18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Aracı alıyorum sizce nasıl?

YSN YSN
    byasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 35

Standart Aracı alıyorum sizce nasıl?

Grande Punto 2006 model 1.3 multijet active 75000 kmde 18.500 tlye anlaştık ayrıca orjinal çelik jantı ve park sensörü var.Rengi new oearlans mavisi.Kaporamı verdim aracada baktırdm boya vb şeyler yok hatasız.Bu fiyata nasıl?Teşkkürler...

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

fena değil hemen hemen bu fiyatlarda gidiyor temizse eğer

Şimdiden güle güle kullanın ...

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

km biraz yüksek eğer bulabilirseniz 2007 lerini de aynı fiyattan alabilirsiniz40-50000 de araçlar mevcut 2007 olup da 18500 fiyat kullanıcıya güzel ancak bir galericiye sordugunuzda o araca 13500 tl veriyor bilginiz olsun.

Samet DarkStyle
    darkkkkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1

ARKADASLAR SELAM BEN FORUMA YENİ UYE OLDUM ARANIZDA YENİYİM.2 GUN İCİNDE KARAR VERMEM GEREKEN BİR ARABA VAR BUGUN BAKDIK,KISACA TANITAYIM : 2006 model 1.4 CC 95 HP STARJET,KM: 70.000 ARABA KIRMIZI OZELLİKLERİ : (HAVA YASTIKLARI,ABS,ESP,İMMOBİLİZER,M.KİLİT,CD CALAR,AYNALAR ELKT,YOL BİLG,FONKSYNL DİREKS,FREN DESTK,KLİMA DİJİ,ELKT.FREN.) 1010`a kdr garantisi uzatılmıs arabada ufak tefek rutusların ve kaputta mıcır izlerinin dısında degiseni yok orjinal...herhangi fazladan bir artısıda yok fab. cıkısı gibi sade.60.000 bakımları yapılmıs.ARKADASLAR ARABA İCİME YATTI STARJET KIRMIZI ARADIGIM GİBİ Bİ ARAC BU SARTLARDA 19.000 TL SİZCE NASIL BİR FİYAT??? sizin fikirleriniz ve onerileriniz dogrultusunda karar vericem.saygılar

Yusuf DEMİR
    fgezgini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 19

Galerici 13500 veriyor, yani bu adalar gerçekten ilginç utanmasalar üstüne para isteyecekler. 10 milyara renault 9 satılırken bu araca 13500 vermesi çok ilginç.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı darkkkkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADASLAR SELAM BEN FORUMA YENİ UYE OLDUM ARANIZDA YENİYİM.2 GUN İCİNDE KARAR VERMEM GEREKEN BİR ARABA VAR BUGUN BAKDIK,KISACA TANITAYIM : 2006 model 1.4 CC 95 HP STARJET,KM: 70.000 ARABA KIRMIZI OZELLİKLERİ : (HAVA YASTIKLARI,ABS,ESP,İMMOBİLİZER,M.KİLİT,CD CALAR,AYNALAR ELKT,YOL BİLG,FONKSYNL DİREKS,FREN DESTK,KLİMA DİJİ,ELKT.FREN.) 1010`a kdr garantisi uzatılmıs arabada ufak tefek rutusların ve kaputta mıcır izlerinin dısında degiseni yok orjinal...herhangi fazladan bir artısıda yok fab. cıkısı gibi sade.60.000 bakımları yapılmıs.ARKADASLAR ARABA İCİME YATTI STARJET KIRMIZI ARADIGIM GİBİ Bİ ARAC BU SARTLARDA 19.000 TL SİZCE NASIL BİR FİYAT??? sizin fikirleriniz ve onerileriniz dogrultusunda karar vericem.saygılar
    Samet bir yere yazmışsın neden her yere aynı konuyu yazıyorsun ..

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Galericin 13500 veriyor olması arabanın değerinin oralarda olduğunu göstermiyor.Aynı galerici satarken 18-19 bin istiyor o araçlara.Hiç 300-500 kazanalım diyeni yok hepsi 3000-5000 kazanalım hesabında.Ölücü olmuşlar iyice.
    Senin içine sindiyse sorun yok al güle güle kullan hayırlı olsun .

