Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Ogulcan.Öğüt Açıklama ...!

Ogulcan ÖĞÜT
    Ogulcan.Öğüt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363
    Edilen teşekkür: 417

Standart Ogulcan.Öğüt Açıklama ...!

Son zamanlarda olan bazı olaylar canımı sıktı.Böyle seviyeli bir forumda tatsızlık Cıkmasın istedigim için Olaylar biraz soguyana ve sönene kadar foruma veda ediyorum sanırım en iyisi bu olacak.Hiç bir şekilde tarafları tek taraflı dinlemek dogru olmaz bence olaylar hakkında yorumlar yapıp konuyu uzatmak istemiyorum.Biraz Uzak kalmam sanırım iyi olcak Herkeze Tesekkür ediyorum Keyifli Forumlar diliyorum...
    Hız Felaket Değil Kabiliyettir ...

Mustafa İŞLER
    mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 78

Arkadaşım niçin T Shirtin parasını vermiyorsun binbir zahmet ve emekle sana yollayan kişiye. Madem yorum yapmayacaktın bunu da yazmayaydın. Bence sen güzellikle öde şu paraları...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

AKIN KOCAMAN
    Puntosuna Aşık Bir Adam HugemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    07 ABM 37
    Edilen teşekkür: 69

Alıntı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım niçin T Shirtin parasını vermiyorsun binbir zahmet ve emekle sana yollayan kişiye. Madem yorum yapmayacaktın bunu da yazmayaydın. Bence sen güzellikle öde şu paraları...

+1
    GRANDE PUNTO 1.3 MTJ FUN BEYAZ CO-PİLOT - BLUE ME - FIAT HI-FI 100W SES SISTEMI
    Eski Nick:07sea07

haLiL KOÇAK
    halilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    33 CDM 54
    Edilen teşekkür: 587

Alıntı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu saatten sonra paranın ödenip ödenmemesi birşey degiştirecegini zannetmiyorum. Ödenmesininde birşey ifade edecegini düşünmüyorum.

Herkes hata yapabilir karşılıklı anlaşmazlıklar olmuştur önemli olan bunlardan ders alıp ilerde birdaha yaşamamak.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

t b
    TunFeB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 331

Para ödenip ödenmemesini geçmiştir konu. Gönderilsede tarafımdan kabul edilmeyecektir.

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

bence oğulcan bizleride tatmin edecek bir acıklama yapıp gitmelisin. tek tarafı dinleyerek verilen kararlar dogruda olsa adil olmaz . fakat sen hep susuyorsun haklıysan konus sustukca haksız oldugun ihtimali kuvvetleniyor

Mustafa İŞLER
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah

oğulcan bana msnden birşeyler anlattı ama yetmez bence bunları forumla da paylaşması gerekir.

Ogulcan ÖĞÜT
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363

Standart Aciklama

Olayları forumdan ayrılarak kapatabilcegimi düşündüm fakat gider ayak sahtekarlıkla suclanıp kacarak bu olayı aydınlatamıycagımı anlyıp acıklama yapmya karar verdim :

Bu işe tuncay abiyle beraber girmeye karar verdik.2-3 gün boyunca t-shirt tasarımı üstündde tuncay abiyle görüştük 3-4 gün sonunda bi tasarıma karar verip forumda paylastık.tuncay abi ordan 2 tane t-shirt alıp bana yollıcak bende burda baskı yaptırcaktım.Tuncay abi 17tl vererek 2 t-shirt alıp bana yolladı bende burda fotorafcı abime verdim baskıya soktu 2 t-shirte önlü arkalı 4 resim basıldı ve bana 20 tl dedi neyse verdik.kargoyla beraber bana mal olusu 27 tl oldu.bu t-shrtlerin amacı foruma örnek göstermekti fakat bekledigimiz gibi olmadı ve baskılar cok igrenç oldu.ve örnek gösterilcek t-shirtleri size sunamıyacagımza karar verdim.tuncay abiye ilettim o bütün olayları ankaraya alıp baskıyıda t-shirtüde ben hallederim dedi ve ben olay dısı kaldım elimdeki t-shirtler baskıdan sonra gyilcek durumda deildi geride verilemezdi.tuncay abi yptı dagıttı 27 tl verdiklten sonra benden geri istendi geride veremezdi anlamadım ondan sonra topicde hesap nosundan falan t-shirt parası istendi 30 lira verip baskıyı yptırıp örnekler için bide 17 tl vermek istemedim.Soncuta bunları ikimiz örnek yapıp foruma koycaktık.ve bu 17 lirayı vermedigimiz için forumda sahtekarlıkla suclanıyoruzz ...!!

