Sayfa 3/23 İlkİlk 1234567 ... SonSon
459 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Puntolarimiz ne zaman geliyor

uğur kamçı
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xcruelx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 358

Alıntı NeverThere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de 10 Nisanda siparişi verdim. cumartesi günü bayiden almaya gideceğim.
    Nasıl yaa. Ağlıcam şimdi. biz mart ta sipiariş verdiydik nasıl oluyor bu.

SEnin adına sevindim ama kendi adımada kıllandım şimdi.

Serkan Deveci
    SRKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 CSD 33
    Edilen teşekkür: 35

Alıntı xcruelx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl yaa. Ağlıcam şimdi. biz mart ta sipiariş verdiydik nasıl oluyor bu.

SEnin adına sevindim ama kendi adımada kıllandım şimdi.

Kafayı kırıcam şimdi ya ben ne yapayım arkdaşlar 16 şubattan verdim hala bekliyorum başlarım onların karına ya nasıl bi iştir bu anlamadım araba hala farbrika garajında sevkiyat bekliyor

Mehmet K.
    memox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 70

Alıntı NeverThere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de 10 Nisanda siparişi verdim. cumartesi günü bayiden almaya gideceğim.
    Bu nasıl oldu ya hakkaten. Aracınız stokta varmıydı? Hangi versiyonu ısmarladırnız. Biraz detay verirseniz çok seviniriz, biz burda çatlıyoruz beklemekten çünkü Her türlü ufak detayı dinlemeye hazırız
    Konu memox tarafından (17/04/2009 Saat 09:15 ) değiştirilmiştir.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Arkadaşlar sıkmayın canınızı.Kısa sürede aracı gelenler belki zaten gelecek olan (yani yolda olan) araçların içinden tercih yapmışlardır, siparişle araç alımı 2-3 ayı bulmakta...

uğur kamçı
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xcruelx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sıkmayın canınızı.Kısa sürede aracı gelenler belki zaten gelecek olan (yani yolda olan) araçların içinden tercih yapmışlardır, siparişle araç alımı 2-3 ayı bulmakta...
    3 ay çok gel biz bunu 6 ila 8 haftada bağlayalım. Ne dersin? Hadi hadi anlaştık. El sıkışalım. kafayı yiyorum her hal

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Uğur, umarım biran önce gelir ama ben ilk gp mu aldığımda 3 ay beklemiştim.Şubatta sipariş verilmişti ve Mayısta araç gelmişti

Serkan Deveci
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 CSD 33

Arkadaşlar müjde bugün bayi aradı italyadan sevkiyat bekleyenlerin gözü aydın tabi başta benim , araçlar bugün yola çıkmış 15 güne kadar teslim alırmışız haberiniz olsun

Mehmet K.
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı SRKN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar müjde bugün bayi aradı italyadan sevkiyat bekleyenlerin gözü aydın tabi başta benim , araçlar bugün yola çıkmış 15 güne kadar teslim alırmışız haberiniz olsun
    Güzel haber, ama sen siparişini 16 Şubatta vermiştin tabi, ben 2 gün önce aradım, henüz aracın üretildiğine dairde bir haber yoktu bayide.. Şase numarasını falan göremiyordu yani, buradan yola çıkarak benim aracın henüz üretilmediği sonucunu çıkarıyorum.. sonraki sevkiyata kalmış olabilirim yani...
    neyse artık p.tesi tekrar ararız

9. 17/04/2009, 17:41

Serkan Deveci
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 CSD 33

16 Şubatta sipariş vermiştimbenim motor şase numaram belli olalı 2 hafta oluyor yazdım bi kenara araç gelince kontrol edicem hemen siparişini verdiğim araçta bu şekilde GRANDE PUNTO 3K 1.3 MULTIJET 90 HP FUN DAB ABS AC AJ + ADVANCED SAFETY KIT + KIT + CO-PILOT KIT + SKYDOME aracın rengide BEYAZ ayriyetten Take Off jant siparişide vermiştim bakalım oda pazartesi belli olacak hala netleşmedi jant işi