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı akin78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galericin 13500 veriyor olması arabanın değerinin oralarda olduğunu göstermiyor.Aynı galerici satarken 18-19 bin istiyor o araçlara.Hiç 300-500 kazanalım diyeni yok hepsi 3000-5000 kazanalım hesabında.Ölücü olmuşlar iyice.
    Senin içine sindiyse sorun yok al güle güle kullan hayırlı olsun .
    Evet dostum katılıyorum istanbulda konyalı galerici çok bu arada
    Bu durumda sizin söylediklerinizden şunu çıkarıyorum sanıyorum bizim araçların değerini asıl galericiler düşürüyorlar kullanıcılar değil.

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Konyalılarında gitmediği yer yapmadığı iş yok
    Yaw şöyle hafif ticari araç alacağım galericilerden bıktığım için artık sıfıra yöneldim.Böyle birşey olmaz adamlar satarken coşuyorlar alırken ölücü hepsi.Bakın şaka falan değil Citroen Berlingo'ya sıfırından fazla isteyen adam çıktı ya

10. 09/05/2009, 09:50

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Isvicredeyken bi marketten peynir aliyordum peyniri tartan arkadas konyali cikti

Yusuf DEMİR
    fgezgini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 19

Geçen gün arkdaşa galerde araç bakıyorduk. Adama fiat dedim, geç fiat para etmez dedi yapştırdı, ama arakdaş içerde lineayı koymuş istediği fiyatta az bir şey değil. Ama şu bir gerçek, çok direndiler ama artık galericilerde fiat konusundaki önyargı ve dirençlerini yıkmak zorunda kalıyorlar. Adamlarda varsa yoksa opel WV ha birde renault hastalığı vardı. Hele Opel astra ve Corsa sanki kutsal ikona muamelesi görüyor(du). Hele Fiat'ın Opeli alacak olması Opel fanatiklerini bayağı sarstı, gerçekten araç markası ve modeli konusunda çok fanatikmişiz onu da bu araç alım sürecinde yaşamış oldum. Hele bir passat hayranına passatla ilgili kötü bir imada bulunsan hasbelkader ağız burun girişiyor bazı forumlarda....

Samet DarkStyle
    darkkkkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1

pardon dedigim gibi forumda yeniyim baslık acmayı sonradan cozdum kasıtlı deil mehmet.sorry

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YSN YSN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Mesajlarınız için teşekkürler aracım geLdi en kısa zamanda resimLerini ekLemeye çalışacağım.Bu arada 13500 felan istiyolar bence hikaye benim ailem ankara opel bayisi ben bu aracı çok sevdiğimden bunu aldık artık opelden tiksiniyorum.6 aylıkkende opeldeydim bu yaşıma kadar da ankaradaki galericilerin bu kadar faiş fiyata alıcaklarını hiç sanmıyorum...

serdar ince
    ince5757 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 51

Hayırlı olsun güle güle kullan.

vedat güçük
    Phaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 43

Aracınız Hayırlı olsun iyi günlerde kazasız cezasız kullanmanız dileğiyle resimleri beklioruz.

YSN YSN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Teşekkürler...Bu pazar inş. çekip yayınlayacağım

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Hayırlı olsun, güle güle kullan Yasin...

Ahmet Öztürk
    birotteau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    34 EN XX34
    Edilen teşekkür: 79

Alıntı narkoz30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet dostum katılıyorum istanbulda konyalı galerici çok bu arada
    Bu durumda sizin söylediklerinizden şunu çıkarıyorum sanıyorum bizim araçların değerini asıl galericiler düşürüyorlar kullanıcılar değil.
    Merhaba Hakan Bey,

Bizim araclarin degerini bence biz yani bizzat sahipleri dusuruyor. Sonucta Fiat sahiplerinin buyuk cogunlugu orta gelir seviyesinde insanlar. Kredi karti borclari, evin taksitleri derken genelde acil olarak paraya cevirmek zorunda kalan insanlar. Aracinizi ne kadar acele satmak isterseniz de fiyat o kadar dusuk oluyor. Umarim ihtiyacim olmaz, ama aracimi 13.500'e satacagima hic satmam, evin onunde dursun.
    Bu arada galericiler ile ilgili de herkesin bir hikayesi var gercekten. Araci sizden alirken burasi boyali diyor(sanki araci surtuk vaziyette kullanmak gerekiyormus gibi, boyaninca ne oluyorsa!) , ama satarken degiseni yok demeye basliyorlar. Ben arac alirken sirf galericiler yuzunden sifir km almistim.

Herkese selamlar

ahmet