11. Bu mesajı için 2 kişi Ogulcan.Öğüt'ye teşekkür etti:

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her insanın kötü dönemleri oluyor bazen, yaşanılan kötü şeyler üst üste gelebiliyor. İki taraf için de bu olabilir. Birbirinizi kırmak yerine, foruma veda savaşları yaşamak yerine oturup güzelce konuşulsaydı ya da burada anlatılsaydı, ya da yönetimin tamamıyla irtibata geçilseydi her şey daha farklı olurdu diye düşünüyorum.

Konuşulur anlaşılır. Parası çıkışmaz bir tarafın, diğerinin sinirli anına denk gelir bunlara gerek yok. Ben olay hakkında hiçbir şey bilmiyorum yazmayacaktım ama artık yazim diyorum.

Kimsenin vedasına gerek yok bence. Zaten gider gider tutamayız kalan da başımızın üstündedir.

Taraflar arasında konuşsun anlaşsın. Para alış-verişi gerçekleşmez ise alacaklı tarafın alacağını biz yönetim olarak karşılayabiliriz. Fakat canı sağolsun herkesin ben hediye ettim denirse ona da ayrıca teşekkürü bir borç biliriz. Teşekkürler.

Edit: İki tarafa da açıklama için teşekkürler. Biraz objektif olursanız ne kadar küçük maddi ve manevi şeyler için morallerinizi ve morallerimizi bozduğunuzu göreceksiniz.

13. Bu mesajı için 13 kişi Ziyaretçi047'ye teşekkür etti:

Ogulcan ÖĞÜT
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363

Abi maddi olarak hiç bi sorunum yok Allah'a Sükür 17 tl yi veririz ama örnek t-shirt için böle anlasma ypılıp 17 onun 27 benim verip sonra benden o 17 ninde istenmesi ve t-shirtlerin ziyan olması beni manevi olarak düşndürdü.Yasım 18 Birine bi saygısızlık yaptıysam Affedin.Ve sahtekarlıkla suclanmak ciddi anlamda beni üzdü bunuda 1-2 kişinin bilmesini isterim.

Ferhan GÜL
    Ne alakası var yaa? ferojan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 65

Sonunda konuştun be oğulcan.. şimdi tarafsız düşünmemiz en doğrusu bu sorunu kendi aranızda halletmeniz gerekiyor artık herkes konuyu anladı!! Cihanında dediği bigi böyle ufak tefek şeylerden kimsenin formdan ayrılmasına gerek yok açık açık özür dilemişsin Tuncayada büyüklük düşüyor artık tatlıya bağlansın şu konu........

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Oğulcan açıklama için teşekkürler. yalnız bişey sormak istiyorum, eğer bu senin yaptırdğın tshirtlerin baskısı güzel olsaydı napıcaktınız?
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

kendi adıma soyle anladım ben olayı:
    senn bu işte 27 lira harcaman var
    tuncay 17 lira harcamıs fakat tuncay kargo parasından soz etmiyor sen kargo parası 7 lira odediysen tuncay da 7 lira kargo odemiştir. bu durumda 24 lira da tuncay odemiş oluyor 3 lira sen fazladan odemiş oluyorsun. bence burada buyutulecek bi rprobem yok eger ki olay boyle ise ama senn ilk basta bunu konusman yani abi durum budur bu işte zarar ettik ikiye bolecegiz odeyecegiz denilir olması gerek budur. yalnız bu zararı siz odemek istiyorsanız boyle yapılır. ama kanaatimce bu zarar yeni yapılan tsörtlerin maliyetine eklenir oradan karsılanır. cunku bu işe girerken karda zararda ortaktır. ve tişört almak isteyenlere bu durum iletilir herkeste mantıklı karsılar. kaldıkı yapılan tişört 50 adet ise tişört basına maaliyeti 1 lira bile degil. burada kim cıkarda kardesim banane yanlıs yapmsaydın diyebilirki. bence organizasynda bir probem olmus. belki de boyle dusunmek istemediniz 3 kurusun hesabını yapıyorlar diye ama olması gerekn budur bana göre