uğur kamçı
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı SRKN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    16 Şubatta sipariş vermiştimbenim motor şase numaram belli olalı 2 hafta oluyor yazdım bi kenara araç gelince kontrol edicem hemen siparişini verdiğim araçta bu şekilde GRANDE PUNTO 3K 1.3 MULTIJET 90 HP FUN DAB ABS AC AJ + ADVANCED SAFETY KIT + KIT + CO-PILOT KIT + SKYDOME aracın rengide BEYAZ ayriyetten Take Off jant siparişide vermiştim bakalım oda pazartesi belli olacak hala netleşmedi jant işi
    Katalog kapak resmindeki arabayı aldın yani Bir şey dicem Dualogic viteslerde advenced safety standart değilmiydi? Neden ayrı koydurmuş gibi yazdın diye merak ettim.?

Valla bende Blue me istiyordum ama pahalı geldi zaten artıra artıra iyice çıktım. 20000 tl civarı arabaya diye çıktım 77 fire derken osu busu olsun derken 95 lik starjet e döndük. Ask ekletelim Cpk ekletelim dedik iyice uçtu rakam. Benim eski teybim usb li sony idi 8 gb lik flahla ömrümün müziğini taşıyodum.

uğur kamçı
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı memox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel haber, ama sen siparişini 16 Şubatta vermiştin tabi, ben 2 gün önce aradım, henüz aracın üretildiğine dairde bir haber yoktu bayide.. Şase numarasını falan göremiyordu yani, buradan yola çıkarak benim aracın henüz üretilmediği sonucunu çıkarıyorum.. sonraki sevkiyata kalmış olabilirim yani...
    neyse artık p.tesi tekrar ararız
    Mehmet kardeş ben umutluyum, Serkan kardesin bilgisinden sonra. Banoto yu bende aracaktım ama senin bilginden sonra aramadım. Aynı günde vermişiz siparişi. Neyse artık gelince birde biz Bursa ekibi buluşması yapalım. İstanbul , Ankara yapıyor hep. Olmuyor böyle bizde insanız Bizimde Gp miz var hehe

Olacak inş.

Serkan Deveci
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 CSD 33

Alıntı xcruelx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katalog kapak resmindeki arabayı aldın yani Bir şey dicem Dualogic viteslerde advenced safety standart değilmiydi? Neden ayrı koydurmuş gibi yazdın diye merak ettim.?

Valla bende Blue me istiyordum ama pahalı geldi zaten artıra artıra iyice çıktım. 20000 tl civarı arabaya diye çıktım 77 fire derken osu busu olsun derken 95 lik starjet e döndük. Ask ekletelim Cpk ekletelim dedik iyice uçtu rakam. Benim eski teybim usb li sony idi 8 gb lik flahla ömrümün müziğini taşıyodum.

Evet katolog kapaktaki nin birebir aynı oldu ama o kapaktaki turbo t-jet 120hp sport olanı reklamlardaki yani bendeki de onun dizel motorlusu oldu ama dışardan bakınca birebir aynı araba Dualogic vites değil manuel vites ve fun versyonları yürür olarak birebir sportla aynı ama funlarda butun donanımları ekstra olarak alıyorsun mecburen elınde katolog varsa bakabılrısın ordan funlarda ask isteğe baglı alınıyor ben ne varsa koyrudurdum arabaya hatta o gorduklerıne ılave 1000 lıra daha verıp airbag paketınıde ekletecektım ama fiat anamerkezbıle benım bu sıparısım karsında zorlandı bukadar full fun alan yok dıye nekadar mudurlerlede gorustuysem olmuyor eklemıyor ıtalyadan getırtemeyız dedıler neye dayanarak dıye sordum kımse cevap veremıyor sağlıklı ılla bıseyden fedakarlık etmemız gerekıyormus sacma ama netıcede fun a eklenebılecek ne varsa eklettım benim araç suan fun dizel sınıfında fiattın italyadan getridiği en dolu araç olduğunu sölediler merkezden anlıyacağın baya özel bi araç oldu benimkisi.

uğur kamçı
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

DAB ne oluyor? onu merak ettim.

