Sahibinden 2.El Araba

Başka nereye ilan verebilirim????

Tşkrler
    Nedim, ilan verdiğin site yeterli bence.Ancak fun seçeneğini eklemelerini istemelisin.Yeni donanım olduğu için bu seçeneği eklememişler henüz, hayırlı satışlar...

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YSN YSN
    byasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 35

Sahibinden.com en çok hiti olan sitelerden biridir orayada versenz iyi olur.Birde Sahibinden.com 'Da da "Fun" seçeneği bulunmamaktadır ufak bir maille "Fun" modeli olduğundan haberdar ederseniz sorun hallolacaktır.
    Hayırlı satışlar...

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nedim Yalçın
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Plaka

Arkadaşlar üzlerek yazıyorum aracım satıldı ama grande puntom olmasada hep sizleyim. ''erdta'' arkadaşım senden cevap gelmedi onun için beklemedim kusura bakma. Hepinize çok teş ederim yorumlarınız için

Serd@r Eskici
    rallycube - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 7

Arkadaşlar üzlerek yazıyorum aracım satıldı ama grande puntom olmasada hep sizleyim. ''erdta'' arkadaşım senden cevap gelmedi onun için beklemedim kusura bakma. Hepinize çok teş ederim yorumlarınız için
    hayırlı olsun... kaça sattın?

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nedim Yalçın
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Plaka

Mutlu

23.000TL birde full tank yani 22.900TL. (Fiyatını yazıyorum çünkü kendiside Yazmamda 1 sakınca görmedi) Arkadaş Bursa lı oradan gelecek onun için mazotu nu dolduracagım. Ama aracı ona 1 şartla verdim Foruma üye olacak. Ama inanın arkadaşlar 2 yere ilan verdim araç yarım gün gibi çok kısa bir sürede satıldı. İnanın o kadar çok kişi telefon etti ki ben bile inanamadım. Araç ilanı pasif yapmama rağmen hala mail gelio. Demekki aracımız kıymetli ve pazarı olan 1 araç. Tabi 2009 Fun olmasıda bir artısı bence. Ben alırken 30 verdim yani bu fiyatta bence normal çünkü aracımın sıfırdan hiçbir farkı yoktu. Yarın aracı servise götüreceğim arkadaşın 1 tanıdığı varmış o baktıracak araca. Nasipse Çarşamba günü teslim edeceğim. Cumartesi ver elini almanya Orada Golf kullanıyorum ama bakarsınız 1 Grande Punto daha alırım Nasip. Gerçekten bence sınıfının en iyi arabası. Gercekten zaman buldukca forumu ziyaret edeceğim eğer burada olursamda eğer izin verirseniz elimdeki ve şu anda TR de kullandığım bir arçla mutlaka Buluşmalarınıza katılacağım. Benim aracı parkta bırakırız takılırım 1nize nolcak demi ama Süpersiniz Hepiniz. Hepinize çok Teşekkürler......

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ERDEM TULUNAY
    erdta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

Hayırlısı olsun Nedim,
    Gayet normaldir, böyle bi araba uzun süre bekletilmez.

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

GÖKHAN IŞIKLI
    gokhan.bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 53

merhaba arkadaşlar ismim gökhan yeni katıldım aranıza nedim abinin aracını ben satın aldım daha parasını ödemedim ama kısmetse yarın yanına gidip satışı halledicez herkese saygılar

31. Bu mesaj için teşekkür edenler:

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Her 2 tarafa da hayırlı olsun. Ayrıca Gökhan aramıza hoşgeldin.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı gokhan.bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ismim gökhan yeni katıldım aranıza nedim abinin aracını ben satın aldım daha parasını ödemedim ama kısmetse yarın yanına gidip satışı halledicez herkese saygılar
    Her ikinize de hayırlı olsun.Forumu bırakmamanız dileğiyle...

34. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon