Sayfa 8/10 İlkİlk ... 45678910 SonSon
188 sonuçtan 141 ile 160 arası

Konu: City motor arızası gerçeği

h. mutlu
    rodopian16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 64

seri2 de city arızası yaşayan var mı?

Gp gp
    Ya Hep Ya Hiç. KaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 819

Bugüne kadar duymadık 2009 modellerden sonra bu sıkıntı tamamen çözülmüş diyebiliriz heralde

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ozgur tyalan
    ozgurtaylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    01pg460
    Edilen teşekkür: 0

evet ben dıyarbakırda kaldım dıreksıyon robotu degıstı kople 2000 tl param gıtıt malesef ama arabamı sevıyom

Gp gp
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Garantiden değiştirilebiliyordu sizin adınıza çok üzüldüm gerçekten ilk defa duydum city arızası için para vereni

Keşke birazdaha erken girseydiniz foruma

Neyse bununla geçmiş olsun...

Mehmet Furat
    winchester MehmetFrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DF7511
    Edilen teşekkür: 25

en sonunda atıcam bu arabayı

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

city ile yorumların hepsini okudum arabadan gönlüm kaçtı yeminle. aldığıma pişman oldum desem yeridir..

Gp gp
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Burhan korkulcak bişi yok sakın bu durum aracından soğutmasın seni nedenine gelince..

Çok şükür bugune kadar bu problem yüzünden ölen yada yaralanan yada kaza geçiren bir arkadaşımız olmadı...

Eğer aracında problem olduğunu düşünüyorsan en yakın fiat servisine git ve derdini anlat.

Bir problem varsa muhakkak sonuçlandırılacaktır..

Arabandan soğuma sakın

bbrh kkk
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60

yo ölmek filan degil dostum öleceksen yolda yürürkende ölürsün ama zaten diğer aracı servis sanayi bilmem ne usandım sattım benim içime sinmiyor bu hatayı bile bile araca binmek tabiki araç arıza yapar ama yorumlara göre burda bu hatayı yapmıyan araç kalmamış

Gp gp
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

2006 modellerin genelinde çıktı bu sıkıntı 2007 modellerde dahada indi bu sayı..

2008 ve sonrası ise çok nadir 2009 ve üstü modelelrde hiç duymadık city arızasını..Servo motoru arge çalışmaları sonucunda geliştirildi ve problem ortadan kalktı..

Arıza çıkamasını bekleme herhangi bir fiat servisine git direksiyonu torka sokup ölçüm yapıyorlar orda sıkıntı olup olmadığı çıkıo..

En azından içini rahatlatmış olursun...

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

bbrh kkk
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60

teşekkurler kağan dostum fikir için bencede en mantıklısı bu en kısa zamanda gideyim garantisi daha 2 hafta önce bitti. tekrar garanti yaptırsam yaparlarmı ve fiyatı nedir bilginiz varmı acaba
    Konu burhankutlu tarafından (25/02/2010 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Gp gp
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

uzatılmış garanti yapıyorlar fiyat değişiyor heralde 300-400 arasında en güvenilir bilgiyi yine servisden edinirsin..

git kafan rahatlasın..emin ol piyasadaki en güzel ekonomik sportif karizma konforlu arabayı kullanıyorsun

bbrh kkk
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60

tşkrler tekrar haklısın en güzeli servise danışmak

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hakan ünal
    mhunal33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 4

ali hakan bey teşekkürler açıklamalar için.benim aracımda çok ama çok nadir olarak sağa ya da sola dönüşlerde hızım 20km/h civarı iken bi zorlanma sesi geliyor ve hız artınca kesiliyor.dediğim gibi çok nadir olduğu için servis anlayamadı.acaba sizinki de mi böyle başladı?yani bir sürtünme sesi gibi mi?

GÖKHAN ANKAY
    gankay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 17

city motoru arızası yapmayan forumcu arkadaş var mı?benim arabam 2007 model 2006kasım üretim...aldığım kişi fiat servis müdürü idi,kendisi anlattı:"0 km arabayı alıp bayiden çıkarmadan önce direksiyon kutusunda parça değiştirdim çünkü o parçada sıkca problem yaşıyorduk yeni parça ile değiştirdik" acaba bahsettiği parça city ile ilgili bir parçaydı mı?bilemiyorum...birde uzatılmış garantim var tekrar uzattırmak mümkün müdür?benimki de arsızlık ya hadi neyse

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı gankay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    city motoru arızası yapmayan forumcu arkadaş var mı?benim arabam 2007 model 2006kasım üretim...aldığım kişi fiat servis müdürü idi,kendisi anlattı:"0 km arabayı alıp bayiden çıkarmadan önce direksiyon kutusunda parça değiştirdim çünkü o parçada sıkca problem yaşıyorduk yeni parça ile değiştirdik" acaba bahsettiği parça city ile ilgili bir parçaydı mı?bilemiyorum...birde uzatılmış garantim var tekrar uzattırmak mümkün müdür?benimki de arsızlık ya hadi neyse

2007 model 50,000 km de ama cıty arızası yapmadı

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

serdar erdar
    rainbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06dd7123
    Edilen teşekkür: 1

Standart serviste fiatta %80 dedi

arkadaşlar herkese merhaba aracımı yeni aldım.almadan önce forumu incelemiştim ve bu arızayı biliyordum.aldıktan 2 hafta sonra bu arıza ışığı yandı anca bugün servise götürebildim ve servis %80ini fiatın karşılayacağını söyledi bende bunun üzerine 444 22 55 i aradım baya anlattım burda konuşulanları ama bana yinede %80 den fazlası olmaz dedi.herkes ücretsiz değiştirdi size belge göndericem diğer değişenlerin dedim yüzsüz yüzsüz öyle birşey varsa onlardanda tahsil ederiz dedi konuşmaya bak!!! ne yapmamı önerirsiniz?araç servis bakımlı 94000 de 90000 bakımı serviste yapılmadı.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı rainbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba aracımı yeni aldım.almadan önce forumu incelemiştim ve bu arızayı biliyordum.aldıktan 2 hafta sonra bu arıza ışığı yandı anca bugün servise götürebildim ve servis %80ini fiatın karşılayacağını söyledi bende bunun üzerine 444 22 55 i aradım baya anlattım burda konuşulanları ama bana yinede %80 den fazlası olmaz dedi.herkes ücretsiz değiştirdi size belge göndericem diğer değişenlerin dedim yüzsüz yüzsüz öyle birşey varsa onlardanda tahsil ederiz dedi konuşmaya bak!!! ne yapmamı önerirsiniz?araç servis bakımlı 94000 de 90000 bakımı serviste yapılmadı.
    ankaralı arkadaşların gittikleri güzel servisler var onlar yardımcı olacaktır o servisler ücretsiz değiştirir heralde..

hasan ali Z.
    HasanAliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 116

Alıntı gankay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 model city arızası hiç yaşanmadı. ama korku had safhada

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı KaGaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 modellerin genelinde çıktı bu sıkıntı 2007 modellerde dahada indi bu sayı..

2008 ve sonrası ise çok nadir 2009 ve üstü modelelrde hiç duymadık city arızasını..Servo motoru arge çalışmaları sonucunda geliştirildi ve problem ortadan kalktı..

Arıza çıkamasını bekleme herhangi bir fiat servisine git direksiyonu torka sokup ölçüm yapıyorlar orda sıkıntı olup olmadığı çıkıo..

En azından içini rahatlatmış olursun...
    Kagan gozunden kacmıs galıba bu sıkıntı 2009 lardada var aracı aldım 3 ay sonra ısıgı yandı garantıden degıstı 2010-2011 lerdede vardır bence
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Arkadaşlar istediğiniz kadar kızın durun bana ama artık su kanıya vardım inanın su cıty arızası konusunda garantisi bitmıs araclarda bu uyarı verıdgınde panık halınde yazıyorsunuz foruma ne yapayım ne edeyım kısacası yusuf yusuf ,yuzlerce fıkır beyan edılıyor sunu yap bunu yap falan fılan daha sonra bır sekılde garantısız araclar ıyı nıyet kapsamında yapılıyor daha dun sıkıntı yasayan ınsanlar bır anda unutuyor yasadıkaları uzuntuyu,endıseyı, ve kendılerıne musluman olup bencılce davranıyorlar kendı sorunları gıderıldı ya gerısınden banane zıhnıyetıne dusuyorlar
    Sureklı sunu soyluyorum arkadaslar bu cıty konusunda elimizde delil,belge olmalı dıye fıatı aradıgımızda bıze ters cevap verememlıler cunkı haklıyız bunun ıcınde saglam belgeler olmalı ama kımın umrunda benım sorunum gıderıldı ya gerısı tın zıhnıyetındeyız 2006 dan bugune dek bu sorun var buyuk cogunlukta garantısı bıttıgı halde ucretsız yaptırdı yaptıran bazı arkadaslara şahsım ozelden mesaj cekıp ya kardesım elındekı belgelerı ,faturayı ı ucretsız yapılan ısın belgesını forumda paylasırmısın dıye rıca ettım hiç bırınden ses yok elimizde belge olsa ılerıde bu sıkıntıyı ceken arkadaslar ellerındekı belge ıle bak fıat sen 2007 model aracın garantısı bıtmıs sende 2011 yılında garantısı bıten aracı ıyı nıyet kapsamında ücretsız yapmıssın benımkınıde yapacaksın hak ıdda edersın.
    Tekrardan söylüyorum garantısı bıtmıs aracların sahıplerı ücretsiz yaptırdığınıza dair belge faturayı paylasın şu forumda insanların sorunlarına derman olun.Fıat sunu asla dıyemez ücretsız yapılanlardan %20 yı tahsil ederiz dıyemez aradan gecmıstır 1-2 yıl bu sadece musterıyı korkutup sındırıp parasını alma yontemıdır .
    Sedar bakımlarının buyuk cogunlugu servıste yapılmıs bu konuda sıkıntı yasamazsın kanımca cünkı servıse hıc ugramayan aracların dahı ucretsız degısımı yapıldı.
    Bu arada senınde sorunun ücretsiz yapılacagını dusunuyorum yapıldıgında ucretsız yapıldıgına daır fatura,belgeyı forumda paylas lutfen .Arkadasım son olarak su lınktekı ılgılıler ıle gorusmenı tavsıye ederım.
    LINK: tketici haklar,hukuk, dava amak, sikayet,tketici mahkemesi, tketici kanunu, kredi kartlar, tketici kredisi, devre tatil, devre mlk, otomobil ikayeti
    Konu ZAK1980 tarafından (06/04/2011 Saat 00:06 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

26. Bu mesajı için 2 kişi ZAK1980'ye teşekkür etti:

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 45678910 SonSon