Valla iyi yapmışın. Dedimya para olsaydı bende ekletmeyi düşünüyordum. 20000 tl lik araba bakıyordum aslında. O bu derken gp dedim. fire dedim
    sonra su paket olsun su olsan derken iyice uctu
    sonra motor olarak yükseltmeye kalkınca artık olmadı. Bende blue me den feragah ettim. Aslında emotion alayım dedim. neyse. Gelsin artık. Geçen işten Tofaş fabrikasına gidiyorum. Çevre yolunda yanımdan titanyum gri gp geçti 2 tane sonra Tofaşın parkına girdim. 4 tane gp var 4 de tit gri. Dedim bu ne yaaa. Eziyetmi ediyonuz bana

Serkan Deveci
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 CSD 33

DAB ın açılımını bende bilimiyorum açıkçası sözleşmede yazanları yazdım bende Senin aracında hayırlı olsun kardeş işallah en kısa sürede aracına kavuşursun.

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

DAB: Double air bag/çift hava yastığı

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet K.
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah

Bu gün o civardan geçiyordum Banoto'ya uğradım arkadaşlar. Daha geçenlerde telefonla aramış olduğum için yeni bilgi alacağımı sanmıyordum. Ama eleman maillerine baktı, sisteme girdi falan. Senin araba 18 Nisan haftası üretimde olacak görünüyor dedi. Mayıs'a kalmadan teslim ederiz dedi! Doğrusu 18 nisan'da bile üretilse o kadar hızlı gelebileceğini sanmıyorum ama. Belki Mayıs'dan önce gümrüğe gelir. Emin misin dedim? Mayıs'a kalacak arabalarım listesi var elimde, seninki o listede yok dedi... Hadi hayırlısı

uğur kamçı
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Bu gün o civardan geçiyordum Banoto'ya uğradım arkadaşlar. Daha geçenlerde telefonla aramış olduğum için yeni bilgi alacağımı sanmıyordum. Ama eleman maillerine baktı, sisteme girdi falan. Senin araba 18 Nisan haftası üretimde olacak görünüyor dedi. Mayıs'a kalmadan teslim ederiz dedi! Doğrusu 18 nisan'da bile üretilse o kadar hızlı gelebileceğini sanmıyorum ama. Belki Mayıs'dan önce gümrüğe gelir. Emin misin dedim? Mayıs'a kalacak arabalarım listesi var elimde, seninki o listede yok dedi... Hadi hayırlısı
    Keski benimkinide sorsaydın kardeş ya. Madem gidiyon haber verir insan Bende pazartesi arayım bakayım. Şanslımıyım görelim.

Serkan Deveci
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 CSD 33

Arkadaşlar işallah size verilen bilgi doğrudur 18 nisan haftası üretime girmiş bi aracın mayıs a kalmadan teslim edilmesi imkansız gibi bişey sakın haziran ayına girmeden gelir demek istemesin dili sürçmüştür bence çünki nezaman üretecekte nezaman test edecek nezaman sevk edecek gelcek gümrükten geçip bursaya gidecekte son kontrol yapılıpta size teslim edilecek aysonuna 12 günvar biraz mantık dışı gibi.

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

.............. Senin araba 18 Nisan haftası üretimde olacak görünüyor dedi. Mayıs'a kalmadan teslim ederiz dedi! Doğrusu 18 nisan'da bile üretilse o kadar hızlı gelebileceğini sanmıyorum ama. Belki Mayıs'dan önce gümrüğe gelir. Emin misin dedim? Mayıs'a kalacak arabalarım listesi var elimde, seninki o listede yok dedi... Hadi hayırlısı
    Mehmet, 18 Nisanda üretilecek bir aracın Mayısta teslim edilmesi bence de çok zor, belki de görevli 18 Nisanda araç yola çıkacak demek istemiştir

Sonuçta Haziranda teslim edilecek araçlar da Mayıs listesinde görünmez.Umarım biran önce aracına kavuşursun tabi...

onur poyraz
    TıRSıK FaRe :) poyraz_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    26 TZ 855
    Edilen teşekkür: 73

hergün şu topic i izlemekten yoruldum valla.. GP lerimiz gelsin biran önce

Sayfa 3/23 İlkİlk 1234567 ... SonSon