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

oğulcan senin yaptığın bence çok saçma abicim ben bu kadar verdim sen şu kadar verdin ben baskı yaptırdım o yüzden senin t-shırt paranı vermiyecem zararı ortak cekeçeğiz ..bu konuyu açan sensin işi yapalım diyen sensin tuncay sadece sana yardımcı olayım dedi onun tshırt nü gasp etmene hak varmı ?

eğerki böyle bir sorun oldu tüm t shirt lerin üstüne yıkabilirdiniz .. bu işlerde böyledir 2 lira3 liranın hesabı olmaz ,ben zarar ettim oda edecek yada yarı yarıya diye bir kavram yok...
    Konu femoli tarafından (05/05/2009 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir.

Ogulcan ÖĞÜT
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363

Mehmet abi yanlısın var konuyu önce tuncay abi actı sonra toparlamak için ben baska bi topic actmi tuncay abiyle msn den konustuk konuyu sen ac ben yazarım falan dedi.Ozan t-shirtlerin baskısı güzel olsa isteyenlerden birine vercektik işte.

Mustafa İŞLER
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah

Açıkçası ben iki tarafa da hak verdim aslında. Ama Tuncay'ın özellikle belirttği husus şuydu ki : Kendisi defalarca T Shirt parasını istemesine rağmen karşı taraftan yani oğulcandan herhangi bir cevap alamamış olmasıydı asıl kendisini kızdıran...

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben konu artık toplarlansın diyorum hala uzatan arkadaşlar var. Uzatılacaksa konu kilitlenecek.

Femoli ayrıca lütfen yönetimin vermesi gereken kararları kendin verme ve maviyle yazma. Rica ediyorum. Teşekkürler.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ogulcan ÖĞÜT
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363

ben acıklamamı yaptım olayın benim acımdan bu oldugunu anlattım birilerinden iyi kötü yorum falan deil sadece anlasılmak için yaptım cihan abi konuyu kitleyebilirsin ..

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı Cihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben konu artık toplarlansın diyorum hala uzatan arkadaşlar var. Uzatılacaksa konu kilitlenecek.

Femoli ayrıca lütfen yönetimin vermesi gereken kararları kendin verme ve maviyle yazma. Rica ediyorum. Teşekkürler.
    çok yumuşak çok hafif bir şekilde yazıyorum...

Bunu sevgili cihancığımmmmm bir öneri olarak kabul edin bende mutlu olayım ayrıca mavide yazarım pembede uyarı işereti olarak renk koyulmuş bilmem farkındamısın msj tablosuna smile işereti gülümsüyorum..

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

femoli simdi bu işi sen actın cezasını da cek olayı olmazki. bu işe kim girdiyse zararını cekmek durumunda değilki bu kişisel bir tercih olabilir ancak. olması gereeken toplam maliyete bu zarar yazılır tişörtlere bolunur ve maliyete eklenir kaldıki boyle bir uygulamada herkesin cebinden cıakcak zarar ortak karsıalnmıs olur ve boylece kimseyede fazla yuk binemmiş olur. ozaman ben foırum adına herhangi bir girşimde hiç bulunmam bi başklasıda bulunmaz. neden demekki iyi olunca herkes tamam diyecek kotu olunca zararı sen cek denilecek. bu işe giren adam pro deilki . yani oyle olsa kardesim senn bu işi bilmen gerekir neden zarar ettin diye sorulabilir ama herkes kendince bir caba icine giriyor ustelik bu cabdan maddi bir beklenitleri yok. olabilir zararda etmiş olabilriler bunu hep beraber ustlenmeliyiz. ben bunun oyle olacagı kanattindeyim. birde artık son noktayı koymak lazım arkadaslar yani aslında ortada 3 lira var ve iletişimsizlikten kaynaklı bir durum. oğulcan aramıyarak hatayı başlatmıs

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon