Sayfa 23/23 İlkİlk ... 31920212223
459 sonuçtan 441 ile 459 arası

Konu: Puntolarimiz ne zaman geliyor

merve eagle
    merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 3

arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim buraya eklemeyi uygun gördüm
    Fanatik bir kimi Raikkonenci olarak okuduğum bu haber beni çok mutlu etti
    F1 - Raikkonen bu yıl yeni ralli yarışlarına katılabilir

haberin içeriğinden bir bölümü de eklemek istedim.....

Fin sürücünün Fiat takımındaki yardımcı pilotu Kaj Lindstorm, Raikkonen'in, geçen hafta sonu İtalya'da yaptığı kazaya rağmen, önümüzdeki yarışlarda da mücadeleyi etmeyi düşündüğünü söyledi.

Raikkonen, profesyonel ralli şampiyonasının Finlandiya ayağında yarıştıktan sonra hafta sonunda Fiat Abarthe Grande Punto ile Rally della Marca'da usta pilotlara karşı yarışmıştı. Raikkonen, İtalya'daki asfalt etapta kaza yapmıştı.

İstanbulPark' a az kaldı umarım bu yarışı kazanır......... bu sene kötü bi başlangıç oldu Ferrari için
    umarım şansızlığını yener....

Kadir Utku ÖZEN
    kutkuozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    01ZU442
    Edilen teşekkür: 16

Ve sonunda aracımı teslim aldım. İlk günde yaptığım 30 km yoldan sonra iyi bir seçim yaptığımı anladım.
    İlk günkü izlenimlerim:
    1. Araba bana gayet sessiz geldi. Özellikle otoyolda.
    2. Şu an için bir tıkırtı yok.
    3. Yakıt tüketimi süper.
    4. Frenleri çok kuvvetli.
    5. Her ne kadar önceki arabamızdan (2006 Honda Civic 1.6 ES) bayağı bir yavaş olsa da, benim için önemli olan yakıt tüketimi olduğu için benim için bir problem yok.

Ayrıca ilk günümle ilgili bir kaç istatistik vermek istiyorum:
    1. İlk günkü yakıt ortalamam 6,3 lt/100 km
    2. Otobanda gördüğüm en düşük anlık yakıt tüketimi 3,7 lt/100 km( 5. vites, hız:100 km, klima açık)
    Ayrıca ilk günden modifiye işine de girmeye başladım. Servisten pedal ve ayak dayama seti modifikasyonun ilk adımını oluşturdu.

İlgilenenler için aracın kaskosu 1120 TL tuttu. (Allianz Sigorta)

Aracını alan herkese tekrar kazasız belasız sürüşler diliyorum. Bekleyenlere de sabırlar diliyorum.

Mustafa SABURLU
    mustafa_saburlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1

Hayırlı uğurlu olsun Utku, kazasız belasız kullanırsın inşaallah .

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ilker kara
    ik77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 AD3862
    Edilen teşekkür: 137

arkadaşlar arabamı dün akşam saat 7 gibi aldım.fix go yerine stepne çıktı.iyi de oldu.sadece 5 km yaptım. yani henüz bi fikir edinemedim.emin değilim ama sanki corsa daha ataktı gibi geldi.arabayı dizayn ve donanım olarak çok beğendim.çok sessiz çalışıyor.kataloğu okuyamadım.hafta sonu hem biraz gezeceğim hemde katalogları okuyacağım.kaskom 610 tl tuttu.tabi eski arabamızdan %40 indirimimiz vardı.koç allianz dan yaptırdım.arabasını yeni alan arkadaşlara allah kaza bela vermesin hayırlı olsun hepimiz güzel günlerde kullanalım inşallah.

ERDEM TULUNAY
    erdta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

Alıntı ik77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arabamı dün akşam saat 7 gibi aldım.fix go yerine stepne çıktı.iyi de oldu.sadece 5 km yaptım. yani henüz bi fikir edinemedim.emin değilim ama sanki corsa daha ataktı gibi geldi.arabayı dizayn ve donanım olarak çok beğendim.çok sessiz çalışıyor.kataloğu okuyamadım.hafta sonu hem biraz gezeceğim hemde katalogları okuyacağım.kaskom 610 tl tuttu.tabi eski arabamızdan %40 indirimimiz vardı.koç allianz dan yaptırdım.arabasını yeni alan arkadaşlara allah kaza bela vermesin hayırlı olsun hepimiz güzel günlerde kullanalım inşallah.
    Hayırlı olsun. Bende cumartesi günü aracı teslim almıştım bendede stepne vardı satış temsilciside tanıdıktı ona sordum bu nasıl oluyor diye aldığım bilgi Türkiye'den yapılan ilk siparişlerde bu sorunun yaşandığını daha sonraki siparişlerde ise fix&go yerine stepne sipariş edildiğini öğrendim kısacası şu anda teslim alınacak tüm araçlar stepneli olacaktır.

mehmet gümüş
    dmgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

Arkadaşlar arabamı dün akşam üstü aldım ve akşam 50 km gezdim.oldukça atak ve güçlü geldi bana biraz daha km yaptıkça dahada iyi olacağına eminim.ilerde araca daha iyi alıştıkça araç hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım.Aracını alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.Aracı henüz gelmeyen arkadaşlarada sabır diliyorum çok azkaldı

ilker kara
    ik77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 AD3862
    Edilen teşekkür: 137

Alıntı erdta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Bende cumartesi günü aracı teslim almıştım bendede stepne vardı satış temsilciside tanıdıktı ona sordum bu nasıl oluyor diye aldığım bilgi Türkiye'den yapılan ilk siparişlerde bu sorunun yaşandığını daha sonraki siparişlerde ise fix&go yerine stepne sipariş edildiğini öğrendim kısacası şu anda teslim alınacak tüm araçlar stepneli olacaktır.
    evet stepne çıkıyo ama halen fiat ın resmi sitesinde fix go yazıyor.bence fiat böyle değişiklikleri güncellemede umursamaz davranıyor.birçok satış temsilcisinin bu tip şeylerden haberi bile yok.renk seçerken katalog yetersiz geldi.ben arabanın üzerinde renk görmek istiyorum dedim. en azından bilgisayarda göreyim diye.bayi yardımcı olamadı.satıcılar nerden bulacaklarını bilemediler.ben müşteri hizmetlerini aradım ısrarla.en sonunda italyadaki orjinal siteden bi kaç adımda renk seçeneğini arabanın üzerinde gördüm ve karar verdim benim sayemde adamlar başka müşterilerine bu şekilde yardımcı olabileceklerini öğrendiler.yani alınacak daha çok yol var satıcılık anlamında.şu anda kamu görevlisiyim ama uzun zaman satış temsilciliği yaptım.otomotivdeki arkadaşların işlerine tam hakim olmadığına kesin karar verdim. tabi istisnalar vardır.

fatih fişek
    bigboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1

bende arabamı dün öğlen 17.30 gibi teslim aldım.1.4 fun.Allahın izni ile kazasız belasız sürüşler arabalarını yeni alan ver arabaları mevcut olan abilerime kardeşlerime.

10. 15/06/2009, 18:40

sercan kılıç
    egemavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 6

2 kere vergi vermeyceğinize eminmisiniz? boşu boşuna 1 ay arbasız kalmayın derim. vergisi bayiyi girdikten en fazla bir ay içinde bayi tarafından sizden alınan para karşılığında ödenecek ilk taksidi. ikincisi yine size kalır gibi geliyor. yılların kurtları onlar basarmı para konusunda

merve eagle
    Nereden
    Rize
    Rengi
    Tekno Gri

yoo niyekii 1 ay değilki sadece 15 gün....
    sonuçta arabanın parası verildi emniyet plaka işlemleri için sadece 15 gün beklicem sonuçta
    şimdi yapsak haziranın sonu gelmiş bi 350 şimdi vermek lazım ikinci 6 ay için bi daha...
    bayii sorun olmaz dedi..

13. 15/06/2009, 18:48

sercan kılıç
    egemavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 6

merve hanım aracın faturası kesildiyse sizin adınıza zaten işlem bitmiştir. bayiye sordunuzmu peki bu vergi olayını? plaka olayları falan ne durumda? belli ise mtv sorgulamadan takip edebilirsiniz aracın vergi durumu

uğur kamçı
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xcruelx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 358

Hayırlı olsun merve güle güle kullan. Umarım aklında hala düşünce kalmamıştır.

Bu arada sercan arkadasımızın dediğine katılıyorum. Fatura kesildimi biter olay. 2. taksidi ödemeye bilirler. Gereksiz yere 15 gün arabasız kalmayın.

merve eagle
    Nereden
    Rize
    Rengi
    Tekno Gri

bayii sorun diil dedi
    daha sorgulamanın anlamı yok bence plaka 1temmuzda kısmetse şuan için arabada bayii de
    zaten garajda beklicene bayiide beklesin diye düşündüm....aslında sabırsızlanıyorum ama 2ay bekledim bi 15 gün daha beklerim herhade)l...

merve eagle
    Nereden
    Rize
    Rengi
    Tekno Gri

xcruelx teşekkürler...

M. Öztaş
    Bursali16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

Parayı verip direkt teslim alabilmek insanı en çok mutlu eden o. Öteki türlü özel bir donanım bekleniyorsa aylarca sürebiliyor.

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

hortttt

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Kubilay Kubilay
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. puntor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777
    Edilen teşekkür: 88

aldım mutluyum......... BUDA AYRI Bİ TELAŞE................................

Ufuk Orhan
    ufuk_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    33fv137
    Edilen teşekkür: 279

iyi hortlanmş:9

Erkan G Lacetti SX 1.6
    liebermann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 50

güncel tutalım 2012'ler eklensin..

Sayfa 23/23 İlkİlk ... 31920212223